Ustroj NSŽSD 2022-09-08T09:45:13+02:00

Obavijesti

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 26.01.2023.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA 26.01.2023. 

Raspored parova, delegata i sudaca za 11. kolo 3. ŽNL

Raspored parova, delegata i

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 25.01.2023.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA 25.01.2023. 

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 4-2023

Balun 4-2023 Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 3-2023

Balun 3-2023 Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 2-2023

Balun 2-2023 Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

USTROJ NSŽSD

PREDSJEDNIK

Marko Erceg

DOPREDSJEDNICI

  1. Stipe Perić
  2. Mario Smodlaka
  3. Ivan Spajić
  4. Mijo Šuto

ČLANOVI

  1. Dario Antunović
  2. Matea Bešlić
  3. Hrvoje Budimir
  4. Dean Čakić
  5. Boris Ercegović
  6. Mario Jurić
  7. Ante Mihaljević
  8. Marijo Pentić
  9. Tonći Pleština
  10. Josip Puljiz
  11. Čedomil Šimić
  12. Zvonimir Šimić

1. Franko Bogdan, predsjednik
2. Ante Lončar, član
3. Mirko Rinčić, član

NATJECATELJSKA KOMISIJA

1. Mario Jurić, predsjednik
2. Marinko Tadić-Šutra
3. Čedomil Šimić
4. Dejan Čakić
5. Lukša Roje

STRUČNA KOMISIJA

1. Ivan Gudelj, predsjednik
2. Zdravko Marić
3. Tihomir Trogrlić
4. Duje Strukan
5. Boro Primorac
6. Drago Ćelić
7. Mladen Jurić

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET

1. Ozren Maršić, predsjednik
2. Tamara Benković
3. Ivica Matić
4. Tiho Vrgoč
5. Ivan Čavka
6. Špiro Barbarić
7. Hrvoje Kujundžić

 

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA

1. Siniša Jalić, predsjednik
2. Mate Radić
3. Ivica Žuljević
4. Darko Butorović
5. Ivan Buljanović
6. Jure Srzić
7. Vinko Marača

KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA

1. Andrija Čaljkušić, predsjednik
2. Tomislav Kujundžić Lujan, tajnik
3. Edi Šunjić
4. Marin Ivanković
5. Ante Jelavić
6. Jakov Bilić
7. Jurica Blažević
8. Ivan Ćapin

KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE

1. Edi Rupić, predsjednik
2. Zdravko Jukić
3. Luka Vučko
4. Marin Grčić
5. Marinko Škaričić
6. Slaven Lakić
7. Darko Vlatković

KOMISIJA ZA ŽALBE

1. Marijan Saša, predsjednik
2. Kruno Peronja
3. Eduard Runjić

DISCIPLINSKI SUDAC

1. Jakov Juretić

KOMISIJA ZA FINANCIJE I MARKETING

1. Matea Bešlić, predsjednica
2. Hrvoje Budimir
3. Vicko Bućan
4. Darijo Antunović
5. Zvonimir Šimić
6. Mario Pentić
7. Ivan Spajić

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET I NOGOMET NA PIJESKU

1. Borislav Vuković, predsjednik
2. Juraj Grizelj
3. Ante Mihaljević
4. Lukša Roje
5. Ante Jakus
6. Vinko Kaliterna
7. Jozo Pavić
8. Mario Grubić
9. Miro Dugeč, tajnik

KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET

              1. Josip Puljiz, predsjednik
              2. Jakša Katić-Car
              3. Petar Bandić
              4. Zvonko Kovačević
              5. Slobodan Čakić
              6. Branimir Jonjić

ZDRAVSTVENA KOMISIJA

1. Zoran Tocilj

            KOMISIJA ZA OBJEKTE

1. Damir Garac, predsjednik
2. Ivan Ćapin
3. Nikša Petković
4. Tomislav Čipčić
5. Stipe Rogošić
6. Tonći Pleština
7. Frano Šušić-Jurić

 

KOMISIJA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST

1. Zoran Jurić, predsjednik
2. Mijo Grabovac
3. Miro Podrug
4. Robert Kučić
5. Bogdan Klarić
6. Frano Šušić-Jurić
7. Frane Vulas

            KOMISIJA ZA PROPISE

1. Marinko Tadić-Šutra, predsjednik
2. Stipe Perić
3. Mijo Šuto

STATUT NSŽSD

1. ŽNL

Rezultati

Kolo: 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Orkan NK Omiš 10.12.2022 13:30 0:4
HNK Jadran (T) NK OSK 03.12.2022 13:30 1:3
NK Vinjani NK Mladost Proložac 03.12.2022 13:30 2:4
HNK Slaven Trogir NK Omladinac Vranjic 03.12.2022 13:30 1:0
HNK Jadran (KS) NK Primorac (S) 03.12.2022 13:30 -:-
NK Mračaj NK Imotski 11.12.2022 13:30 1:2
NK Tekstilac HNK Val 03.12.2022 13:30 1:1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Omiš 13 11 1 1 +34 34
2. NK OSK 13 10 3 0 +23 33
3. HNK Jadran (KS) 12 8 3 1 +16 27
4. NK Mladost Proložac 13 8 1 4 +7 25
5. HNK Slaven Trogir 13 6 3 4 +8 21
6. NK Omladinac Vranjic 13 4 3 6 +5 15
7. NK Mračaj 13 4 3 6 -14 15
8. HNK Val 13 3 5 5 -5 14
9. NK Primorac (S) 12 3 4 5 -3 13
10. NK Imotski 13 4 1 8 -16 13
11. HNK Jadran (T) 13 2 4 7 -10 10
12. NK Vinjani 13 2 4 7 -13 10
13. NK Tekstilac 13 2 4 7 -16 10
14. NK Orkan 13 1 5 7 -16 8

Raspored

Kolo: 14      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Omiš HNK Val 25.02.2023 15:00 -:-
NK Tekstilac NK Imotski 25.02.2023 15:00 -:-
NK Mračaj NK Primorac (S) 25.02.2023 15:00 -:-
HNK Jadran (KS) NK Omladinac Vranjic 25.02.2023 15:00 -:-
HNK Slaven Trogir NK Mladost Proložac 25.02.2023 15:00 -:-
NK Vinjani NK OSK 26.02.2023 15:00 -:-
HNK Jadran (T) NK Orkan 26.02.2023 15:00 -:-

2. ŽNL

Rezultati

Kolo: 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Adriatic NK Poljičanin 1921 10.12.2022 13:30 0:2
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Mosor Žrnovnica 10.12.2022 13:30 -:-
NK Postira-Sardi NK Prugovo 11.12.2022 15:30 1:3
NK Čaporice Trilj NK Dalmatinac Split 11.12.2022 13:30 -:-
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Mosor Žrnovnica 18.02.2023 14:30 -:-
NK Čaporice Trilj NK Dalmatinac Split 05.02.2023 14:00 -:-

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Adriatic 11 7 1 3 +21 22
2. NK Poljičanin 1921 10 7 1 2 +11 22
3. HBDNK Mosor-Sveti Jure 10 6 1 3 +13 19
4. NK Čaporice Trilj 9 5 0 4 +4 15
5. NK Postira-Sardi (-1) 9 5 0 4 +4 14
6. NK Dalmatinac Split 8 4 1 3 +7 13
7. NK Mosor Žrnovnica 9 3 0 6 -14 9
8. NK Prugovo 10 2 0 8 -27 6
9. NK Trilj 2001 (-2) 8 1 0 7 -19 1

Raspored

Kolo: 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Dalmatinac Split NK Postira-Sardi 25.02.2023 15:00 -:-
NK Prugovo HBDNK Mosor-Sveti Jure 25.02.2023 15:00 -:-
NK Mosor Žrnovnica NK Poljičanin 1921 25.02.2023 15:00 -:-
NK Adriatic NK Trilj 2001 25.02.2023 15:00 -:-

3. ŽNL

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Levanda NK Sloga Dol na Hvaru 14.01.2023 14:00 2:3
NK Varbonj NK Jelsa 15.01.2023 14:00 1:0
NK SOŠK Svirče HNK Vatra 14.01.2023 14:00 0:4
NK Vrisnik NK Mladost Sućuraj 15.01.2023 14:00 5:0
HNK Jadran (SG) NK Hvar 14.01.2023 14:00 3:2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hvar 10 9 0 1 +27 27
2. HNK Vatra 10 7 2 1 +23 23
3. HNK Jadran (SG) 9 7 1 1 +21 22
4. NK Vrisnik 10 5 1 4 +4 16
5. NK Jelsa 9 4 1 4 +2 13
6. NK Varbonj 10 3 2 5 -3 11
7. NK Sloga Dol na Hvaru 10 3 1 6 -10 10
8. NK Levanda 10 2 1 7 -12 7
9. NK Mladost Sućuraj 10 2 1 7 -31 7
10. NK SOŠK Svirče 10 1 2 7 -21 5

Raspored

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Jadran (SG) NK Levanda 28.01.2023 14:00 -:-
NK Hvar NK Vrisnik 28.01.2023 14:00 -:-
NK SOŠK Svirče NK Mladost Sućuraj 28.01.2023 12:00 -:-
HNK Vatra NK Varbonj 29.01.2023 14:00 -:-
NK Jelsa NK Sloga Dol na Hvaru 28.01.2023 14:30 -:-