2018-07-12T12:23:26+00:00 srpanj 12, 2018|Klubovi informacije, Nekategorizirano, rezultati, seniori|

Hrvatska u finalu SP u Rusiji

Hrvatska nogometna reprezentacija jučer je u polufinalu Svjetskog nogometnog prvenstva koje se igra u Rusiji svladala s 2:1 reprezentaciju Engleske i ostvarila najveći uspjeh u povijesti ušavši u finale.

Ponovno, treću utakmicu za redom, naša reprezentacija igrala je produžetke. Nakon 90 minuta igre bilo je 1:1, no za razliku od dvoboja s Danskom i Rusijom ovaj put se nije išlo u raspucavanje s 11 metara već je naša momčad slavila nakon 120 minuta, a pobjedonosni pogodak postigao je Mario Mandžukić.

Veliko finale na rasporedu je u nedjelju s početkom u 17 sati, a protivnik našoj reprezentaciji biti će Francuska.