Treneri 2017-01-19T14:10:17+00:00

Obavijesti

Raspored, propozicije i adresar Druga ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 2.ŽNL

Raspored, propozicije i adresar Prva ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 1.ŽNL

Saziv Skupštine Saveza

Saziv Izvanredne izborne Skupštine

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 34-2017

Balun 34-2017. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

lipanj 2017

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do 31. kolovoza. Ljetni prijelazni rok za klubove malog nogometa traje od 15. srpnja do 30. rujna. Igrači amateri koji se natječu u isključivo amaterskim

Formalizacija trenerskih diploma

Svi treneri koji posjeduju diplome Nogometne Akademije HNS-a, stečene prije 2014. godine, a nisu obavili "Formalizaciju"  istih u Dugopolju, 27. 03. 2014., moći će isto obaviti ako, od danas pa zaključno do

travanj 2017

ožujak 2017

veljača 2017

EPCA SEMINAR

Međunarodni seminar na temu Kondicijska priprema u sportskim igrama.

Seminari za licenciranje trenera u 2017/18

Nogometna akademija HNS Ustanova za obrazovanje odraslih u sportu Zagreb 09.02.2017.g. Predmet: O B A V I J E S T o seminarima za licenciranje trenera u natjecateljskoj 2017/18 godini te seminarima

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Omladinac Jadran (T) 19.10.2017 15:30 0:0
Mosor GOŠK (KG) 21.10.2017 15:00 4:2
Mladost (P) Omiš 21.10.2017 15:00 3:0
Zmaj (M) Postira-Sardi 21.10.2017 15:00 0:1
Hvar Uskok 21.10.2017 12:00 1:3
Sloga (M) Orkan 22.10.2017 15:00 2:1
Jadran (KS) OSK 21.10.2017 15:00 1:0

Poredak

1 Uskok 7 5 2 6 15
2 Jadran (T) 7 4 2 5 13
3 Omladinac 7 3 1 4 12
4 Jadran (KS) 7 4 3 2 12
5 Zmaj (M) 7 3 2 4 11
6 GOŠK (KG) 7 3 2 2 11
7 Mladost (P) 7 3 3 1 10
8 Mosor 7 3 3 1 10
9 Sloga (M) 7 3 3 -2 10
10 Postira-Sardi 7 3 3 -6 10
11 Orkan 7 2 4 -1 7
12 Omiš 7 2 4 -3 7
13 Hvar 7 2 5 1 6
14 OSK 7 1 4 -14 5

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (T) OSK 28.10.2017 14:30
Orkan Jadran (KS) 28.10.2017 14:30
Uskok Sloga (M) 29.10.2017 14:30
Postira-Sardi Hvar 29.10.2017 14:30
Omiš Zmaj (M) 28.10.2017 14:30
GOŠK (KG) Mladost (P) 28.10.2017 14:30
Omladinac Mosor 28.10.2017 14:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Jadran (S) 21.10.2017 15:00 0:2
Glavice Poljicanin 1921 21.10.2017 15:00 0:4
Tekstilac Caporice-Trilj 21.10.2017 15:00 1:3
Krilnik Trilj-2001 22.10.2017 15:00 0:0
Vinjani Mracaj 22.10.2017 15:00 2:1
Vrlika Adriatic 21.10.2017 13:00 2:3

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Vinjani 5 4 0 9 13
2 Poljicanin 1921 5 4 0 6 13
3 Trogir 1912 5 4 1 9 12
4 Mracaj 5 3 1 5 10
5 Jadran (S) 5 2 1 1 8
6 Vrlika 5 2 2 1 7
7 Caporice-Trilj 5 2 3 0 6
8 Adriatic 5 2 3 -3 6
9 Tekstilac 5 2 3 -3 6
10 Glavice 5 1 4 -12 3
11 Trilj-2001 5 0 4 -6 1
12 Krilnik 5 0 4 -7 1

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (S) Adriatic 29.10.2017 14:30
Mracaj Vrlika 29.10.2017 14:30
Trilj-2001 Vinjani 28.10.2017 14:30
Caporice-Trilj Krilnik 29.10.2017 14:30
Poljicanin 1921 Tekstilac 28.10.2017 14:30
Trogir 1912 Glavice 28.10.2017 14:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Vrisnik Vatra 22.10.2017 14:30 2:2
Mladost (S) Varbonj :
SOŠK Jadran (SG) 21.10.2017 15:00 5:0
Levanda Sloga (DnH) :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 2 2 0 6 6
2 Jelsa 1 1 0 1 3
3 Jadran (SG) 2 1 1 -3 3
4 Vatra 2 0 0 0 2
5 Mladost (S) 1 0 0 0 1
6 Vrisnik 2 0 1 -1 1
7 Sloga (DnH) 0 0 0 0 0
8 Varbonj 1 0 1 -1 0
9 Levanda 1 0 1 -2 0

Raspored

Kolo 3    
Domaci Gosti Datum
Varbonj Sloga (DnH)
Vatra Levanda
Jelsa SOŠK
Vrisnik Mladost (S)