Treneri 2017-01-19T14:10:17+01:00

Obavijesti

ODIGRANA VEĆINA UTAKMICA PRVOG KOLA KUPA NSŽSD

Jučer i prekjučer odigrano

Parovi prvog kola kupa NSŽSD

KUP - NSŽSD - PAROVI 1-16 F

Prvenstva mladeži – delegiranje – 03.04-08.04.

PRVENSTVA MLADEŽI

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 21-2021

Balun 21-2021. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

svibanj 2020

svibanj 2019

svibanj 2018

lipanj 2017

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do 31. kolovoza. Ljetni prijelazni rok za klubove malog nogometa traje od 15. srpnja do 30. rujna. Igrači amateri koji se natječu u isključivo amaterskim

Formalizacija trenerskih diploma

Svi treneri koji posjeduju diplome Nogometne Akademije HNS-a, stečene prije 2014. godine, a nisu obavili "Formalizaciju"  istih u Dugopolju, 27. 03. 2014., moći će isto obaviti ako, od danas pa zaključno do

travanj 2017

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Primorac (S) Mračaj 01.05.2021 0 : 2
Vinjani Poljičanin 1921 02.05.2021 4 : 2
Orkan GOŠK Kaštela 01.05.2021 0 : 3
Imotski Jadran (KS) 01.05.2021 2 : 1
Postira-Sardi Omiš 02.05.2021 4 : 0
Val Mladost (P) 01.05.2021 2 : 0
Omladinac Jadran (T) 01.05.2021 0 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 GOŠK Kaštela 19 12 6 1 23 42
2 Omiš 19 14 0 5 21 42
3 Mladost Proložac 19 11 2 6 21 35
4 Orkan 19 10 3 6 -1 33
5 Omladinac 19 8 8 3 11 32
6 Jadran (T) 19 8 5 6 13 29
7 Val 19 7 5 7 7 26
8 Primorac (S) 19 7 5 7 4 26
9 Imotski 19 7 4 8 -7 25
10 Vinjani 19 6 3 10 -12 21
11 Mračaj 19 5 3 11 -20 18
12 Jadran (KS) 19 4 5 10 -10 17
13 Postira-Sardi 18 4 2 12 -11 14
14 Poljičanin 1921 18 3 1 14 -39 10

Raspored

Kolo 20    
Domaći Gosti Datum
Mračaj Omladinac 08.05.2021 17:30
Jadran (T) Val 08.05.2021 17:30
Mladost (P) Postira-Sardi 09.05.2021 17:30
Omiš Imotski 08.05.2021 17:30
Jadran (KS) Orkan 08.05.2021 17:30
GOŠK Kaštela Vinjani 08.05.2021 17:30
Poljičanin 1921 Primorac (S) 08.05.2021 17:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Vrlika Glavice 1991 01.05.2021 3 : 5
Mosor Žrnovnica Mosor-Sveti Jure 02.05.2021 2 : 1
Tekstilac Adriatic 01.05.2021 5 : 0
Trogir 1912 Dalmatinac 01.05.2021 5 : 2
Jadran (S) Trilj 2001 02.05.2021 5 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 15 13 2 0 43 41
2 Tekstilac 15 11 1 3 22 34
3 Dalmatinac 14 9 0 5 9 27
4 Glavice 1991 15 8 1 6 10 25
5 Jadran (S) 15 7 1 7 6 21
6 Mosor-Sveti Jure 16 5 3 8 3 18
7 Mosor Žrnovnica 14 5 3 6 -7 18
8 Čaporice Trilj 15 4 2 9 -5 14
9 Adriatic 15 4 2 9 -17 14
10 Trilj 2001 (-1) 15 4 2 9 -40 13
11 Vrlika 15 1 5 9 -24 8

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
Trilj 2001 Trogir 1912 08.05.2021 17:30
Dalmatinac Tekstilac 08.05.2021 17:30
Adriatic Mosor Žrnovnica 08.05.2021 17:30
Mosor-Sveti Jure Vrlika 08.05.2021 17:30
Glavice 1991 Čaporice Trilj 09.05.2021 17:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Levanda 17.04.2021. 5 : 2
Varbonj Jadran (SG) 18.04.2021 0 : 1
Vatra SOŠK 18.04.2021 1 : 2
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 2 : 2
Sloga (DnH) Mladost (S) 17.04.2021 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 9 6 2 1 21 20
2 Jadran (SG) 9 6 1 2 9 19
3 Varbonj 9 4 3 2 4 15
4 Vrisnik 9 4 2 3 -3 14
5 SOŠK 9 3 4 2 -2 13
6 Sloga (DnH) 9 3 3 3 4 12
7 Vatra 9 3 2 4 -2 11
8 Jelsa 9 2 5 2 -3 11
9 Levanda 9 1 1 7 -9 4
10 Mladost (S) 9 1 1 7 -19 4

Raspored

Kolo 10.    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jelsa SOŠK Svirče
Vatra Jadran (SG)
Varbonj Hvar