Naslovnica 2017-01-30T20:51:19+00:00

Obavijesti

Parovi polufinala Kupa NSŽSD

KUP - NSŽSD - PAROVI 1-2

Poziv na izvlačenje parova 1/2F Kupa NSŽSD

Poziv na izvlačenje parova

ODIGRANE UTAKMICE ČETVRTFINALA KUPA NSŽSD

Jučer su odigrane utakmice

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 11-2019

Balun 11-2019. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 10-2019

Balun 10-2019. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 9-2019

Balun 9-2019. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Vijesti

Najnovije objave

Pregled svih liga

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Zmaj (M) OSK 13.04.2019 6 : 1
Omiš Val 13.04.2019 0 : 1
Poljičanin 1921 Orkan 13.04.2019 0 : 2
Sloga (M) Jadran (T) 14.04.2019 2 : 1
Vinjani Mladost (P) 13.04.2019 1 : 3
GOŠK (KG) Omladinac 13.04.2019 2 : 2
Postira-Sardi Jadran (KS) 1404.2019 2 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Sloga (M) 20 16 0 40 52
2 Jadran (T) 20 11 4 25 38
3 Zmaj (M) 20 12 7 24 37
4 Jadran (KS) 20 9 6 6 32
5 GOŠK (KG) 20 8 5 4 31
6 OSK 20 10 9 -3 31
7 Omladinac 20 8 6 5 30
8 Omiš (-1) 20 8 6 9 29
9 Orkan (-1) 20 9 8 3 29
10 Mladost (P) 20 7 10 -7 24
11 Poljičanin 1921 20 6 11 -20 21
12 Val 20 5 13 -23 17
13 Postira-Sardi 20 3 12 -25 14
14 Vinjani 20 1 16 -38 6

Raspored

Kolo 21    
Domaći Gosti Datum
Postira-Sardi Zmaj (M) 20.04.2019 15:00
Jadran (KS) GOŠK (KG) 22.04.2019 16:30
Omladinac Vinjani 20.04.2019 16:30
Mladost (P) Sloga (M) 22.04.2019 16:30
Jadran (T) Poljičanin 1921 20.04.2019 16:30
Orkan Omiš 20.04.2019 16:30
Val OSK 20.04.2019 16:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 16      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Adriatic Trilj-2001 13.04.2019 1 : 1
Vrlika Trogir 1912 13.04.2019 1 : 0
Čaporice-Trilj Jadran (S) 13.04.2019 2 : 3
Mračaj Tekstilac 13.04.2019 2 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Mračaj 16 14 1 36 43
2 Tekstilac 16 10 3 29 33
3 Jadran (S) 16 10 3 19 33
4 Trogir 1912 16 7 6 28 24
5 Vrlika 16 4 10 -22 14
6 Trilj-2001 (-2) 16 4 8 -28 14
7 Čaporice-Trilj 16 2 13 -38 7
8 Adriatic (-6) 16 3 10 -24 6

Raspored

Kolo 17    
Domaći Gosti Datum
Tekstilac Adriatic 20.04.2019 16:30
Jadran (S) Mračaj 20.04.2019 16:30
Trogir 1912 Čaporice-Trilj 20.04.2019 16:30
Trilj-2001 Vrlika 20.04.2019 16:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mladost Levanda (S) 06.05.2018 3:2
Vrisnik Sloga (DnH) 06.05.2018 2:3
Jadran (SG) Jelsa 05.05.2018 1:3
Vatra Varbonj :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 15 12 1 41 38
2 Jelsa 15 10 2 15 33
3 Varbonj 14 9 4 14 28
4 Mladost (S) 15 7 6 -7 23
5 Jadran (SG) 15 6 6 3 21
6 Vrisnik 15 4 7 -2 16
7 Sloga (DnH) 15 4 9 -15 14
8 Levanda 16 2 11 -29 9
9 Vatra 14 1 9 -20 7

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
SOŠK Sloga (DnH)
Jadran (SG) Mladost (S)
Vrisnik Varbonj
Jelsa Vatra