Nogometni Centri 2017-01-10T19:55:23+00:00

Obavijesti

Parovi četvrtfinala Kupa NSŽSD

KUP - NSŽSD - PAROVI 1-4Kup 1-4F

Obavijest o početku tečaja za nogometnog suca

OBAVIJEST POLAZNICIMA TEČAJA ZA

Poziv na izvlačenje parova 1/4F Kupa NSŽSD

Poziv na izvlačenje parova

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 7-2019

Balun 7-2019. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 6-2019

Balun 6-2019. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 5-2019

Balun 5-2019. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

 PRVA HNL
 DRUGA HNL
 ZADARSKI NOGOMETNI SAVEZ
 ŠIBENSKI NOGOMETNI SAVEZ
 DUBROVAČKI NOGOMETNI SAVEZ

Nogometni Centri

SPLIT I OTOCI
Koordinator: Ivan Buljanović
Mob: + 385 (0)99 7211 412
Email: dnktalentsplit@yahoo.com
KAŠTELA-SOLIN-TROGIR
Koordinator: Damir Roso
Mob: + 385 (0)98 9503 771
Email: rosodamir@gmail.com
OMIŠ-MAKARSKA
Koordinator: Branko Šušnjara
Mob: + 385 (0)98 696 232
Email: branko.susnjara2502@gmail.com
IMOTSKI
Koordinator: Ante Knezović
Mob: + 385 (0)98 564 886
Email: zubaknezovic@gmail.com
SINJ-VRLIKA-TRILJ
Koordinator: Slaven Lakić
Mob: + 385 (0)98 1970 761
Email: slakic@net.hr

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Omladinac Zmaj (M) 22.03.2019 1 : 2
Mladost (P) Jadran (KS) 23.03.2019 0 : 1
Jadran (T) Postira-Sardi 23.03.2019 0 : 0
Orkan GOŠK (KG) 24.03.2019 1 : 1
Val Vinjani 23.03.2019 2 : 1
OSK Sloga (M) 23.03.2019 2 : 3
Omiš Poljičanin 1921 23.03.2019 1 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Sloga (M) 17 13 0 34 43
2 Jadran (T) 17 10 3 25 34
3 Zmaj (M) 17 10 6 19 31
4 Omiš (-1) 17 8 3 12 29
5 GOŠK (KG) 17 8 4 5 29
6 OSK 17 9 7 3 28
7 Jadran (KS) 17 8 6 5 27
8 Omladinac 17 7 6 4 25
9 Orkan (-1) 17 7 7 3 23
10 Mladost (P) 17 5 10 -10 17
11 Poljičanin 1921 17 5 10 -20 17
12 Val 17 4 12 -23 13
13 Postira-Sardi 17 3 11 -24 12
14 Vinjani 17 1 13 -33 6

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
Zmaj (M) Omiš 30.03.2019 15:30
Poljičanin 1921 OSK 30.03.2019 15:30
Sloga (M) Val 31.03.2019 15:30
Vinjani Orkan 30.03.2019 15:30
GOŠK (KG) Jadran (T) 30.03.2019 15:30
Postira-Sardi Mladost (P) 31.03.2019 15:30
Jadran (KS) Omladinac 30.03.2019 15:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Čaporice-Trilj 23.03.2019 5 : 0
Tekstilac Jadran (S) 23.03.2019 2 : 0
Adriatic Mračaj 23.03.2019 0 : 4
Vrlika Trilj-2001 23.03.2019 0 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Mračaj 13 11 1 30 34
2 Tekstilac 13 9 1 25 30
3 Jadran (S) 13 8 2 17 27
4 Trogir 1912 13 5 5 20 18
5 Trilj-2001 (-2) 13 4 6 -19 13
6 Vrlika 13 3 8 -18 11
7 Čaporice-Trilj 13 1 11 -33 4
8 Adriatic (-6) 13 2 9 -22 2

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
Trogir 1912 Vrlika 30.03.2019 15:30
Trilj-2001 Adriatic 30.03.2019 15:00
Mračaj Tekstilac 30.03.2019 15:30
Jadran (S) Čaporice-Trilj 30.03.2019 15:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mladost Levanda (S) 06.05.2018 3:2
Vrisnik Sloga (DnH) 06.05.2018 2:3
Jadran (SG) Jelsa 05.05.2018 1:3
Vatra Varbonj :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 15 12 1 41 38
2 Jelsa 15 10 2 15 33
3 Varbonj 14 9 4 14 28
4 Mladost (S) 15 7 6 -7 23
5 Jadran (SG) 15 6 6 3 21
6 Vrisnik 15 4 7 -2 16
7 Sloga (DnH) 15 4 9 -15 14
8 Levanda 16 2 11 -29 9
9 Vatra 14 1 9 -20 7

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
SOŠK Sloga (DnH)
Jadran (SG) Mladost (S)
Vrisnik Varbonj
Jelsa Vatra