Ustroj NSŽSD 2017-01-19T14:24:37+00:00

Obavijesti

Službeni Glasnik Balun 30-2017

Balun 30-2017. Službeni glasnik

Raspored, delegata i sudaca za 2. kolo 2.ŽNL

Raspored parova,delegata i sudaca

Raspored, delegata i sudaca za 2. kolo 1.ŽNL

Raspored parova,delegata i sudaca

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 30-2017

Balun 30-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 29-2017

Balun 29 Balun 29-2017.

Službeni Glasnik Balun 28-2017

Balun 28-2017. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

USTROJ NSŽSD

PREDSJEDNIK

Vinko Radovani

DOPREDSJEDNICI

  1. Željko Sučić
  2. Zoran Mamić
  3. Nikola Tokić
  4. Mario Gudelj

ČLANOVI

  1. Petar Bakotić
  2. Jure Bosančić
  3. Dinko Bošnjak
  4. Marko Erceg
  5. Mario Jurić
  6. Ivica Knezović
  7. Vedran Kovačić
  8. Mijo Pašalić
  9. Mate Tolić
  10. Jozo Vidić
  11. Zdravko Voloder
  12. Ana Vukorepa

1.   Zdravko Perko
2.    Slavko Gotovac
3.   Mirko Kujundžić

NATJECATELJSKA KOMISIJA

1. Nikola Tokić, predsjednik
2. Željko Sučić
3. Danijel Durdov
4. Jure Bosančić
5. Ivica Knezović
6. Ante Plazibat
7. Mario Gudelj

STRUČNA KOMISIJA

1. Ivan Gudelj, predsjednik
2. Zdravko Marić
3. Petar Talajić
4. Edi Šunjić
5. Vik Lalić
6. Vlado Babić

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET

1. Zvonko Balić, predsjednik
2. Radoslav Tomas
3. Petar Štambuk
4. Jozo Pirić
5. Tiho Vrgoč
6. Ivan Čavka

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA

1. Stanko Poklepović, predsjednik
2. Petra Mandić Jelaska
3. Zdenko Adamović
4. Valentino Roglić
5. Tiho Trogrlić
6. Darko Butorović
7. Ivica Matković

KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA

1. Petar Gabrilo, predsjednik
2. Goran Tenžera
3. Andrija Čaljkušić
4. Tonči Pavlinović

KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE

1. Ante Terze, predsjednik
2. Ivan Buljanović, ST
3. Branko Šušnjara , Omiš-Ma
4. Ante Knezović, Imot.
5. Slaven Lakić, Sinj
6. Damir Roso, Kaštela
7. Ante Boban, Solin
8. Lorenco Tudor, Hvar

KOMISIJA ZA ŽALBE

1. Damir Primorac, predsjednik
2. Kruno Peronja ml.
3. Edvard Runjić
4. Ivan Močić

DISCIPLINSKI SUDAC

1. Jakov Juretić

KOMISIJA ZA NOVČANO-MATERIJALNO POSLOVANJE

1. Branka Ramljak, predsjednik
2. Tonči Kristić-Đigi
3. Miroslav Jeličić-Purko
4. Vicko Bućan
5. Mijo Pašalić
6. Milan Prgomet
7. Marin Brbić
8. Slavko Gotovac

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET I NOGOMET NA PIJESKU

1. Milan Čagalj, predsjednik
2. Ante Mihaljević
3. Borislav Vuković
4. Miro Dugeč
5. Pavle Marinković
6. Mario Grubić
7. Emil Kursan

KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET

1. Pero Jurčević, predsjednik
2. Jakša Katić-Car
3. Petar Bandić
4. Zvonko Kovačević
5. Slobodan Čakić

ZDRAVSTVENA KOMISIJA

1. Zdravko Perko, predsjednik
2. Dinko Pivalica
3. Vladimir Ivančev

KOMISIJA ZA OBJEKTE

1. Nikša Petković, predsjednik
2. Damir Garac
3. Velimir Strinić
4. Davor Zekan
5. Dino Knezović
6. Rajko Bošnjak

KOMISIJA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST

1. Jurica Gizdić, predsjednik
2. Viktor Grabovac
3. Vicko Bućan
4. Mijo Grabovac
5. Miro Podrug

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Postira-Sardi Jadran (T) 10.09.2017 16:30 0 : 4
Omiš Uskok 09.09.2017 17:00 3 : 1
GOŠK (KG) Orkan 09.09.2017 17:00 1 : 0
Omladinac OSK 09.09.2017 17:00 4 : 0
Mosor Jadran (KS) 09.09.2017 17:00 0 : 2
Mladost (P) Sloga (M) 09.09.2017 17:00 3 : 1
Zmaj (M) Hvar 10.09.2017 16:30 3 : 0

Poredak

1 Jadran (T) 1 1 0 4 3
2 Omladinac 1 1 0 4 3
3 Zmaj (M) 1 1 0 3 3
4 Jadran (KS) 1 1 0 2 3
5 Mladost (P) 1 1 0 2 3
6 Omiš 1 1 0 2 3
7 GOŠK (KG) 1 1 0 1 3
8 Orkan 1 0 1 -1 0
9 Mosor 1 0 1 -2 0
10 Sloga (M) 1 0 1 -2 0
11 Uskok 1 0 1 -2 0
12 Hvar 1 0 1 -3 0
13 OSK 1 0 1 -4 0
14 Postira-Sardi 1 0 1 -4 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (T) Hvar 17.09.2017 17:00
Sloga (M) Zmaj (M) 17.09.2017 16:30
Jadran (KS) Mladost (P) 16.09.2017 16:30
OSK Mosor 16.09.2017 16:30
Orkan Omladinac 16.09.2017 16:30
Uskok GOŠK (KG) 17.09.2017 16:30
Postira-Sardi Omiš 17.09.2017 16:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trilj-2001 Jadran (S) 09.09.2017 17:00 3 : 3
Čaporice-Trilj Mračaj 10.09.2017 17:00 0 : 2
Poljičanin 1921 Adriatic 09.09.2017 17:00 3 : 2
Trogir 1912 Vrlika 09.09.2017 17:00 5 : 1
Glavice Vinjani 09.09.2017 17:00 2 : 3
Tekstilac Krilnik 09.09.2017 17:00 1 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Trogir 1912 1 1 0 4 3
2 Mračaj 1 1 0 2 3
3 Poljičanin 1921 1 1 0 1 3
4 Tekstilac 1 1 0 1 3
5 Vinjani 1 1 0 1 3
6 Jadran (S) 1 0 0 0 1
7 Trilj-2001 1 0 0 0 1
8 Adriatic 1 0 1 -1 0
9 Glavice 1 0 1 -1 0
10 Krilnik 1 0 1 -1 0
11 Čaporice-Trilj 1 0 1 -2 0
12 Vrlika 1 0 1 -4 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Krilnik 17.09.2017 16:30
Vinjani Tekstilac 17.09.2017 16:30
Vrlika Glavice 16.09.2017 16:30
Adriatic Trogir 1912 16.09.2017 16:30
Mračaj Poljičanin 1921 17.09.2017 16:30
Trilj-2001 Čaporice-Trilj 16.09.2017 16:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Sloga (DnH) 30.04.2017 14:30 3 : 0
Vrisnik SOŠK 30.04.2017 14:30 2 : 2
Jadran (SG) Vatra 30.04.2017 14:30 0 : 4
Varbonj Jelsa 30.04.2017 14:30 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 16 13 2 20 40
2 Vrisnik 16 8 4 8 28
3 Varbonj 16 8 5 11 27
4 Mladost (S) 16 8 6 4 26
5 Jadran (SG) 16 7 7 6 23
6 Levanda 16 7 7 2 23
7 Jelsa 16 7 8 -2 22
8 Vatra 16 4 11 -22 13
9 Sloga (DnH) 16 1 13 -27 5

Raspored

Kolo 17    
Domaći Gosti Datum
Vatra Varbonj
SOŠK Jadran (SG)
Sloga (DnH) Vrisnik
Mladost (S) Levanda