Liga Natjecanja 2022-09-27T09:47:17+02:00

1. ŽNL Seniori

Rezultati

Kolo: 4      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Omiš NK Vinjani 01.10.2022 15:30 3:0
HNK Slaven Trogir HNK Jadran (T) 01.10.2022 15:30 4:0
HNK Jadran (KS) NK Orkan 01.10.2022 15:30 3:1
NK Mračaj NK OSK 01.10.2022 15:30 1:6
NK Tekstilac NK Mladost Proložac 01.10.2022 15:30 1:4
HNK Val NK Omladinac Vranjic 02.10.2022 15:30 1:6
NK Imotski NK Primorac (S) 02.10.2022 15:30 3:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Omiš 4 4 0 0 +15 12
2. NK Mladost Proložac 4 3 0 1 +7 9
3. NK OSK 4 2 2 0 +7 8
4. HNK Jadran (KS) 4 2 2 0 +3 8
5. NK Omladinac Vranjic 4 2 1 1 +9 7
6. HNK Slaven Trogir 4 2 1 1 +4 7
7. NK Imotski 4 2 0 2 -5 6
8. NK Mračaj 4 2 0 2 -6 6
9. HNK Jadran (T) 4 1 1 2 -5 4
10. HNK Val 4 1 1 2 -6 4
11. NK Orkan 4 1 0 3 -2 3
12. NK Primorac (S) 4 0 2 2 -5 2
13. NK Vinjani 4 0 1 3 -7 1
14. NK Tekstilac 4 0 1 3 -9 1

Raspored

Kolo: 5      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Primorac (S) NK Omiš 08.10.2022 15:30 -:-
NK Omladinac Vranjic NK Imotski 08.10.2022 15:30 -:-
NK Mladost Proložac HNK Val 08.10.2022 15:30 -:-
NK OSK NK Tekstilac 08.10.2022 15:30 -:-
NK Orkan NK Mračaj 08.10.2022 15:30 -:-
HNK Jadran (T) HNK Jadran (KS) 09.10.2022 15:30 -:-
NK Vinjani HNK Slaven Trogir 09.10.2022 15:30 -:-

2. ŽNL Seniori

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Prugovo 02.10.2022 15:30 8:1
NK Postira-Sardi NK Mosor Žrnovnica 02.10.2022 16:30 6:1
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Adriatic 01.10.2022 15:30 1:0
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 01.10.2022 15:30 1:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Čaporice Trilj 2 2 0 0 +9 6
2. NK Dalmatinac Split 1 1 0 0 +7 3
3. NK Adriatic 2 1 0 1 +2 3
4. NK Postira-Sardi 2 1 0 1 +2 3
5. NK Poljičanin 1921 1 1 0 0 +1 3
6. NK Trilj 2001 2 1 0 1 +1 3
7. HBDNK Mosor-Sveti Jure 2 1 0 1 -1 3
8. NK Mosor Žrnovnica 2 0 0 2 -7 0
9. NK Prugovo 2 0 0 2 -14 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Poljičanin 1921 NK Adriatic 08.10.2022 15:30 -:-
NK Mosor Žrnovnica HBDNK Mosor-Sveti Jure 08.10.2022 15:30 -:-
NK Prugovo NK Postira-Sardi 08.10.2022 15:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Čaporice Trilj 08.10.2022 15:30 -:-

3. ŽNL Seniori – HEP

Rezultati

Kolo: 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Sućuraj NK Varbonj 20.03.2022 15:00 2:4
HNK Vatra NK Sloga Dol na Hvaru 19.03.2022 13:30 0:5
NK Vrisnik NK Levanda 20.03.2022 14:00 5:0
NK Hvar NK Jelsa 19.03.2022 13:00 0:0
HNK Jadran (SG) NK SOŠK Svirče 19.03.2022 14:00 2:1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hvar 16 13 2 1 +39 41
2. HNK Jadran (SG) (-1) 16 10 2 4 +7 31
3. NK Vrisnik 16 8 1 7 +4 25
4. NK SOŠK Svirče 16 7 3 6 +6 24
5. NK Varbonj 16 7 3 6 +5 24
6. NK Jelsa 16 7 3 6 +1 24
7. NK Sloga Dol na Hvaru 16 6 1 9 -13 19
8. HNK Vatra 16 4 3 9 -13 15
9. NK Mladost Sućuraj 16 3 3 10 -17 12
10. NK Levanda 16 3 3 10 -19 12

Raspored

Kolo: 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj NK Adriatic 10.04.2022 16:30 -:-
NK Prugovo NK Glavice 1991 10.04.2022 16:30 -:-
NK Dalmatinac Split NK Imotski 1991 09.04.2022 16:30 -:-
NK Poljičanin 1921 NK Trilj 2001 09.04.2022 16:30 -:-
NK Tekstilac HBDNK Mosor-Sveti Jure 09.04.2022 16:30 -:-

Prva liga juniora NSŽSD

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Jadran (S) NK Poljičanin 1921 02.10.2022 10:45 3:0
NK Orkan NK Kamen (P) 02.10.2022 10:45 1:1
NK Tekstilac NK OSK 02.10.2022 10:45 2:6
NK Vinjani NK Omiš 02.10.2022 10:45 1:5
NK Mračaj HNK Val 04.10.2022 09:30 -:-

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Omiš 2 2 0 0 +10 6
2. NK OSK 2 2 0 0 +8 6
3. NK Mladost Proložac 1 1 0 0 +8 3
4. HNK Val 1 1 0 0 +5 3
5. NK Jadran (S) 1 1 0 0 +3 3
6. NK Kamen (P) 1 0 1 0 0 1
7. NK Orkan 2 0 1 1 -4 1
8. NK Mračaj 0 0 0 0 0 0
9. NK Vinjani 2 0 0 2 -9 0
10. NK Tekstilac 2 0 0 2 -10 0
11. NK Poljičanin 1921 2 0 0 2 -11 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Val NK Jadran (S) 09.10.2022 10:45 -:-
NK Omiš NK Mračaj 09.10.2022 10:45 -:-
NK OSK NK Vinjani 09.10.2022 15:15 -:-
NK Kamen (P) NK Tekstilac 09.10.2022 10:45 -:-
NK Mladost Proložac NK Orkan 09.10.2022 10:45 -:-

Prva liga kadeta NSŽSD

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
RNK Split II NK Poljičanin 1921 05.10.2022 20:15 -:-
NK Orkan NK Kamen (P) 02.10.2022 09:00 3:1
NK Tekstilac NK OSK 02.10.2022 09:00 1:3
NK Vinjani NK Omiš 02.10.2022 09:00 0:4
NK Primorac (S) II HNK Val 02.10.2022 09:00 4:2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK OSK 2 2 0 0 +8 6
2. NK Primorac (S) II 2 2 0 0 +4 6
3. HNK Val 2 1 0 1 +14 3
4. NK Mladost Proložac 1 1 0 0 +8 3
5. NK Tekstilac 2 1 0 1 +2 3
6. NK Omiš 2 1 0 1 0 3
7. NK Orkan 2 1 0 1 -4 3
8. NK Kamen (P) 1 0 0 1 -2 0
9. RNK Split II 1 0 0 1 -2 0
10. NK Poljičanin 1921 1 0 0 1 -8 0
11. NK Vinjani 2 0 0 2 -20 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Val RNK Split II 09.10.2022 09:00 -:-
NK Omiš NK Primorac (S) II 09.10.2022 09:00 -:-
NK OSK NK Vinjani 09.10.2022 13:30 -:-
NK Kamen (P) NK Tekstilac 09.10.2022 09:00 -:-
NK Mladost Proložac NK Orkan 09.10.2022 09:00 -:-

Druga liga kadeta NSŽSD

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Imotski 1991NK Mosor Žrnovnica02.10.2022 09:00-:-
NK UraniaNK Postira-Sardi02.10.2022 11:304:2
NK Čaporice TriljHNK Jadran (T)02.10.2022 09:003:2
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Čaporice Trilj2200+46
2.HNK Jadran (T)2101+23
3.NK Postira-Sardi210103
4.NK Urania2101-13
5.NK Mosor Žrnovnica1001-20
6.HNK Imotski 19911001-30
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Jadran (T)HNK Imotski 199109.10.2022 09:00-:-
NK Postira-SardiNK Čaporice Trilj09.10.2022 11:00-:-
NK Mosor ŽrnovnicaNK Urania09.10.2022 09:00-:-

Prva liga pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Proložac NK Poljičanin 1921 01.10.2022 10:30 5:2
HNK Val HNK Sloga Mravince 01.10.2022 10:30 1:5
NK Omiš NK Vinjani 01.10.2022 10:30 3:1
NK OSK NK Uskok 01.10.2022 10:30 2:1
NK Kamen (P) NK Orkan 01.10.2022 10:30 0:5
NK GOŠK Kaštela FK Šahtar Donjeck 01.10.2022 17:30 0:4

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. FK Šahtar Donjeck 2 2 0 0 +8 6
2. NK OSK 2 2 0 0 +7 6
3. HNK Sloga Mravince 2 1 1 0 +4 4
4. NK Omiš 2 1 1 0 +2 4
5. NK GOŠK Kaštela 2 1 0 1 0 3
6. NK Mladost Proložac 2 1 0 1 -1 3
7. NK Orkan 2 1 0 1 -1 3
8. NK Uskok 2 0 1 1 -1 1
9. NK Poljičanin 1921 2 0 1 1 -3 1
10. NK Vinjani 1 0 0 1 -2 0
11. HNK Val 1 0 0 1 -4 0
12. NK Kamen (P) 2 0 0 2 -9 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Proložac NK GOŠK Kaštela 08.10.2022 10:30 -:-
NK Orkan FK Šahtar Donjeck 08.10.2022 10:30 -:-
NK Uskok NK Kamen (P) 08.10.2022 10:30 -:-
NK Vinjani NK OSK 08.10.2022 10:30 -:-
HNK Sloga Mravince NK Omiš 08.10.2022 10:30 -:-
NK Poljičanin 1921 HNK Val 08.10.2022 10:30 -:-

Druga liga pionira NSŽSD – Skupina A

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK HvarNK Elektroprijenos02.10.2022 11:003:1
HNK Jadran (SG)HNK Imotski 199101.10.2022 11:154:3
NK Trilj 2001NK Jadran (S)01.10.2022 11:305:0
HNK VrlikaHNK Jadran (T)01.10.2022 10:307:0
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Jadran (SG)2200+76
2.NK Hvar2200+36
3.HNK Vrlika2101+63
4.NK Trilj 20012101+43
5.HNK Jadran (T)2101-63
6.HNK Imotski 19911001-10
7.NK Elektroprijenos1001-20
8.NK Jadran (S)2002-110
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Jadran (T)NK Hvar08.10.2022 10:30-:-
NK Jadran (S)HNK Vrlika08.10.2022 12:15-:-
HNK Imotski 1991NK Trilj 200108.10.2022 10:30-:-
NK ElektroprijenosHNK Jadran (SG)08.10.2022 10:30-:-

Druga liga pionira NSŽSD – Skupina B

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK MračajNK Glavice 199102.10.2022 11:304:0
NK UraniaNK Jelsa01.10.2022 11:001:5
NK Postira-SardiNK Čaporice Trilj01.10.2022 12:004:1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Postira-Sardi2200+66
2.NK Čaporice Trilj2101+63
3.NK Jelsa1100+43
4.NK Mračaj1100+43
5.NK Vis1001-30
6.NK Glavice 19911001-40
7.NK Urania2002-130
Kolo: 3    
DomaćiGostiDatumRezultat
NK VisNK Mračaj09.10.2022 14:00-:-
NK JelsaNK Postira-Sardi08.10.2022 12:45-:-
NK Glavice 1991NK Urania08.10.2022 10:30-:-

Liga pionira drugih momčadi NSŽSD

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Omladinac IINK Adriatic II03.10.2022 18:453:0
NK Primorac (S) IIFK Šahtar Donjeck03.10.2022 19:000:4
HNK Jadran (KS) IIHNK Slaven Trogir02.10.2022 13:302:2
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Jadran (KS) II2110+14
2.FK Šahtar Donjeck1100+93
3.NK Primorac (S) II1100+13
4.HNK Slaven Trogir101001
5.NK Adriatic II1001-10
6.RNK Split II1001-10
7.NK Omladinac II1001-90
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Slaven TrogirNK Adriatic II09.10.2022 10:30-:-
RNK Split IIHNK Jadran (KS) II09.10.2022 10:30-:-
NK Omladinac IINK Primorac (S) II09.10.2022 10:30-:-

Prva liga mlađih pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Proložac NK Poljičanin 1921 01.10.2022 09:00 1:0
HNK Val HNK Sloga Mravince 01.10.2022 09:00 2:0
NK Omiš NK Vinjani 01.10.2022 09:00 2:1
NK OSK NK Uskok 01.10.2022 09:00 1:1
NK Kamen (P) NK Orkan 01.10.2022 09:00 9:2
HNK Hajduk II NK GOŠK Kaštela 01.10.2022 16:00 3:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. HNK Hajduk II 2 2 0 0 +12 6
2. NK Kamen (P) 2 1 1 0 +7 4
3. NK Uskok 2 1 1 0 +2 4
4. HNK Val 1 1 0 0 +2 3
5. NK Poljičanin 1921 2 1 0 1 +1 3
6. NK Omiš 2 1 0 1 -1 3
7. NK Orkan 2 1 0 1 -2 3
8. NK Mladost Proložac 2 1 0 1 -8 3
9. NK GOŠK Kaštela 2 0 1 1 -3 1
10. NK OSK 2 0 1 1 -5 1
11. NK Vinjani 1 0 0 1 -1 0
12. HNK Sloga Mravince 2 0 0 2 -4 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Proložac NK GOŠK Kaštela 08.10.2022 09:00 -:-
NK Orkan HNK Hajduk II 08.10.2022 09:00 -:-
NK Uskok NK Kamen (P) 08.10.2022 09:00 -:-
NK Vinjani NK OSK 08.10.2022 09:00 -:-
HNK Sloga Mravince NK Omiš 08.10.2022 09:00 -:-
NK Poljičanin 1921 HNK Val 08.10.2022 09:00 -:-

Druga liga mlađih pionira NSŽSD – Skupina A

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Hvar NK Tekstilac 01.10.2022 11:00 5:0
NK Trilj 2001 NK Jadran (S) 01.10.2022 10:00 6:0
NK Brnaze HNK Jadran (T) 01.10.2022 09:00 9:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Trilj 2001 2 2 0 0 +14 6
2. NK Hvar 2 2 0 0 +11 6
3. HNK Imotski 1991 1 1 0 0 +8 3
4. NK Brnaze 2 1 0 1 +3 3
5. NK Jadran (S) 1 0 0 1 -6 0
6. NK Tekstilac 2 0 0 2 -13 0
7. HNK Jadran (T) 2 0 0 2 -17 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Jadran (T) NK Hvar 08.10.2022 09:00 -:-
NK Jadran (S) NK Brnaze 08.10.2022 11:00 -:-
HNK Imotski 1991 NK Trilj 2001 08.10.2022 09:00 -:-

Druga liga mlađih pionira NSŽSD – Skupina B

Rezultati

Kolo: 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mračaj NK Glavice 1991 02.10.2022 10:00 0:4
NK Urania NK Jelsa 02.10.2022 13:15 1:4
NK Postira-Sardi NK Čaporice Trilj 01.10.2022 10:45 3:2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Glavice 1991 1 1 0 0 +4 3
2. NK Čaporice Trilj 2 1 0 1 +4 3
3. HBDNK Mosor-Sveti Jure 1 1 0 0 +3 3
4. NK Postira-Sardi 1 1 0 0 +1 3
5. NK Jelsa 0 0 0 0 0 0
6. NK Urania 1 0 0 1 -5 0
7. NK Mračaj 2 0 0 2 -7 0

Raspored

Kolo: 3      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Čaporice Trilj HBDNK Mosor-Sveti Jure 08.10.2022 09:00 -:-
NK Jelsa NK Postira-Sardi 08.10.2022 11:30 -:-
NK Glavice 1991 NK Urania 08.10.2022 09:00 -:-

[/fusion_tab][/fusion_tabs][/fusion_builder_column]

Liga mlađih pionira drugih momčadi NSŽSD

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
HRNK Zmaj (M) IIHNK Slaven Trogir II02.10.2022 13:301:2
HNK Jadran (KS) IIFK Šahtar Donjeck02.10.2022 15:000:3
RNK Split IINK Omladinac II29.09.2022 20:005:2
NK Solin IINK Primorac (S) II01.10.2022 17:005:0
NK Adriatic IINK GOŠK Kaštela II01.10.2022 09:0013:0
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Solin II2200+196
2.NK Adriatic II2200+186
3.FK Šahtar Donjeck2200+106
4.RNK Split II2101+23
5.HNK Jadran (KS) II2101+13
6.NK Primorac (S) II2101-43
7.HNK Slaven Trogir II2101-63
8.HRNK Zmaj (M) II2002-60
9.NK Omladinac II2002-70
10.NK GOŠK Kaštela II2002-270
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
HRNK Zmaj (M) IINK GOŠK Kaštela II09.10.2022 10:00-:-
NK Primorac (S) IINK Adriatic II09.10.2022 09:00-:-
NK Omladinac IINK Solin II09.10.2022 09:00-:-
RNK Split IIFK Šahtar Donjeck09.10.2022 15:00-:-
HNK Slaven Trogir IIHNK Jadran (KS) II09.10.2022 09:00-:-

Liga U-12

Kolo: 22   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK HrvaceNK Primorac (S)28.05.2022 10:005:0
HNK HajdukNK Spalato28.05.2022 09:004:0
NK GalaxyRNK Split21.05.2022 09:001:0
NK Bili as - akademija Domagoj BalarinNK Tekstilac15.05.2022 14:002:0
NK AdriaticHNK Jadran (KS)28.05.2022 11:003:1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Hajduk201910+6658
2.NK Adriatic201712+6352
3.HNK Jadran (KS)201613+6149
4.NK Junak (S)201307+2339
5.NK Galaxy201118-834
6.NK Hrvace209110+328
7.NK Primorac (S)206113-1219
8.NK Spalato205312-1818
9.RNK Split205213-2217
10.NK Bili as - akademija Domagoj Balarin203116-3910
11.NK Tekstilac200020-1170
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

Prva liga početnika NSŽSD

Kolo: 22   
DomaćiGostiDatumRezultat
RNK SplitNK Trogir 191229.05.2022 11:300:3
NK OSKHRNK Zmaj (M)22.05.2022 16:301:3
HNK Jadran (KS)NK GOŠK Kaštela29.05.2022 08:306:2
NK AdriaticNK Solin15.05.2022 13:151:1
NK Primorac (S)NK Dugopolje22.05.2022 18:306:3
HNK HajdukNK Omladinac Vranjic21.05.2022 13:303:3
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Primorac (S)221813+8655
2.RNK Split221633+4751
3.HNK Hajduk221624+6050
4.NK Adriatic221435+2945
5.HRNK Zmaj (M)221336+742
6.NK Solin22958-232
7.NK OSK2210012-1730
8.HNK Jadran (KS)228212-1326
9.NK Omladinac Vranjic225215-5917
10.NK Trogir 1912225116-4016
11.NK Dugopolje224216-3914
12.NK GOŠK Kaštela (-1)222020-595
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

Druga liga početnika NSŽSD

Kolo: 22   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Poljičanin 1921NK Primorac (S) II22.05.2022. 15:302:1
NK Adriatic IIHNK Val14.05.2022 14:302:1
NK UnionNK Junak (S)15.05.2022 13:151:8
DNK TalentNK Pauk Marina15.05.2022 14:153:3
HNK Jadran (KS)NK Spalato14.05.2022 14:305:2
HNK Hajduk IINK Pomak15.05.2022 11:151:0
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Junak (S)221912+8758
2.HNK Hajduk II221705+9351
3.NK Adriatic II221525+5147
4.NK Poljičanin 1921221525+3447
5.NK Pomak221417+4243
6.NK Primorac (S) II221417+2543
7.NK Pauk Marina228311-127
8.HNK Jadran (KS)227114-2722
9.NK Spalato224513-5117
10.HNK Val224315-2415
11.NK Union223019-1189
12.DNK Talent222119-1117
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

Treća liga početnika NSŽSD – Liga za prvaka

Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
GOŠK (KG) IINK Union III14.05.2022 12:304:2
NK ElektroprijenosNK Solin II14.05.2022 15:303:0
NK UraniaRNK Split II28.05.2022. 12:002:1
NK GalaxyVal 222.05.2022. 14:303:2
NK Dalmatinac SplitNK Union II14.05.2022 13:303:4
HRNK Zmaj (M) IINK Hrvace22.05.2022. 15:305:3
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Elektroprijenos111001+3330
2.NK Union II11821+1226
3.NK Urania11623+320
4.RNK Split II11614+419
5.NK Galaxy11605+218
6.NK Hrvace11515+416
7.Val 211443016
8.GOŠK (KG) II11515-416
9.HRNK Zmaj (M) II11425+714
10.NK Solin II11227-108
11.NK Dalmatinac Split11128-155
12.NK Union III110110-361
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

Treća liga početnika NSŽSD – Liga za plasman

Kolo: 13   
DomaćiGostiDatumRezultat
HBDNK Mosor-Sveti JureHBDNK Mosor-Sveti Jure II15.05.2022 12:154:0
NK OrkanHNK Sloga Mravince21.05.2022 15:303:1
NK Jadran (S)AFCU28.05.2022 13:001:2
NK HvarNK Trogir 1912 II29.05.2022 11.305:1
NK UskokNK Omiš22.05.2022 18:301:3
NK Omladinac IIOkruk21.05.2022 15:302:4
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Hvar121011+2831
2.NK Omiš12921+1829
3.HBDNK Mosor-Sveti Jure12741+2125
4.NK Orkan12804+1324
5.Poljičanin 1921 II12435+115
6.NK Jadran (S)12426-314
7.HNK Sloga Mravince12426-1614
8.AFCU12345-413
9.HBDNK Mosor-Sveti Jure II12408-1412
10.NK Trogir 1912 II12327-911
11.Okruk12327-1011
12.NK Omladinac II12327-1211
13.NK Uskok12327-1311
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

Liga početnika Cetinske krajine

Kolo: 14   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK BrnazeNK OSK II29.05.2022 19:001:3
NK Trilj 2001NK Tekstilac28.05.2022 10:306:2
NK Junak (S) IINK Trilj-2001 II28.05.2022 09:3012:2
NK Čaporice TriljNK Glavice 199107.06.2022 17:003:5
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Trilj 2001141310+5940
2.NK Glavice 1991141022+4532
3.NK Junak (S) II14725+2123
4.NK Čaporice Trilj14725+223
5.NK OSK II14716+1522
6.NK Brnaze14428-1114
7.NK Tekstilac143011-409
8.NK Trilj-2001 II140014-910
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-

Liga početnika Imotske krajine i Makarskog primorja

Kolo: 18   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK ImotskiHNK Imotski 1991-:-
HRNK Zmaj (M)HNK Imotski 1991 II06.04.2022 17:004:0
NK VinjaniHNK Jadran (T)20.04.2022 14:003:2
NK Kamen (P)NK Mladost Proložac17.05.2022 16:002:0
NK Croatia ZmijavciNK Mračaj20.04.2022 15:001:4
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Mračaj161402+5942
2.NK Croatia Zmijavci161312+4440
3.NK Kamen (P)161015+2931
4.HRNK Zmaj (M)16907+627
5.HNK Imotski 199116727+723
6.NK Mladost Proložac16637+121
7.NK Vinjani153210-3911
8.HNK Jadran (T)163013-459
9.HNK Imotski 1991 II151113-624
10.NK Imotski000000
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

Liga za prvaka prednatjecatelja NSŽSD

Kolo: 7   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK DugopoljeNK Galaxy14.05.2022 12:301:13
HNK Hajduk IINK Primorac (S)14.05.2022 13:306:1
NK AdriaticHNK Jadran (KS)14.05.2022 13:307:5
NK GOŠK KaštelaHNK Hajduk14.05.2022 12:301:6
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Hajduk7610+5319
2.HNK Hajduk II7421+2314
3.NK Adriatic7412+1313
4.NK GOŠK Kaštela7412+513
5.NK Primorac (S)7313+1310
6.HNK Jadran (KS)7214-177
7.NK Galaxy7106-213
8.NK Dugopolje7016-691
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-

Liga za plasman prednatjecatelja NSŽSD

Kolo: 9   
DomaćiGostiDatumRezultat
DNK TalentNK Orkan07.05.2022 16:306:5
NK Poljičanin 1921NK Spalato28.05.2022. 08:306:1
NK SolinNK Dalmatinac Split14.05.2022 15:308:2
NK UnionNK Elektroprijenos28.05.2022. 08:308:0
NK SpinutGOŠK (KG) II21.05.2022. 13.301:5
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.GOŠK (KG) II9711+1322
2.NK Poljičanin 19219711+4822
3.NK Solin9621+2920
4.NK Union9621+1420
5.NK Dalmatinac Split9423014
6.DNK Talent9405-212
7.NK Elektroprijenos9225-178
8.NK Spinut9207-276
9.NK Spalato9117-254
10.NK Orkan9018-331
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

Liga prednatjecatelja Cetinske krajine

Kolo: 14   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Čaporice TriljNK Trilj 200129.05.2022 17:005:3
NK Junak (S)NK Trilj-2001 II29.05.2022 16:0012:1
NK Glavice 1991NK Tekstilac28.05.2022 08:301:5
NK OSKMNK Dalmacija-201329.05.2022 18:009:2
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Junak (S)141301+6739
2.NK OSK141202+6536
3.NK Trilj 200114905+2427
4.MNK Dalmacija-201314806+1324
5.NK Čaporice Trilj14806+724
6.NK Glavice 1991143011-319
7.NK Tekstilac142111-327
8.NK Trilj-2001 II140113-1131
    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-

Liga prednatjecatelja Imotske krajine i Makarskog primorja

Kolo: 18   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK VinjaniNK Kamen (P)10.05.2022 17:003:0
HRNK Zmaj (M)NK Mladost Proložac10.05.2022 20:005:4
HNK Imotski 1991HRNK Zmaj (M) II10.05.2022 19:005:2
NK Croatia ZmijavciHNK Imotski 1991 II18.05.2022 18:005:1
Poz.KlubOUPOBNERPORPRIGRBod
1.NK Croatia Zmijavci16141142+4943
2.HRNK Zmaj (M)16130342+8239
3.HNK Imotski 199116122231+6138
4.NK Mračaj1692569+2129
5.NK Mladost Proložac1690756+527
6.NK Vinjani16511082-3116
7.NK Kamen (P)16401278-3212
8.HNK Imotski 1991 II16211378-587
9.HRNK Zmaj (M) II160115124-971
Kolo:    
DomaćiGostiDatumRezultat
-:-
-:-
-:-
-:-