3. Županijska Nogometna Liga 2019-07-07T18:31:57+02:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

3. Županijska Nogometna Liga – HEP

Rezultati

Kolo: 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Sućuraj NK Varbonj 20.03.2022 15:00 2:4
HNK Vatra NK Sloga Dol na Hvaru 19.03.2022 13:30 0:5
NK Vrisnik NK Levanda 20.03.2022 14:00 5:0
NK Hvar NK Jelsa 19.03.2022 13:00 0:0
HNK Jadran (SG) NK SOŠK Svirče 19.03.2022 14:00 2:1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hvar 16 13 2 1 +39 41
2. HNK Jadran (SG) (-1) 16 10 2 4 +7 31
3. NK Vrisnik 16 8 1 7 +4 25
4. NK SOŠK Svirče 16 7 3 6 +6 24
5. NK Varbonj 16 7 3 6 +5 24
6. NK Jelsa 16 7 3 6 +1 24
7. NK Sloga Dol na Hvaru 16 6 1 9 -13 19
8. HNK Vatra 16 4 3 9 -13 15
9. NK Mladost Sućuraj 16 3 3 10 -17 12
10. NK Levanda 16 3 3 10 -19 12

Raspored

Kolo: 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Adriatic 10.04.2022 16:30 -:-
NK Prugovo NK Glavice 1991 10.04.2022 16:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Imotski 1991 09.04.2022 16:30 -:-
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 09.04.2022 16:30 -:-
NK Tekstilac HBDNK Mosor-Sveti Jure 09.04.2022 16:30 -:-

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

Prvenstvo otoka Hvara 17/18 2017/2018
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum
Križna luka / Hvar Levanda Jadran (SG) 14.10.2017 14:00
Varbonj / Vrbanj Varbonj SOŠK 15.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Vatra Mladost (S) 15.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Jelsa Vrisnik 14.10.2017 13:00
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Vrisnik Vatra 22.10.2017 14:30
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Varbonj 22.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa SOŠK Jadran (SG) 21.10.2017 15:00
Križna luka / Hvar Levanda Sloga (DnH) 22.10.2017 14:30
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum
Varbonj / Vrbanj Varbonj Sloga (DnH) 29.10.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vatra Levanda 29.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Jelsa SOŠK 28.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Vrisnik Mladost (S) 29.10.2017 12:30
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Jelsa 05.11.2017 14:30
Pelinje / Jelsa SOŠK Vatra 05.11.2017 14:30
Križna luka / Hvar Levanda Varbonj 05.11.2017 14:30
POD GORICOM / VRBANJ Sloga (DnH) Jadran (SG) 04.11.2017 14:30
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Vatra Jadran (SG) 12.11.2017 12:00
Pelinje / Jelsa Jelsa Sloga (DnH) 11.11.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vrisnik Levanda 12.11.2017 14:00
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) SOŠK 12.11.2017 14:30
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa SOŠK Vrisnik 18.11.2017 12:00
Križna luka / Hvar Levanda Jelsa 12.11.2017 14:00
POD GORICOM / VRBANJ Sloga (DnH) Vatra 19.11.2017 14:00
Varbonj / Vrbanj Varbonj Jadran (SG) 18.11.2017 12:00
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Jelsa Varbonj 25.11.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vrisnik Jadran (SG) 26.11.2017 14:30
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Sloga (DnH)
Pelinje / Jelsa SOŠK Levanda 26.11.2017 12:30

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Raspored

Kolo: 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Adriatic 10.04.2022 16:30 -:-
NK Prugovo NK Glavice 1991 10.04.2022 16:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Imotski 1991 09.04.2022 16:30 -:-
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 09.04.2022 16:30 -:-
NK Tekstilac HBDNK Mosor-Sveti Jure 09.04.2022 16:30 -:-

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Put Duilova 23/I (Hotel Zagreb)
21000 Split
Tel: +385 (0)21 252 394
Fax: +385 (0)21 252 394
Mob: +385 (0)95 571 89 13
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi