Ustroj NSŽSD 2022-09-08T09:45:13+02:00

Obavijesti

ODRŽAN PLENUM 3. ŽNL

ODRŽAN PLENUM 3. ŽNL

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 05.10.2022.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA 05.10.2022. 

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 04.10.2022.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA 04.10.2022. 

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 44-2022

Balun 44-2022. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 43-2022

Balun 43-2022. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 42-2022

Balun 42-2022. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

USTROJ NSŽSD

PREDSJEDNIK

Marko Erceg

DOPREDSJEDNICI

  1. Stipe Perić
  2. Mario Smodlaka
  3. Ivan Spajić
  4. Mijo Šuto

ČLANOVI

  1. Dario Antunović
  2. Matea Bešlić
  3. Hrvoje Budimir
  4. Dean Čakić
  5. Boris Ercegović
  6. Mario Jurić
  7. Ante Mihaljević
  8. Marijo Pentić
  9. Tonći Pleština
  10. Josip Puljiz
  11. Čedomil Šimić
  12. Zvonimir Šimić

1. Franko Bogdan, predsjednik
2. Ante Lončar, član
3. Mirko Rinčić, član

NATJECATELJSKA KOMISIJA

1. Mario Jurić, predsjednik
2. Marinko Tadić-Šutra
3. Čedomil Šimić
4. Dejan Čakić
5. Lukša Roje

STRUČNA KOMISIJA

1. Ivan Gudelj, predsjednik
2. Zdravko Marić
3. Tihomir Trogrlić
4. Duje Strukan
5. Boro Primorac
6. Drago Ćelić
7. Mladen Jurić

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET

1. Ozren Maršić, predsjednik
2. Tamara Benković
3. Ivica Matić
4. Tiho Vrgoč
5. Ivan Čavka
6. Špiro Barbarić
7. Hrvoje Kujundžić

 

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA

1. Siniša Jalić, predsjednik
2. Mate Radić
3. Ivica Žuljević
4. Darko Butorović
5. Ivan Buljanović
6. Jure Srzić
7. Vinko Marača

KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA

1. Andrija Čaljkušić, predsjednik
2. Tomislav Kujundžić Lujan, tajnik
3. Edi Šunjić
4. Marin Ivanković
5. Ante Jelavić
6. Jakov Bilić
7. Jurica Blažević
8. Ivan Ćapin

KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE

1. Edi Rupić, predsjednik
2. Zdravko Jukić
3. Luka Vučko
4. Marin Grčić
5. Marinko Škaričić
6. Slaven Lakić
7. Darko Vlatković

KOMISIJA ZA ŽALBE

1. Marijan Saša, predsjednik
2. Kruno Peronja
3. Eduard Runjić

DISCIPLINSKI SUDAC

1. Jakov Juretić

KOMISIJA ZA FINANCIJE I MARKETING

1. Matea Bešlić, predsjednica
2. Hrvoje Budimir
3. Vicko Bućan
4. Darijo Antunović
5. Zvonimir Šimić
6. Mario Pentić
7. Ivan Spajić

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET I NOGOMET NA PIJESKU

1. Borislav Vuković, predsjednik
2. Juraj Grizelj
3. Ante Mihaljević
4. Lukša Roje
5. Ante Jakus
6. Vinko Kaliterna
7. Jozo Pavić
8. Mario Grubić
9. Miro Dugeč, tajnik

KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET

              1. Josip Puljiz, predsjednik
              2. Jakša Katić-Car
              3. Petar Bandić
              4. Zvonko Kovačević
              5. Slobodan Čakić
              6. Branimir Jonjić

ZDRAVSTVENA KOMISIJA

1. Zoran Tocilj

            KOMISIJA ZA OBJEKTE

1. Damir Garac, predsjednik
2. Ivan Ćapin
3. Nikša Petković
4. Tomislav Čipčić
5. Stipe Rogošić
6. Tonći Pleština
7. Frano Šušić-Jurić

 

KOMISIJA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST

1. Zoran Jurić, predsjednik
2. Mijo Grabovac
3. Miro Podrug
4. Robert Kučić
5. Bogdan Klarić
6. Frano Šušić-Jurić
7. Frane Vulas

            KOMISIJA ZA PROPISE

1. Marinko Tadić-Šutra, predsjednik
2. Stipe Perić
3. Mijo Šuto

STATUT NSŽSD

1. ŽNL

Rezultati

Kolo: 4      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Omiš NK Vinjani 01.10.2022 15:30 3:0
HNK Slaven Trogir HNK Jadran (T) 01.10.2022 15:30 4:0
HNK Jadran (KS) NK Orkan 01.10.2022 15:30 3:1
NK Mračaj NK OSK 01.10.2022 15:30 1:6
NK Tekstilac NK Mladost Proložac 01.10.2022 15:30 1:4
HNK Val NK Omladinac Vranjic 02.10.2022 15:30 1:6
NK Imotski NK Primorac (S) 02.10.2022 15:30 3:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Omiš 4 4 0 0 +15 12
2. NK Mladost Proložac 4 3 0 1 +7 9
3. NK OSK 4 2 2 0 +7 8
4. HNK Jadran (KS) 4 2 2 0 +3 8
5. NK Omladinac Vranjic 4 2 1 1 +9 7
6. HNK Slaven Trogir 4 2 1 1 +4 7
7. NK Imotski 4 2 0 2 -5 6
8. NK Mračaj 4 2 0 2 -6 6
9. HNK Jadran (T) 4 1 1 2 -5 4
10. HNK Val 4 1 1 2 -6 4
11. NK Orkan 4 1 0 3 -2 3
12. NK Primorac (S) 4 0 2 2 -5 2
13. NK Vinjani 4 0 1 3 -7 1
14. NK Tekstilac 4 0 1 3 -9 1

Raspored

Kolo: 5      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Primorac (S) NK Omiš 08.10.2022 15:30 -:-
NK Omladinac Vranjic NK Imotski 08.10.2022 15:30 -:-
NK Mladost Proložac HNK Val 08.10.2022 15:30 -:-
NK OSK NK Tekstilac 08.10.2022 15:30 -:-
NK Orkan NK Mračaj 08.10.2022 15:30 -:-
HNK Jadran (T) HNK Jadran (KS) 09.10.2022 15:30 -:-
NK Vinjani HNK Slaven Trogir 09.10.2022 15:30 -:-

2. ŽNL

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Prugovo 02.10.2022 15:30 8:1
NK Postira-Sardi NK Mosor Žrnovnica 02.10.2022 16:30 6:1
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Adriatic 01.10.2022 15:30 1:0
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 01.10.2022 15:30 1:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Čaporice Trilj 2 2 0 0 +9 6
2. NK Dalmatinac Split 1 1 0 0 +7 3
3. NK Adriatic 2 1 0 1 +2 3
4. NK Postira-Sardi 2 1 0 1 +2 3
5. NK Poljičanin 1921 1 1 0 0 +1 3
6. NK Trilj 2001 2 1 0 1 +1 3
7. HBDNK Mosor-Sveti Jure 2 1 0 1 -1 3
8. NK Mosor Žrnovnica 2 0 0 2 -7 0
9. NK Prugovo 2 0 0 2 -14 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Poljičanin 1921 NK Adriatic 08.10.2022 15:30 -:-
NK Mosor Žrnovnica HBDNK Mosor-Sveti Jure 08.10.2022 15:30 -:-
NK Prugovo NK Postira-Sardi 08.10.2022 15:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Čaporice Trilj 08.10.2022 15:30 -:-

3. ŽNL

Rezultati

Kolo: 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Sućuraj NK Varbonj 20.03.2022 15:00 2:4
HNK Vatra NK Sloga Dol na Hvaru 19.03.2022 13:30 0:5
NK Vrisnik NK Levanda 20.03.2022 14:00 5:0
NK Hvar NK Jelsa 19.03.2022 13:00 0:0
HNK Jadran (SG) NK SOŠK Svirče 19.03.2022 14:00 2:1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hvar 16 13 2 1 +39 41
2. HNK Jadran (SG) (-1) 16 10 2 4 +7 31
3. NK Vrisnik 16 8 1 7 +4 25
4. NK SOŠK Svirče 16 7 3 6 +6 24
5. NK Varbonj 16 7 3 6 +5 24
6. NK Jelsa 16 7 3 6 +1 24
7. NK Sloga Dol na Hvaru 16 6 1 9 -13 19
8. HNK Vatra 16 4 3 9 -13 15
9. NK Mladost Sućuraj 16 3 3 10 -17 12
10. NK Levanda 16 3 3 10 -19 12

Raspored

Kolo: 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Adriatic 10.04.2022 16:30 -:-
NK Prugovo NK Glavice 1991 10.04.2022 16:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Imotski 1991 09.04.2022 16:30 -:-
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 09.04.2022 16:30 -:-
NK Tekstilac HBDNK Mosor-Sveti Jure 09.04.2022 16:30 -:-