2020-10-09T09:25:04+02:00 9 listopada, 2020|informacije, Klubovi informacije|

Odigrana finala kupa mladeži

Protekla tri dana odigrane su finalne utakmice županijskog kupa mladeži u u uzrastima pionira, kadeta i juniora.

PIONIRI: U finalu igranom u Stobreču su se sastali Primorac i Omladinac, a rezultatom 2:0 slavili su domaćini. Strijelci su bili Ante Dragaš u 10. minuti i Adriano Ivanišević u 17. minuti utakmice.

KADETI: U kadetskom finalu u Dugopolju su se sastali istoimeni domaćin te Split. Nakon 80 minuta igre rezultat je bio 1:1 (gosti su poveli u 10. minuti preko Grabara, a u 15. je Dugopolje izjednačilo pogotkom Plazibata), a u izvođenju udaraca s 11 metara na kraju je uspješnije bilo Dugopolje i slavilo sa ukupnih 5:4.

JUNIORI: Finale u kategoriji juniora donijelo je ogled Sloge (M) i Splita u kojem su s tijesnih 2:1 na kraju slavili gosti s Parka mladeži. Vodio je Split 2:0 pogocima Sučića u 32. i Marinovića u 88. minuti da bi minutu kasnije poraz domaćih tek ublažio Luka Gotovac u 89. minuti.

Čestitamo pobjedničkim momčadima, a isto tako i finalistima na ostvarenom rezultatu.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 26.11.2020.