Naslovnica 2020-07-13T11:16:32+02:00

Obavijesti

Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD

Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD

NK GOŠK Kaštela prvak 1. ŽNL!

NK GOŠK Kaštela prvak

NK Trogir 1912 prvak 2. ŽNL!

NK Trogir 1912 prvak

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 34-2021

Balun 34-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 33-2021

Balun 33-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 32-2021

Balun 32-2021. Službeni glasnik

Registracije

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 23.07.2021.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA –

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 22.07.2021.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA –

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 21.07.2021.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA –

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRASCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Vijesti

Najnovije objave

Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD

Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD - 04.08.2021 Trogir 1912 - Hrvace Dugopolje - Sloga (M) Uskok - Junak Zmaj

2 srpnja, 2021|
Pregled svih liga

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mračaj Imotski 12.06.2021 1 : 1
Postira-Sardi Orkan 12.06.2021 4 : 2
Val Vinjani 12.06.2021 3 : 0
Omladinac Primorac 09.06.2021 3 : 0
Jadran (T) Poljičanin 1921 12.06.2021 4 : 1
Mladost GOŠK Kaštela 12.06.2021 1 : 3
Omiš Jadran (KS) 12.06.2021 2 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 GOŠK Kaštela 26 19 6 1 57 63
2 Omiš 26 19 0 7 26 57
3 Jadran (T) 26 14 6 6 28 48
4 Mladost 26 14 4 8 27 46
5 Omladinac 26 12 10 4 24 46
6 Orkan 26 10 6 10 -10 36
7 Val 26 9 7 10 6 34
8 Primorac 26 9 7 10 0 34
9 Imotski 26 9 6 11 -5 33
10 Mračaj 26 7 6 13 -28 27
11 Jadran (KS) 26 6 8 12 -6 26
12 Vinjani 26 7 4 15 -29 25
13 Postira-Sardi 26 7 3 16 -18 24
14 Poljičanin 1921 26 3 1 22 -72 10

Raspored

Kolo    
Domaći Gosti Datum

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 22      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Mosor Žrnovnica 06.06.2021 5 : 0
Jadran (S) Vrlika 06.06.2021 3 : 0
Trilj 2001 Čaporice Trilj 06.06.2021 2 : 1
Dalmatinac Glavice 1991 05.06.2021 3 : 2
Adriatic Mosor-Sveti Jure 06.06.2021 7 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 20 17 2 1 59 53
2 Tekstilac 20 14 1 5 26 43
3 Dalmatinac 20 12 1 7 14 37
4 Glavice 1991 20 11 1 8 18 34
5 Mosor Žrnovnica 20 9 3 8 -9 30
6 Mosor-Sveti Jure 20 7 3 10 -2 24
7 Jadran (S) (-1) 20 8 1 11 -7 24
8 Čaporice Trilj 20 6 3 11 -6 21
9 Adriatic 20 6 2 12 -11 20
10 Trilj 2001 (-1) 20 6 2 12 -49 19
11 Vrlika (-1) 20 2 5 13 -33 10

Raspored

Kolo    
Domaći Gosti Datum

3. ŽNL – HEP

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Levanda 17.04.2021. 5 : 2
Varbonj Jadran (SG) 18.04.2021 0 : 1
Vatra SOŠK 18.04.2021 1 : 2
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 2 : 2
Sloga (DnH) Mladost (S) 17.04.2021 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 9 6 2 1 21 20
2 Jadran (SG) 9 6 1 2 9 19
3 Varbonj 9 4 3 2 4 15
4 Vrisnik 9 4 2 3 -3 14
5 SOŠK 9 3 4 2 -2 13
6 Sloga (DnH) 9 3 3 3 4 12
7 Vatra 9 3 2 4 -2 11
8 Jelsa 9 2 5 2 -3 11
9 Levanda 9 1 1 7 -9 4
10 Mladost (S) 9 1 1 7 -19 4

Raspored

Kolo 10.    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jelsa SOŠK Svirče
Vatra Jadran (SG)
Varbonj Hvar