1. Županijska Nogometna Mlađih Pionira A 2017-01-20T09:09:43+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

1. ŽNL Mlađi Pioniri A

Rezultati

Kolo 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (M) OSK 19.03.2017 10:30 3 : 4
Poljičanin 1921 Trogir 1912 19.03.2017 13:30 0 : 4
Orkan Val 19.03.2017 09:00 :
Omladinac HNK Hajduk š.d.d. 19.03.2017 09:00 1 : 7
Omiš RNK Split s.d.d. 19.03.2017 09:00 2 : 1
Kamen Dalmatinac (S) 19.03.2017 09:00 4 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 HNK Hajduk š.d.d. 12 11 0 59 34
2 Val 12 10 0 59 32
3 Trogir 1912 12 9 3 27 27
4 RNK Split s.d.d. 12 7 2 42 24
5 OSK 12 6 4 3 20
6 Poljičanin 1921 12 5 4 -1 18
7 Omladinac 12 5 6 -9 16
8 Dalmatinac (S) 12 4 6 4 14
9 Sloga (M) 12 3 7 -14 11
10 Kamen 12 2 10 -57 6
11 Omiš 12 1 9 -41 5
12 Orkan 12 0 12 -72 0

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
OSK Kamen 26.03.2017 09:00
Dalmatinac (S) Omiš 26.03.2017 09:00
RNK Split s.d.d. Omladinac 26.03.2017 09:00
HNK Hajduk š.d.d. Orkan 26.03.2017 09:00
Val Poljičanin 1921 26.03.2017 09:00
Trogir 1912 Sloga (M) 26.03.2017 09:00

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

1. liga - mlađi pioniri 2016/17 2016
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Lavčević / Split Dalmatinac (S) OSK 18.09.2016 09:00 1 : 3
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen RNK Split s.d.d. 18.09.2016 09:00 0 : 6
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš HNK Hajduk š.d.d. 18.09.2016 09:00 0 : 8
SC Kava / Vranjic Omladinac Val 18.09.2016 09:00 1 : 6
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Trogir 1912 18.09.2016 09:00 0 : 12
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Sloga (M) 04.12.2016 14:30 0 : 0
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Sloga (M) 25.09.2016 09:00 3 : 2
Batarija / Trogir Trogir 1912 Poljičanin 1921 25.09.2016 09:00 2 : 0
Vukovar / Kaštel Stari Val Orkan 25.09.2016 09:00 13 : 0
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Omladinac 25.09.2016 09:00 4 : 0
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Omiš 24.09.2016 09:00 4 : 1
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Kamen 25.09.2016 09:00 6 : 0
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen OSK 02.10.2016 09:00 3 : 5
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Dalmatinac (S) 02.10.2016 09:00 1 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac RNK Split s.d.d. 01.10.2016 12:00 2 : 4
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan HNK Hajduk š.d.d. 02.10.2016 09:00 1 : 8
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Val 02.10.2016 15:00 1 : 6
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Trogir 1912 02.10.2016 09:00 0 : 2
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Trogir 1912 09.10.2016 09:00 2 : 3
Vukovar / Kaštel Stari Val Sloga (M) 09.10.2016 09:00 5 : 0
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Poljičanin 1921 09.10.2016 09:00 6 : 0
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Orkan 08.10.2016 09:00 13 : 0
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Omladinac 09.10.2016 09:00 0 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Omiš 09.10.2016 09:00 2 : 1
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš OSK 16.10.2016 09:00 0 : 4
SC Kava / Vranjic Omladinac Kamen 16.10.2016 09:00 7 : 1
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Dalmatinac (S) 16.10.2016 09:00 0 : 4
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 RNK Split s.d.d. 16.10.2016 14:30 2 : 2
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) HNK Hajduk š.d.d. 16.10.2016 09:00 0 : 8
Batarija / Trogir Trogir 1912 Val 16.10.2016 09:00 0 : 2
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Val 23.10.2016 09:00 1 : 6
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Trogir 1912 23.10.2016 09:00 2 : 0
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Sloga (M) 23.10.2016 09:00 4 : 0
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Poljičanin 1921 23.10.2016 09:00 1 : 3
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Orkan 23.10.2016 09:00 3 : 1
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Omladinac 23.10.2016 09:00 3 : 3
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
SC Kava / Vranjic Omladinac OSK 30.10.2016 09:00 2 : 3
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omiš 30.10.2016 09:00 2 : 4
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Kamen 30.10.2016 13:30 3 : 1
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Dalmatinac (S) 30.10.2016 09:00 0 : 3
Batarija / Trogir Trogir 1912 RNK Split s.d.d. 30.10.2016 09:00 1 : 0
Vukovar / Kaštel Stari Val HNK Hajduk š.d.d. 30.10.2016 09:00 2 : 2
Kolo: 8
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK HNK Hajduk š.d.d. 06.11.2016 10:00 0 : 2
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Val 06.11.2016 09:00 2 : 2
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Trogir 1912 06.11.2016 09:00 2 : 0
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Sloga (M) 03.12.2016 11:00 2 : 6
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Poljičanin 1921 06.11.2016 09:00 1 : 2
SC Kava / Vranjic Omladinac Orkan 06.11.2016 09:00 3 : 0
Kolo: 9
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan OSK 13.11.2016 09:00 3 : 7
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Omladinac 13.11.2016 12:30 1 : 2
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Omiš 13.11.2016 09:00 3 : 1
Batarija / Trogir Trogir 1912 Kamen 04.12.2016 09:00 3 : 0
Vukovar / Kaštel Stari Val Dalmatinac (S) 13.11.2016 09:00 2 : 0
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. RNK Split s.d.d. 13.11.2016 09:00 2 : 0
Kolo: 10
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK RNK Split s.d.d. 19.11.2016 09:00 2 : 2
Poljud / Split Dalmatinac (S) HNK Hajduk š.d.d. 20.11.2016 09:00 0 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Val 20.11.2016 09:00 0 : 8
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Trogir 1912 20.11.2016 09:00 0 : 7
SC Kava / Vranjic Omladinac Sloga (M) 20.11.2016 09:00 4 : 2
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Poljičanin 1921 20.11.2016 09:00 0 : 5
Kolo: 11
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 OSK 03.12.2016 09:00 4 : 1
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Orkan 27.11.2016 08:00 6 : 1
Batarija / Trogir Trogir 1912 Omladinac 27.11.2016 09:00 3 : 0
Vukovar / Kaštel Stari Val Omiš 27.11.2016 09:00 7 : 0
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Kamen 27.11.2016 08:45 9 : 0
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Dalmatinac (S) 27.11.2016 09:00 3 : 0
Kolo: 12
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Dalmatinac (S) 12.03.2017 09:00 0 : 0
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Kamen 11.03.2017 10:00 14 : 0
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Omiš 12.03.2017 09:00 10 : 0
Vukovar / Kaštel Stari Val Omladinac 12.03.2017 09:00 8 : 1
Batarija / Trogir Trogir 1912 Orkan 12.03.2017 09:00 3 : 1
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Poljičanin 1921 12.03.2017 08:00 3 : 3
Kolo: 13
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
SC Kava / Vranjic Sloga (M) OSK 19.03.2017 10:30 3 : 4
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Trogir 1912 19.03.2017 13:30 0 : 4
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Val 19.03.2017 09:00 :
SC Kava / Vranjic Omladinac HNK Hajduk š.d.d. 19.03.2017 09:00 1 : 7
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš RNK Split s.d.d. 19.03.2017 09:00 2 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Dalmatinac (S) 19.03.2017 09:00 4 : 2

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
OSK Kamen 26.03.2017 09:00
Dalmatinac (S) Omiš 26.03.2017 09:00
RNK Split s.d.d. Omladinac 26.03.2017 09:00
HNK Hajduk š.d.d. Orkan 26.03.2017 09:00
Val Poljičanin 1921 26.03.2017 09:00
Trogir 1912 Sloga (M) 26.03.2017 09:00

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi