Treneri 2017-01-19T14:10:17+00:00

Obavijesti

Natječaj za poboljšanje sportske infrastrukture

Na temelju članaka 37.

Obavijest o kolektivnom godišnjem odmoru

Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske – Split O B

Hrvace pobjednik kupa NSŽSD!

Jučer je u Solinu,

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 19-2019

Balun 19-2019. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

svibanj 2019

svibanj 2018

lipanj 2017

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do 31. kolovoza. Ljetni prijelazni rok za klubove malog nogometa traje od 15. srpnja do 30. rujna. Igrači amateri koji se natječu u isključivo amaterskim

Formalizacija trenerskih diploma

Svi treneri koji posjeduju diplome Nogometne Akademije HNS-a, stečene prije 2014. godine, a nisu obavili "Formalizaciju"  istih u Dugopolju, 27. 03. 2014., moći će isto obaviti ako, od danas pa zaključno do

travanj 2017

ožujak 2017

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Zmaj (M) Jadran (T) 25.05.2019 5 : 1
Orkan Mladost (P) 25.05.2019 0 : 2
Val Omladinac 25.05.2019 0 : 3
OSK Jadran (KS) 26.05.2019 4 : 1
Omiš Postira-Sardi 25.05.2019 0 : 1
Poljičanin 1921 GOŠK (KG) 25.05.2019 1 : 2
Sloga (M) Vinjani 25.05.2019 6 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Sloga (M) 26 19 2 45 62
2 Zmaj (M) 26 17 7 39 53
3 Jadran (T) 26 12 6 21 44
4 Omiš (-1) 26 12 8 15 41
5 GOŠK (KG) 26 11 7 7 41
6 OSK 26 12 10 1 40
7 Omladinac 26 11 9 9 39
8 Jadran (KS) 26 10 8 2 38
9 Mladost (P) 26 10 12 -6 34
10 Orkan (-1) 26 9 13 -9 30
11 Postira-Sardi 26 7 12 -18 28
12 Poljičanin 1921 26 7 13 -21 27
13 Val 26 6 16 -26 22
14 Vinjani 26 1 21 -59 7

Raspored

Kolo 26    
Domaći Gosti Datum
Zmaj (M) Jadran (T) 25.05.2019 17:30
Orkan Mladost (P) 25.05.2019 14:30
Val Omladinac 25.05.2019 17:30
OSK Jadran (KS) 26.05.2019 17:30
Omiš Postira-Sardi 25.05.2019 17:30
Poljičanin 1921 GOŠK (KG) 25.05.2019 17:30
Sloga (M) Vinjani 25.05.2019 17:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 21      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Adriatic 18.05.2019 2 : 1
Trilj-2001 Jadran (S) 18.05.2019 0 : 3
Vrlika Tekstilac 18.05.2019 1 : 7
Čaporice-Trilj Mračaj 25.05.2019 3 : 5

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Mračaj 21 18 1 46 56
2 Jadran (S) 21 12 4 24 41
3 Tekstilac 21 12 5 32 40
4 Trogir 1912 21 10 6 34 35
5 Vrlika 21 5 13 -29 18
6 Trilj-2001 (-2) 21 5 11 -31 18
7 Adriatic (-6) 21 6 12 -20 15
8 Čaporice-Trilj 21 2 18 -56 7

Raspored

Kolo 21    
Domaći Gosti Datum
Trogir 1912 Adriatic 18.05.2019 17:30
Trilj-2001 Jadran (S) 18.05.2019 17:30
Vrlika Tekstilac 18.05.2019 17:30
Čaporice-Trilj Mračaj 25.05.2019 17:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (DnH) Vatra 11.05.2019 0 : 8
Varbonj Levanda 11.05.2019 1 : 0
Vrisnik SOŠK 11.05.2019 1 : 2
Jadran (SG) Mladost (S) 11.05.2019 3 : 0
Hvar Jelsa 11.05.2019 5 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Hvar (-1) 18 15 2 46 45
2 Jadran (SG) 18 14 2 33 44
3 Varbonj 18 9 7 1 29
4 SOŠK 18 8 7 7 27
5 Vatra 18 8 7 0 27
6 Vrisnik 18 6 7 -9 23
7 Mladost (S) 18 6 8 -7 22
8 Jelsa 18 5 11 -13 17
9 Levanda 18 4 10 -11 16
10 Sloga (DnH) 18 1 15 -47 5

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Vatra 11.05.2019
Varbonj Levanda 11.05.2019
Vrisnik SOŠK 11.05.2019
Jadran (SG) Mladost (S) 11.05.2019
Hvar Jelsa 11.05.2019