1. Županijska Nogometna Liga Malog Nogometa 2017-01-19T14:14:48+00:00

Liga natjecanja

1. ŽNL MALI NOGOMET

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

1. ŽNL MALI NOGOMET

1. ŽNL Mali Nogomet

Rezultati

Kolo 22      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sveti Josip Konoba Tomić 24.04.2017 21:15 2 : 9
Split II Hrvatski dragovoljac 26.04.2017 21:30 2 : 2
Trogir Sveti Kajo :
Dalmacija Olmissum 23.04.2017 16:00 2 : 14
Okruk Mulina 23.04.2017 19:00 6 : 14
Trilj Diplomus 23.04.2017 20:00 7 : 6

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Olmissum 20 20 0 140 60
2 Sveti Josip 20 15 5 35 45
3 Konoba Tomić 20 14 5 60 43
4 Split II 20 10 6 18 34
5 Trilj 20 9 9 -16 29
6 Diplomus (-1) 20 9 9 14 28
7 Mulina 20 8 10 -25 26
8 Hrvatski dragovoljac 20 5 12 -29 18
9 Dalmacija 20 5 13 -47 17
10 Trogir 20 4 12 -27 16
11 Okruk (-1) 20 1 19 -123 2

Raspored

Kolo 19    
Domaći Gosti Datum
Mulina Sveti Josip 26.03.2017 00:00
Olmissum Diplomus 23.03.2017 19:00
Sveti Kajo Trilj
Hrvatski dragovoljac Okruk 22.03.2017 21:30
Konoba Tomić Dalmacija 24.03.2017 20:15
Split II Trogir 27.03.2017 21:15

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

1. ŽMNL 16/17 2016/2017
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
SRC Trilj / Trilj Trilj Sveti Josip 20.10.2016 21:00 4 : 7
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Diplomus 22.10.2016 19:00 1 : 14
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Mulina 21.10.2016 21:30 6 : 2
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Olmissum 20.10.2016 18:00 0 : 7
Pokraj Jadra / Solin Split II Sveti Kajo 17.10.2016 21:15 8 : 2
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Hrvatski dragovoljac 15.11.2016 20:00 12 : 3
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Hrvatski dragovoljac 28.10.2016 21:30 8 : 5
Pokraj Jadra / Solin Sveti Kajo Konoba Tomić 24.10.2016 21:15 0 : 6
Omiš / Omiš Olmissum Split II 29.10.2016 19:30 4 : 1
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Trogir 13.11.2016 20:30 3 : 2
Spaladium Arena / Split Diplomus Dalmacija 25.10.2016 21:00 3 : 4
SRC Trilj / Trilj Trilj Okruk 27.10.2016 21:00 4 : 2
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Sveti Josip 06.11.2016 18:30 5 : 7
SRC Trilj / Trilj Dalmacija Trilj 04.11.2016 21:00 6 : 9
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Diplomus 03.11.2016 18:00 5 : 5
Pokraj Jadra / Solin Split II Mulina 04.11.2016 21:30 5 : 1
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Olmissum 04.11.2016 20:00 4 : 8
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Sveti Kajo 31.10.2016 21:15 4 : 1
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Sveti Kajo 07.11.2016 21:15 7 : 3
Omiš / Omiš Olmissum Hrvatski dragovoljac 12.11.2016 21:00 7 : 2
Pokraj Jadra / Solin Mulina Konoba Tomić 11.11.2016 21:30 1 : 4
Spaladium Arena / Split Diplomus Split II 15.11.2016 21:15 2 : 2
SRC Trilj / Trilj Trilj Trogir 10.11.2016 21:00 4 : 5
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Dalmacija 13.11.2016 19:00 5 : 8
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Sveti Josip 18.11.2016 21:30 1 : 9
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Okruk 17.11.2016 18:00 3 : 2
Spaladium Arena / Split Split II Trilj 22.11.2016 21:15 6 : 2
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Diplomus 25.11.2016 20:30 11 : 8
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Mulina 25.11.2016 21:30 3 : 4
Pokraj Jadra / Solin Sveti Kajo Olmissum 14.11.2016 21:15 0 : 10
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Olmissum 21.11.2016 21:15 1 : 4
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Sveti Kajo 18.12.2016 17:45 3 : 0
Pokraj Jadra / Solin Diplomus Hrvatski dragovoljac 16.12.2016 21:30 2 : 0
SRC Trilj / Trilj Trilj Konoba Tomić 24.11.2016 21:00 6 : 6
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Split II 27.11.2016 18:30 0 : 3
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Trogir 28.11.2016 21:15 3 : 3
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Sveti Josip 01.12.2016 18:00 10 : 4
Spaladium Arena / Split Split II Dalmacija 29.11.2016 21:15 7 : 4
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Okruk 02.12.2016 20:30 14 : 1
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Trilj 05.12.2016 21:00 2 : 3
Pokraj Jadra / Solin Sveti Kajo Diplomus 02.12.2016 21:30 3 : 8
Omiš / Omiš Olmissum Mulina 03.12.2016 19:00 8 : 1
Kolo: 8
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Mulina 09.12.2016 21:30 5 : 3
Spaladium Arena / Split Diplomus Olmissum 13.12.2016 21:15 2 : 11
SRC Trilj / Trilj Trilj Sveti Kajo 08.12.2016 21:00 12 : 2
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Hrvatski dragovoljac 18.12.2016 21:00 3 : 4
Spaladium Arena / Split Dalmacija Konoba Tomić 06.12.2016 21:15 2 : 4
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Split II 08.12.2016 18:00 3 : 4
Kolo: 9
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Split II Sveti Josip 06.02.2017 21:15 3 : 4
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Trogir 20.12.2016 20:15 12 : 6
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Dalmacija 12.12.2016 21:15 5 : 2
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Sveti Kajo 11.12.2016 21:00 3 : 0
Omiš / Omiš Olmissum Trilj 17.12.2016 18:00 13 : 2
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Diplomus 05.02.2017 20:00 2 : 8
Kolo: 10
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Spaladium Arena / Split Sveti Josip Diplomus 24.01.2017 21:15 3 : 6
SRC Trilj / Trilj Trilj Mulina 20.12.2016 18:00 8 : 7
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Olmissum 29.01.2017 18:45 1 : 19
Dalmacija Sveti Kajo :
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Hrvatski dragovoljac 26.01.2017 18:15 5 : 6
Pokraj Jadra / Solin Split II Konoba Tomić 23.01.2017 21:30 6 : 3
Kolo: 11
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Sveti Josip 20.01.2017 20:15 10 : 13
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Split II 30.01.2017 21:15 0 : 3
Sveti Kajo Trogir :
Omiš / Omiš Olmissum Dalmacija 27.12.2016 16:00 17 : 5
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Okruk 22.01.2017 20:00 11 : 7
Pokraj Jadra / Solin Diplomus Trilj 15.01.2017 20:15 5 : 7
Kolo: 12
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Trilj 03.02.2017 21:30 8 : 7
Spaladium Arena / Split Diplomus Okruk 07.02.2017 21:15 10 : 0
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Dalmacija 12.02.2017 20:00 4 : 2
Omiš / Omiš Olmissum Trogir 04.02.2017 18:30 10 : 1
Sveti Kajo Split II :
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Konoba Tomić 10.02.2017 21:30 6 : 8
Kolo: 13
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Sveti Josip 17.02.2017 21:30 3 : 5
Konoba Tomić Sveti Kajo :
Pokraj Jadra / Solin Split II Olmissum 15.02.2017 21:30 1 : 6
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Mulina 16.02.2017 18:00 5 : 5
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Diplomus 19.02.2017 20:15 2 : 4
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Trilj 12.02.2017 18:30 8 : 4
Kolo: 14
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Okruk 20.02.2017 21:15 6 : 3
SRC Trilj / Trilj Trilj Dalmacija 17.02.2017 21:00 8 : 4
Pokraj Jadra / Solin Diplomus Trogir 22.02.2017 21:30 5 : 2
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Split II 19.02.2017 20:00 4 : 2
Omiš / Omiš Olmissum Konoba Tomić 18.02.2017 19:30 4 : 3
Sveti Kajo Hrvatski dragovoljac :
Kolo: 15
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Sveti Kajo Sveti Josip :
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Olmissum 24.02.2017 21:30 0 : 9
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Mulina 24.02.2017 20:15 11 : 5
Pokraj Jadra / Solin Split II Diplomus 22.03.2017 21:30 4 : 0
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Trilj 26.02.2017 14:30 4 : 5
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Okruk 01.03.2017 21:30 8 : 1
Kolo: 16
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Spaladium Arena / Split Sveti Josip Dalmacija 07.03.2017 21:15 12 : 9
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Trogir 05.03.2017 18:00 0 : 5
SRC Trilj / Trilj Trilj Split II 02.03.2017 21:00 3 : 3
Pokraj Jadra / Solin Diplomus Konoba Tomić 03.03.2017 21:30 6 : 1
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Hrvatski dragovoljac 05.03.2017 19:30 2 : 2
Olmissum Sveti Kajo :
Kolo: 17
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Omiš / Omiš Olmissum Sveti Josip 11.03.2017 19:30 4 : 3
Sveti Kajo Mulina :
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Diplomus 08.03.2017 21:30 4 : 5
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Trilj 10.03.2017 20:15 10 : 5
Pokraj Jadra / Solin Split II Okruk 13.03.2017 21:15 14 : 1
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Dalmacija 09.03.2017 18:00 8 : 10
Kolo: 18
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Trogir 15.03.2017 21:30 8 : 4
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Split II 20.03.2017 21:15 7 : 7
Pokraj Jadra / Solin Okruk Konoba Tomić 19.03.2017 20:30 0 : 3
SRC Trilj / Trilj Trilj Hrvatski dragovoljac 16.03.2017 21:00 6 : 2
Diplomus Sveti Kajo :
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Olmissum 19.03.2017 19:00 3 : 6
Kolo: 19
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Mulina Sveti Josip 26.03.2017 20:00 1 : 16
Omiš / Omiš Olmissum Diplomus 23.03.2017 19:00 6 : 1
Sveti Kajo Trilj :
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Okruk 29.03.2017 21:30 7 : 4
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Dalmacija 28.03.2017 20:15 10 : 5
Pokraj Jadra / Solin Split II Trogir 27.03.2017 21:15 4 : 2
Kolo: 20
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Split II 03.04.2017 21:15 7 : 5
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Trogir Konoba Tomić 06.04.2017 18:00 6 : 9
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Hrvatski dragovoljac 04.04.2017 21:30 1 : 6
Okruk Sveti Kajo :
SRC Trilj / Trilj Trilj Olmissum 01.04.2017 20:00 3 : 4
Pokraj Jadra / Solin Diplomus Mulina 07.04.2017 21:30 2 : 5
Kolo: 21
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Diplomus Sveti Josip 12.04.2017 21:30 0 : 3
Pokraj Jadra / Solin Mulina Trilj 26.04.2017 21:30 9 : 4
Omiš / Omiš Olmissum Okruk 09.04.2017 19:00 16 : 1
Sveti Kajo Dalmacija :
Pokraj Jadra / Solin Hrvatski dragovoljac Trogir 10.04.2017 21:15 3 : 3
Veli Plac / Supetar Konoba Tomić Split II 26.04.2017 20:15 13 : 4
Kolo: 22
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pokraj Jadra / Solin Sveti Josip Konoba Tomić 24.04.2017 21:15 2 : 9
Pokraj Jadra / Solin Split II Hrvatski dragovoljac 26.04.2017 21:30 2 : 2
Trogir Sveti Kajo :
Pokraj Jadra / Solin Dalmacija Olmissum 23.04.2017 16:00 2 : 14
Dvorana Vinko Kandija / Trogir Okruk Mulina 23.04.2017 19:00 6 : 14
SRC Trilj / Trilj Trilj Diplomus 23.04.2017 20:00 7 : 6

Prethodni Izvjestaji

Naredno kolo

Raspored

Kolo 19    
Domaći Gosti Datum
Mulina Sveti Josip 26.03.2017 00:00
Olmissum Diplomus 23.03.2017 19:00
Sveti Kajo Trilj
Hrvatski dragovoljac Okruk 22.03.2017 21:30
Konoba Tomić Dalmacija 24.03.2017 20:15
Split II Trogir 27.03.2017 21:15

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi