1. Županijska Nogometna Liga 2017-01-20T09:03:52+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

1. Županijska Nogometna Liga

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Omladinac Mladost (P) 07.03.2020 1 : 1
OSK Jadran (KS) 07.03.2020 3 : 0
Omiš Mračaj 07.03.2020 3 : 0
Zmaj (M) Postira-Sardi 07.03.2020 0 : 0
Orkan Jadran (T) 07.03.2020 2 : 2
GOŠK (KG) Imotski 07.03.2020 2 : 1
Primorac Poljičanin 1921 07.03.2020 2 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 OSK 15 9 2 4 17 29
2 Mladost (P) 15 8 3 4 14 27
3 Jadran (T) 15 6 6 3 7 24
4 Zmaj (M) 15 6 6 3 7 24
5 Postira-Sardi 15 6 5 4 -2 23
6 Orkan 15 6 4 5 -2 22
7 Omiš 15 5 6 4 8 21
8 GOŠK (KG) 15 6 3 6 5 21
9 Imotski 15 5 4 6 3 19
10 Primorac 115 6 1 8 2 19
11 Jadran (KS) 15 5 3 7 -3 18
12 Mračaj 15 4 5 6 -6 17
13 Omladinac 15 4 5 6 -10 17
14 Poljičanin 1921 15 2 1 12 -40 7

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
Mladost (P) Primorac 15.03.2020 15:00
Poljičanin 1921 GOŠK (KG) 14.03.2020 15:00
Imotski Orkan 14.03.2020 15:00
Jadran (T) Zmaj (M) 14.03.2020 15:00
Omiš Postira-Sardi 15.03.2020 15:00
Mračaj OSK 14.03.2020 15:00
Jadran (KS) Omladinac 14.03.2020 15:00

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

Prva ŽNL 17/18 2017/2018
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum
Podježice / Postira Postira-Sardi Jadran (T) 10.09.2017 16:30
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Uskok 09.09.2017 17:00
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Orkan 09.09.2017 17:00
SC Kava / Vranjic Omladinac OSK 09.09.2017 17:00
Pricvić / Žrnovnica Mosor Jadran (KS) 09.09.2017 17:00
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Sloga (M) 09.09.2017 17:00
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Hvar 10.09.2017 16:30
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum
Slatina / Tučepi Jadran (T) Hvar 17.09.2017 17:00
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Zmaj (M) 17.09.2017 16:30
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Mladost (P) 16.09.2017 16:30
ŠC Gola Brda / Otok OSK Mosor 16.09.2017 16:30
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omladinac 14.09.2017 16:30
Iza Grada / Klis Uskok GOŠK (KG) 17.09.2017 16:30
Podježice / Postira Postira-Sardi Omiš 17.09.2017 16:30
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Jadran (T) 23.09.2017 16:30
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Postira-Sardi 23.09.2017 16:30
SC Kava / Vranjic Omladinac Uskok 23.09.2017 16:30
Pricvić / Žrnovnica Mosor Orkan 23.09.2017 16:30
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) OSK 23.09.2017 16:30
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Jadran (KS) 23.09.2017 16:30
Pelinje / Jelsa Hvar Sloga (M) 24.09.2017 16:30
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum
Slatina / Tučepi Jadran (T) Sloga (M) 30.09.2017 16:00
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Hvar 30.09.2017 16:00
ŠC Gola Brda / Otok OSK Zmaj (M) 01.10.2017 16:00
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Mladost (P) 30.09.2017 16:00
Iza Grada / Klis Uskok Mosor 01.10.2017 16:00
Podježice / Postira Postira-Sardi Omladinac 01.10.2017 15:15
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš GOŠK (KG) 30.09.2017 16:00
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Jadran (T) 07.10.2017 16:00
SC Kava / Vranjic Omladinac Omiš 05.10.2017 16:00
Pricvić / Žrnovnica Mosor Postira-Sardi 07.10.2017 16:00
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Uskok 07.10.2017 16:00
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Orkan 10.10.2017 16:00
Pelinje / Jelsa Hvar OSK 07.10.2017 14:00
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Jadran (KS) 08.10.2017 16:00
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum
Slatina / Tučepi Jadran (T) Jadran (KS) 14.10.2017 15:30
ŠC Gola Brda / Otok OSK Sloga (M) 14.10.2017 15:30
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Hvar 14.10.2017 15:30
Iza Grada / Klis Uskok Zmaj (M) 15.10.2017 15:30
Podježice / Postira Postira-Sardi Mladost (P) 15.10.2017 15:15
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Mosor 14.10.2017 15:30
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Omladinac 14.10.2017 15:30
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum
SC Kava / Vranjic Omladinac Jadran (T) 19.10.2017 15:30
Pricvić / Žrnovnica Mosor GOŠK (KG) 21.10.2017 15:00
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Omiš 21.10.2017 15:00
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Postira-Sardi 21.10.2017 15:00
Pelinje / Jelsa Hvar Uskok 21.10.2017 12:00
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Orkan 22.10.2017 15:00
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) OSK 21.10.2017 15:00
Kolo: 8
Mjesto Domaći Gosti Datum
Slatina / Tučepi Jadran (T) OSK 28.10.2017 14:30
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Jadran (KS) 28.10.2017 14:30
Iza Grada / Klis Uskok Sloga (M) 29.10.2017 14:30
Podježice / Postira Postira-Sardi Hvar 29.10.2017 14:00
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Zmaj (M) 28.10.2017 14:30
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Mladost (P) 28.10.2017 14:30
SC Kava / Vranjic Omladinac Mosor 28.10.2017 14:30
Kolo: 9
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pricvić / Žrnovnica Mosor Jadran (T) 04.11.2017 14:00
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Omladinac 04.11.2017 14:00
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) GOŠK (KG) 04.11.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Hvar Omiš 04.11.2017 14:00
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Postira-Sardi 05.11.2017 13:30
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Uskok 04.11.2017 14:00
ŠC Gola Brda / Otok OSK Orkan 04.11.2017 14:00
Kolo: 10
Mjesto Domaći Gosti Datum
Slatina / Tučepi Jadran (T) Orkan 12.11.2017 14:30
Iza Grada / Klis Uskok OSK 12.11.2017 14:00
Podježice / Postira Postira-Sardi Jadran (KS) 12.11.2017 14:00
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Sloga (M) 11.11.2017 14:00
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Hvar 11.11.2017 13:00
SC Kava / Vranjic Omladinac Zmaj (M) 15.11.2017 14:00
Pricvić / Žrnovnica Mosor Mladost (P) 11.11.2017 14:00
Kolo: 11
Mjesto Domaći Gosti Datum
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Jadran (T) 19.11.2017 14:00
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Mosor 18.11.2017 13:30
Pelinje / Jelsa Hvar Omladinac 18.11.2017 14:00
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) GOŠK (KG) 18.11.2017 13:30
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Omiš 18.11.2017 13:30
ŠC Gola Brda / Otok OSK Postira-Sardi 18.11.2017 13:30
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Uskok 18.11.2017 13:30
Kolo: 12
Mjesto Domaći Gosti Datum
Slatina / Tučepi Jadran (T) Uskok 25.11.2017 13:00
Podježice / Postira Postira-Sardi Orkan 26.11.2017 14:00
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš OSK 25.11.2017 13:00
SC Jure Bakotić / Kaštel Gomilica GOŠK (KG) Jadran (KS) 25.11.2017 13:00
SC Kava / Vranjic Omladinac Sloga (M) 25.11.2017 13:00
Pricvić / Žrnovnica Mosor Hvar 25.11.2017 13:00
Šarampov / Proložac Donji Mladost (P) Zmaj (M) 25.11.2017 13:00
Kolo: 13
Mjesto Domaći Gosti Datum
Sportski centar Makarska / Makarska Zmaj (M) Jadran (T) 02.12.2017 13:00
Križna luka / Hvar Hvar Mladost (P) 02.12.2017 13:00
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Mosor 03.12.2017 13:00
Zrinski / Kaštel Sućurac Jadran (KS) Omladinac 02.12.2017 13:00
ŠC Gola Brda / Otok OSK GOŠK (KG) 02.12.2017 13:00
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omiš 02.12.2017 13:00
Iza Grada / Klis Uskok Postira-Sardi 03.12.2017 13:00

Prethodni Poredak

Broj Kola

[table “” not found /]

Broj Kola

[table “” not found /]

Broj Kola

[table “” not found /]

Naredno kolo

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
Mladost (P) Primorac 15.03.2020 15:00
Poljičanin 1921 GOŠK (KG) 14.03.2020 15:00
Imotski Orkan 14.03.2020 15:00
Jadran (T) Zmaj (M) 14.03.2020 15:00
Omiš Postira-Sardi 15.03.2020 15:00
Mračaj OSK 14.03.2020 15:00
Jadran (KS) Omladinac 14.03.2020 15:00

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi