3. Županijska Nogometna Liga 2019-07-07T18:31:57+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

3. Županijska Nogometna Liga – HEP

Rezultati

Kolo 7      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Sloga (DnH) 30.11.2019 10 : 1
Jadran (SG) Levanda 30.11.2019 5 : 2
SOŠK Vatra 30.11.2019 4 : 0
Vrisnik Jelsa 01.12.2019 0 : 2
Mladost (S) Varbonj 01.12.2019 3 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 7 6 1 0 21 19
2 Jadran (SG) 6 4 1 1 18 13
3 SOŠK 7 2 5 0 6 11
4 Jelsa 7 3 2 2 5 11
5 Varbonj 7 2 2 3 -1 8
6 Vrisnik 7 2 2 3 -6 8
7 Sloga (DnH) 7 2 1 4 -11 7
8 Mladost (S) 7 2 1 4 -13 7
9 Levanda 7 2 0 5 -9 6
10 Vatra 6 1 1 4 -10 4

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Varbonj 08.12.2019
Jelsa Mladost (S) 07.12.2019
Vatra Vrisnik 08.12.2019
Levanda SOŠK 08.12.2019
Hvar Jadran (SG) 07.12.2019

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

Prvenstvo otoka Hvara 17/18 2017/2018
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum
Križna luka / Hvar Levanda Jadran (SG) 14.10.2017 14:00
Varbonj / Vrbanj Varbonj SOŠK 15.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Vatra Mladost (S) 15.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Jelsa Vrisnik 14.10.2017 13:00
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Vrisnik Vatra 22.10.2017 14:30
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Varbonj 22.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa SOŠK Jadran (SG) 21.10.2017 15:00
Križna luka / Hvar Levanda Sloga (DnH) 22.10.2017 14:30
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum
Varbonj / Vrbanj Varbonj Sloga (DnH) 29.10.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vatra Levanda 29.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Jelsa SOŠK 28.10.2017 14:30
Pelinje / Jelsa Vrisnik Mladost (S) 29.10.2017 12:30
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Jelsa 05.11.2017 14:30
Pelinje / Jelsa SOŠK Vatra 05.11.2017 14:30
Križna luka / Hvar Levanda Varbonj 05.11.2017 14:30
POD GORICOM / VRBANJ Sloga (DnH) Jadran (SG) 04.11.2017 14:30
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Vatra Jadran (SG) 12.11.2017 12:00
Pelinje / Jelsa Jelsa Sloga (DnH) 11.11.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vrisnik Levanda 12.11.2017 14:00
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) SOŠK 12.11.2017 14:30
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa SOŠK Vrisnik 18.11.2017 12:00
Križna luka / Hvar Levanda Jelsa 12.11.2017 14:00
POD GORICOM / VRBANJ Sloga (DnH) Vatra 19.11.2017 14:00
Varbonj / Vrbanj Varbonj Jadran (SG) 18.11.2017 12:00
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum
Pelinje / Jelsa Jelsa Varbonj 25.11.2017 14:00
Pelinje / Jelsa Vrisnik Jadran (SG) 26.11.2017 14:30
Igralište NK Mladost Sućuraj Mladost (S) Sloga (DnH)
Pelinje / Jelsa SOŠK Levanda 26.11.2017 12:30

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Varbonj 08.12.2019
Jelsa Mladost (S) 07.12.2019
Vatra Vrisnik 08.12.2019
Levanda SOŠK 08.12.2019
Hvar Jadran (SG) 07.12.2019

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi