Naslovnica 2017-01-30T20:51:19+00:00

Obavijesti

Raspored, propozicije i adresar Druga ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 2.ŽNL

Raspored, propozicije i adresar Prva ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 1.ŽNL

Saziv Skupštine Saveza

Saziv Izvanredne izborne Skupštine

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 34-2017

Balun 34-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 33-2017

Balun 33-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 32-2017

Balun 32-2017. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Vijesti

Najnovije objave

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA 15.11. 2017.

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 15.11.2017. Na temelju disciplinskog pravilnika Hrvatskog nogometnog saveza Disciplinski sudac Nogometnog saveza Županije Splitsko-dalmatinske, na temelju dostavljenih zapisnika o

studeni 16, 2017|

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA 8.11. 2017.

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 08.11.2017. Na temelju disciplinskog pravilnika Hrvatskog nogometnog saveza Disciplinski sudac Nogometnog saveza Županije Splitsko-dalmatinske, na temelju dostavljenih zapisnika o

studeni 9, 2017|

Raspored U – 9 – 5.kolo

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

studeni 9, 2017|
Pregled svih liga

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Omladinac Jadran (T) 19.10.2017 15:30 0:0
Mosor GOŠK (KG) 21.10.2017 15:00 4:2
Mladost (P) Omiš 21.10.2017 15:00 3:0
Zmaj (M) Postira-Sardi 21.10.2017 15:00 0:1
Hvar Uskok 21.10.2017 12:00 1:3
Sloga (M) Orkan 22.10.2017 15:00 2:1
Jadran (KS) OSK 21.10.2017 15:00 1:0

Poredak

1 Uskok 7 5 2 6 15
2 Jadran (T) 7 4 2 5 13
3 Omladinac 7 3 1 4 12
4 Jadran (KS) 7 4 3 2 12
5 Zmaj (M) 7 3 2 4 11
6 GOŠK (KG) 7 3 2 2 11
7 Mladost (P) 7 3 3 1 10
8 Mosor 7 3 3 1 10
9 Sloga (M) 7 3 3 -2 10
10 Postira-Sardi 7 3 3 -6 10
11 Orkan 7 2 4 -1 7
12 Omiš 7 2 4 -3 7
13 Hvar 7 2 5 1 6
14 OSK 7 1 4 -14 5

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (T) OSK 28.10.2017 14:30
Orkan Jadran (KS) 28.10.2017 14:30
Uskok Sloga (M) 29.10.2017 14:30
Postira-Sardi Hvar 29.10.2017 14:30
Omiš Zmaj (M) 28.10.2017 14:30
GOŠK (KG) Mladost (P) 28.10.2017 14:30
Omladinac Mosor 28.10.2017 14:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Jadran (S) 21.10.2017 15:00 0:2
Glavice Poljicanin 1921 21.10.2017 15:00 0:4
Tekstilac Caporice-Trilj 21.10.2017 15:00 1:3
Krilnik Trilj-2001 22.10.2017 15:00 0:0
Vinjani Mracaj 22.10.2017 15:00 2:1
Vrlika Adriatic 21.10.2017 13:00 2:3

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Vinjani 5 4 0 9 13
2 Poljicanin 1921 5 4 0 6 13
3 Trogir 1912 5 4 1 9 12
4 Mracaj 5 3 1 5 10
5 Jadran (S) 5 2 1 1 8
6 Vrlika 5 2 2 1 7
7 Caporice-Trilj 5 2 3 0 6
8 Adriatic 5 2 3 -3 6
9 Tekstilac 5 2 3 -3 6
10 Glavice 5 1 4 -12 3
11 Trilj-2001 5 0 4 -6 1
12 Krilnik 5 0 4 -7 1

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (S) Adriatic 29.10.2017 14:30
Mracaj Vrlika 29.10.2017 14:30
Trilj-2001 Vinjani 28.10.2017 14:30
Caporice-Trilj Krilnik 29.10.2017 14:30
Poljicanin 1921 Tekstilac 28.10.2017 14:30
Trogir 1912 Glavice 28.10.2017 14:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Vrisnik Vatra 22.10.2017 14:30 2:2
Mladost (S) Varbonj :
SOŠK Jadran (SG) 21.10.2017 15:00 5:0
Levanda Sloga (DnH) :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 2 2 0 6 6
2 Jelsa 1 1 0 1 3
3 Jadran (SG) 2 1 1 -3 3
4 Vatra 2 0 0 0 2
5 Mladost (S) 1 0 0 0 1
6 Vrisnik 2 0 1 -1 1
7 Sloga (DnH) 0 0 0 0 0
8 Varbonj 1 0 1 -1 0
9 Levanda 1 0 1 -2 0

Raspored

Kolo 3    
Domaci Gosti Datum
Varbonj Sloga (DnH)
Vatra Levanda
Jelsa SOŠK
Vrisnik Mladost (S)