Delegati 2017-01-19T14:12:39+00:00

Obavijesti

Kalendar hrvatskog nogometnog kupa za seniore na području NSŽSD

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI

Sretan Božić i uspješna Nova godina

Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske

Glasnik

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI – 13

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI

Službeni Glasnik Balun 36-2019

Balun 36-2019. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

siječanj 2020

prosinac 2019

studeni 2019

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
OSK Mladost (P) 30.11.2019 4 : 1
Omladinac Omiš 28.11.2019 1 : 0
Jadran (KS) Zmaj (M) 30.11.2019 1 : 2
Mračaj Orkan 30.11.2019 1 : 0
Postira-Sardi GOŠK (KG) 01.12.2019 2 : 1
Jadran (T) Primorac 30.11.2019 4 : 0
Imotski Poljičanin 1921 01.12.2019 7 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 OSK 13 8 2 3 15 26
2 Mladost (P) 13 7 2 4 9 23
3 Jadran (T) 13 6 4 3 7 22
4 Zmaj (M) 13 6 4 3 7 22
5 Postira-Sardi 13 6 3 4 -2 21
6 Orkan 13 6 2 5 -2 20
7 Imotski 13 5 3 5 4 18
8 Omiš 13 4 5 4 5 17
9 GOŠK (KG) 13 5 2 6 4 17
10 Jadran (KS) 13 5 2 6 0 17
11 Mračaj 13 4 4 5 -3 16
12 Primorac 13 5 0 8 1 15
13 Omladinac 13 3 4 6 -11 13
14 Poljičanin 1921 13 2 1 10 -34 7

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
Mladost (P) Poljičanin 1921 01.03.2020 15:00
Imotski Primorac 29.02.2020 15:00
Jadran (T) GOŠK (KG) 29.02.2020 15:00
Postira-Sardi Orkan 01.03.2020 15:00
Mračaj Zmaj (M) 29.02.2020 15:00
Jadran (KS) Omiš 29.02.2020 15:00
Omladinac OSK 29.02.2020 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Adriatic 23.11.2019 3 : 1
Čaporice-Trilj Mosor Žrnovnica 24.11.2019 2 : 5
Vinjani Mosor 24.11.2019 2 : 0
Val Trilj-2001 23.11.2019 6 : 0
Jadran (S) Glavice 1991 24.11.2019 2 : 5

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Val 10 9 0 1 26 27
2 Vinjani 10 8 0 2 19 24
3 Trogir 1912 10 6 1 3 17 19
4 Tekstilac 10 6 1 3 11 19
5 Glavice 1991 10 6 0 4 15 18
6 Mosor 10 6 0 4 7 18
7 Trilj-2001 10 4 1 5 -14 13
8 Jadran (S) (-1) 10 3 0 7 -19 8
9 Mosor Žrnovnica 10 2 1 7 -9 7
10 Adriatic 10 1 3 6 -16 6
11 Čaporice-Trilj 10 0 1 9 -37 1

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Trilj-2001 15.03.2020 15:00
Val Mosor 14.03.2020 15:00
Vinjani Mosor Žrnovnica 15.03.2020 15:00
Čaporice-Trilj Adriatic 15.03.2020 15:00
Trogir 1912 Tekstilac 14.03.2020 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 8      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (DnH) Varbonj 15.12.2019 1 : 5
Jelsa Mladost (S) 14.12.2019 6 : 0
Vatra Vrisnik 15.12.2019 0 : 2
Levanda SOŠK 15.12.2019 1 : 6
Hvar Jadran (SG) 14.12.2019 0 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Jadran (SG) 8 6 1 1 24 19
2 Hvar 8 6 1 1 19 19
3 Jelsa 8 4 2 2 11 14
4 SOŠK 8 3 5 0 11 14
5 Varbonj 8 3 2 3 3 11
6 Vrisnik 8 3 2 3 -4 11
7 Sloga (DnH) 8 2 1 5 -15 7
8 Mladost (S) 8 2 1 5 -19 7
9 Levanda 8 2 0 6 -14 6
10 Vatra 8 1 1 6 -16 4

Raspored

Kolo 9    
Domaći Gosti Datum
Jadran (SG) Sloga (DnH) 14.12.2019 14:00
SOŠK Hvar 14.12.2019 14:00
Vrisnik Levanda 14.12.2019 14:00
Mladost (S) Vatra 15.12.2019 12:45
Varbonj Jelsa 15.12.2019 14:00