1. Županijska Nogometna Liga Juniora A 2017-01-20T09:07:51+00:00

Liga natjecanja

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Liga natjecanja

1. ŽNL Juniori A

Rezultati

Kolo 22      
Domaći Gosti Datum Rezultat
OSK Poljičanin 1921 21.05.2017 09:00 1 : 5
Orkan Sloga (M) 21.05.2017 10:30 2 : 2
Omladinac Trogir 1912 21.05.2017 10:30 2 : 1
Omiš Val 21.05.2017 10:30 6 : 1
Kamen HNK Hajduk š.d.d. :
Dalmatinac (S) RNK Split s.d.d. :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Omladinac 17 13 0 42 43
2 Dalmatinac (S) 16 9 4 5 30
3 Sloga (M) 16 9 5 25 29
4 Val 18 7 8 -5 24
5 Trogir 1912 17 6 6 -7 23
6 Orkan 17 6 8 8 21
7 Kamen 18 5 9 -12 19
8 OSK 17 5 9 -27 18
9 Poljičanin 1921 16 4 9 -13 15
10 Omiš 18 3 9 -16 15
11 HNK Hajduk š.d.d. 0 0 0 0 0
12 RNK Split s.d.d. 0 0 0 0 0

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
OSK Omiš 09.04.2017 10:30
Kamen Omladinac 09.04.2017 10:30
Dalmatinac (S) Orkan 09.04.2017 10:30
RNK Split s.d.d. Poljičanin 1921
HNK Hajduk š.d.d. Sloga (M)
Val Trogir 1912 09.04.2017 10:30

Prethodna kola

Prethodni Rezultati

1. Liga juniora NSŽSD 2016/17 2016
Kolo: 1
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Lavčević / Split Dalmatinac (S) OSK 18.09.2016 10:30 3 : 2
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen RNK Split s.d.d. :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš HNK Hajduk š.d.d. :
SC Kava / Vranjic Omladinac Val 18.09.2016 10:30 4 : 0
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Trogir 1912 18.09.2016 10:30 6 : 0
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Sloga (M) 16.10.2016 16:00 5 : 3
Kolo: 2
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Sloga (M) 25.09.2016 10:30 1 : 3
Batarija / Trogir Trogir 1912 Poljičanin 1921 25.09.2016 10:30 2 : 1
Vukovar / Kaštel Stari Val Orkan 25.09.2016 10:30 1 : 1
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Omladinac :
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Omiš :
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Kamen 25.09.2016 10:30 3 : 0
Kolo: 3
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen OSK 02.10.2016 10:30 2 : 2
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Dalmatinac (S) 02.10.2016 10:30 2 : 0
SC Kava / Vranjic Omladinac RNK Split s.d.d. :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan HNK Hajduk š.d.d. :
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Val 02.10.2016 16:30 4 : 2
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Trogir 1912 23.10.2016 09:00 1 : 2
Kolo: 4
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Trogir 1912 09.10.2016 10:30 3 : 0
Vukovar / Kaštel Stari Val Sloga (M) 09.10.2016 10:30 3 : 0
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Poljičanin 1921 :
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Orkan :
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Omladinac 09.10.2016 10:30 3 : 4
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Omiš 09.10.2016 10:30 3 : 3
Kolo: 5
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš OSK 16.10.2016 10:30 0 : 3
SC Kava / Vranjic Omladinac Kamen 16.10.2016 10:30 6 : 2
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Dalmatinac (S) 16.10.2016 10:30 1 : 2
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 RNK Split s.d.d. :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) HNK Hajduk š.d.d. :
Batarija / Trogir Trogir 1912 Val 16.10.2016 10:30 4 : 0
Kolo: 6
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Val 23.10.2016 10:30 3 : 1
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Trogir 1912 :
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Sloga (M) :
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Poljičanin 1921 23.10.2016 10:30 4 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Orkan 23.10.2016 10:30 5 : 3
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Omladinac 23.10.2016 10:30 3 : 7
Kolo: 7
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
SC Kava / Vranjic Omladinac OSK 30.10.2016 10:30 10 : 0
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omiš 30.10.2016 10:30 4 : 0
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Kamen 30.10.2016 15:00 0 : 2
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Dalmatinac (S) 30.10.2016 10:30 4 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 RNK Split s.d.d. :
Vukovar / Kaštel Stari Val HNK Hajduk š.d.d. :
Kolo: 8
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK HNK Hajduk š.d.d. :
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Val :
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Trogir 1912 06.11.2016 10:30 3 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Sloga (M) 03.12.2016 12:30 1 : 5
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Poljičanin 1921 06.11.2016 10:30 2 : 2
SC Kava / Vranjic Omladinac Orkan 06.11.2016 10:30 5 : 4
Kolo: 9
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan OSK 13.11.2016 10:30 8 : 0
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Omladinac 13.11.2016 14:00 0 : 3
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Omiš 13.11.2016 10:30 6 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 Kamen 04.12.2016 00:00 3 : 2
Vukovar / Kaštel Stari Val Dalmatinac (S) 13.11.2016 10:30 0 : 1
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. RNK Split s.d.d. :
Kolo: 10
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK RNK Split s.d.d. :
Lavčević / Split Dalmatinac (S) HNK Hajduk š.d.d. :
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Val 20.11.2016 10:30 1 : 2
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Trogir 1912 20.11.2016 10:30 1 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac Sloga (M) 20.11.2016 10:30 5 : 2
Bačevac / Srinjine Orkan Poljičanin 1921 09.10.2016 10:30 4 : 8
Kolo: 11
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 OSK 03.12.2016 10:30 1 : 2
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Orkan 27.11.2016 09:30 9 : 2
Batarija / Trogir Trogir 1912 Omladinac 27.11.2016 10:30 2 : 2
Vukovar / Kaštel Stari Val Omiš 27.11.2016 10:30 1 : 0
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Kamen :
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Dalmatinac (S) :
Kolo: 12
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Dalmatinac (S) 12.03.2017 10:30 3 : 0
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Kamen :
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Omiš :
Vukovar / Kaštel Stari Val Omladinac 12.03.2017 10:30 2 : 2
Batarija / Trogir Trogir 1912 Orkan 12.03.2017 10:30 2 : 0
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Poljičanin 1921 12.03.2017 09:30 3 : 3
Kolo: 13
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
SC Kava / Vranjic Sloga (M) OSK 19.03.2017 12:00 6 : 1
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Trogir 1912 19.03.2017 15:00 1 : 1
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Val 19.03.2017 10:30 3 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac HNK Hajduk š.d.d. :
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš RNK Split s.d.d. :
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Dalmatinac (S) 19.03.2017 10:30 1 : 2
Kolo: 14
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Kamen 26.03.2017 10:30 0 : 5
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Omiš 26.03.2017 10:30 2 : 1
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Omladinac :
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Orkan :
Vukovar / Kaštel Stari Val Poljičanin 1921 26.03.2017 10:30 1 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 Sloga (M) 26.03.2017 10:30 1 : 2
Kolo: 15
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Batarija / Trogir Trogir 1912 OSK 02.04.2017 10:30 3 : 0
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Val 02.04.2017 10:30 4 : 1
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 HNK Hajduk š.d.d. :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan RNK Split s.d.d. :
SC Kava / Vranjic Omladinac Dalmatinac (S) 02.04.2017 10:30 1 : 1
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Kamen 02.04.2017 10:30 0 : 1
Kolo: 16
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Omiš 09.04.2017 10:30 1 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Omladinac 13.04.2017 11:30 1 : 1
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Orkan 09.04.2017 10:30 3 : 1
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Poljičanin 1921 :
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Sloga (M) :
Vukovar / Kaštel Stari Val Trogir 1912 09.04.2017 10:30 5 : 0
Kolo: 17
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Vukovar / Kaštel Stari Val OSK 17.04.2017 10:30 3 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 HNK Hajduk š.d.d. :
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) RNK Split s.d.d. :
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Dalmatinac (S) 17.04.2017 16:30 :
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Kamen 17.04.2017 10:30 8 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac Omiš 17.04.2017 10:30 3 : 0
Kolo: 18
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Omladinac 23.04.2017 10:30 2 : 4
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Orkan 23.04.2017 10:30 1 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Poljičanin 1921 23.04.2017 16:30 6 : 0
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Sloga (M) 23.04.2017 10:30 :
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. Trogir 1912 :
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Val :
Kolo: 19
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. OSK :
Vukovar / Kaštel Stari Val RNK Split s.d.d. :
Batarija / Trogir Trogir 1912 Dalmatinac (S) 30.04.2017 10:30 2 : 2
SC Kava / Vranjic Sloga (M) Kamen 30.04.2017 10:30 4 : 1
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Omiš 30.04.2017 16:30 3 : 1
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Omladinac 30.04.2017 10:30 3 : 6
Kolo: 20
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Orkan 07.05.2017 10:30 1 : 1
SC Kava / Vranjic Omladinac Poljičanin 1921 07.05.2017 10:30 4 : 1
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Sloga (M) 07.05.2017 10:30 1 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen Trogir 1912 07.05.2017 10:30 1 : 1
Lavčević / Split Dalmatinac (S) Val 07.05.2017 10:30 2 : 2
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. HNK Hajduk š.d.d. :
Kolo: 21
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
Park mladeži / Split RNK Split s.d.d. OSK :
Gradski stadion Poljud / Split HNK Hajduk š.d.d. Dalmatinac (S) :
Vukovar / Kaštel Stari Val Kamen 14.05.2017 10:30 4 : 0
Batarija / Trogir Trogir 1912 Omiš 14.05.2017 09:00 0 : 2
Stadion Glavica / Mravince Sloga (M) Omladinac 14.05.2017 10:30 0 : 1
Bačevac / Srinjine Poljičanin 1921 Orkan 14.05.2017 10:30 2 : 5
Kolo: 22
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat
ŠC Gola Brda / Otok OSK Poljičanin 1921 21.05.2017 09:00 1 : 5
ŠRC Dalmacija / Dugi Rat Orkan Sloga (M) 21.05.2017 10:30 2 : 2
SC Kava / Vranjic Omladinac Trogir 1912 21.05.2017 10:30 2 : 1
Anđelko Marušić Ferata / Omiš Omiš Val 21.05.2017 10:30 6 : 1
Ivanbegovina / Ivanbegovina Kamen HNK Hajduk š.d.d. :
Lavčević / Split Dalmatinac (S) RNK Split s.d.d. :

Prethodni Poredak

Naredno kolo

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
OSK Omiš 09.04.2017 10:30
Kamen Omladinac 09.04.2017 10:30
Dalmatinac (S) Orkan 09.04.2017 10:30
RNK Split s.d.d. Poljičanin 1921
HNK Hajduk š.d.d. Sloga (M)
Val Trogir 1912 09.04.2017 10:30

Kontakt

Nogometni Savez
Županije splitsko-dalmatinske

Obala hrvatskog narodog preporoda 5/II
21000 Split
Tel: +385 (0)21 345 948
Fax: +385 (0)21 347 206
Mob: +385 (0)98 186 54 05
Email: info@nszsd.hr

Važni linkovi