2. Županijska Nogometna Liga 2017-01-20T09:22:10+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

2. Županijska Nogometna Liga

Rezultati

Kolo 6      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Čaporice-Trilj Trogir 1912 14.10.2018 0 : 2
Jadran (S) Tekstilac 13.10.2018 1 : 1
Mračaj Adriatic 13.10.2018 4 : 1
Trilj-2001 Vrlika 13.10.2018 5 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Mračaj 6 5 0 13 16
2 Tekstilac 6 3 0 10 12
3 Jadran (S) 6 3 0 6 12
4 Trilj-2001 6 2 1 4 9
5 Trogir 1912 6 2 3 4 7
6 Vrlika 6 2 4 -10 6
7 Čaporice-Trilj 6 0 5 -12 1
8 Adriatic (-6) 6 1 5 -15 -3

Raspored

Kolo 7    
Domaći Gosti Datum
Vrlika Trogir 1912 20.10.2018 15:00
Adriatic Trilj-2001 20.10.2018 15:00
Tekstilac Mračaj 20.10.2018 15:00
Čaporice-Trilj Jadran (S) 20.10.2018 15:00

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

Druga ŽNL 17/18 2017/2018
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum
SRC Trilj / Trilj Trilj-2001 Jadran (S) 09.09.2017 17:00
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Mračaj 10.09.2017 17:00
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Adriatic 09.09.2017 17:00
Batarija / Trogir Trogir 1912 Vrlika 09.09.2017 17:00
SC Glavice / Glavice Glavice Vinjani 09.09.2017 17:00
SC Andrija Alčić i Ivica Poljak / Sinj Tekstilac Krilnik 09.09.2017 17:00
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Krilnik 17.09.2017 16:30
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Tekstilac 17.09.2017 16:30
ŠRC Česma / Vrlika Vrlika Glavice 16.09.2017 16:30
Iza Grada / Klis Adriatic Trogir 1912 16.09.2017 16:30
Pojilo / Runović Mračaj Poljičanin 1921 16.09.2017 17:00
SRC Trilj / Trilj Trilj-2001 Čaporice-Trilj 16.09.2017 16:30
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Jadran (S) 24.09.2017 16:30
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Trilj-2001 23.09.2017 16:30
Batarija / Trogir Trogir 1912 Mračaj 23.09.2017 16:30
SC Glavice / Glavice Glavice Adriatic 23.09.2017 16:30
SC Andrija Alčić i Ivica Poljak / Sinj Tekstilac Vrlika 23.09.2017 16:30
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Krilnik 24.09.2017 16:30
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Vinjani 01.10.2017 16:00
ŠRC Česma / Vrlika Vrlika Krilnik 30.09.2017 16:00
SC Andrija Alčić i Ivica Poljak / Sinj Adriatic Tekstilac 27.09.2017 16:30
Pojilo / Runović Mračaj Glavice 01.10.2017 16:00
SRC Trilj / Trilj Trilj-2001 Trogir 1912 30.09.2017 16:00
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Poljičanin 1921 01.10.2017 16:00
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Jadran (S) 07.10.2017 16:00
Batarija / Trogir Trogir 1912 Čaporice-Trilj 07.10.2017 16:00
SC Glavice / Glavice Glavice Trilj-2001 07.10.2017 16:00
SC Andrija Alčić i Ivica Poljak / Sinj Tekstilac Mračaj 07.10.2017 14:00
Lora / Split Krilnik Adriatic 08.10.2017 16:00
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Vrlika 07.10.2017 16:00
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Vrlika 15.10.2017 15:30
Iza Grada / Klis Adriatic Vinjani 14.10.2017 15:30
Pojilo / Runović Mračaj Krilnik 15.10.2017 15:30
SRC Trilj / Trilj Trilj-2001 Tekstilac 14.10.2017 15:30
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Glavice 15.10.2017 15:30
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Trogir 1912 14.10.2017 15:30
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum
Batarija / Trogir Trogir 1912 Jadran (S) 21.10.2017 15:00
SC Glavice / Glavice Glavice Poljičanin 1921 21.10.2017 15:00
SC Andrija Alčić i Ivica Poljak / Sinj Tekstilac Čaporice-Trilj 21.10.2017 15:00
Lora / Split Krilnik Trilj-2001 22.10.2017 15:00
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Mračaj 22.10.2017 15:00
ŠRC Česma / Vrlika Vrlika Adriatic 21.10.2017 13:00
Kolo: 8
Mjesto Domaći Gosti Datum
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Adriatic 29.10.2017 14:30
Pojilo / Runović Mračaj Vrlika 29.10.2017 14:30
SRC Trilj / Trilj Trilj-2001 Vinjani 28.10.2017 14:30
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Krilnik 29.10.2017 14:30
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Tekstilac 28.10.2017 14:30
Batarija / Trogir Trogir 1912 Glavice 28.10.2017 14:30
Kolo: 9
Mjesto Domaći Gosti Datum
SC Glavice / Glavice Glavice Jadran (S) 04.11.2017 13:30
SC Andrija Alčić i Ivica Poljak / Sinj Tekstilac Trogir 1912 04.11.2017 14:00
Lora / Split Krilnik Poljičanin 1921 05.11.2017 14:00
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Čaporice-Trilj 05.11.2017 14:00
ŠRC Česma / Vrlika Vrlika Trilj-2001 04.11.2017 14:00
Iza Grada / Klis Adriatic Mračaj 04.11.2017 14:00
Kolo: 10
Mjesto Domaći Gosti Datum
Veli Plac / Supetar Jadran (S) Mračaj 12.11.2017 14:00
SRC Trilj / Trilj Trilj-2001 Adriatic 11.11.2017 14:00
ŠRC Zdenko Pavela-Cato / Trilj Čaporice-Trilj Vrlika 12.11.2017 14:00
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Vinjani 11.11.2017 13:00
Batarija / Trogir Trogir 1912 Krilnik 11.11.2017 14:00
SC Glavice / Glavice Glavice Tekstilac 11.11.2017 14:00
Kolo: 11
Mjesto Domaći Gosti Datum
SC Andrija Alčić i Ivica Poljak / Sinj Tekstilac Jadran (S) 18.11.2017 13:30
Lora / Split Krilnik Glavice 19.11.2017 13:30
Stadion Dovica / Vinjani Donji Vinjani Trogir 1912 19.11.2017 13:30
ŠRC Česma / Vrlika Vrlika Poljičanin 1921 18.11.2017 13:30
Iza Grada / Klis Adriatic Čaporice-Trilj 18.11.2017 13:30
Pojilo / Runović Mračaj Trilj-2001 19.11.2017 13:30

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Raspored

Kolo 7    
Domaći Gosti Datum
Vrlika Trogir 1912 20.10.2018 15:00
Adriatic Trilj-2001 20.10.2018 15:00
Tekstilac Mračaj 20.10.2018 15:00
Čaporice-Trilj Jadran (S) 20.10.2018 15:00

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi