Nogometni Centri 2017-01-10T19:55:23+01:00

Obavijesti

ODRŽAN PLENUM 3. ŽNL

ODRŽAN PLENUM 3. ŽNL

ODRŽAN PLENUM 2. ŽNL

ODRŽAN PLENUM 2.ŽNL

Kup mladeži – parovi četvrtfinala

KUP MLADEŽI – PAROVI

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 44-2022

Balun 44-2022. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 43-2022

Balun 43-2022. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 42-2022

Balun 42-2022. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

 PRVA HNL
 DRUGA HNL
 ZADARSKI NOGOMETNI SAVEZ
 ŠIBENSKI NOGOMETNI SAVEZ
 DUBROVAČKI NOGOMETNI SAVEZ

Nogometni Centri

SPLIT I OTOCI
Koordinator: Ivan Buljanović
Mob: + 385 (0)99 7211 412
Email: dnktalentsplit@yahoo.com
KAŠTELA-SOLIN-TROGIR
Koordinator: Damir Roso
Mob: + 385 (0)98 9503 771
Email: rosodamir@gmail.com
OMIŠ-MAKARSKA
Koordinator: Branko Šušnjara
Mob: + 385 (0)98 696 232
Email: branko.susnjara2502@gmail.com
IMOTSKI
Koordinator: Ante Knezović
Mob: + 385 (0)98 564 886
Email: zubaknezovic@gmail.com
SINJ-VRLIKA-TRILJ
Koordinator: Slaven Lakić
Mob: + 385 (0)98 1970 761
Email: slakic@net.hr

1. ŽNL

Rezultati

Kolo: 4      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Omiš NK Vinjani 01.10.2022 15:30 3:0
HNK Slaven Trogir HNK Jadran (T) 01.10.2022 15:30 4:0
HNK Jadran (KS) NK Orkan 01.10.2022 15:30 3:1
NK Mračaj NK OSK 01.10.2022 15:30 1:6
NK Tekstilac NK Mladost Proložac 01.10.2022 15:30 1:4
HNK Val NK Omladinac Vranjic 02.10.2022 15:30 1:6
NK Imotski NK Primorac (S) 02.10.2022 15:30 3:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Omiš 4 4 0 0 +15 12
2. NK Mladost Proložac 4 3 0 1 +7 9
3. NK OSK 4 2 2 0 +7 8
4. HNK Jadran (KS) 4 2 2 0 +3 8
5. NK Omladinac Vranjic 4 2 1 1 +9 7
6. HNK Slaven Trogir 4 2 1 1 +4 7
7. NK Imotski 4 2 0 2 -5 6
8. NK Mračaj 4 2 0 2 -6 6
9. HNK Jadran (T) 4 1 1 2 -5 4
10. HNK Val 4 1 1 2 -6 4
11. NK Orkan 4 1 0 3 -2 3
12. NK Primorac (S) 4 0 2 2 -5 2
13. NK Vinjani 4 0 1 3 -7 1
14. NK Tekstilac 4 0 1 3 -9 1

Raspored

Kolo: 5      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Primorac (S) NK Omiš 08.10.2022 15:30 -:-
NK Omladinac Vranjic NK Imotski 08.10.2022 15:30 -:-
NK Mladost Proložac HNK Val 08.10.2022 15:30 -:-
NK OSK NK Tekstilac 08.10.2022 15:30 -:-
NK Orkan NK Mračaj 08.10.2022 15:30 -:-
HNK Jadran (T) HNK Jadran (KS) 09.10.2022 15:30 -:-
NK Vinjani HNK Slaven Trogir 09.10.2022 15:30 -:-

2. ŽNL

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Prugovo 02.10.2022 15:30 8:1
NK Postira-Sardi NK Mosor Žrnovnica 02.10.2022 16:30 6:1
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Adriatic 01.10.2022 15:30 1:0
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 01.10.2022 15:30 1:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Čaporice Trilj 2 2 0 0 +9 6
2. NK Dalmatinac Split 1 1 0 0 +7 3
3. NK Adriatic 2 1 0 1 +2 3
4. NK Postira-Sardi 2 1 0 1 +2 3
5. NK Poljičanin 1921 1 1 0 0 +1 3
6. NK Trilj 2001 2 1 0 1 +1 3
7. HBDNK Mosor-Sveti Jure 2 1 0 1 -1 3
8. NK Mosor Žrnovnica 2 0 0 2 -7 0
9. NK Prugovo 2 0 0 2 -14 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Poljičanin 1921 NK Adriatic 08.10.2022 15:30 -:-
NK Mosor Žrnovnica HBDNK Mosor-Sveti Jure 08.10.2022 15:30 -:-
NK Prugovo NK Postira-Sardi 08.10.2022 15:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Čaporice Trilj 08.10.2022 15:30 -:-

3. ŽNL

Rezultati

Kolo: 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Sućuraj NK Varbonj 20.03.2022 15:00 2:4
HNK Vatra NK Sloga Dol na Hvaru 19.03.2022 13:30 0:5
NK Vrisnik NK Levanda 20.03.2022 14:00 5:0
NK Hvar NK Jelsa 19.03.2022 13:00 0:0
HNK Jadran (SG) NK SOŠK Svirče 19.03.2022 14:00 2:1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hvar 16 13 2 1 +39 41
2. HNK Jadran (SG) (-1) 16 10 2 4 +7 31
3. NK Vrisnik 16 8 1 7 +4 25
4. NK SOŠK Svirče 16 7 3 6 +6 24
5. NK Varbonj 16 7 3 6 +5 24
6. NK Jelsa 16 7 3 6 +1 24
7. NK Sloga Dol na Hvaru 16 6 1 9 -13 19
8. HNK Vatra 16 4 3 9 -13 15
9. NK Mladost Sućuraj 16 3 3 10 -17 12
10. NK Levanda 16 3 3 10 -19 12

Raspored

Kolo: 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Adriatic 10.04.2022 16:30 -:-
NK Prugovo NK Glavice 1991 10.04.2022 16:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Imotski 1991 09.04.2022 16:30 -:-
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 09.04.2022 16:30 -:-
NK Tekstilac HBDNK Mosor-Sveti Jure 09.04.2022 16:30 -:-