Škole nogometa 2021-01-20T11:50:02+01:00

Obavijesti

Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD

Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD

NK GOŠK Kaštela prvak 1. ŽNL!

NK GOŠK Kaštela prvak

NK Trogir 1912 prvak 2. ŽNL!

NK Trogir 1912 prvak

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 34-2021

Balun 34-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 33-2021

Balun 33-2021. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Škole nogometa

Bili As-Akademija Domagoj Balarin
Perivoj Ane Roje 7
21000  Split
+385 95 552 23 39
sportst@net.hr
Predsjednik: Domagoj Balarin
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres –
NK Brnaze

Brnaze 573
21230  Sinj
+385 21 700 429
sdelija3@gmail.com
Predsjednik: Stipe Delija
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres –
NK Elektroprijenos

Vrboran bb
21000 Split
+385 98 821 12 49
skola.nogometa.nkep@gmail.com
Predsjednik: Ilija Naletilić
Dres domaćina – crveni  Gostujući dres –
NK Galaxy

Magistrala Solin 13
21000 Split
+385 95 819 95 71
nkgalaxysplit@gmail.com
Predsjednik: Tomislav Petrić
Dres domaćina – plavi  Gostujući dres –
NK Imotski 1991

Petra Vrdoljaka 32/A
21260 Imotski
+385 98 542 007
nkimotski91@gmail.com
Predsjednik: Vinko Malenica
Dres domaćina – crni  Gostujući dres –
NK Pauk

Ante Rudana 47
21222 Marina
+385  98 973 14 68
nkimotski91@gmail.com
Predsjednik: Ante Mamut
Dres domaćina – žuti  Gostujući dres –
NK Pomak

Stinice 22
21000 Split
+385 21 49 00 14
nogometni.klub.pomak@gmail.com
Predsjednik: Vojko Kliškić
Dres domaćina – modri  Gostujući dres – bijeli
NK Sjever
Lovrinačka 18
21000 Split
+385 97 635 53 71
vinkomaraca@gmail.com
Predsjednik: Tonći Vujnović
Dres domaćina – žuti  Gostujući dres –
NK Spalato

Terzićeva 9
21000 Split
+385 95 856 60 16
bartulovict@gmail.com
Predsjednik: Toni Bartulović
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres –
NK Spinut

Kralja Zvonimira 48
21000 Split
+385 91 519 62 01
goran.milanko@st.htnet.hr
Predsjednik: Goran Milanko
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres – plavi
DNK Talent

Doverska 17
21000 Split
+385 99 721 14 12
dnktalent@gmail.com
Predsjednik: Ivan Buljanović
Dres domaćina – žuti  Gostujući dres – plavi
NK Union
Domovinskog rata 49
21312  Podstrana
+385 98 130 03 49
nkunionpodstrana@net.hr
Luka Ćelić
Dres domaćina – ljubičasti  Gostujući dres –
NK Vis
Vukovarska 71
21480 Vis
discover-vis@st.t-com.hr
+385 91 549 37 71
Predsjednik: Dalibor Damjanović
Dres domaćina – crveni  Gostujući dres – plavi

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mračaj Imotski 12.06.2021 1 : 1
Postira-Sardi Orkan 12.06.2021 4 : 2
Val Vinjani 12.06.2021 3 : 0
Omladinac Primorac 09.06.2021 3 : 0
Jadran (T) Poljičanin 1921 12.06.2021 4 : 1
Mladost GOŠK Kaštela 12.06.2021 1 : 3
Omiš Jadran (KS) 12.06.2021 2 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 GOŠK Kaštela 26 19 6 1 57 63
2 Omiš 26 19 0 7 26 57
3 Jadran (T) 26 14 6 6 28 48
4 Mladost 26 14 4 8 27 46
5 Omladinac 26 12 10 4 24 46
6 Orkan 26 10 6 10 -10 36
7 Val 26 9 7 10 6 34
8 Primorac 26 9 7 10 0 34
9 Imotski 26 9 6 11 -5 33
10 Mračaj 26 7 6 13 -28 27
11 Jadran (KS) 26 6 8 12 -6 26
12 Vinjani 26 7 4 15 -29 25
13 Postira-Sardi 26 7 3 16 -18 24
14 Poljičanin 1921 26 3 1 22 -72 10

Raspored

Kolo    
Domaći Gosti Datum

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 22      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Mosor Žrnovnica 06.06.2021 5 : 0
Jadran (S) Vrlika 06.06.2021 3 : 0
Trilj 2001 Čaporice Trilj 06.06.2021 2 : 1
Dalmatinac Glavice 1991 05.06.2021 3 : 2
Adriatic Mosor-Sveti Jure 06.06.2021 7 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 20 17 2 1 59 53
2 Tekstilac 20 14 1 5 26 43
3 Dalmatinac 20 12 1 7 14 37
4 Glavice 1991 20 11 1 8 18 34
5 Mosor Žrnovnica 20 9 3 8 -9 30
6 Mosor-Sveti Jure 20 7 3 10 -2 24
7 Jadran (S) (-1) 20 8 1 11 -7 24
8 Čaporice Trilj 20 6 3 11 -6 21
9 Adriatic 20 6 2 12 -11 20
10 Trilj 2001 (-1) 20 6 2 12 -49 19
11 Vrlika (-1) 20 2 5 13 -33 10

Raspored

Kolo    
Domaći Gosti Datum

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Levanda 17.04.2021. 5 : 2
Varbonj Jadran (SG) 18.04.2021 0 : 1
Vatra SOŠK 18.04.2021 1 : 2
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 2 : 2
Sloga (DnH) Mladost (S) 17.04.2021 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 9 6 2 1 21 20
2 Jadran (SG) 9 6 1 2 9 19
3 Varbonj 9 4 3 2 4 15
4 Vrisnik 9 4 2 3 -3 14
5 SOŠK 9 3 4 2 -2 13
6 Sloga (DnH) 9 3 3 3 4 12
7 Vatra 9 3 2 4 -2 11
8 Jelsa 9 2 5 2 -3 11
9 Levanda 9 1 1 7 -9 4
10 Mladost (S) 9 1 1 7 -19 4

Raspored

Kolo 10.    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jelsa SOŠK Svirče
Vatra Jadran (SG)
Varbonj Hvar