3. Županijska Nogometna Liga 2019-07-07T18:31:57+02:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

3. Županijska Nogometna Liga – HEP

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Levanda 17.04.2021. 5 : 2
Varbonj Jadran (SG) 18.04.2021 0 : 1
Vatra SOŠK 18.04.2021 1 : 2
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 2 : 2
Sloga (DnH) Mladost (S) 17.04.2021 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 9 6 2 1 21 20
2 Jadran (SG) 9 6 1 2 9 19
3 Varbonj 9 4 3 2 4 15
4 Vrisnik 9 4 2 3 -3 14
5 SOŠK 9 3 4 2 -2 13
6 Sloga (DnH) 9 3 3 3 4 12
7 Vatra 9 3 2 4 -2 11
8 Jelsa 9 2 5 2 -3 11
9 Levanda 9 1 1 7 -9 4
10 Mladost (S) 9 1 1 7 -19 4

Raspored

Kolo 10.    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jelsa SOŠK Svirče
Vatra Jadran (SG)
Varbonj Hvar

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

Prvenstvo otoka Hvara 17/18 2017/2018
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum
Križna luka / Hvar Levanda Jadran (SG) 14.10.2017 14:00
Varbonj / Vrbanj Varbonj SOŠK 15.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Vatra Mladost (S) 15.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Jelsa Vrisnik 14.10.2017 13:00
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Vrisnik Vatra 22.10.2017 14:30
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Varbonj 22.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa SOŠK Jadran (SG) 21.10.2017 15:00
Križna luka / Hvar Levanda Sloga (DnH) 22.10.2017 14:30
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum
Varbonj / Vrbanj Varbonj Sloga (DnH) 29.10.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vatra Levanda 29.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Jelsa SOŠK 28.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Vrisnik Mladost (S) 29.10.2017 12:30
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Jelsa 05.11.2017 14:30
Pelinje / Jelsa SOŠK Vatra 05.11.2017 14:30
Križna luka / Hvar Levanda Varbonj 05.11.2017 14:30
POD GORICOM / VRBANJ Sloga (DnH) Jadran (SG) 04.11.2017 14:30
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Vatra Jadran (SG) 12.11.2017 12:00
Pelinje / Jelsa Jelsa Sloga (DnH) 11.11.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vrisnik Levanda 12.11.2017 14:00
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) SOŠK 12.11.2017 14:30
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa SOŠK Vrisnik 18.11.2017 12:00
Križna luka / Hvar Levanda Jelsa 12.11.2017 14:00
POD GORICOM / VRBANJ Sloga (DnH) Vatra 19.11.2017 14:00
Varbonj / Vrbanj Varbonj Jadran (SG) 18.11.2017 12:00
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Jelsa Varbonj 25.11.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vrisnik Jadran (SG) 26.11.2017 14:30
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Sloga (DnH)
Pelinje / Jelsa SOŠK Levanda 26.11.2017 12:30

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Raspored

Kolo 10.    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jelsa SOŠK Svirče
Vatra Jadran (SG)
Varbonj Hvar

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Put Duilova 23/I (Hotel Zagreb)
21000 Split
Tel: +385 (0)21 252 394
Fax: +385 (0)21 252 394
Mob: +385 (0)95 571 89 13
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi