Treneri 2017-01-19T14:10:17+00:00

Obavijesti

Natječaji HNS-a za futsal natjecanja

Komisija za mali nogomet

Održani trening sudaca i predavanje sutkinje Jelene Pejković

Komisija sudaca NSŽSD organizirala

Glasnik

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI – 11

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

svibanj 2019

svibanj 2018

lipanj 2017

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do 31. kolovoza. Ljetni prijelazni rok za klubove malog nogometa traje od 15. srpnja do 30. rujna. Igrači amateri koji se natječu u isključivo amaterskim

Formalizacija trenerskih diploma

Svi treneri koji posjeduju diplome Nogometne Akademije HNS-a, stečene prije 2014. godine, a nisu obavili "Formalizaciju"  istih u Dugopolju, 27. 03. 2014., moći će isto obaviti ako, od danas pa zaključno do

travanj 2017

ožujak 2017

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mladost (P) Jadran (T) 10.11.2019 3 : 3
Imotski Postira-Sardi 09.11.2019 4 : 1
Poljičanin 1921 Mračaj 09.11.2019 1 : 1
Primorac Jadran (KS) 10.11.2019 4 : 2
GOŠK (KG) Omladinac 09.11.2019 1 : 1
Orkan OSK 09.11.2019 2 : 4
Zmaj (M) Omiš 09.11.2019 1 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 OSK 10 7 1 2 13 22
2 Mladost (P) 10 6 1 3 11 19
3 Zmaj (M) 10 4 3 3 0 15
4 Postira-Sardi 10 4 3 3 -1 15
5 GOŠK (KG) 10 4 2 4 4 14
6 Jadran (KS) 10 4 2 4 1 14
7 Imotski 9 4 2 3 0 14
8 Orkan 10 4 2 4 -4 14
9 Omiš 10 3 4 3 5 13
10 Jadran (T) 10 3 4 3 -1 13
11 Primorac 10 4 0 6 3 12
12 Omladinac 10 2 4 4 -4 10
13 Mračaj 9 2 3 4 -4 9
14 Poljičanin 1921 10 2 1 7 -23 7

Raspored

Kolo 11    
Domaći Gosti Datum
Omiš Mladost (P) 16.11.2019 14:00
OSK Zmaj (M) 16.11.2019 14:00
Omladinac Orkan 16.11.2019 14:00
Jadran (KS) GOŠK (KG) 16.11.2019 14:00
Mračaj Primorac 16.11.2019 14:00
Postira-Sardi Poljičanin 1921 17.11.2019 14:00
Jadran (T) Imotski 16.11.2019 14:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Tekstilac Mosor Žrnovnica 09.11.2019 3 : 1
Trogir 1912 Mosor 09.11.2019 4 : 0
Čaporice-Trilj Trilj-2001 10.11.2019 1 : 4
Vinjani Glavice 1991 10.11.2019 3 : 1
Val Jadran (S) 09.11.2019 3 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Val 8 7 0 1 19 21
2 Vinjani 8 6 0 2 14 18
3 Tekstilac 9 5 1 3 9 16
4 Glavice 1991 8 5 0 3 13 15
5 Mosor 8 5 0 3 4 15
6 Trogir 1912 8 4 1 3 13 13
7 Trilj-2001 8 4 1 3 -5 13
8 Jadran (S) (-1) 9 3 0 6 -16 8
9 Adriatic 8 1 3 4 -12 6
10 Mosor Žrnovnica 8 1 1 6 -10 4
11 Čaporice-Trilj 8 0 1 7 -29 1

Raspored

Kolo 10    
Domaći Gosti Datum
Glavice 1991 Val 16.11.2019 14:00
Trilj-2001 Vinjani 16.11.2019 14:00
Mosor Čaporice-Trilj 17.11.2019 14:00
Mosor Žrnovnica Trogir 1912 16.11.2019 14:00
Adriatic Tekstilac 13.11.2019 16:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 5      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Sloga (DnH) 10.11.2019 3 : 2
Hvar Vatra 09.11.2019 4 : 0
Jadran (SG) Jelsa 09.11.2019 1 : 0
SOŠK Varbonj 10.11.2019 2 : 0
Vrisnik Mladost (S) 10.11.2019 2 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 5 4 1 0 10 13
2 Jadran (SG) 5 3 1 1 15 10
3 Jelsa 5 2 1 2 3 7
4 SOŠK 5 1 4 0 2 7
5 Varbonj 5 2 1 2 1 7
6 Sloga (DnH) 5 2 1 2 0 7
7 Vrisnik 5 2 1 2 -4 7
8 Levanda 5 2 0 3 -4 6
9 Vatra 5 1 1 3 -6 4
10 Mladost (S) 5 0 1 4 -17 1

Raspored

Kolo 6    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Mladost 16.11.2019
Varbonj Vrisnik 16.11.2019
Jelsa SOŠK 16.11.2019
Vatra Jadran (SG) 16.11.2019
Levanda Hvar 16.11.2019