Naslovnica 2019-07-07T18:37:40+00:00

Obavijesti

U tijeku prijave za 20. prvenstvo veterana HNS-a u Poreču

UVJETI I OBRAZAC ZA PRIJAVU

Raspored utakmica kupa za mlađe kategorije

Nakon odigranih utakmica 1.

OBAVIJEST DELEGATIMA

OBAVIJEST DELEGATIMMA

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 24-2019

Balun 24-2019. Službeni glasnik

GLASNIK – KUP MLADEŽI – 1

GLASNIK – KUP MLADEŽI

Službeni Glasnik Balun 23-2019

Balun 23-2019. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Vijesti

Najnovije objave

Seminar trenera

Dana 06.kolovoza 2019. godine (UTORAK) održat će se Seminar trenera u Splitu u Časničkom domu (Poljudsko šetalište 1, Lora) s početkom u

srpanj 27, 2019|
Pregled svih liga

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mladost (P) Omladinac 15.09.2019 4 : 1
Jadran (KS) OSK 14.09.2019 1 : 1
Mračaj Omiš 14.09.2019 0 : 0
Postira-Sardi Zmaj (M) 15.09.2019 3 : 0
Jadran (T) Orkan 14.09.2019 0 : 0
Imotski GOŠK (KG) 14.09.2019 2 : 1
Poljičanin 1921 Primorac 14.09.2019 0 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Mladost (P) 2 2 0 0 7 6
2 Primorac 2 2 0 0 7 6
3 Postira-Sardi 2 2 0 0 5 6
4 Omiš 2 1 1 0 3 4
5 OSK 2 1 1 0 2 4
6 GOŠK (KG) 2 1 0 1 2 3
7 Imotski 2 1 0 1 -4 3
8 Mračaj 2 0 2 0 0 2
9 Orkan 2 0 1 1 -2 1
10 Jadran (KS) 2 0 1 1 -3 1
11 Jadran (T) 2 0 1 1 -3 1
12 Zmaj (M) 2 0 1 1 -3 1
13 Omladinac 2 0 0 2 -5 0
14 Poljičanin 1921 2 0 0 2 -6 0

Raspored

Kolo 3    
Domaći Gosti Datum
Primorac Mladost (P) 22.09.2019 16:30
GOŠK (KG) Poljičanin 1921 21.09.2019 16:30
Orkan Imotski 21.09.2019 16:30
Zmaj (M) Jadran (T) 21.09.2019 16:30
Omiš Postira-Sardi 21.09.2019 16:30
OSK Mračaj 21.09.2019 16:30
Omladinac Jadran (KS) 21.09.2019 16:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trilj-2001 Jadran (S) 08.10.2019 :
Mosor Val 15.09.2019 3 : 8
Mosor Žrnovnica Vinjani 14.09.2019 0 : 2
Adriatic Čaporice-Trilj 14.09.2019 1 : 1
Tekstilac Trogir 1912 14.09.2019. 1 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Val 1 1 0 5 3
2 Vinjani 1 1 0 2 3
3 Adriatic 1 0 0 0 1
4 Tekstilac 1 0 0 0 1
5 Trogir 1912 1 0 0 0 1
6 Čaporice-Trilj 1 0 0 0 1
7 Glavice 1991 0 0 0 0 0
8 Jadran (S) 0 0 0 0 0
9 Trilj-2001 0 0 0 0 0
10 Mosor Žrnovnica 1 0 1 -2 0
11 Mosor 1 0 1 -5 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Čaporice-Trilj Tekstilac 22.09.2019 16:30
Vinjani Adriatic 22.09.2019 16:30
Val Mosor Žrnovnica 21.09.2019 16:30
Jadran (S) Mosor 22.09.2019 16:30
Glavice 1991 Trilj-2001 22.09.2019 16:30

3. ŽNL – HEP

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (DnH) Vatra 11.05.2019 0 : 8
Varbonj Levanda 11.05.2019 1 : 0
Vrisnik SOŠK 11.05.2019 1 : 2
Jadran (SG) Mladost (S) 11.05.2019 3 : 0
Hvar Jelsa 11.05.2019 5 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Hvar (-1) 18 15 2 46 45
2 Jadran (SG) 18 14 2 33 44
3 Varbonj 18 9 7 1 29
4 SOŠK 18 8 7 7 27
5 Vatra 18 8 7 0 27
6 Vrisnik 18 6 7 -9 23
7 Mladost (S) 18 6 8 -7 22
8 Jelsa 18 5 11 -13 17
9 Levanda 18 4 10 -11 16
10 Sloga (DnH) 18 1 15 -47 5

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Vatra 11.05.2019
Varbonj Levanda 11.05.2019
Vrisnik SOŠK 11.05.2019
Jadran (SG) Mladost (S) 11.05.2019
Hvar Jelsa 11.05.2019