Kontakti 2020-08-25T13:44:01+02:00

Obavijesti

OBAVIJEST U SVEZI MEĐUNARODNIH TRANSFERA IGRAČA

OBAVIJEST U SVEZI MEĐUNARODNIH

Odigrana finala kupa mladeži

Odigrana finala kupa mladeži

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 27-2020

Balun 27-2020. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Kontakti

NOGOMETNI SAVEZ ŽUPANIJE SPLITSKO DALMATINSKE
Adresa: Put Duilova 23/I,  21000 Split (Hotel Zagreb)
Telefon/fax: + 385 (0)21 252 394
Email: info@nszsd.hr
OIB: 06200148607
IBAN: HR3723600001101394449
PREDSJEDNIK
Marko Erceg
Mob: + 385 (0)98 323 192
Email: marko.erceg13@gmail.com
TAJNIK
Stipe Rogošić
Mob: + 385 (0)95 571 89 13
Email: stipe.rogosic85@gmail.com
ADMINISTRATORICA
Vasilka Trogrlić
Mob: + 385 (0)98 66 13 69
Email: : vasilka.trogrlic@nszsd.hr
INSTRUKTOR
Zdravko Marić
Mob: + 385 (0)91 125 12 20
Email: zdravko.maric@nszsd.hr , zdrave.maric@gmail.com
POVJERENIK ZA REGISTRACIJU KLUBOVA I IGRAČA
Frano Šušić-Jurić
Mob: + 385 (0)91 528 34 63
Email: fsjuric.nszsd@gmail.com

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Omladinac Mračaj 17.10.2020 3 : 0
Val Jadran (T) 17.10.2020 1 : 0
Postira-Sardi Mladost (P) 18.10.2020 0 : 2
Imotski Omiš 17.10.2020 1 : 3
Orkan Jadran (KS) 17.10.2020 2 : 1
Vinjani GOŠK (KG) 18.10.2020 0 : 0
Primorac Poljičanin 1921 17.10.2020 5 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Omiš 7 5 0 2 4 15
2 Orkan 7 4 2 1 5 14
3 Mladost (P) 7 4 1 2 5 13
4 GOŠK (KG) 7 3 4 0 5 13
5 Omladinac 7 3 3 1 6 12
6 Jadran (T) 7 3 2 2 11 11
7 Primorac 7 2 4 1 5 10
8 Val 7 2 4 1 1 10
9 Imotski 7 2 3 2 0 9
10 Postira-Sardi 7 2 1 4 -3 7
11 Mračaj 7 1 3 3 -7 6
12 Jadran (KS) 7 1 2 4 -8 5
13 Poljičanin 1921 7 1 1 5 -15 4
14 Vinjani 7 0 2 5 -9 2

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Mračaj Poljičanin 1921 24.10.2020 15:00
GOŠK (KG) Primorac 24.10.2020 15:00
Jadran (KS) Vinjani 24.10.2020 15:00
Omiš Orkan 24.10.2020 15:00
Mladost (P) Imotski24.10.2020 15:00 25.10.2020 15:00
Jadran (T) Postira-Sardi 24.10.2020 15:00
Omladinac Val 24.10.2020 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 6      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Glavice 1991 Vrlika 18.10.2020 5 : 0
Mosor-Sveti Jure Mosor Žrnovnica 18.10.2020 0 : 2
Adriatic Tekstilac 17.10.2020 1 : 2
Dalmatinac (S) Trogir 1912 17.10.2020 1 : 4
Trilj 2001 Jadran (S) 17.10.2020 1 : 7

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 6 6 0 0 16 18
2 Jadran (S) 6 5 0 1 9 15
3 Glavice 1991 6 4 0 2 9 12
4 Tekstilac 6 4 0 2 5 12
5 Mosor-Sveti Jure 6 3 0 3 9 9
6 Dalmatinac (S) 5 2 0 3 -5 6
7 Čaporice-Trilj 5 1 1 3 -3 4
8 Mosor Žrnovnica 5 1 1 3 -5 4
9 Adriatic 5 1 0 4 -7 3
10 Vrlika 5 1 0 4 -10 3
11 Trilj 2001 5 1 0 4 -18 3

Raspored

Kolo 7    
Domaći Gosti Datum
Trogir 1912 Trilj 2001 24.10.2020 15:00
Tekstilac Dalmatinac (S) 24.10.2020 15:00
Mosor Žrnovnica Adriatic 24.10.2020 15:00
Vrlika Mosor-Sveti Jure 24.10.2020 15:00
Čaporice-Trilj Glavice 1991 25.10.2020 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Varbonj 18.10.2020 1 : 2
Vatra Hvar 17.10.2020 0 : 2
Jelsa Jadran (SG) 18.10.2020 0 : 0
Sloga (DnH) SOŠK 18.10.2020 1 : 2
Mladost (S) Vrisnik 18.10.2020 3 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 2 1 1 0 2 4
2 SOŠK 2 1 1 0 1 4
3 Varbonj 2 1 1 0 1 4
4 Levanda 2 1 0 1 3 3
5 Sloga (DnH) 2 1 0 1 1 3
6 Mladost (S) 2 1 0 1 -1 3
7 Vatra 2 1 0 1 -1 3
8 Jelsa 2 0 2 0 0 2
9 Jadran (SG) 2 0 1 1 -1 1
10 Vrisnik 2 0 0 2 -5 0

Raspored

Kolo 3    
Domaći Gosti Datum
Vrisnik Levanda 24.10.2020 15:00
SOŠK Mladost (S) 25.10.2020 14:00
Jadran (SG) Sloga (DnH) 24.10.2020 15:00
Hvar Jelsa 24.10.2020 14:30
Varbonj Vatra 25.10.2020 14:30