Ustroj NSŽSD 2017-01-19T14:24:37+00:00

Obavijesti

Službeni Glasnik Balun 24-2017

Balun 24-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 23-2017

Balun 23-2017. Službeni glasnik

Saziv Skupštine Saveza.

Saziv Skupštine Saveza               Temeljem odredbi članka

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 24-2017

Balun 24-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 23-2017

Balun 23-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 22-2017

Balun 22-2017. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

USTROJ NSŽSD

PREDSJEDNIK

Vinko Radovani

DOPREDSJEDNICI

  1. Željko Sučić
  2. Zoran Mamić
  3. Nikola Tokić
  4. Mario Gudelj

ČLANOVI

  1. Petar Bakotić
  2. Jure Bosančić
  3. Dinko Bošnjak
  4. Marko Erceg
  5. Mario Jurić
  6. Ivica Knezović
  7. Vedran Kovačić
  8. Mijo Pašalić
  9. Mate Tolić
  10. Jozo Vidić
  11. Zdravko Voloder
  12. Ana Vukorepa

1.   Zdravko Perko
2.    Slavko Gotovac
3.   Mirko Kujundžić

NATJECATELJSKA KOMISIJA

1. Nikola Tokić, predsjednik
2. Željko Sučić
3. Danijel Durdov
4. Jure Bosančić
5. Ivica Knezović
6. Ante Plazibat
7. Mario Gudelj

STRUČNA KOMISIJA

1. Ivan Gudelj, predsjednik
2. Zdravko Marić
3. Petar Talajić
4. Edi Šunjić
5. Vik Lalić
6. Vlado Babić

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET

1. Zvonko Balić, predsjednik
2. Radoslav Tomas
3. Petar Štambuk
4. Jozo Pirić
5. Tiho Vrgoč
6. Ivan Čavka

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA

1. Stanko Poklepović, predsjednik
2. Petra Mandić Jelaska
3. Zdenko Adamović
4. Valentino Roglić
5. Tiho Trogrlić
6. Darko Butorović
7. Ivica Matković

KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA

1. Petar Gabrilo, predsjednik
2. Goran Tenžera
3. Andrija Čaljkušić
4. Tonči Pavlinović

KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE

1. Ante Terze, predsjednik
2. Ivan Buljanović, ST
3. Branko Šušnjara , Omiš-Ma
4. Ante Knezović, Imot.
5. Slaven Lakić, Sinj
6. Damir Roso, Kaštela
7. Ante Boban, Solin
8. Lorenco Tudor, Hvar

KOMISIJA ZA ŽALBE

1. Damir Primorac, predsjednik
2. Kruno Peronja ml.
3. Edvard Runjić
4. Ivan Močić

DISCIPLINSKI SUDAC

1. Jakov Juretić

KOMISIJA ZA NOVČANO-MATERIJALNO POSLOVANJE

1. Branka Ramljak, predsjednik
2. Tonči Kristić-Đigi
3. Miroslav Jeličić-Purko
4. Vicko Bućan
5. Mijo Pašalić
6. Milan Prgomet
7. Marin Brbić
8. Slavko Gotovac

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET I NOGOMET NA PIJESKU

1. Milan Čagalj, predsjednik
2. Ante Mihaljević
3. Borislav Vuković
4. Miro Dugeč
5. Pavle Marinković
6. Mario Grubić
7. Emil Kursan

KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET

1. Pero Jurčević, predsjednik
2. Jakša Katić-Car
3. Petar Bandić
4. Zvonko Kovačević
5. Slobodan Čakić

ZDRAVSTVENA KOMISIJA

1. Zdravko Perko, predsjednik
2. Dinko Pivalica
3. Vladimir Ivančev

KOMISIJA ZA OBJEKTE

1. Nikša Petković, predsjednik
2. Damir Garac
3. Velimir Strinić
4. Davor Zekan
5. Dino Knezović
6. Rajko Bošnjak

KOMISIJA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST

1. Jurica Gizdić, predsjednik
2. Viktor Grabovac
3. Vicko Bućan
4. Mijo Grabovac
5. Miro Podrug

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Postira-Sardi Jadran (S) 28.05.2017 17:30 6 : 0
Glavice Mosor 28.05.2017 17:30 0 : 3
Jadran (KS) Uskok 28.05.2017 17:30 5 : 3
Vinjani Urania 28.05.2017 17:30 1 : 1
Jadran (T) GOŠK (KG) 28.05.2017 17:30 1 : 2
Mračaj Omladinac 28.05.2017 17:30 1 : 1
Sloga (M) Mladost (P) 28.05.2017 17:30 2 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Urania 26 18 4 46 58
2 Sloga (M) 26 15 3 32 53
3 Uskok 26 13 6 11 46
4 Jadran (KS) 26 13 8 21 44
5 Jadran (T) 26 11 8 15 40
6 GOŠK (KG) 26 12 12 10 38
7 Omladinac 26 10 8 1 38
8 Mosor 26 11 11 3 37
9 Mladost (P) 26 10 11 1 35
10 Postira-Sardi 26 8 11 1 31
11 Vinjani 26 7 11 -14 29
12 Jadran (S) 26 8 14 -28 28
13 Mračaj 26 5 15 -32 21
14 Glavice 26 2 21 -67 9

Raspored

Kolo 26    
Domaći Gosti Datum
Postira-Sardi Jadran (S) 28.05.2017 17:30
Glavice Mosor 28.05.2017 17:30
Jadran (KS) Uskok 28.05.2017 17:30
Vinjani Urania 28.05.2017 17:30
Jadran (T) GOŠK (KG) 28.05.2017 17:30
Mračaj Omladinac 28.05.2017 17:30
Sloga (M) Mladost (P) 28.05.2017 17:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Poljičanin 1921 Dalmatinac (S) 25.03.2017 16:00 1 : 1
Vrlika Trilj 25.03.2017 16:00 6 : 0
Čaporice-Trilj Trogir 1912 26.03.2017 16:00 2 : 2
Hvar Tekstilac 25.03.2017 14:00 7 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Hvar 16 14 2 54 42
2 Trogir 1912 16 11 2 18 36
3 Poljičanin 1921 16 11 3 25 35
4 Trilj 16 8 7 -2 25
5 Vrlika 16 5 9 -12 17
6 Adriatic 16 5 11 -11 15
7 Čaporice-Trilj 16 4 10 -32 14
8 Tekstilac 16 4 11 -28 13
9 Dalmatinac (S) 16 3 10 -12 12

Raspored

Kolo 19    
Domaći Gosti Datum
Čaporice-Trilj Tekstilac 02.04.2017 16:00
Vrlika Trogir 1912 01.04.2017 16:00
Poljičanin 1921 Trilj 01.04.2017 16:00
Adriatic Dalmatinac (S) 01.04.2017 16:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Sloga (DnH) 30.04.2017 14:30 3 : 0
Vrisnik SOŠK 30.04.2017 14:30 2 : 2
Jadran (SG) Vatra 30.04.2017 14:30 0 : 4
Varbonj Jelsa 30.04.2017 14:30 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 16 13 2 20 40
2 Vrisnik 16 8 4 8 28
3 Varbonj 16 8 5 11 27
4 Mladost (S) 16 8 6 4 26
5 Jadran (SG) 16 7 7 6 23
6 Levanda 16 7 7 2 23
7 Jelsa 16 7 8 -2 22
8 Vatra 16 4 11 -22 13
9 Sloga (DnH) 16 1 13 -27 5

Raspored

Kolo 17    
Domaći Gosti Datum
Vatra Varbonj
SOŠK Jadran (SG)
Sloga (DnH) Vrisnik
Mladost (S) Levanda