Delegati 2017-01-19T14:12:39+01:00

Obavijesti

Prvenstva mladeži – delegiranje – 03.04-08.04.

PRVENSTVA MLADEŽI

Prvenstva mladeži – delegiranje – 27.-28.03.

PRVENSTVA MLADEŽI

Parovi pretkola Kupa NSŽSD

KUP - NSŽSD - PAROVI PRETKOLA 30./31.03. –

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 16-2021

Balun 16-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 15-2021

Balun 15-2021. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

travanj 2021

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mračaj Mladost (P) 17.04.2021 0 : 3
Omiš Jadran (T) 17.04.2021 2 : 1
Jadran (KS) Omladinac 17.04.2021 2 : 2
GOŠK Kaštela Val 17.04.2021 2 : 0
Poljičanin 1921 Postira-Sardi 17.04.2021 - : -
Primorac (S) Imotski 17.04.2021 0 : 1
Vinjani Orkan 18.04.2021 0 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Omiš 16 12 0 4 21 36
2 GOŠK Kaštela 16 10 5 1 18 35
3 Orkan 16 10 3 3 8 33
4 Mladost Proložac 16 10 1 5 20 31
5 Omladinac Vranjic 16 8 6 2 12 30
6 Jadran (T) 16 8 4 4 17 28
7 Val 16 6 4 6 8 22
8 Imotski 16 6 4 6 -5 22
9 Primorac (S) 15 4 5 6 0 17
10 Vinjani 16 4 3 9 -14 15
11 Jadran (KS) 16 3 4 9 -13 13
12 Mračaj 16 3 3 10 -22 12
13 Postira-Sardi 14 3 1 10 -9 10
14 Poljičanin 1921 15 1 1 13 -41 4

Raspored

Kolo 17    
Domaći Gosti Datum
Vinjani Mračaj 21.04.2021 17:00
Orkan Primorac (S) 21.04.2021 17:00
Imotski Poljičanin 1921 20.04.2021 17:00
Postira-Sardi GOŠK Kaštela 21.04.2021 17:00
Val Jadran (KS) 21.04.2021 17:30
Omladinac Omiš 20.04.2021 17:00
Jadran (T) Mladost (P) 20.04.2021 17:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 15      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mosor Žrnovnica Čaporice Trilj 18.04.2021 2 : 1
Tekstilac Glavice 1991 17.04.2021 3 : 2
Trogir 1912 Mosor-Sveti Jure 17.04.2021 6 : 0
Jadran (S) Adriatic 17.04.2021 1 : 2
Trilj 2001 Dalmatinac Split 17.04.2021 0 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Trogir 1912 13 11 2 0 37 35
2 Tekstilac 13 9 1 3 15 28
3 Glavice 1991 13 7 1 5 9 22
4 Dalmatinac Split 11 7 0 4 4 21
5 Jadran (S) 13 6 1 6 6 19
6 Mosor-Sveti Jure 14 5 3 6 6 18
7 Adriatic 13 4 2 7 -9 14
8 Trilj 2001 13 4 2 7 -32 14
9 Mosor Žrnovnica 12 3 3 6 -9 12
10 Čaporice Trilj 14 3 2 9 -11 11
11 Vrlika 13 1 5 7 -16 8

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
Dalmatinac Split Jadran (S) 24.04.2021 17:00
Adriatic Trogir 1912 24.04.2021 17:00
Mosor-Sveti Jure Tekstilac 24.04.2021 17:00
Mosor Žrnovnica Glavice 1991 25.04.2021 15:00
Čaporice Trilj Vrlika 25.04.2021 17:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Levanda 17.04.2021. 5 : 2
Varbonj Jadran (SG) 18.04.2021 0 : 1
Vatra SOŠK 18.04.2021 1 : 2
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 2 : 2
Sloga (DnH) Mladost (S) 17.04.2021 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 9 6 2 1 21 20
2 Jadran (SG) 9 6 1 2 9 19
3 Varbonj 9 4 3 2 4 15
4 Vrisnik 9 4 2 3 -3 14
5 SOŠK 9 3 4 2 -2 13
6 Sloga (DnH) 9 3 3 3 4 12
7 Vatra 9 3 2 4 -2 11
8 Jelsa 9 2 5 2 -3 11
9 Levanda 9 1 1 7 -9 4
10 Mladost (S) 9 1 1 7 -19 4

Raspored

Kolo 10    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S) 24.04.2021.
Sloga (DnH) Vrisnik 24.04.2021.
Jelsa SOŠK Svirče 24.04.2021.
Vatra Jadran (SG) 24.04.2021.
Varbonj Hvar 24.04.2021.