1. Županijska Nogometna Liga 2017-01-20T09:03:52+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

1. Županijska Nogometna Liga

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Postira-Sardi Jadran (T) 10.09.2017 16:30 0 : 4
Omiš Uskok 09.09.2017 17:00 3 : 1
GOŠK (KG) Orkan 09.09.2017 17:00 1 : 0
Omladinac OSK 09.09.2017 17:00 4 : 0
Mosor Jadran (KS) 09.09.2017 17:00 0 : 2
Mladost (P) Sloga (M) 09.09.2017 17:00 3 : 1
Zmaj (M) Hvar 10.09.2017 16:30 3 : 0

Poredak

1 Jadran (T) 1 1 0 4 3
2 Omladinac 1 1 0 4 3
3 Zmaj (M) 1 1 0 3 3
4 Jadran (KS) 1 1 0 2 3
5 Mladost (P) 1 1 0 2 3
6 Omiš 1 1 0 2 3
7 GOŠK (KG) 1 1 0 1 3
8 Orkan 1 0 1 -1 0
9 Mosor 1 0 1 -2 0
10 Sloga (M) 1 0 1 -2 0
11 Uskok 1 0 1 -2 0
12 Hvar 1 0 1 -3 0
13 OSK 1 0 1 -4 0
14 Postira-Sardi 1 0 1 -4 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (T) Hvar 17.09.2017 17:00
Sloga (M) Zmaj (M) 17.09.2017 16:30
Jadran (KS) Mladost (P) 16.09.2017 16:30
OSK Mosor 16.09.2017 16:30
Orkan Omladinac 16.09.2017 16:30
Uskok GOŠK (KG) 17.09.2017 16:30
Postira-Sardi Omiš 17.09.2017 16:30

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

Prva ŽNL 17/18 2017/2018
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Podježice / Postira Postira-Sardi Jadran (T) 10.09.2017 16:30 0 : 4
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Uskok 09.09.2017 17:00 3 : 1
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Orkan 09.09.2017 17:00 1 : 0
SC Kava / Vranjic Omladinac OSK 09.09.2017 17:00 4 : 0
Pricvić / Žrnovnica Mosor Jadran (KS) 09.09.2017 17:00 0 : 2
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Sloga (M) 09.09.2017 17:00 3 : 1
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Hvar 10.09.2017 16:30 3 : 0
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Hvar 17.09.2017 17:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Zmaj (M) 17.09.2017 16:30 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Mladost (P) 16.09.2017 16:30 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Mosor 16.09.2017 16:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omladinac 16.09.2017 16:30 :
Iza Grada / Klis Uskok GOŠK (KG) 17.09.2017 16:30 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Omiš 17.09.2017 16:30 :
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Jadran (T) 23.09.2017 16:30 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Postira-Sardi 23.09.2017 16:30 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Uskok 23.09.2017 16:30 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Orkan 23.09.2017 16:30 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) OSK 23.09.2017 16:30 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Jadran (KS) 23.09.2017 16:30 :
Križna luka / Hvar Hvar Sloga (M) 23.09.2017 16:30 :
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Sloga (M) 30.09.2017 16:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Hvar 30.09.2017 16:00 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Zmaj (M) 30.09.2017 16:00 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Mladost (P) 30.09.2017 16:00 :
Iza Grada / Klis Uskok Mosor 01.10.2017 16:00 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Omladinac 01.10.2017 16:00 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš GOŠK (KG) 30.09.2017 16:00 :
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Jadran (T) 07.10.2017 16:00 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Omiš 07.10.2017 16:00 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Postira-Sardi 07.10.2017 16:00 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Uskok 07.10.2017 16:00 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Orkan 07.10.2017 16:00 :
Križna luka / Hvar Hvar OSK 07.10.2017 16:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Jadran (KS) 08.10.2017 16:00 :
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Jadran (KS) 14.10.2017 15:30 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Sloga (M) 14.10.2017 15:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Hvar 14.10.2017 15:30 :
Iza Grada / Klis Uskok Zmaj (M) 15.10.2017 15:30 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Mladost (P) 15.10.2017 15:30 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Mosor 14.10.2017 15:30 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Omladinac 14.10.2017 15:30 :
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
SC Kava / Vranjic Omladinac Jadran (T) 21.10.2017 15:00 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor GOŠK (KG) 21.10.2017 15:00 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Omiš 21.10.2017 15:00 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Postira-Sardi 21.10.2017 15:00 :
Križna luka / Hvar Hvar Uskok 21.10.2017 15:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Orkan 22.10.2017 15:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) OSK 21.10.2017 15:00 :
Kolo: 8
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) OSK 28.10.2017 14:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Jadran (KS) 28.10.2017 14:30 :
Iza Grada / Klis Uskok Sloga (M) 29.10.2017 14:30 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Hvar 29.10.2017 14:30 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Zmaj (M) 28.10.2017 14:30 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Mladost (P) 28.10.2017 14:30 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Mosor 28.10.2017 14:30 :
Kolo: 9
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Pricvić / Žrnovnica Mosor Jadran (T) 04.11.2017 14:00 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Omladinac 04.11.2017 14:00 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) GOŠK (KG) 04.11.2017 14:00 :
Križna luka / Hvar Hvar Omiš 04.11.2017 14:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Postira-Sardi 05.11.2017 14:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Uskok 04.11.2017 14:00 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Orkan 04.11.2017 14:00 :
Kolo: 10
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Orkan 11.11.2017 14:00 :
Iza Grada / Klis Uskok OSK 12.11.2017 14:00 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Jadran (KS) 12.11.2017 14:00 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Sloga (M) 11.11.2017 14:00 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Hvar 11.11.2017 14:00 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Zmaj (M) 11.11.2017 14:00 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Mladost (P) 11.11.2017 14:00 :
Kolo: 11
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Jadran (T) 18.11.2017 13:30 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Mosor 18.11.2017 13:30 :
Križna luka / Hvar Hvar Omladinac 18.11.2017 13:30 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) GOŠK (KG) 19.11.2017 13:30 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Omiš 18.11.2017 13:30 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Postira-Sardi 18.11.2017 13:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Uskok 18.11.2017 13:30 :
Kolo: 12
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Uskok 25.11.2017 13:00 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Orkan 26.11.2017 13:00 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš OSK 25.11.2017 13:00 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Jadran (KS) 25.11.2017 13:00 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Sloga (M) 25.11.2017 13:00 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Hvar 25.11.2017 13:00 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Zmaj (M) 25.11.2017 13:00 :
Kolo: 13
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Jadran (T) 02.12.2017 13:00 :
Križna luka / Hvar Hvar Mladost (P) 02.12.2017 13:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Mosor 03.12.2017 13:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Omladinac 02.12.2017 13:00 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK GOŠK (KG) 02.12.2017 13:00 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omiš 02.12.2017 13:00 :
Iza Grada / Klis Uskok Postira-Sardi 03.12.2017 13:00 :
Kolo: 14
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Postira-Sardi 24.02.2018 15:00 :
Iza Grada / Klis Uskok Omiš 25.02.2018 15:00 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan GOŠK (KG) 24.02.2018 15:00 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Omladinac 24.02.2018 15:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Mosor 24.02.2018 15:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Mladost (P) 25.02.2018 15:00 :
Križna luka / Hvar Hvar Zmaj (M) 24.02.2018 15:00 :
Kolo: 15
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Križna luka / Hvar Hvar Jadran (T) 03.03.2018 15:00 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Sloga (M) 03.03.2018 15:00 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Jadran (KS) 03.03.2018 15:00 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor OSK 03.03.2018 15:00 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Orkan 03.03.2018 15:00 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Uskok 03.03.2018 15:00 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Postira-Sardi 03.03.2018 15:00 :
Kolo: 16
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Omiš 10.03.2018 15:00 :
Podježice / Postira Postira-Sardi GOŠK (KG) 11.03.2018 15:00 :
Iza Grada / Klis Uskok Omladinac 11.03.2018 15:00 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Mosor 10.03.2018 15:00 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Mladost (P) 10.03.2018 15:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Zmaj (M) 10.03.2018 15:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Hvar 11.03.2018 15:00 :
Kolo: 17
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Jadran (T) 18.03.2018 15:30 :
Križna luka / Hvar Hvar Jadran (KS) 17.03.2018 15:30 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) OSK 17.03.2018 15:30 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Orkan 17.03.2018 15:30 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Uskok 17.03.2018 15:30 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Postira-Sardi 17.03.2018 15:30 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Omiš 17.03.2018 15:30 :
Kolo: 18
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) GOŠK (KG) 24.03.2018 15:30 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Omladinac 24.03.2018 15:30 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Mosor 25.03.2018 15:30 :
Iza Grada / Klis Uskok Mladost (P) 25.03.2018 15:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Zmaj (M) 24.03.2018 15:30 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Hvar 24.03.2018 15:30 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Sloga (M) 24.03.2018 15:30 :
Kolo: 19
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Jadran (T) 02.04.2018 16:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) OSK 02.04.2018 16:00 :
Križna luka / Hvar Hvar Orkan 02.04.2018 16:00 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Uskok 02.04.2018 16:00 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Postira-Sardi 02.04.2018 16:00 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Omiš 02.04.2018 16:00 :
SC Kava / Vranjic Omladinac GOŠK (KG) 02.04.2018 16:00 :
Kolo: 20
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Omladinac 07.04.2018 16:30 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Mosor 07.04.2018 16:30 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Mladost (P) 07.04.2018 16:30 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Zmaj (M) 08.04.2018 16:30 :
Iza Grada / Klis Uskok Hvar 08.04.2018 16:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Sloga (M) 07.04.2018 16:30 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Jadran (KS) 07.04.2018 16:30 :
Kolo: 21
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Jadran (T) 14.04.2018 16:30 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Orkan 14.04.2018 16:30 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Uskok 15.04.2018 16:30 :
Križna luka / Hvar Hvar Postira-Sardi 14.04.2018 16:30 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Omiš 14.04.2018 16:30 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) GOŠK (KG) 14.04.2018 16:30 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Omladinac 14.04.2018 16:30 :
Kolo: 22
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Mosor 21.04.2018 16:30 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Mladost (P) 21.04.2018 16:30 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Zmaj (M) 21.04.2018 16:30 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Hvar 21.04.2018 16:30 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Sloga (M) 22.04.2018 16:30 :
Iza Grada / Klis Uskok Jadran (KS) 22.04.2018 16:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan OSK 21.04.2018 16:30 :
Kolo: 23
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Jadran (T) 28.04.2018 17:00 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Uskok 28.04.2018 17:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Postira-Sardi 28.04.2018 17:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Omiš 29.04.2018 17:00 :
Križna luka / Hvar Hvar GOŠK (KG) 28.04.2018 17:00 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Omladinac 28.04.2018 17:00 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Mosor 28.04.2018 17:00 :
Kolo: 24
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Mladost (P) 05.05.2018 17:00 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Zmaj (M) 05.05.2018 17:00 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Hvar 05.05.2018 17:00 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Sloga (M) 05.05.2018 17:00 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Jadran (KS) 05.05.2018 17:00 :
Podježice / Postira Postira-Sardi OSK 06.05.2018 17:00 :
Iza Grada / Klis Uskok Orkan 06.05.2018 17:00 :
Kolo: 25
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Iza Grada / Klis Uskok Jadran (T) 13.05.2018 17:00 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Postira-Sardi 13.05.2018 17:00 :
ŠC Gola Brda / Otok OSK Omiš 13.05.2018 17:00 :
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) GOŠK (KG) 13.05.2018 17:00 :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Omladinac 13.05.2018 17:00 :
Križna luka / Hvar Hvar Mosor 13.05.2018 17:00 :
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Mladost (P) 13.05.2018 17:00 :
Kolo: 26
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Slatina / Tučepi Jadran (T) Zmaj (M) 20.05.2018 17:30 :
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Hvar 20.05.2018 17:30 :
Pricvić / Žrnovnica Mosor Sloga (M) 20.05.2018 17:30 :
SC Kava / Vranjic Omladinac Jadran (KS) 20.05.2018 17:30 :
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) OSK 20.05.2018 17:30 :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Orkan 20.05.2018 17:30 :
Podježice / Postira Postira-Sardi Uskok 20.05.2018 17:30 :

Prethodni Poredak

Broj Kola

[table “” not found /]

Broj Kola

[table “” not found /]

Broj Kola

[table “” not found /]

Naredno kolo

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (T) Hvar 17.09.2017 17:00
Sloga (M) Zmaj (M) 17.09.2017 16:30
Jadran (KS) Mladost (P) 16.09.2017 16:30
OSK Mosor 16.09.2017 16:30
Orkan Omladinac 16.09.2017 16:30
Uskok GOŠK (KG) 17.09.2017 16:30
Postira-Sardi Omiš 17.09.2017 16:30

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi