Nogometni Centri 2017-01-10T19:55:23+01:00

Obavijesti

Dugopolje pobjednik Kupa NSŽSD

KUP NSŽSD Nogometni klub

U srijedu se igra finale kupa

KUP NSŽSD U srijedu,

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 46-2021

Balun 46-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 45-2021

Balun 45-2021. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 44-2021

Balun 44-2021. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

 PRVA HNL
 DRUGA HNL
 ZADARSKI NOGOMETNI SAVEZ
 ŠIBENSKI NOGOMETNI SAVEZ
 DUBROVAČKI NOGOMETNI SAVEZ

Nogometni Centri

SPLIT I OTOCI
Koordinator: Ivan Buljanović
Mob: + 385 (0)99 7211 412
Email: dnktalentsplit@yahoo.com
KAŠTELA-SOLIN-TROGIR
Koordinator: Damir Roso
Mob: + 385 (0)98 9503 771
Email: rosodamir@gmail.com
OMIŠ-MAKARSKA
Koordinator: Branko Šušnjara
Mob: + 385 (0)98 696 232
Email: branko.susnjara2502@gmail.com
IMOTSKI
Koordinator: Ante Knezović
Mob: + 385 (0)98 564 886
Email: zubaknezovic@gmail.com
SINJ-VRLIKA-TRILJ
Koordinator: Slaven Lakić
Mob: + 385 (0)98 1970 761
Email: slakic@net.hr

1. ŽNL

Rezultati

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Jadran (KS) NK Trogir 1912 2021-09-18 0 : 1
HNK Jadran (T) NK Primorac (S) 2021-09-18 1 : 1
NK Orkan HNK Val 2021-09-18 2 : 4
NK GOŠK Kaštela NK Imotski 2021-09-18 5 : 0
NK Vinjani NK Mračaj 2021-09-18 1 : 0
NK Omladinac Vranjic NK Postira-Sardi 2021-09-18 3 : 0
NK Omiš NK Mladost Proložac 2021-09-18 2 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK GOŠK Kaštela 3 3 0 0 12 9
2 NK Primorac (S) 3 2 1 0 4 7
3 HNK Jadran (T) 3 2 1 0 2 7
4 NK Omiš 3 2 1 0 2 7
5 NK Vinjani 3 2 0 1 0 6
6 NK Mladost Proložac 3 1 1 1 1 4
7 NK Omladinac Vranjic 3 1 0 2 0 3
8 HNK Val 3 1 0 2 -1 3
9 NK Trogir 1912 3 1 0 2 -1 3
10 HNK Jadran (KS) 3 1 0 2 -2 3
11 NK Imotski 3 1 0 2 -4 3
12 NK Postira-Sardi 3 1 0 2 -6 3
13 NK Mračaj 3 0 1 2 -3 1
14 NK Orkan 3 0 1 2 -4 1

Raspored

Kolo: 4    
Domaći Gosti Datum
NK Trogir 1912 NK Mladost Proložac 2021-09-25 16:00:00
NK Postira-Sardi NK Omiš 2021-09-26 16:00:00
NK Mračaj NK Omladinac Vranjic 2021-09-25 16:00:00
NK Imotski NK Vinjani 2021-09-25 16:00:00
HNK Val NK GOŠK Kaštela 2021-09-25 16:00:00
NK Primorac (S) NK Orkan 2021-09-25 16:00:00
HNK Jadran (KS) HNK Jadran (T) 2021-09-25 16:00:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo: 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Trilj 2001 NK Glavice 1991 2021-09-18 2 : 4
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Adriatic 2021-09-18 1 : 1
NK Tekstilac NK Mosor Žrnovnica 2021-09-18 0 : 2
NK Poljičanin 1921 NK Čaporice Trilj 2021-09-18 2 : 3
NK Dalmatinac Split NK Prugovo 2021-09-18 3 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Glavice 1991 1 1 0 0 2 3
2 NK Mosor Žrnovnica 1 1 0 0 2 3
3 NK Dalmatinac Split 1 1 0 0 1 3
4 HBDNK Mosor-Sveti Jure 1 0 1 0 0 1
5 NK Adriatic 1 0 1 0 0 1
6 NK Imotski 1991 0 0 0 0 0 0
7 NK Poljičanin 1921 1 0 0 1 -1 0
8 NK Prugovo 1 0 0 1 -1 0
9 NK Trilj 2001 1 0 0 1 -2 0
10 NK Tekstilac 1 0 0 1 -2 0
11 NK Čaporice Trilj (-6) 1 1 0 0 1 -3

Raspored

Kolo: 2    
Domaći Gosti Datum
NK Čaporice Trilj NK Dalmatinac Split 2021-09-26 16:00:00
NK Mosor Žrnovnica NK Poljičanin 1921 2021-09-25 16:00:00
NK Adriatic NK Tekstilac 2021-09-25 16:00:00
NK Glavice 1991 HBDNK Mosor-Sveti Jure 2021-09-26 16:00:00
NK Imotski 1991 NK Trilj 2001 2021-09-25 16:00:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Levanda 17.04.2021. 5 : 2
Varbonj Jadran (SG) 18.04.2021 0 : 1
Vatra SOŠK 18.04.2021 1 : 2
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 2 : 2
Sloga (DnH) Mladost (S) 17.04.2021 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 9 6 2 1 21 20
2 Jadran (SG) 9 6 1 2 9 19
3 Varbonj 9 4 3 2 4 15
4 Vrisnik 9 4 2 3 -3 14
5 SOŠK 9 3 4 2 -2 13
6 Sloga (DnH) 9 3 3 3 4 12
7 Vatra 9 3 2 4 -2 11
8 Jelsa 9 2 5 2 -3 11
9 Levanda 9 1 1 7 -9 4
10 Mladost (S) 9 1 1 7 -19 4

Raspored

Kolo 10.    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jelsa SOŠK Svirče
Vatra Jadran (SG)
Varbonj Hvar