Naslovnica 2017-01-30T20:51:19+00:00

Obavijesti

Radionice za trenere na temu psihologije u sportu

Društvo psihologa u Splitu

Tečaj za nogometnog suca – novi rok za prijavu

Komisija nogometnih sudaca NSŽSD organizira

Odluka Izvršnog odbora NSŽSD

- Izvršni odbor Nogometnog saveza županije Splitsko-dalmatinske na

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 8-2018

Balun 8-2018. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 7-2018

Balun 7-2018. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 6-2018

Balun 6-2018. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Vijesti

Najnovije objave

Pregled svih liga

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jadran (T) Mosor 19.04.2018 2 : 0
Omladinac Mladost (P) 21.04.2018 3 : 2
GOŠK (KG) Zmaj (M) 21.04.2018 0 : 3
Omiš Hvar 21.04.2018 3 : 2
Postira-Sardi Sloga (M) 22.04.2018 0 : 5
Uskok Jadran (KS) 22.04.2018 2 : 2
Orkan OSK 22.04.2018 2 : 3

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Uskok 22 14 4 20 46
2 Zmaj (M) 22 12 6 19 40
3 Sloga (M) 22 12 6 15 40
4 Jadran (T) 22 11 6 13 38
5 Mladost (P) 22 11 9 -1 35
6 GOŠK (KG) 22 10 8 4 34
7 Orkan 22 9 9 1 31
8 Omiš 22 8 8 3 30
9 Postira-Sardi 22 8 11 -16 27
10 Omladinac 22 6 9 -3 25
11 Hvar 22 6 12 -10 22
12 Mosor 22 7 14 -12 22
13 OSK 22 5 10 -27 22
14 Jadran (KS) 22 6 13 -6 21

Raspored

Kolo 23    
Domaći Gosti Datum
Orkan Jadran (T) 28.04.2018 17:00
OSK Uskok 28.04.2018 17:00
Jadran (KS) Postira-Sardi 28.04.2018 17:00
Sloga (M) Omiš 29.04.2018 17:00
Hvar GOŠK (KG) 28.04.2018 17:00
Zmaj (M) Omladinac 28.04.2018 17:00
Mladost (P) Mosor 29.04.2018 17:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jadran (S) Trogir 1912 22.04.2018 2 : 3
Poljičanin 1921 Glavice 21.04.2018 5 : 1
Čaporice-Trilj Tekstilac 22.04.2018 3 : 2
Trilj-2001 Krilnik 21.04.2018 4 : 1
Mračaj Vinjani 22.04.2018 2 : 1
Adriatic Vrlika :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Poljičanin 1921 17 13 0 35 43
2 Vinjani 17 13 2 36 41
3 Trogir 1912 17 10 6 12 31
4 Mračaj 18 8 6 7 28
5 Jadran (S) 18 7 5 4 27
6 Čaporice-Trilj 18 8 9 0 25
7 Vrlika 17 5 9 -10 18
8 Glavice 17 5 9 -25 18
9 Trilj-2001 18 4 10 -9 16
10 Tekstilac 17 4 11 -14 14
11 Krilnik 17 4 11 -26 14
12 Adriatic 11 4 7 -10 12

Raspored

Kolo 19    
Domaći Gosti Datum
Adriatic Jadran (S)
Vrlika Mračaj 28.04.2018 17:00
Vinjani Trilj-2001 29.04.2018 17:00
Krilnik Čaporice-Trilj 29.04.2018 17:00
Tekstilac Poljičanin 1921 28.04.2018 17:00
Glavice Trogir 1912 28.04.2018 17:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 15      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Vrisnik SOŠK 21.04.2018. 0:2
Jelsa Levanda 22.04.2018 1:1
Vatra Sloga (DnH) :
Jadran (SG) Varbonj 21.04.2018 2:0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 14 11 1 36 35
2 Jelsa 13 9 1 14 30
3 Varbonj 13 8 4 13 25
4 Jadran (SG) 13 6 5 5 20
5 Mladost (S) 13 6 5 -3 20
6 Vrisnik 13 4 6 -1 15
7 Levanda 14 2 9 -23 9
8 Sloga (DnH) 12 2 8 -19 8
9 Vatra 13 0 9 -22 4

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
Varbonj Jelsa
Jadran (SG) Vrisnik
Sloga (DnH) Mladost (S)
Levanda SOŠK