Naslovnica 2020-07-13T11:16:32+02:00

Obavijesti

Prvenstva mladeži – delegiranje – 03.04-08.04.

PRVENSTVA MLADEŽI

Prvenstva mladeži – delegiranje – 27.-28.03.

PRVENSTVA MLADEŽI

Parovi pretkola Kupa NSŽSD

KUP - NSŽSD - PAROVI PRETKOLA 30./31.03. –

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 16-2021

Balun 16-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 15-2021

Balun 15-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 14-2021

Balun 14-2021. Službeni glasnik

Registracije

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 16.04.2021.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA –

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 15.04.2021.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA –

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 14.04.2021.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA –

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRASCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Vijesti

Najnovije objave

Pregled svih liga

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Orkan Mračaj 10.04.2021 3 : 2
Imotski Vinjani 10.04.2021 1 : 3
Postira-Sardi Primorac (S) 11.04.2021 - : -
Val Poljičanin 1921 10.04.2021 6 : 0
Omladinac GOŠK Kaštela 10.04.2021 1 : 5
Jadran (KS) Jadran (T) 10.04.2021 0 : 1
Mladost (P) Omiš 11.04.2021 4 : 3

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Omiš 15 11 0 4 20 33
2 GOŠK Kaštela 15 9 5 1 16 32
3 Orkan 15 9 3 3 7 30
4 Omladinac 15 8 5 2 12 29
5 Jadran (T) 15 8 4 3 18 28
6 Mladost Proložac 15 9 1 5 17 28
7 Val 15 6 4 5 10 22
8 Imotski 15 5 4 6 -6 19
9 Primorac (S) 14 4 5 5 1 17
10 Vinjani 15 4 3 8 -13 15
11 Jadran (KS) 15 3 3 9 -13 12
12 Mračaj 15 3 3 9 -19 12
13 Postira-Sardi 14 3 1 10 -9 10
14 Poljičanin 1921 15 1 1 13 -41 4

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
Mračaj Mladost (P) 17.04.2021 17:00
Omiš Jadran (T) 17.04.2021 17:00
Jadran (KS) Omladinac 17.04.2021 17:00
GOŠK Kaštela Val 17.04.2021 17:00
Poljičanin 1921 Postira-Sardi ODGOĐENO
Primorac (S) Imotski 17.04.2021 17:00
Vinjani Orkan 18.04.2021 17:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 14      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Adriatic Trilj 2001 10.04.2021 2 : 2
Mosor-Sveti Jure Jadran (S) 10.04.2021 - : -
Glavice 1991 Trogir 1912 11.04.2021 0 : 0
Čaporice Trilj Tekstilac 11.04.2021 0 : 1
Vrlika Mosor Žrnovnica 10.04.2021 0 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 12 10 2 0 31 32
2 Tekstilac 12 8 1 3 14 25
3 Glavice 1991 12 7 1 4 10 22
4 Dalmatinac Split 11 7 0 4 4 21
5 Jadran (S) 11 6 1 4 10 19
6 Mosor-Sveti Jure 12 4 3 5 9 15
7 Trilj 2001 13 4 2 7 -32 14
8 Adriatic 12 3 2 7 -10 11
9 Čaporice Trilj 13 3 2 8 -10 11
10 Mosor Žrnovnica 11 2 3 6 -10 9
11 Vrlika 13 1 5 7 -16 8

Raspored

Kolo 15    
Domaći Gosti Datum
Mosor Žrnovnica Čaporice Trilj 18.04.2021 17:00
Tekstilac Glavice 1991 17.04.2021 17:00
Trogir 1912 Mosor-Sveti Jure 17.04.2021 17:00
Jadran (S) Adriatic 18.04.2021 15:00
Trilj 2001 Dalmatinac Split 17.04.2021 17:00

3. ŽNL – HEP

Rezultati

Kolo 8      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Sloga (DnH) 11.04.2021. 1 : 5
Mladost Sućuraj Jelsa 10.03.2021 0 : 1
Vrisnik Vatra 11.04.2021 2 : 0
SOŠK Svirče Varbonj 11.04.2021 3 : 3
Jadran (SG) Hvar 10.04.2021 1 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 8 5 2 1 18 17
2 Jadran (SG) 8 5 1 2 8 16
3 Varbonj 8 4 3 1 5 15
4 Vrisnik 8 4 1 3 -3 13
5 Vatra 8 3 2 3 -1 11
6 SOŠK Svirče 8 2 4 2 -3 10
7 Jelsa 8 2 4 2 -3 10
8 Sloga Dol na Hvaru 8 2 3 3 0 9
9 Levanda 8 1 1 6 -6 4
10 Mladost Sućuraj 8 1 1 6 -15 4

Raspored

Kolo 9    
Domaći Gosti Datum
Hvar Levanda 17.04.2021 15:30
Varbonj Jadran (SG) 17.04.2021 15:30
Vatra SOŠK Svirče 18.04.2021 14:30
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 15:00
Sloga Dol na Hvaru Mladost Sućuraj 17.04.2021 15:30