Treneri 2017-01-19T14:10:17+01:00

Obavijesti

OBAVIJEST U SVEZI MEĐUNARODNIH TRANSFERA IGRAČA

OBAVIJEST U SVEZI MEĐUNARODNIH

Odigrana finala kupa mladeži

Odigrana finala kupa mladeži

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 28-2020

Balun 28-2020. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

svibanj 2020

svibanj 2019

svibanj 2018

lipanj 2017

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do 31. kolovoza. Ljetni prijelazni rok za klubove malog nogometa traje od 15. srpnja do 30. rujna. Igrači amateri koji se natječu u isključivo amaterskim

Formalizacija trenerskih diploma

Svi treneri koji posjeduju diplome Nogometne Akademije HNS-a, stečene prije 2014. godine, a nisu obavili "Formalizaciju"  istih u Dugopolju, 27. 03. 2014., moći će isto obaviti ako, od danas pa zaključno do

travanj 2017

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mračaj Poljičanin 1921 24.10.2020 2 : 0
GOŠK (KG) Primorac (S) 24.10.2020 2 : 1
Jadran (KS) Vinjani 24.10.2020 1 : 2
Omiš Orkan 24.10.2020 0 : 3
Mladost Proložac Imotski 25.10.2020 6 : 1
Jadran (T) Postira-Sardi 24.10.2020 2 : 1
Omladinac Val 24.10.2020 1 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Orkan 8 5 2 1 8 17
2 Mladost Proložac 8 5 1 2 10 16
3 GOŠK (KG) 8 4 4 0 6 16
4 Omladinac Vranjic 8 4 3 1 7 15
5 Omiš 8 5 0 3 1 15
6 Jadran (T) 8 4 2 2 12 14
7 Primorac (S) 8 2 4 2 4 10
8 Val 8 2 4 2 0 10
9 Imotski 8 2 3 3 -5 9
10 Mračaj 8 2 3 3 -5 9
11 Postira-Sardi 8 2 1 5 -4 7
12 Vinjani 8 1 2 5 -8 5
13 Jadran (KS) 8 1 2 5 -9 5
14 Poljičanin 1921 8 1 1 6 -17 4

Raspored

Kolo 9    
Domaći Gosti Datum
Val Mračaj 07.11.2020 13:30
Postira-Sardi Omladinac Vranjic 08.11.2020 13:30
Imotski Jadran (T) 07.11.2020 13:30
Orkan Mladost Proložac 07.11.2020 13:30
Vinjani Omiš 08.11.2020 13:30
Primorac (S) Jadran (KS) 07.11.2020 13:30
Poljičanin 1921 GOŠK (KG) 07.11.2020 13:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Trilj 2001 24.10.2020 5 : 0
Tekstilac Dalmatinac Split 24.10.2020 1 : 2
Mosor Žrnovnica Adriatic 24.10.2020 2 : 4
Vrlika Mosor-Sveti Jure 24.10.2020 2 : 2
Čaporice Trilj Glavice 1991 25.10.2020 1 : 4

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 7 7 0 0 21 21
2 Glavice 1991 7 5 0 2 12 15
3 Jadran (S) 6 5 0 1 9 15
4 Tekstilac 7 4 0 3 4 12
5 Mosor-Sveti Jure 7 3 1 3 9 10
6 Dalmatinac Split 6 3 0 3 -4 9
7 Adriatic 6 2 0 4 -5 6
8 Čaporice Trilj 6 1 1 4 -6 4
9 Mosor Žrnovnica 6 1 1 4 -7 4
10 Vrlika 6 1 1 4 -10 4
11 Trilj 2001 6 1 0 5 -23 3

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Mosor-Sveti Jure Čaporice Trilj 08.11.2020 13:30
Adriatic Vrlika 07.11.2020 13:30
Dalmatinac Split Mosor Žrnovnica 07.11.2020 13:30
Trilj 2001 Tekstilac 07.11.2020 13:30
Jadran (S) Trogir 1912 08.11.2020 13:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Varbonj 18.10.2020 1 : 2
Vatra Hvar 17.10.2020 0 : 2
Jelsa Jadran (SG) 18.10.2020 0 : 0
Sloga (DnH) SOŠK 18.10.2020 1 : 2
Mladost (S) Vrisnik 18.10.2020 3 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 2 1 1 0 2 4
2 SOŠK 2 1 1 0 1 4
3 Varbonj 2 1 1 0 1 4
4 Levanda 2 1 0 1 3 3
5 Sloga (DnH) 2 1 0 1 1 3
6 Mladost (S) 2 1 0 1 -1 3
7 Vatra 2 1 0 1 -1 3
8 Jelsa 2 0 2 0 0 2
9 Jadran (SG) 2 0 1 1 -1 1
10 Vrisnik 2 0 0 2 -5 0

Raspored

Kolo 3    
Domaći Gosti Datum
Vrisnik Levanda 31.10.2020 14:30
SOŠK Mladost (S) 31.10.2020 12:00
Jadran (SG) Sloga (DnH) 31.10.2020 14:00
Hvar Jelsa 31.10.2020 14:30
Varbonj Vatra 31.10.2020 14:00