Treneri 2017-01-19T14:10:17+01:00

Obavijesti

Dugopolje pobjednik Kupa NSŽSD

KUP NSŽSD Nogometni klub

U srijedu se igra finale kupa

KUP NSŽSD U srijedu,

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 45-2021

Balun 45-2021. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

travanj 2017

ožujak 2017

veljača 2017

EPCA SEMINAR

Međunarodni seminar na temu Kondicijska priprema u sportskim igrama.

Seminari za licenciranje trenera u 2017/18

Nogometna akademija HNS Ustanova za obrazovanje odraslih u sportu Zagreb 09.02.2017.g. Predmet: O B A V I J E S T o seminarima za licenciranje trenera u natjecateljskoj 2017/18 godini te seminarima

siječanj 2017

Pravilnici treneri

Pravilnik o_statusu trenera Pravilnik o dozvolama (licencama) za rad nogometnih trenera, sportskih direktora i voditelja nogometnih škola Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Omiš 11.09.2021 1 : 2
Mladost (P) Omladinac 12.09.2021 2 : 0
Postira-Sardi Vinjani 12.09.2021 3 : 1
Mračaj GOŠK Kaštela 11.09.2021 2 : 4
Imotski Orkan 11.09.2021 2 : 0
Val Jadran (T) 11.09.2021 1 : 2
Primorac Jadran (KS) 11.09.2021 4 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 GOŠK Kaštela 2 2 0 0 7 6
2 Primorac 2 2 0 0 4 6
3 Jadran (T) 2 2 0 0 2 6
4 Omiš 2 2 0 0 2 6
5 Imotski 2 1 0 1 1 3
6 Mladost (P) 2 1 0 1 1 3
7 Jadran (KS) 2 1 1 1 -1 3
8 Vinjani 2 1 1 1 -1 3
9 Postira-Sardi 2 1 0 1 -3 3
10 Mračaj 2 0 1 1 -2 1
11 Orkan 2 0 1 1 -2 1
12 Trogir 1912 2 0 0 2 -2 0
13 Val 2 0 0 2 -3 0
14 Omladinac 2 0 0 2 -3 0

Raspored

Kolo 3    
Domaći Gosti Datum
Jadran (KS) Trogir 1912 18.09.2021. 16:30
Jadran (T) Primorac 18.09.2021. 16:30
Orkan Val 18.09.2021. 16:30
GOŠK Kaštela Imotski 18.09.2021. 16:30
Vinjani Mračaj 18.09.2021. 16:30
Omladinac Postira-Sardi 18.09.2021. 16:30
Omiš Mladost (P) 18.09.2021. 16:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo      
Domaći Gosti Datum Rezultat

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Raspored

Kolo 1    
Domaći Gosti Datum
NK Trilj 2001 Glavice 1991 18.09.2021. 16:30
Mosor-Sveti Jure Adriatic 18.09.2021. 16:30
Tekstilac Mosor Žrnovnica 18.09.2021. 16:30
Poljičanin 1921 Čaporice Trilj 18.09.2021. 16:30
Dalmatinac Prugovo 18.09.2021. 16:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 9      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Hvar Levanda 17.04.2021. 5 : 2
Varbonj Jadran (SG) 18.04.2021 0 : 1
Vatra SOŠK 18.04.2021 1 : 2
Jelsa Vrisnik 17.04.2021 2 : 2
Sloga (DnH) Mladost (S) 17.04.2021 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Hvar 9 6 2 1 21 20
2 Jadran (SG) 9 6 1 2 9 19
3 Varbonj 9 4 3 2 4 15
4 Vrisnik 9 4 2 3 -3 14
5 SOŠK 9 3 4 2 -2 13
6 Sloga (DnH) 9 3 3 3 4 12
7 Vatra 9 3 2 4 -2 11
8 Jelsa 9 2 5 2 -3 11
9 Levanda 9 1 1 7 -9 4
10 Mladost (S) 9 1 1 7 -19 4

Raspored

Kolo 10.    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jelsa SOŠK Svirče
Vatra Jadran (SG)
Varbonj Hvar