1. Županijska Nogometna Liga Kadeta 2017-01-20T09:09:05+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

1. ŽNL Kadeti

Kolo 13   
DomaćiGostiDatumRezultat
Orkan Val 18.03.2017 10:30 5 : 0
Omiš OSK 18.03.2017 10:30 2 : 1
Omladinac Poljičanin 1921 18.03.2017 10:30 10 : 0
Mračaj Sloga (M) 18.03.2017 10:30 2 : 1
Mladost (P) Uskok 18.03.2017 10:30 3 : 0
Jadran (KS) Dalmatinac (S) 18.03.2017 09:00 0 : 1
Poz.KlubOUPOBPORGRBod
1Dalmatinac (S) 12732023
2OSK 1273723
3Orkan 1273123
4Mladost (P) 11731822
5Omladinac 12632221
6Jadran (KS) 1263721
7Omiš 1265019
8Sloga (M) 1235-413
9Mračaj 1247-1813
10Val 1228-248
11Poljičanin 1921 1128-97
12Uskok 1217-207
Kolo 14  
DomaćiGostiDatum
Val Jadran (KS) 25.03.2017 10:30
Dalmatinac (S) Mladost (P) 25.03.2017 10:30
Uskok Mračaj 25.03.2017 10:30
Sloga (M) Omladinac 25.03.2017 10:30
Poljičanin 1921 Omiš 25.03.2017 10:30
OSK Orkan 25.03.2017 10:30

Prethodna kola

1. liga kadeta 2016/17 2016
Kolo: 1
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Val 17.09.2016 10:30 7 : 2
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Uskok 17.09.2016 10:30 3 : 1
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Sloga (M) 17.09.2016 10:30 3 : 1
Pojilo / Runović Mračaj Poljičanin 1921 17.09.2016 10:30 1 : 0
SC Kava / Vranjic Omladinac OSK 17.09.2016 10:30 1 : 3
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Orkan 17.09.2016 10:30 1 : 2
Kolo: 2
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Vukovar / Kaštel Stari Val Orkan 24.09.2016 10:30 1 : 3
ŠC Gola Brda / Otok OSK Omiš 24.09.2016 10:30 2 : 0
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Omladinac 24.09.2016 10:30 1 : 7
Kava / Vranjic Sloga (M) Mračaj 24.09.2016 13:00 5 : 0
Iza Grada / Klis Uskok Mladost (P) 24.09.2016 10:30 0 : 9
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Jadran (KS) 24.09.2016 10:30 2 : 0
Kolo: 3
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Val 01.10.2016 10:30 4 : 0
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Dalmatinac (S) 01.10.2016 10:30 1 : 3
Pojilo / Runović Mračaj Uskok 01.10.2016 10:30 2 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac Sloga (M) 01.10.2016 10:00 4 : 0
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Poljičanin 1921 01.10.2016 10:30 6 : 1
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan OSK 01.10.2016 10:30 3 : 1
Kolo: 4
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Vukovar / Kaštel Stari Val OSK 12.10.2016 15:30 3 : 3
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Orkan 08.10.2016 10:30 6 : 0
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Omiš 08.10.2016 10:30 0 : 1
Iza Grada / Klis Uskok Omladinac 08.10.2016 10:30 3 : 3
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Mračaj 08.10.2016 10:30 7 : 0
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Mladost (P) 08.10.2016 10:30 2 : 3
Kolo: 5
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Val 15.10.2016 10:30 5 : 3
Pojilo / Runović Mračaj Jadran (KS) 15.10.2016 10:30 0 : 2
SC Kava / Vranjic Omladinac Dalmatinac (S) 15.10.2016 10:30 2 : 1
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Uskok 15.10.2016 10:30 1 : 1
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Sloga (M) 15.10.2016 10:30 1 : 1
ŠC Gola Brda / Otok OSK Poljičanin 1921 15.10.2016 10:30 3 : 1
Kolo: 6
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Bačevac / Srinjine Val Poljičanin 1921 22.10.2016 10:30 0 : 4
SC Kava / Vranjic Sloga (M) OSK 22.10.2016 12:30 2 : 2
Iza Grada / Klis Uskok Orkan 22.10.2016 10:30 2 : 3
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Omiš 22.10.2016 10:30 1 : 2
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Omladinac 22.10.2016 10:30 1 : 1
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Mračaj 22.10.2016 10:30 3 : 0
Kolo: 7
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Pojilo / Runović Mračaj Val 29.10.2016 10:30 2 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac Mladost (P) 29.10.2016 10:30 2 : 2
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Jadran (KS) 29.10.2016 10:30 1 : 2
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Dalmatinac (S) 29.10.2016 10:30 0 : 3
ŠC Gola Brda / Otok OSK Uskok 29.10.2016 10:30 4 : 1
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Sloga (M) 29.10.2016 10:30 0 : 0
Kolo: 8
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Vukovar / Kaštel Stari Val Sloga (M) 05.11.2016 10:30 2 : 1
Iza Grada / Klis Uskok Poljičanin 1921 05.11.2016 10:30 2 : 1
Lavčević / Split Dalmatinac (S) OSK 05.11.2016 09:00 3 : 1
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Orkan 03.12.2016 09:00 3 : 2
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Omiš 05.11.2016 10:30 0 : 1
Pojilo / Runović Mračaj Omladinac 05.11.2016 10:30 1 : 3
Kolo: 9
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
SC Kava / Vranjic Omladinac Val 12.11.2016 10:30 7 : 1
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Mračaj 12.11.2016 10:30 2 : 0
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Mladost (P) 12.11.2016 10:30 4 : 3
ŠC Gola Brda / Otok OSK Jadran (KS) 04.12.2016 11:30 4 : 3
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Dalmatinac (S) 12.11.2016 09:00 0 : 2
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Uskok 12.11.2016 10:30 3 : 1
Kolo: 10
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Vukovar / Kaštel Stari Val Uskok 19.11.2016 10:30 3 : 0
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Sloga (M) 19.11.2016 09:00 0 : 1
Bačevac / Srinjine Jadran (KS) Poljičanin 1921 19.11.2016 13:00 3 : 2
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) OSK 19.11.2016 10:30 2 : 1
Pojilo / Runović Mračaj Orkan 19.11.2016 10:30 2 : 2
SC Kava / Vranjic Omladinac Omiš 19.11.2016 10:30 8 : 0
Kolo: 11
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Val 26.11.2016 10:30 5 : 1
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omladinac 26.11.2016 10:30 3 : 1
ŠC Gola Brda / Otok OSK Mračaj 05.03.2017 10:30 1 : 0
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Mladost (P) 26.11.2016 10:30 :
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Jadran (KS) 26.11.2016 08:30 0 : 0
Iza Grada / Klis Uskok Dalmatinac (S) 26.11.2016 10:30 0 : 0
Kolo: 12
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Vukovar / Kaštel Stari Val Dalmatinac (S) 11.03.2017 10:30 2 : 2
Iza Grada / Klis Uskok Jadran (KS) 11.03.2017 09:15 1 : 1
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Mladost (P) 11.03.2017 10:30 0 : 4
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Mračaj 11.03.2017 10:30 0 : 1
ŠC Gola Brda / Otok OSK Omladinac 11.03.2017 10:30 2 : 1
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omiš 11.03.2017 10:30 3 : 1
Kolo: 13
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Val 18.03.2017 10:30 5 : 0
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš OSK 18.03.2017 10:30 2 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac Poljičanin 1921 18.03.2017 10:30 10 : 0
Pojilo / Runović Mračaj Sloga (M) 18.03.2017 10:30 2 : 1
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Uskok 18.03.2017 10:30 3 : 0
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Dalmatinac (S) 18.03.2017 09:00 0 : 1

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Kolo 14  
DomaćiGostiDatum
Val Jadran (KS) 25.03.2017 10:30
Dalmatinac (S) Mladost (P) 25.03.2017 10:30
Uskok Mračaj 25.03.2017 10:30
Sloga (M) Omladinac 25.03.2017 10:30
Poljičanin 1921 Omiš 25.03.2017 10:30
OSK Orkan 25.03.2017 10:30

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi