Klubovi informacije 2017-01-19T14:09:35+01:00

Obavijesti

OBAVIJEST U SVEZI MEĐUNARODNIH TRANSFERA IGRAČA

OBAVIJEST U SVEZI MEĐUNARODNIH

Odigrana finala kupa mladeži

Odigrana finala kupa mladeži

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 28-2020

Balun 28-2020. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 27-2020

Balun 27-2020. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

listopad 2020

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mračaj Poljičanin 1921 24.10.2020 2 : 0
GOŠK (KG) Primorac (S) 24.10.2020 2 : 1
Jadran (KS) Vinjani 24.10.2020 1 : 2
Omiš Orkan 24.10.2020 0 : 3
Mladost Proložac Imotski 25.10.2020 6 : 1
Jadran (T) Postira-Sardi 24.10.2020 2 : 1
Omladinac Val 24.10.2020 1 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Orkan 8 5 2 1 8 17
2 Mladost Proložac 8 5 1 2 10 16
3 GOŠK (KG) 8 4 4 0 6 16
4 Omladinac Vranjic 8 4 3 1 7 15
5 Omiš 8 5 0 3 1 15
6 Jadran (T) 8 4 2 2 12 14
7 Primorac (S) 8 2 4 2 4 10
8 Val 8 2 4 2 0 10
9 Imotski 8 2 3 3 -5 9
10 Mračaj 8 2 3 3 -5 9
11 Postira-Sardi 8 2 1 5 -4 7
12 Vinjani 8 1 2 5 -8 5
13 Jadran (KS) 8 1 2 5 -9 5
14 Poljičanin 1921 8 1 1 6 -17 4

Raspored

Kolo 9    
Domaći Gosti Datum
Val Mračaj 07.11.2020 13:30
Postira-Sardi Omladinac Vranjic 08.11.2020 13:30
Imotski Jadran (T) 07.11.2020 13:30
Orkan Mladost Proložac 07.11.2020 13:30
Vinjani Omiš 08.11.2020 13:30
Primorac (S) Jadran (KS) 07.11.2020 13:30
Poljičanin 1921 GOŠK (KG) 07.11.2020 13:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Trilj 2001 24.10.2020 5 : 0
Tekstilac Dalmatinac Split 24.10.2020 1 : 2
Mosor Žrnovnica Adriatic 24.10.2020 2 : 4
Vrlika Mosor-Sveti Jure 24.10.2020 2 : 2
Čaporice Trilj Glavice 1991 25.10.2020 1 : 4

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 7 7 0 0 21 21
2 Glavice 1991 7 5 0 2 12 15
3 Jadran (S) 6 5 0 1 9 15
4 Tekstilac 7 4 0 3 4 12
5 Mosor-Sveti Jure 7 3 1 3 9 10
6 Dalmatinac Split 6 3 0 3 -4 9
7 Adriatic 6 2 0 4 -5 6
8 Čaporice Trilj 6 1 1 4 -6 4
9 Mosor Žrnovnica 6 1 1 4 -7 4
10 Vrlika 6 1 1 4 -10 4
11 Trilj 2001 6 1 0 5 -23 3

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Mosor-Sveti Jure Čaporice Trilj 08.11.2020 13:30
Adriatic Vrlika 07.11.2020 13:30
Dalmatinac Split Mosor Žrnovnica 07.11.2020 13:30
Trilj 2001 Tekstilac 07.11.2020 13:30
Jadran (S) Trogir 1912 08.11.2020 13:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Varbonj 18.10.2020 1 : 2
Vatra Hvar 17.10.2020 0 : 2
Jelsa Jadran (SG) 18.10.2020 0 : 0
Sloga (DnH) SOŠK 18.10.2020 1 : 2
Mladost (S) Vrisnik 18.10.2020 3 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 2 1 1 0 2 4
2 SOŠK 2 1 1 0 1 4
3 Varbonj 2 1 1 0 1 4
4 Levanda 2 1 0 1 3 3
5 Sloga (DnH) 2 1 0 1 1 3
6 Mladost (S) 2 1 0 1 -1 3
7 Vatra 2 1 0 1 -1 3
8 Jelsa 2 0 2 0 0 2
9 Jadran (SG) 2 0 1 1 -1 1
10 Vrisnik 2 0 0 2 -5 0

Raspored

Kolo 3    
Domaći Gosti Datum
Vrisnik Levanda 31.10.2020 14:30
SOŠK Mladost (S) 31.10.2020 12:00
Jadran (SG) Sloga (DnH) 31.10.2020 14:00
Hvar Jelsa 31.10.2020 14:30
Varbonj Vatra 31.10.2020 14:00