2. Županijska Nogometna Liga Kadeta 2017-02-23T08:44:53+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

2. ŽNL Kadeti

Kolo 13   
DomaćiGostiDatumRezultat
Vinjani Mosor 18.03.2017 15:00 2 : 2
Jadran (S) Trogir 1912 18.03.2017 12:30 1 : 3
Hvar Hrvace 18.03.2017 10:30 1 : 2
Urania Jadran (T) 18.03.2017 10:30 1 : 1
Čaporice-Trilj Croatia 18.03.2017 10:30 1 : 6
Poz.KlubOUPOBNERPORPOSPRIGRBod
1Mosor 119204483629
2Hrvace 1170438142421
3Hvar 1061331151619
4Trogir 1912 96032114718
5Jadran (T) 1052322101217
6Croatia 105232720717
7Kamen 115241922-317
8Vinjani 115151925-616
9Čaporice-Trilj 92071347-346
10Jadran (S) 111191141-304
11Urania 110110736-291
Kolo 14  
DomaćiGostiDatum
Croatia Urania 25.03.2017 10:30
Jadran (T) Hvar 25.03.2017 10:30
Hrvace Jadran (S) 25.03.2017 10:30
Trogir 1912 Vinjani 25.03.2017 10:30
Mosor Kamen 25.03.2017 10:30

Prethodna kola

2.liga kadeta 2016/17 2016
Kolo: 1
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Jadran (T) 17.09.2016 10:30 0 : 9
Baška Voda / Baška Voda Urania Hrvace 17.09.2016 10:30 1 : 4
Križna luka / Hvar Hvar Trogir 1912 17.09.2016 10:30 1 : 4
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Mosor 17.09.2016 12:30 0 : 3
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Kamen 17.09.2016 10:30 2 : 0
Kolo: 2
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Pricvić / Žrnovnica Mosor Vinjani 24.09.2016 10:30 4 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 Jadran (S) 24.09.2016 10:30 4 : 3
Hrvace / Hrvace Hrvace Hvar 24.09.2016 10:30 0 : 2
Slatina / Tučepi Jadran (T) Urania 24.09.2016 10:30 1 : 0
ŠRC Marijan Šuto-Mrma / Zmijavci Croatia Čaporice-Trilj 05.10.2016 17:00 4 : 2
Kolo: 3
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Baška Voda / Baška Voda Urania Croatia 01.10.2016 10:30 2 : 2
Križna luka / Hvar Hvar Jadran (T) 01.10.2016 10:30 2 : 4
Hrvace / Hrvace Jadran (S) Hrvace 12.10.2016 16:30 0 : 7
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Trogir 1912 01.10.2016 10:30 0 : 3
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Mosor 01.10.2016 10:30 1 : 6
Kolo: 4
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Batarija / Trogir Trogir 1912 Kamen 08.10.2016 10:30 3 : 4
Hrvace / Hrvace Hrvace Vinjani 08.10.2016 10:30 3 : 0
Slatina / Tučepi Jadran (T) Jadran (S) 08.10.2016 12:30 3 : 0
ŠRC Marijan Šuto-Mrma / Zmijavci Croatia Hvar 12.10.2016 12:30 0 : 3
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Urania 08.10.2016 10:30 3 : 1
Kolo: 5
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Križna luka / Hvar Hvar Čaporice-Trilj 15.10.2016 10:30 7 : 1
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Croatia 15.10.2016 12:30 2 : 4
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Jadran (T) 15.10.2016 10:30 2 : 0
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Hrvace 15.10.2016 10:30 0 : 3
Pricvić / Žrnovnica Mosor Trogir 1912 15.10.2016 10:30 2 : 0
Kolo: 6
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Hrvace / Hrvace Hrvace Mosor 22.10.2016 10:30 2 : 6
Slatina / Tučepi Jadran (T) Kamen 22.10.2016 10:30 0 : 0
ŠRC Marijan Šuto-Mrma / Zmijavci Croatia Vinjani 08.11.2016 17:30 6 : 2
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Jadran (S) 22.10.2016 10:30 3 : 0
Baška Voda / Baška Voda Urania Hvar 22.10.2016 10:30 1 : 4
Kolo: 7
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Urania 29.10.2016 12:30 3 : 0
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Čaporice-Trilj 29.10.2016 10:30 4 : 2
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Croatia 29.10.2016 10:30 3 : 2
Pricvić / Žrnovnica Mosor Jadran (T) 29.10.2016 10:30 1 : 1
Batarija / Trogir Trogir 1912 Hrvace 29.10.2016 10:30 1 : 0
Kolo: 8
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Trogir 1912 05.11.2016 10:30 3 : 0
ŠRC Marijan Šuto-Mrma / Zmijavci Croatia Mosor 05.11.2016 10:30 2 : 2
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Kamen 05.11.2016 10:30 1 : 3
Baška Voda / Baška Voda Urania Vinjani 05.11.2016 10:30 2 : 3
Križna luka / Hvar Hvar Jadran (S) 05.11.2016 10:30 6 : 1
Kolo: 9
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Hvar 12.11.2016 10:30 1 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Urania 12.11.2016 10:30 4 : 0
Pricvić / Žrnovnica Mosor Čaporice-Trilj 12.11.2016 10:30 9 : 1
Batarija / Trogir Trogir 1912 Croatia 04.03.2017 12:00 3 : 1
Hrvace / Hrvace Hrvace Jadran (T) 12.11.2016 10:30 3 : 0
Kolo: 10
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
ŠRC Marijan Šuto-Mrma / Zmijavci Croatia Hrvace 19.11.2016 10:30 4 : 0
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Trogir 1912 11.12.2016 11:30 :
Baška Voda / Baška Voda Urania Mosor 19.11.2016 10:30 0 : 3
Križna luka / Hvar Hvar Kamen 19.11.2016 10:30 5 : 1
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Vinjani 19.11.2016 12:30 1 : 5
Kolo: 11
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Jadran (S) 05.03.2017 12:00 0 : 0
Pricvić / Žrnovnica Mosor Hvar 27.11.2016 13:00 2 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 Urania 07.12.2016 11:30 3 : 0
Hrvace / Hrvace Hrvace Čaporice-Trilj 26.11.2016 10:30 10 : 0
Slatina / Tučepi Jadran (T) Croatia 27.11.2016 14:30 1 : 2
Kolo: 12
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Čaporice-Trilj 11.03.2017 10:30 :
Hrvace / Hrvace Hrvace Urania 11.03.2017 10:30 6 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 Hvar 11.03.2017 10:30 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Jadran (S) 11.03.2017 11:10 6 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Vinjani 12.03.2017 14:30 3 : 0
Kolo: 13
MjestoDomaćiGostiDatumRezultat
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Mosor 18.03.2017 15:00 2 : 2
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Trogir 1912 18.03.2017 12:30 1 : 3
Križna luka / Hvar Hvar Hrvace 18.03.2017 10:30 1 : 2
Baška Voda / Baška Voda Urania Jadran (T) 18.03.2017 10:30 1 : 1
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Croatia 18.03.2017 10:30 1 : 6

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Kolo 14  
DomaćiGostiDatum
Croatia Urania 25.03.2017 10:30
Jadran (T) Hvar 25.03.2017 10:30
Hrvace Jadran (S) 25.03.2017 10:30
Trogir 1912 Vinjani 25.03.2017 10:30
Mosor Kamen 25.03.2017 10:30

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi