2017-08-05T11:11:10+00:00 kolovoz 5, 2017|Nekategorizirano|

Hrvatski nogometni kup na području NSŽSD-e

SOŠK prvak Hvarske lige

SOŠK

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA 16.05.2018.

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 16. svibnja

Mlađi uzrasti

JUNIORI

Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum
Vinjani VINJANI MRAČAJ 20.08.2017. u 10:30 sati
Proložac MLADOST CROATIA 20.08.2017. u 10:30 sati
Ivanbegovina KAMEN IMOTSKI 20.08.2017. u 10:30 sati
Otok OSK HRVACE 20.08.2017. u 10:30 sati
Dugi Rat ORKAN OMIŠ 20.08.2017. u 10:30 sati
Kaštel Sućurac JADRAN (KS) GOŠK 20.08.2017. u 10:30 sati
Sinj TEKSTILAC JUNAK 20.08.2017. u 10:30 sati
Trogir TROGIR 1912 VAL 20.08.2017. u 10:30 sati
Klis USKOK SPLIT 20.08.2017. u 10:30 sati
Mravince SLOGA (M) HVAR 20.08.2017. u 10:30 sati
Baška Voda URANIA JADRAN (T) 20.08.2017. u 10:30 sati
Postira POSTIRA-Sardi SOLIN Postira-Sardi odustali od natjecanja
Žrnovnica MOSOR DALMATINAC 20.08.2017. u 10:30 sati
Dugopolje DUGOPOLJE ADRIATIC 20.08.2017. u 10:30 sati
Vranjic OMLADINAC ZMAJ 20.08.2017. u 10:30 sati
Trilj TRILJ PRIMORAC 20.08.2017. u 10:30 sati

KADETI

Predkolo
Mjesto Domaći Gosti Datum
Trilj ČAPORICE-TRILJ GLAVICE 16.08.2017. u 10:30 sati
Otok OSK OMLADINAC 16.08.2017. u 10:30 sati
Split DALMATINAC JADRAN (S) 16.08.2017. u 10:30 sati
Kaštel Gomilica GOŠK JADRAN (KS) 16.08.2017. u 10:30 sati
Zmijavci CROATIA KAMEN 16.08.2017. u 10:30 sati
Srinjine POLJIČANIN 1921 MOSOR 16.08.2017. u 10:30 sati
Omiš OMIŠ ZMAJ 16.08.2017. u 10:30 sati
Mravince SLOGA (M) HVAR 16.08.2017. u 10:30 sati
Dugi Rat ORKAN CROATIA 16.08.2017. u 10:30 sati
Kaštel Stari VAL TROGIR 1912 16.08.2017. u 10:30 sati
Hrvace HRVACE USKOK 16.08.2017. u 10:30 sati

PIONIRI

Predkolo
Mjesto Domaći Gosti Datum
Trilj ČAPORICE-TRILJ MLADOST (P) 16.08.2017. u 09:00 sati
Otok OSK MRAČAJ 16.08.2017. u 09:00 sati
Split DALMATINAC JADRAN (T) 16.08.2017. u 09:00 sati
Kaštel Gomilica GOŠK JADRAN (KS) 16.08.2017. u 09:00 sati
Zmijavci CROATIA KAMEN 16.08.2017. u 09:00 sati
Srinjine POLJIČANIN 1921 MOSOR 16.08.2017. u 09:00 sati1
Omiš OMIŠ ZMAJ 16.08.2017. u 09:00 sati
Mravince SLOGA (M) HVAR 16.08.2017. u 09:00 sati
Dugi Rat ORKAN CROATIA 16.08.2017. u 09:00 sati
Kaštel Stari VAL TROGIR 1912 16.08.2017. u 09:00 sati
Hrvace HRVACE USKOK 16.08.2017. u 09:00 sati

Uskok prvak 1. Županijske nogometne lige

Uskok prvak 1. Županijske nogometne lige

SOŠK prvak Hvarske lige

SOŠK prvak Hvarske lige

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA 16.05.2018.

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 16. svibnja 2018. Na sjednici održanoj dana 16. svibnja