Delegati 2017-01-19T14:12:39+01:00

Obavijesti

Delegiranje – finala kupa mladeži

FINALA KUPA MLADEŽI

Sinj domaćin finala kupa mladeži

KUP MLADEŽI NSŽSD U

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 57-2021

Balun 57-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 56-2021

Balun 56-2021. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

prosinac 2021

studeni 2021

1. ŽNL

Rezultati

Kolo: 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Trogir 1912 HNK Val 2021-11-27 0 : 0
NK Primorac (S) NK Imotski 2021-11-27 3 : 0
HNK Jadran (KS) NK Mračaj 2021-11-27 1 : 1
HNK Jadran (T) NK Postira-Sardi 2021-11-27 4 : 1
NK Orkan NK Mladost Proložac 2021-11-27 3 : 3
NK GOŠK Kaštela NK Omiš 2021-11-27 3 : 1
NK Vinjani NK Omladinac Vranjic 2021-11-27 3 : 6

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK GOŠK Kaštela 12 11 1 0 35 34
2 NK Omladinac Vranjic 12 7 2 3 13 23
3 NK Primorac (S) 12 7 1 4 10 22
4 HNK Jadran (T) 12 7 1 4 -1 22
5 NK Mladost Proložac 12 6 3 3 6 21
6 NK Imotski 12 6 3 3 3 21
7 NK Omiš 12 6 3 3 2 21
8 NK Trogir 1912 12 6 1 5 9 19
9 HNK Jadran (KS) 12 4 3 5 0 15
10 HNK Val 12 4 1 7 0 13
11 NK Postira-Sardi 12 4 0 8 -22 12
12 NK Orkan 12 2 2 8 -11 8
13 NK Vinjani 12 2 0 10 -25 6
14 NK MraČaj 12 0 3 9 -19 3

Raspored

Kolo: 13    
Domaći Gosti Datum
NK Omladinac Vranjic NK Trogir 1912 2021-12-04 13:30
NK Omiš NK Vinjani 2021-12-04 13:30
NK Mladost Proložac NK GOŠK Kaštela 2021-12-05 13:30
NK Postira-Sardi NK Orkan 2021-12-05 13:30
NK Mračaj HNK Jadran (T) 2021-12-04 13:30
NK Imotski HNK Jadran (KS) 2021-12-04 13:30
HNK Val NK Primorac (S) 2021-12-04 13:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Adriatic NK Imotski 1991 2021-12-01 16:00 :
NK Trilj 2001 NK Mosor Žrnovnica 2021-11-27 1 : 6
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Čaporice Trilj 2021-11-27 2 : 3
NK Tekstilac NK Prugovo 2021-12-11 13:30 :
NK Poljičanin 1921 NK Dalmatinac Split 2021-11-27 3 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Tekstilac 8 7 0 1 16 21
2 NK Mosor Žrnovnica 9 6 1 2 16 19
3 NK Poljičanin 1921 9 6 0 3 4 18
4 NK Čaporice Trilj (-6) 9 7 1 1 17 16
5 NK Dalmatinac Split 10 5 0 5 6 15
6 NK Glavice 1991 9 4 1 4 -2 13
7 NK Prugovo 8 2 2 4 -9 8
8 HBDNK Mosor-Sveti Jure 9 2 1 6 -2 7
9 NK Trilj 2001 9 2 1 6 -13 7
10 NK Adriatic 8 1 3 4 -9 6
11 NK Imotski 1991 8 1 0 7 -24 3

Raspored

Kolo: 11    
Domaći Gosti Datum
NK Prugovo NK Poljičanin 1921 2021-12-05 13:30
NK Čaporice Trilj NK Tekstilac 2021-12-05 13:30
NK Mosor Žrnovnica HBDNK Mosor-Sveti Jure 2021-12-05 13:30
NK Adriatic NK Trilj 2001 2021-12-04 13:30
NK Glavice 1991 NK Imotski 1991 2021-12-05 13:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo: 6      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Sućuraj NK Jelsa 2021-11-28 1 : 1
NK SOŠK Svirče NK Levanda 2021-11-28 2 : 1
HNK Jadran (SG) NK Sloga Dol na Hvaru 2021-11-27 1 : 1
NK Hvar NK Varbonj 2021-11-27 1 : 1
NK Vrisnik HNK Vatra 2021-11-27 3 : 3

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Hvar 6 4 2 0 15 14
2 NK SOŠK Svirče 6 4 1 1 9 13
3 HNK Jadran (SG) 6 4 1 1 4 13
4 NK Mladost Sućuraj 6 3 1 2 -2 10
5 NK Varbonj 6 2 2 2 0 8
6 NK Sloga Dol na Hvaru 6 2 2 2 -2 8
7 NK Jelsa 6 2 1 3 -3 7
8 NK Vrisnik 6 1 1 4 -5 4
9 NK Levanda 6 1 1 4 -7 4
10 HNK Vatra 6 0 2 4 -9 2

Raspored

Kolo: 7    
Domaći Gosti Datum
HNK Vatra NK Mladost Sućuraj 2021-12-05 14:00
NK Varbonj NK Vrisnik 2021-12-05 14:00
NK Sloga Dol na Hvaru NK Hvar 2021-12-04 14:00
NK Levanda HNK Jadran (SG) 2021-12-05 14:00
NK Jelsa NK SOŠK Svirče 2021-12-04 14:00