Ustroj NSŽSD 2023-10-06T14:47:03+02:00

Obavijesti

Raspored parova, delegata i sudaca za 14. kolo 1. ŽNL

Raspored parova, delegata i

Raspored parova, delegata i sudaca za 13. kolo 3. ŽNL

Raspored parova, delegata i

Službeni Glasnik Balun 7-2024

Balun 7-2024 Službeni glasnik

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 7-2024

Balun 7-2024 Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 6-2024

Balun 6-2024 Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 5-2024

Balun 5-2024 Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

USTROJ NSŽSD

PREDSJEDNIK

Marko Erceg

DOPREDSJEDNICI

  1. Stipe Perić
  2. Mario Smodlaka
  3. Ivan Spajić
  4. Mijo Šuto

ČLANOVI

  1. Dario Antunović
  2. Matea Bešlić
  3. Hrvoje Budimir
  4. Dean Čakić
  5. Boris Ercegović
  6. Mario Jurić
  7. Ante Mihaljević
  8. Marijo Pentić
  9. Tonći Pleština
  10. Josip Puljiz
  11. Čedomil Šimić
  12. Zvonimir Šimić

1. Franko Bogdan, predsjednik
2. Ante Lončar, član
3. Mirko Rinčić, član

NATJECATELJSKA KOMISIJA

1. Mario Jurić, predsjednik
2. Marinko Tadić-Šutra
3. Čedomil Šimić
4. Dejan Čakić
5. Lukša Roje

STRUČNA KOMISIJA

1. Ivan Gudelj, predsjednik
2. Zdravko Marić
3. Tihomir Trogrlić
4. Duje Strukan
5. Boro Primorac
6. Drago Ćelić
7. Mladen Jurić

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET

1. Ozren Maršić, predsjednik
2. Tamara Benković
3. Ivica Matić
4. Tiho Vrgoč
5. Ivan Čavka
6. Špiro Barbarić
7. Hrvoje Kujundžić

 

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA

1. Siniša Jalić, predsjednik
2. Mate Radić
3. Ivica Žuljević
4. Darko Butorović
5. Ivan Buljanović
6. Jure Srzić
7. Vinko Marača

KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA

1. Andrija Čaljkušić, predsjednik
2. Tomislav Kujundžić Lujan, tajnik
3. Edi Šunjić
4. Marin Ivanković
5. Ante Jelavić
6. Jakov Bilić
7. Jurica Blažević
8. Ivan Ćapin

KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE

1. Edi Rupić, predsjednik
2. Zdravko Jukić
3. Luka Vučko
4. Marin Grčić
5. Marinko Škaričić
6. Slaven Lakić
7. Darko Vlatković

KOMISIJA ZA ŽALBE

1. Marijan Saša, predsjednik
2. Kruno Peronja
3. Eduard Runjić

DISCIPLINSKI SUDAC

1. Jakov Juretić

KOMISIJA ZA FINANCIJE I MARKETING

1. Matea Bešlić, predsjednica
2. Hrvoje Budimir
3. Vicko Bućan
4. Darijo Antunović
5. Zvonimir Šimić
6. Mario Pentić
7. Ivan Spajić

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET I NOGOMET NA PIJESKU

1. Borislav Vuković, predsjednik
2. Juraj Grizelj
3. Ante Mihaljević
4. Lukša Roje
5. Ante Jakus
6. Vinko Kaliterna
7. Jozo Pavić
8. Mario Grubić
9. Miro Dugeč, tajnik

KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET

              1. Josip Puljiz, predsjednik
              2. Jakša Katić-Car
              3. Petar Bandić
              4. Zvonko Kovačević
              5. Slobodan Čakić
              6. Branimir Jonjić

ZDRAVSTVENA KOMISIJA

1. Zoran Tocilj

            KOMISIJA ZA OBJEKTE

1. Damir Garac, predsjednik
2. Ivan Ćapin
3. Nikša Petković
4. Tomislav Čipčić
5. Stipe Rogošić
6. Tonći Pleština
7. Frano Šušić-Jurić

 

KOMISIJA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST

1. Zoran Jurić, predsjednik
2. Mijo Grabovac
3. Miro Podrug
4. Robert Kučić
5. Bogdan Klarić
6. Frano Šušić-Jurić
7. Frane Vulas

            KOMISIJA ZA PROPISE

1. Marinko Tadić-Šutra, predsjednik
2. Stipe Perić
3. Mijo Šuto

STATUT NSŽSD

1. ŽNL

Rezultati

Kolo: 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mračaj HNK Jadran (KS) 02.12.2023 13:30 0:1
NK Primorac (S) NK Omladinac Vranjic 02.12.2023 13:30 0:3
NK Poljičanin 1921 NK OSK 02.12.2023 13:30 3:5
HNK Slaven Trogir HNK Jadran (T) 02.12.2023 13:30 4:0
NK Urania NK Tekstilac 02.12.2023 13:30 2:3
HNK Val NK Imotski 02.12.2023 13:30 0:0
NK Orkan NK Mladost Proložac 03.12.2023 13:30 1:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. HNK Val 13 10 2 1 +30 32
2. HNK Slaven Trogir 13 7 4 2 +15 25
3. HNK Jadran (KS) 13 8 1 4 +12 25
4. NK OSK 12 7 3 2 +9 24
5. NK Mladost Proložac 13 7 1 5 +11 22
6. NK Imotski 13 6 2 5 +2 20
7. NK Primorac (S) 12 6 0 6 -3 18
8. NK Tekstilac 13 5 3 5 -5 18
9. NK Omladinac Vranjic 13 4 5 4 +3 17
10. HNK Jadran (T) 13 4 2 7 -11 14
11. NK Urania 13 4 1 8 -12 13
12. NK Mračaj 13 2 4 7 -11 10
13. NK Orkan 13 2 3 8 -22 9
14. NK Poljičanin 1921 13 1 3 9 -18 6

Raspored

Kolo: 14      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Jadran (KS) NK Mladost Proložac 24.02.2024 15:00 -:-
NK Orkan NK Imotski 24.02.2024 15:00 -:-
HNK Val NK Tekstilac 24.02.2024 15:00 -:-
NK Urania HNK Jadran (T) 24.02.2024 15:00 -:-
HNK Slaven Trogir NK OSK 24.02.2024 15:00 -:-
NK Poljičanin 1921 NK Omladinac Vranjic 25.02.2024 15:00 -:-
NK Primorac (S) NK Mračaj 25.02.2024 15:00 -:-

2. ŽNL

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Glavice 1991 NK Adriatic 03.12.2023 13:30 5:2
NK Prugovo NK Jadran (S) 03.12.2023 13:00 0:6
NK Čaporice Trilj NK Dalmatinac Split 02.12.2023 14:00 8:0*
NK Mosor Žrnovnica NK Trilj 2001 02.12.2023 13:30 3:0
NK Postira-Sardi NK Vinjani 03.12.2023 13:30 -:-

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Mosor Žrnovnica 11 8 0 3 +18 24
2. NK Jadran (S) 11 8 0 3 +14 24
3. NK Vinjani 10 7 2 1 +19 23
4. NK Glavice 1991 11 7 2 2 +12 23
5. NK Postira-Sardi 10 7 1 2 +9 22
6. NK Čaporice Trilj 11 7 0 4 +13 21
7. NK Trilj 2001 11 2 1 8 -11 7
8. NK Adriatic 11 2 1 8 -14 7
9. NK Dalmatinac Split 11 1 1 9 -36 4
10. NK Prugovo 11 0 2 9 -24 2

Raspored

Kolo: 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Adriatic NK Postira-Sardi 08.03.2024 18:00 -:-
NK Vinjani NK Mosor Žrnovnica 09.03.2024 15:00 -:-
NK Trilj 2001 NK Čaporice Trilj 09.03.2024 15:00 -:-
NK Dalmatinac Split NK Prugovo 09.03.2024 15:00 -:-
NK Jadran (S) NK Glavice 1991 10.03.2024 15:00 -:-

3. ŽNL

Rezultati

Kolo: 5      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Varbonj HNK Vatra 03.12.2023 14:30 0:2
HNK Jadran (SG) NK Levanda 02.12.2023 14:30 4:2
NK Jelsa NK SOŠK Svirče 03.12.2023 14:30 0:2
NK Vrisnik NK Sloga Dol na Hvaru 03.12.2023 12:00 3:1
NK Hvar NK Mladost Sućuraj 02.12.2023 14:30 6:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. HNK Vatra 5 5 0 0 +10 15
2. NK Varbonj 5 4 0 1 +5 12
3. NK Hvar 5 3 0 2 +7 9
4. NK Vrisnik 5 3 0 2 -2 9
5. NK SOŠK Svirče 5 2 1 2 +1 7
6. HNK Jadran (SG) 5 2 1 2 0 7
7. NK Jelsa 5 2 0 3 +2 6
8. NK Sloga Dol na Hvaru 5 2 0 3 -3 6
9. NK Levanda 5 1 0 4 -7 3
10. NK Mladost Sućuraj 5 0 0 5 -13 0

Raspored

Kolo: 6      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Vatra NK Mladost Sućuraj 10.12.2023 14:00 -:-
NK Sloga Dol na Hvaru NK Hvar 10.12.2023 14:00 -:-
NK SOŠK Svirče NK Vrisnik 09.12.2023 14:00 -:-
NK Levanda NK Jelsa 09.12.2023 14:00 -:-
NK Varbonj HNK Jadran (SG) 10.12.2023 14:00 -:-