Naslovnica 2019-11-01T17:53:32+00:00

Obavijesti

Natječaji HNS-a za futsal natjecanja

Komisija za mali nogomet

Održani trening sudaca i predavanje sutkinje Jelene Pejković

Komisija sudaca NSŽSD organizirala

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 35-2019

Balun 35-2019. Službeni glasnik

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI – 12

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI

Službeni Glasnik Balun 34-2019

Balun 34-2019. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRASCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Vijesti

Najnovije objave

Saziv Skupštine Saveza

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

prosinac 6, 2019|
Pregled svih liga

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
OSK Mladost (P) 30.11.2019 4 : 1
Omladinac Omiš 28.11.2019 1 : 0
Jadran (KS) Zmaj (M) 30.11.2019 1 : 2
Mračaj Orkan 30.11.2019 1 : 0
Postira-Sardi GOŠK (KG) 01.12.2019 2 : 1
Jadran (T) Primorac 30.11.2019 4 : 0
Imotski Poljičanin 1921 01.12.2019 7 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 OSK 13 8 2 3 15 26
2 Mladost (P) 13 7 2 4 9 23
3 Jadran (T) 13 6 4 3 7 22
4 Zmaj (M) 13 6 4 3 7 22
5 Postira-Sardi 13 6 3 4 -2 21
6 Orkan 13 6 2 5 -2 20
7 Imotski 13 5 3 5 4 18
8 Omiš 13 4 5 4 5 17
9 GOŠK (KG) 13 5 2 6 4 17
10 Jadran (KS) 13 5 2 6 0 17
11 Mračaj 13 4 4 5 -3 16
12 Primorac 13 5 0 8 1 15
13 Omladinac 13 3 4 6 -11 13
14 Poljičanin 1921 13 2 1 10 -34 7

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
Mladost (P) Poljičanin 1921 01.03.2020 15:00
Imotski Primorac 29.02.2020 15:00
Jadran (T) GOŠK (KG) 29.02.2020 15:00
Postira-Sardi Orkan 01.03.2020 15:00
Mračaj Zmaj (M) 29.02.2020 15:00
Jadran (KS) Omiš 29.02.2020 15:00
Omladinac OSK 29.02.2020 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Adriatic 23.11.2019 3 : 1
Čaporice-Trilj Mosor Žrnovnica 24.11.2019 2 : 5
Vinjani Mosor 24.11.2019 2 : 0
Val Trilj-2001 23.11.2019 6 : 0
Jadran (S) Glavice 1991 24.11.2019 2 : 5

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Val 10 9 0 1 26 27
2 Vinjani 10 8 0 2 19 24
3 Trogir 1912 10 6 1 3 17 19
4 Tekstilac 10 6 1 3 11 19
5 Glavice 1991 10 6 0 4 15 18
6 Mosor 10 6 0 4 7 18
7 Trilj-2001 10 4 1 5 -14 13
8 Jadran (S) (-1) 10 3 0 7 -19 8
9 Mosor Žrnovnica 10 2 1 7 -9 7
10 Adriatic 10 1 3 6 -16 6
11 Čaporice-Trilj 10 0 1 9 -37 1

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Trilj-2001 15.03.2020 15:00
Val Mosor 14.03.2020 15:00
Vinjani Mosor Žrnovnica 15.03.2020 15:00
Čaporice-Trilj Adriatic 15.03.2020 15:00
Trogir 1912 Tekstilac 14.03.2020 15:00

3. ŽNL – HEP

Rezultati

Kolo 7      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Sloga (DnH) 30.11.2019 10 : 1
Jadran (SG) Levanda 30.11.2019 5 : 2
SOŠK Vatra 30.11.2019 4 : 0
Vrisnik Jelsa 01.12.2019 0 : 2
Mladost (S) Varbonj 01.12.2019 3 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 7 6 1 0 21 19
2 Jadran (SG) 6 4 1 1 18 13
3 SOŠK 7 2 5 0 6 11
4 Jelsa 7 3 2 2 5 11
5 Varbonj 7 2 2 3 -1 8
6 Vrisnik 7 2 2 3 -6 8
7 Sloga (DnH) 7 2 1 4 -11 7
8 Mladost (S) 7 2 1 4 -13 7
9 Levanda 7 2 0 5 -9 6
10 Vatra 6 1 1 4 -10 4

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Varbonj 08.12.2019
Jelsa Mladost (S) 07.12.2019
Vatra Vrisnik 08.12.2019
Levanda SOŠK 08.12.2019
Hvar Jadran (SG) 07.12.2019