Suci 2017-01-19T14:10:52+00:00

Obavijesti

Raspored, propozicije i adresar Druga ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 2.ŽNL

Raspored, propozicije i adresar Prva ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 1.ŽNL

Saziv Skupštine Saveza

Saziv Izvanredne izborne Skupštine

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 30-2017

Balun 30-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 29-2017

Balun 29 Balun 29-2017.

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

rujan 2017

svibanj 2017

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Postira-Sardi Jadran (T) 10.09.2017 16:30 0 : 4
Omiš Uskok 09.09.2017 17:00 3 : 1
GOŠK (KG) Orkan 09.09.2017 17:00 1 : 0
Omladinac OSK 09.09.2017 17:00 4 : 0
Mosor Jadran (KS) 09.09.2017 17:00 0 : 2
Mladost (P) Sloga (M) 09.09.2017 17:00 3 : 1
Zmaj (M) Hvar 10.09.2017 16:30 3 : 0

Poredak

1 Jadran (T) 1 1 0 4 3
2 Omladinac 1 1 0 4 3
3 Zmaj (M) 1 1 0 3 3
4 Jadran (KS) 1 1 0 2 3
5 Mladost (P) 1 1 0 2 3
6 Omiš 1 1 0 2 3
7 GOŠK (KG) 1 1 0 1 3
8 Orkan 1 0 1 -1 0
9 Mosor 1 0 1 -2 0
10 Sloga (M) 1 0 1 -2 0
11 Uskok 1 0 1 -2 0
12 Hvar 1 0 1 -3 0
13 OSK 1 0 1 -4 0
14 Postira-Sardi 1 0 1 -4 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (T) Hvar 17.09.2017 17:00
Sloga (M) Zmaj (M) 17.09.2017 16:30
Jadran (KS) Mladost (P) 16.09.2017 16:30
OSK Mosor 16.09.2017 16:30
Orkan Omladinac 16.09.2017 16:30
Uskok GOŠK (KG) 17.09.2017 16:30
Postira-Sardi Omiš 17.09.2017 16:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trilj-2001 Jadran (S) 09.09.2017 17:00 3 : 3
Čaporice-Trilj Mračaj 10.09.2017 17:00 0 : 2
Poljičanin 1921 Adriatic 09.09.2017 17:00 3 : 2
Trogir 1912 Vrlika 09.09.2017 17:00 5 : 1
Glavice Vinjani 09.09.2017 17:00 2 : 3
Tekstilac Krilnik 09.09.2017 17:00 1 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Trogir 1912 1 1 0 4 3
2 Mračaj 1 1 0 2 3
3 Poljičanin 1921 1 1 0 1 3
4 Tekstilac 1 1 0 1 3
5 Vinjani 1 1 0 1 3
6 Jadran (S) 1 0 0 0 1
7 Trilj-2001 1 0 0 0 1
8 Adriatic 1 0 1 -1 0
9 Glavice 1 0 1 -1 0
10 Krilnik 1 0 1 -1 0
11 Čaporice-Trilj 1 0 1 -2 0
12 Vrlika 1 0 1 -4 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Krilnik 17.09.2017 16:30
Vinjani Tekstilac 17.09.2017 16:30
Vrlika Glavice 16.09.2017 16:30
Adriatic Trogir 1912 16.09.2017 16:30
Mračaj Poljičanin 1921 17.09.2017 16:30
Trilj-2001 Čaporice-Trilj 16.09.2017 16:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Sloga (DnH) 30.04.2017 14:30 3 : 0
Vrisnik SOŠK 30.04.2017 14:30 2 : 2
Jadran (SG) Vatra 30.04.2017 14:30 0 : 4
Varbonj Jelsa 30.04.2017 14:30 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 16 13 2 20 40
2 Vrisnik 16 8 4 8 28
3 Varbonj 16 8 5 11 27
4 Mladost (S) 16 8 6 4 26
5 Jadran (SG) 16 7 7 6 23
6 Levanda 16 7 7 2 23
7 Jelsa 16 7 8 -2 22
8 Vatra 16 4 11 -22 13
9 Sloga (DnH) 16 1 13 -27 5

Raspored

Kolo 17    
Domaći Gosti Datum
Vatra Varbonj
SOŠK Jadran (SG)
Sloga (DnH) Vrisnik
Mladost (S) Levanda