Treneri 2017-01-19T14:10:17+00:00

Obavijesti

Raspored, propozicije i adresar Druga ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 2.ŽNL

Raspored, propozicije i adresar Prva ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 1.ŽNL

Saziv Skupštine Saveza

Saziv Izvanredne izborne Skupštine

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 30-2017

Balun 30-2017. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

lipanj 2017

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do 31. kolovoza. Ljetni prijelazni rok za klubove malog nogometa traje od 15. srpnja do 30. rujna. Igrači amateri koji se natječu u isključivo amaterskim

Formalizacija trenerskih diploma

Svi treneri koji posjeduju diplome Nogometne Akademije HNS-a, stečene prije 2014. godine, a nisu obavili "Formalizaciju"  istih u Dugopolju, 27. 03. 2014., moći će isto obaviti ako, od danas pa zaključno do

travanj 2017

ožujak 2017

veljača 2017

EPCA SEMINAR

Međunarodni seminar na temu Kondicijska priprema u sportskim igrama.

Seminari za licenciranje trenera u 2017/18

Nogometna akademija HNS Ustanova za obrazovanje odraslih u sportu Zagreb 09.02.2017.g. Predmet: O B A V I J E S T o seminarima za licenciranje trenera u natjecateljskoj 2017/18 godini te seminarima

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Postira-Sardi Jadran (T) 10.09.2017 16:30 0 : 4
Omiš Uskok 09.09.2017 17:00 3 : 1
GOŠK (KG) Orkan 09.09.2017 17:00 1 : 0
Omladinac OSK 09.09.2017 17:00 4 : 0
Mosor Jadran (KS) 09.09.2017 17:00 0 : 2
Mladost (P) Sloga (M) 09.09.2017 17:00 3 : 1
Zmaj (M) Hvar 10.09.2017 16:30 3 : 0

Poredak

1 Jadran (T) 1 1 0 4 3
2 Omladinac 1 1 0 4 3
3 Zmaj (M) 1 1 0 3 3
4 Jadran (KS) 1 1 0 2 3
5 Mladost (P) 1 1 0 2 3
6 Omiš 1 1 0 2 3
7 GOŠK (KG) 1 1 0 1 3
8 Orkan 1 0 1 -1 0
9 Mosor 1 0 1 -2 0
10 Sloga (M) 1 0 1 -2 0
11 Uskok 1 0 1 -2 0
12 Hvar 1 0 1 -3 0
13 OSK 1 0 1 -4 0
14 Postira-Sardi 1 0 1 -4 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (T) Hvar 17.09.2017 17:00
Sloga (M) Zmaj (M) 17.09.2017 16:30
Jadran (KS) Mladost (P) 16.09.2017 16:30
OSK Mosor 16.09.2017 16:30
Orkan Omladinac 16.09.2017 16:30
Uskok GOŠK (KG) 17.09.2017 16:30
Postira-Sardi Omiš 17.09.2017 16:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trilj-2001 Jadran (S) 09.09.2017 17:00 3 : 3
Čaporice-Trilj Mračaj 10.09.2017 17:00 0 : 2
Poljičanin 1921 Adriatic 09.09.2017 17:00 3 : 2
Trogir 1912 Vrlika 09.09.2017 17:00 5 : 1
Glavice Vinjani 09.09.2017 17:00 2 : 3
Tekstilac Krilnik 09.09.2017 17:00 1 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Trogir 1912 1 1 0 4 3
2 Mračaj 1 1 0 2 3
3 Poljičanin 1921 1 1 0 1 3
4 Tekstilac 1 1 0 1 3
5 Vinjani 1 1 0 1 3
6 Jadran (S) 1 0 0 0 1
7 Trilj-2001 1 0 0 0 1
8 Adriatic 1 0 1 -1 0
9 Glavice 1 0 1 -1 0
10 Krilnik 1 0 1 -1 0
11 Čaporice-Trilj 1 0 1 -2 0
12 Vrlika 1 0 1 -4 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Krilnik 17.09.2017 16:30
Vinjani Tekstilac 17.09.2017 16:30
Vrlika Glavice 16.09.2017 16:30
Adriatic Trogir 1912 16.09.2017 16:30
Mračaj Poljičanin 1921 17.09.2017 16:30
Trilj-2001 Čaporice-Trilj 16.09.2017 16:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Sloga (DnH) 30.04.2017 14:30 3 : 0
Vrisnik SOŠK 30.04.2017 14:30 2 : 2
Jadran (SG) Vatra 30.04.2017 14:30 0 : 4
Varbonj Jelsa 30.04.2017 14:30 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 16 13 2 20 40
2 Vrisnik 16 8 4 8 28
3 Varbonj 16 8 5 11 27
4 Mladost (S) 16 8 6 4 26
5 Jadran (SG) 16 7 7 6 23
6 Levanda 16 7 7 2 23
7 Jelsa 16 7 8 -2 22
8 Vatra 16 4 11 -22 13
9 Sloga (DnH) 16 1 13 -27 5

Raspored

Kolo 17    
Domaći Gosti Datum
Vatra Varbonj
SOŠK Jadran (SG)
Sloga (DnH) Vrisnik
Mladost (S) Levanda