Liga Natjecanja 2023-11-02T12:52:01+01:00

1. ŽNL Seniori

Rezultati

Kolo: 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mračaj HNK Jadran (KS) 02.12.2023 13:30 0:1
NK Primorac (S) NK Omladinac Vranjic 02.12.2023 13:30 0:3
NK Poljičanin 1921 NK OSK 02.12.2023 13:30 3:5
HNK Slaven Trogir HNK Jadran (T) 02.12.2023 13:30 4:0
NK Urania NK Tekstilac 02.12.2023 13:30 2:3
HNK Val NK Imotski 02.12.2023 13:30 0:0
NK Orkan NK Mladost Proložac 03.12.2023 13:30 1:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. HNK Val 13 10 2 1 +30 32
2. HNK Slaven Trogir 13 7 4 2 +15 25
3. HNK Jadran (KS) 13 8 1 4 +12 25
4. NK OSK 12 7 3 2 +9 24
5. NK Mladost Proložac 13 7 1 5 +11 22
6. NK Imotski 13 6 2 5 +2 20
7. NK Primorac (S) 12 6 0 6 -3 18
8. NK Tekstilac 13 5 3 5 -5 18
9. NK Omladinac Vranjic 13 4 5 4 +3 17
10. HNK Jadran (T) 13 4 2 7 -11 14
11. NK Urania 13 4 1 8 -12 13
12. NK Mračaj 13 2 4 7 -11 10
13. NK Orkan 13 2 3 8 -22 9
14. NK Poljičanin 1921 13 1 3 9 -18 6

Raspored

Kolo: 14      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Jadran (KS) NK Mladost Proložac 24.02.2024 15:00 -:-
NK Orkan NK Imotski 24.02.2024 15:00 -:-
HNK Val NK Tekstilac 24.02.2024 15:00 -:-
NK Urania HNK Jadran (T) 24.02.2024 15:00 -:-
HNK Slaven Trogir NK OSK 24.02.2024 15:00 -:-
NK Poljičanin 1921 NK Omladinac Vranjic 25.02.2024 15:00 -:-
NK Primorac (S) NK Mračaj 25.02.2024 15:00 -:-

2. ŽNL Seniori

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Glavice 1991 NK Adriatic 03.12.2023 13:30 5:2
NK Prugovo NK Jadran (S) 03.12.2023 13:00 0:6
NK Čaporice Trilj NK Dalmatinac Split 02.12.2023 14:00 8:0*
NK Mosor Žrnovnica NK Trilj 2001 02.12.2023 13:30 3:0
NK Postira-Sardi NK Vinjani 03.12.2023 13:30 -:-

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Mosor Žrnovnica 11 8 0 3 +18 24
2. NK Jadran (S) 11 8 0 3 +14 24
3. NK Vinjani 10 7 2 1 +19 23
4. NK Glavice 1991 11 7 2 2 +12 23
5. NK Postira-Sardi 10 7 1 2 +9 22
6. NK Čaporice Trilj 11 7 0 4 +13 21
7. NK Trilj 2001 11 2 1 8 -11 7
8. NK Adriatic 11 2 1 8 -14 7
9. NK Dalmatinac Split 11 1 1 9 -36 4
10. NK Prugovo 11 0 2 9 -24 2

Raspored

Kolo: 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Adriatic NK Postira-Sardi 08.03.2024 18:00 -:-
NK Vinjani NK Mosor Žrnovnica 09.03.2024 15:00 -:-
NK Trilj 2001 NK Čaporice Trilj 09.03.2024 15:00 -:-
NK Dalmatinac Split NK Prugovo 09.03.2024 15:00 -:-
NK Jadran (S) NK Glavice 1991 10.03.2024 15:00 -:-

3. ŽNL Seniori – HEP

Rezultati

Kolo: 5      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Varbonj HNK Vatra 03.12.2023 14:30 0:2
HNK Jadran (SG) NK Levanda 02.12.2023 14:30 4:2
NK Jelsa NK SOŠK Svirče 03.12.2023 14:30 0:2
NK Vrisnik NK Sloga Dol na Hvaru 03.12.2023 12:00 3:1
NK Hvar NK Mladost Sućuraj 02.12.2023 14:30 6:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. HNK Vatra 5 5 0 0 +10 15
2. NK Varbonj 5 4 0 1 +5 12
3. NK Hvar 5 3 0 2 +7 9
4. NK Vrisnik 5 3 0 2 -2 9
5. NK SOŠK Svirče 5 2 1 2 +1 7
6. HNK Jadran (SG) 5 2 1 2 0 7
7. NK Jelsa 5 2 0 3 +2 6
8. NK Sloga Dol na Hvaru 5 2 0 3 -3 6
9. NK Levanda 5 1 0 4 -7 3
10. NK Mladost Sućuraj 5 0 0 5 -13 0

Raspored

Kolo: 6      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Vatra NK Mladost Sućuraj 10.12.2023 14:00 -:-
NK Sloga Dol na Hvaru NK Hvar 10.12.2023 14:00 -:-
NK SOŠK Svirče NK Vrisnik 09.12.2023 14:00 -:-
NK Levanda NK Jelsa 09.12.2023 14:00 -:-
NK Varbonj HNK Jadran (SG) 10.12.2023 14:00 -:-

Prva liga juniora NSŽSD

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Orkan NK Omiš 26.11.2023 10:45 -:-
NK Imotski NK Poljičanin 1921 26.11.2023 10:45 10:0
NK Hrvace NK Kamen (P) 26.11.2023 10:00 4:2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hrvace 9 6 1 2 +17 19
2. NK Omiš 7 4 2 1 +7 14
3. NK Kamen (P) 10 4 1 5 +3 13
4. NK Imotski 8 3 2 3 +5 11
5. NK Orkan 8 3 0 5 -17 9
6. NK Poljičanin 1921 8 2 0 6 -15 6

Raspored

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Hrvace NK Orkan 03.03.2024 10:45 -:-
NK Imotski NK Kamen (P) 03.03.2024 10:45 -:-
NK Omiš NK Poljičanin 1921 03.03.2024 10:45 -:-

Druga liga juniora NSŽSD

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK VinjaniNK Hvar03.12.2023 13:00-:-
NK Jadran (S)NK Tekstilac03.12.2023 10:301:2
NK MračajNK Mladost Proložac09.12.2023 13:30-:-
HNK Jadran (SG)NK Urania03.12.2023 11:156:0
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Mračaj7700+2221
2.NK Hvar7502+815
3.NK Urania9423-314
4.NK Jadran (S)6402+1112
5.NK Mladost Proložac6204-56
6.NK Tekstilac8206-106
7.HNK Jadran (SG) (-3)6213+34
8.NK Vinjani9117-264
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Jadran (SG)NK Vinjani03.03.2024 12:00-:-
NK UraniaNK Mračaj03.03.2024 10:45-:-
NK Mladost ProložacNK Jadran (S)03.03.2024 10:45-:-
NK TekstilacNK Hvar03.03.2024 10:45-:-

Prva liga kadeta NSŽSD

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Orkan NK Omiš 26.11.2023 09:00 -:-
NK Imotski NK Poljičanin 1921 26.11.2023 09:00 4:0
NK Hrvace NK Kamen (P) 26.11.2023 12:00 7:3

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hrvace 9 9 0 0 +26 27
2. NK Omiš 8 5 0 3 +20 15
3. NK Orkan 8 4 0 4 +8 12
4. NK Imotski 8 4 0 4 +4 12
5. NK Kamen (P) 10 4 0 6 -9 12
6. NK Poljičanin 1921 9 0 0 9 -49 0

Raspored

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Hrvace NK Orkan 03.03.2024 09:00 -:-
NK Imotski NK Kamen (P) 03.03.2024 09:00 -:-
NK Omiš NK Poljičanin 1921 03.03.2024 09:00 -:-

Druga liga kadeta NSŽSD

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Mosor ŽrnovnicaNK Jelsa03.12.2023 09:300:3
RNK Split IINK Čaporice Trilj02.12.2023 10:30-:-
NK DinaraHNK Jadran (T)03.12.2023 11:307:0
HNK Šibenik IINK DOŠK Drniš06.12.2023 16:00-:-
NK Trilj 2001HNK Imotski 199103.12.2023 09:00-:-
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.RNK Split II7610+4419
2.NK Dinara7610+2319
3.NK Jelsa7511+816
4.NK DOŠK Drniš7412+913
5.HNK Šibenik II7403+512
6.NK Čaporice Trilj4211+87
7.NK Mosor Žrnovnica8206-186
8.HNK Jadran (T)6123-85
9.NK Postira-Sardi4103-123
10.NK Trilj 20017016-361
11.HNK Imotski 19916006-230
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Imotski 1991NK Postira-Sardi10.12.2023 09:00-:-
NK DOŠK DrnišNK Trilj 200110.12.2023 09:00-:-
HNK Jadran (T)HNK Šibenik II10.12.2023 09:00-:-
NK Čaporice TriljNK Dinara10.12.2023 09:00-:-
NK JelsaRNK Split II10.12.2023 12:00-:-

Prva liga pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Solin III HNK Sloga Mravince 02.12.2023 10:30 1:1
HNK Val NK Imotski 02.12.2023 10:30 -:-
NK Omiš NK Orkan 02.12.2023 10:30 -:-
NK Mladost Proložac NK GOŠK Kaštela 02.12.2023 10:30 0:5
NK Uskok NK Poljičanin 1921 05.12.2023 16:30 0:7

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK GOŠK Kaštela 8 7 0 1 +29 21
2. NK Mladost Proložac 8 7 0 1 +22 21
3. NK Omiš 6 6 0 0 +38 18
4. NK Kamen (P) 9 4 0 5 -5 12
5. NK Orkan 8 4 0 4 -10 12
6. NK Solin III 10 3 2 5 -6 11
7. HNK Val 6 3 1 2 +11 10
8. NK Imotski 9 3 0 6 -22 9
9. HNK Sloga Mravince 9 2 2 5 -8 8
10. NK Poljičanin 1921 7 1 1 5 -12 4
11. NK Uskok 8 1 0 7 -37 3

Raspored

Kolo: 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Sloga Mravince NK Poljičanin 1921 02.03.2024 10:30 -:-
NK Uskok NK GOŠK Kaštela 02.03.2024 10:30 -:-
NK Mladost Proložac NK Orkan 02.03.2024 10:30 -:-
NK Omiš NK Imotski 02.03.2024 10:30 -:-
HNK Val NK Kamen (P) 02.03.2024 10:30 -:-

Druga liga pionira NSŽSD – Skupina A

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK MračajNK Jadran (S)02.12.2023 10:30-:-
NK Čaporice TriljHNK Vrlika02.12.2023 10:30-:-
NK HvarNK Glavice 199102.12.2023 12:303:2
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Čaporice Trilj7601+2018
2.NK Glavice 19918512+2116
3.NK Urania7412+1013
4.NK Jadran (S)6213+47
5.NK Hvar5212-37
6.NK Mračaj5104-73
7.HNK Vrlika6006-450
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Glavice 1991NK Čaporice Trilj02.03.2024 10:30-:-
HNK VrlikaNK Mračaj02.03.2024 10:30-:-
NK Jadran (S)NK Urania02.03.2024 12:15-:-

Druga liga pionira NSŽSD – Skupina B

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
HBDNK Mosor-Sveti JureNK Tekstilac02.12.2023 10:303:1
NK VinjaniNK Trilj 200102.12.2023 10:301:1
NK Postira-SardiNK Vis02.12.2023 10:45-:-
HNK Imotski 1991HNK Jadran (T)02.12.2023 14:003:1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Postira-Sardi6600+2418
2.NK Vinjani7412+1313
3.HNK Imotski 19915401+1112
4.NK Trilj 20015311+510
5.HBDNK Mosor-Sveti Jure7313-310
6.NK Vis320106
7.HNK Jadran (T)8026-192
8.NK Tekstilac9018-311
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Jadran (T)HBDNK Mosor-Sveti Jure02.03.2024 10:30-:-
HNK Imotski 1991NK Postira-Sardi02.03.2024 10:30-:-
NK VisNK Vinjani02.03.2024 14:00-:-
NK Trilj 2001NK Tekstilac02.03.2024 10:30-:-

Liga pionira drugih momčadi NSŽSD

Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Adriatic IIHNK Slaven Trogir II03.12.2023 13:008:2
NK Omladinac IIRNK Split II03.12.2023 09:300:1
NK Primorac (S) IINK Junak (S) II03.12.2023 10:30-:-
NK GOŠK Kaštela IINK Hrvace II03.12.2023 10:301:3
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.RNK Split II10802+1924
2.NK Adriatic II8701+3921
3.NK Primorac (S) II9603+2518
4.NK Hrvace II10604-518
5.NK Omladinac II10505+915
6.HNK Slaven Trogir II10406-1112
7.NK Junak (S) II9405-1812
8.NK GOŠK Kaštela II9108-143
9.HNK Jadran (KS) II9108-443
Kolo: 12   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Jadran (KS) IINK GOŠK Kaštela II10.12.2023 10:30-:-
NK Hrvace IINK Primorac (S) II10.12.2023 10:30-:-
NK Junak (S) IINK Omladinac II10.12.2023 10:30-:-
RNK Split IINK Adriatic II10.12.2023 10:30-:-

Prva liga mlađih pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Solin II HNK Sloga Mravince 02.12.2023 09:00 13:0
HNK Hajduk II NK Kamen (P) 02.12.2023 09:00 10:0
HNK Val NK Imotski 02.12.2023 09:00 -:-
NK Omiš NK Orkan 02.12.2023 09:00 -:-
NK Mladost Proložac NK GOŠK Kaštela 02.12.2023 09:00 1:2
NK Uskok NK Poljičanin 1921 05.12.2023 15:00 1:7

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. HNK Hajduk II 10 10 0 0 +102 30
2. NK Kamen (P) 10 9 0 1 +17 27
3. NK Solin II 11 7 0 4 +23 21
4. NK Poljičanin 1921 9 6 0 3 +21 18
5. NK Mladost Proložac 9 5 0 4 -1 15
6. NK GOŠK Kaštela 8 4 1 3 +5 13
7. HNK Val 7 4 0 3 -3 12
8. NK Orkan 9 3 0 6 -11 9
9. NK Uskok 10 3 0 7 -29 9
10. NK Omiš 7 2 0 5 -2 6
11. NK Imotski 10 1 1 8 -26 4
12. HNK Sloga Mravince 10 0 0 10 -96 0

Raspored

Kolo: 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Sloga Mravince NK Poljičanin 1921 02.03.2024 09:00 -:-
NK Uskok NK GOŠK Kaštela 02.03.2024 09:00 -:-
NK Mladost Proložac NK Orkan 02.03.2024 09:00 -:-
NK Omiš NK Imotski 02.03.2024 09:00 -:-
HNK Val NK Kamen (P) 02.03.2024 09:00 -:-
HNK Hajduk II NK Solin II 02.03.2024 09:00 -:-

Druga liga mlađih pionira NSŽSD – Skupina A

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Jadran (SG) NK Urania 03.12.2023 13:00 0:3
NK Mračaj NK Jadran (S) 02.12.2023 09:00 -:-
NK Čaporice Trilj NK Mosor Žrnovnica 02.12.2023 09:00 1:2
NK Hvar NK Glavice 1991 02.12.2023 11:15 2:1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Urania 10 7 1 2 +26 22
2. NK Mračaj 8 5 2 1 +24 17
3. NK Jadran (S) 7 5 1 1 +21 16
4. NK Hvar 7 5 0 2 +14 15
5. NK Mosor Žrnovnica 9 4 0 5 -23 12
6. HNK Jadran (SG) 10 3 1 6 -10 10
7. NK Čaporice Trilj 9 3 1 5 -11 10
8. NK Glavice 1991 10 0 0 10 -41 0

Raspored

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Hvar HNK Jadran (SG) 02.03.2024 11:30 -:-
NK Glavice 1991 NK Čaporice Trilj 02.03.2024 09:00 -:-
NK Mosor Žrnovnica NK Mračaj 02.03.2024 09:00 -:-
NK Jadran (S) NK Urania 02.03.2024 11:00 -:-

Druga liga mlađih pionira NSŽSD – Skupina B

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Brnaze 02.12.2023 09:00 1:7
NK Vinjani NK Trilj 2001 02.12.2023 09:00 1:7
NK Postira-Sardi NK Jelsa 03.12.2023 10:45 3:2
HNK Imotski 1991 HNK Jadran (T) 02.12.2023 12:30 3:1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Brnaze 10 7 1 2 +12 22
2. NK Postira-Sardi 7 6 0 1 +28 18
3. NK Trilj 2001 7 4 1 2 +5 13
4. NK Jelsa 5 3 1 1 +15 10
5. HBDNK Mosor-Sveti Jure 8 2 2 4 -4 8
6. HNK Imotski 1991 5 2 1 2 +2 7
7. NK Vinjani 7 1 0 6 -24 3
8. HNK Jadran (T) 9 1 0 8 -34 3

Raspored

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HNK Jadran (T) HBDNK Mosor-Sveti Jure 02.03.2024 09:00 -:-
HNK Imotski 1991 NK Postira-Sardi 02.03.2024 09:00 -:-
NK Jelsa NK Vinjani 02.03.2024 11:30 -:-
NK Trilj 2001 NK Brnaze 02.03.2024 09:00 -:-

[/fusion_tab][/fusion_tabs][/fusion_builder_column]

Liga mlađih pionira drugih momčadi NSŽSD

Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Omladinac IINK GOŠK Kaštela II03.12.2023 08:002:0
NK Primorac (S) IIHRNK Zmaj (M) II03.12.2023 09:00-:-
RNK Split IINK Adriatic II02.12.2023 09:000:0
HNK Val IIHNK Slaven Trogir II03.12.2023 14:001:1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.RNK Split II11731+1924
2.NK Omladinac II11803+1624
3.NK Adriatic II10532+1318
4.HNK Slaven Trogir II11524017
5.HRNK Zmaj (M) II10343013
6.NK Primorac (S) II9315+410
7.HNK Val II10136-266
8.NK GOŠK Kaštela II10028-262
Kolo: 12    
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Omladinac IIHNK Slaven Trogir II03.03.2024 09:00-:-
HNK Val IIRNK Split II03.03.2024 09:00-:-
NK Adriatic IIHRNK Zmaj (M) II03.03.2024 09:00-:-
NK Primorac (S) IINK GOŠK Kaštela II03.03.2024 09:00-:-

Liga U-12

Kolo: 1   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK AdriaticNK Tekstilac14.10.2023 14:0012:0
NK Dalmatinac SplitRNK Split14.10.2023 13:003:3
NK ElektroprijenosNK Solin14.10.2023 17:000:1
HNK HajdukNK Primorac (S) II14.10.2023 16:004:0
NK HrvaceNK Primorac (S)14.10.2023 18:000:1
NK Junak (S)NK Naš ponos14.10.2023 15:002:2
Poz.KlubOUPOBNERPOR GRBod
1.NK Adriatic1100+123
2.HNK Hajduk1100+43
3.NK Primorac (S)1100+13
4.NK Solin1100+13
5.NK Dalmatinac Split101001
6.RNK Split101001
7.NK Junak (S)101001
8.NK Naš ponos101001
9.NK Elektroprijenos1001-10
10.NK Hrvace1001-10
11.NK Primorac (S) II1001-40
12.NK Tekstilac1001-120
Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK TekstilacNK Naš ponos-:-
NK Primorac (S)NK Junak (S)-:-
NK Primorac (S) IINK Hrvace-:-
NK SolinHNK Hajduk-:-
RNK SplitNK Elektroprijenos-:-
NK AdriaticNK Dalmatinac Split-:-

Prva liga početnika NSŽSD

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK DugopoljeHNK Jadran (KS)14.10.2023 12:001:3
NK OSKNK Primorac (S)-:-
HRNK Zmaj (M)NK GOŠK Kaštela14.10.2023 11:002:0
RNK SplitNK Adriatic14.10.2023 09:001:5
HNK Slaven TrogirNK Solin15.10.2023 15:150:2
NK Junak (S)HNK Hajduk15.10.2023 13:150:1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Hajduk2200+66
2.NK Adriatic2200+56
3.HNK Jadran (KS)1100+23
4.NK Junak (S)2101+23
5.NK Solin1100+23
6.HRNK Zmaj (M)2101+13
7.NK GOŠK Kaštela2101-13
8.NK Primorac (S)000000
9.NK OSK1001-10
10.RNK Split1001-40
11.NK Dugopolje2002-50
12.HNK Slaven Trogir2002-70
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK HajdukNK Dugopolje-:-
NK SolinNK Junak (S)-:-
NK AdriaticHNK Slaven Trogir-:-
NK GOŠK KaštelaRNK Split-:-
NK Primorac (S)HRNK Zmaj (M)-:-
HNK Jadran (KS)NK OSK-:-

Druga liga početnika NSŽSD

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Adriatic IINK Poljičanin 192114.10.2023 11:007:0
NK JelsaNK Omiš15.10.2023 14:152:0
NK OrkanNK Omladinac Vranjic15.10.2023 12:151:5
NK Primorac (S) IIHNK Slaven Trogir II15.10.2023 15:157:0
ŽNK Hajduk SplitNK Galaxy15.10.2023 13:150:8
NK Pauk MarinaHNK Val15.10.2023 14:150:6
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Val2200+136
2.NK Adriatic II2200+136
3.NK Galaxy2200+106
4.NK Omladinac Vranjic2110+44
5.NK Jelsa2110+24
6.NK Primorac (S) II2101+53
7.NK Orkan210103
8.NK Omiš210103
9.NK Poljičanin 19212002-90
10.HNK Slaven Trogir II2002-110
11.NK Pauk Marina2002-120
12.ŽNK Hajduk Split2002-150
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK ValNK Adriatic II-:-
NK GalaxyNK Pauk Marina-:-
HNK Slaven Trogir IIŽNK Hajduk Split-:-
NK Omladinac VranjicNK Primorac (S) II-:-
NK OmišNK Orkan-:-
NK Poljičanin 1921NK Jelsa-:-

Treća liga početnika NSŽSD – Grupa A

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
OkrukNK Brazzia-Supetar15.10.2023 09:151:3
RNK Split IIHNK Sloga Mravince15.10.2023 09:152:2
NK Mosor ŽrnovnicaNK Solin II14.10.2023 12:002:7
NK SpalatoNK Dalmatinac Split14.10.2023 10:000:3
HNK Jadran (KS) IIHNK Val II14.10.2023 13:001:4
NK Naš ponosNK Čaporice Trilj15.10.2023 10:152:0
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Dalmatinac Split2200+96
2.NK Naš ponos2200+96
3.NK Solin II2200+76
4.HNK Val II2200+56
5.HNK Sloga Mravince2110+14
6.NK Brazzia-Supetar2101+13
7.NK Čaporice Trilj2101-13
8.RNK Split II2011-21
9.HNK Jadran (KS) II2002-40
10.NK Spalato2002-50
11.Okruk2002-90
12.NK Mosor Žrnovnica2002-110
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Čaporice TriljOkruk-:-
HNK Val IINK Naš ponos-:-
NK Dalmatinac SplitHNK Jadran (KS) II-:-
NK Solin IINK Spalato-:-
HNK Sloga MravinceNK Mosor Žrnovnica-:-
NK Brazzia-SupetarRNK Split II-:-

Treća liga početnika NSŽSD – Grupa B

Kolo: 2   
DomaćiGostiDatumRezultat
Dugopolje IIAFCU14.10.2023 13:000:4
NK GOŠK Kaštela IIHRNK Zmaj (M) II14.10.2023 10:006:1
NK HrvaceNK Jadran (S)15.10.2023 12:154:8
NK Omladinac IIHBDNK Mosor-Sveti Jure14.10.2023 14:001:2
NK Bili as - akademija Domagoj BalarinNK Uskok15.10.2023 16:151:3
NK ElektroprijenosNK Hvar15.10.2023 11:150:1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK GOŠK Kaštela II2200+136
2.AFCU2200+56
3.NK Uskok2101+13
4.NK Hvar1100+13
5.NK Omladinac II210103
6.HBDNK Mosor-Sveti Jure2101-13
7.NK Hrvace2101-23
8.NK Jadran (S)2101-43
9.NK Elektroprijenos2011-11
10.Dugopolje II2011-41
11.NK Bili as - akademija Domagoj Balarin1001-20
12.HRNK Zmaj (M) II2002-60
Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK HvarDugopolje II-:-
NK UskokNK Elektroprijenos-:-
HBDNK Mosor-Sveti JureNK Bili as - akademija Domagoj Balarin-:-
NK Jadran (S)NK Omladinac II-:-
HRNK Zmaj (M) IINK Hrvace-:-
AFCUNK GOŠK Kaštela II-:-

Liga početnika Cetinske krajine

Kolo: 4   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Junak (S) IIINK Tekstilac02.11.2023 16:00-:-
NK OSK IIMNK Dalmacija-201328.10.2023 08:000:9
NK BrnazeNK Glavice 199102.11.2023 18:00-:-
NK Trilj 2001NK Trilj-2001 II28.10.2023 11:003:0
Poz.KlubOUPOBNERPORPOSPRIGRBod
1.NK Trilj 20013300264+229
2.NK Junak (S) II3300195+149
3.NK Junak (S) III3300173+149
4.MNK Dalmacija-201342022016+46
5.NK Brnaze210189-13
6.NK Glavice 199131021116-53
7.NK OSK II41031038-283
8.NK Tekstilac2002811-30
9.NK Trilj-2001 II4004522-170
Kolo: 5   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Glavice 1991NK Trilj 2001-:-
MNK Dalmacija-2013NK Brnaze-:-
NK TekstilacNK OSK II-:-
NK Junak (S) IINK Junak (S) III-:-

Liga početnika Imotske krajine i Makarskog primorja

Kolo: 6   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Kamen (P)NK Croatia Zmijavci24.10.2023 18:003:5
NK Mladost ProložacNK Urania24.10.2023 17:0019:0
NK ImotskiHNK Jadran (T)24.10.2023 20:002:0
NK MračajHNK Imotski 199124.10.2023 15:004:2
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK Croatia Zmijavci5500+4015
2.NK Mračaj5500+1515
3.NK Kamen (P)6402+1412
4.NK Mladost Proložac5302+189
5.NK Imotski5203-26
6.HNK Imotski 19916204-96
7.NK Vinjani5113-184
8.HNK Jadran (T)5014-131
9.NK Urania4004-450
Kolo: 7   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Jadran (T)NK Mračaj-:-
NK UraniaNK Imotski-:-
NK Croatia ZmijavciNK Mladost Proložac-:-
NK VinjaniNK Kamen (P)-:-

Liga prednatjecatelja NSŽSD – Grupa A

Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK AdriaticNK Čaporice Trilj-:-
HNK Jadran (KS)HNK Hajduk22.10.2023 13:150:13
HNK ValNK Spalato22.10.2023 15:152:8
NK DugopoljeNK Mosor Žrnovnica22.10.2023 10:152:8
NK GOŠK Kaštela IIDNK Talent22.10.2023 11:152:4
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.DNK Talent3300+289
2.HNK Hajduk2200+426
3.NK GOŠK Kaštela II3201+96
4.NK Mosor Žrnovnica3201+76
5.NK Spalato2110+64
6.HNK Jadran (KS)3111-74
7.NK Adriatic000000
8.HNK Val3003-230
9.NK Dugopolje3003-270
10.NK Čaporice Trilj2002-350
Kolo: 4   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Čaporice TriljDNK Talent-:-
NK Mosor ŽrnovnicaNK GOŠK Kaštela II-:-
NK SpalatoNK Dugopolje-:-
HNK HajdukHNK Val-:-
NK AdriaticHNK Jadran (KS)-:-

Liga prednatjecatelja NSŽSD – Grupa B

Kolo: 3   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK JelsaNK Solin22.10.2023 14:151:8
HNK Hajduk IIAFCU22.10.2023 09:1516:3
NK GalaxyNK Orkan22.10.2023 12:157:0
NK UnionNK Elektroprijenos-:-
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Hajduk II3300+249
2.NK Solin2200+86
3.NK Jelsa3201+36
4.NK GOŠK Kaštela2101+143
5.NK Galaxy1100+73
6.NK Union000000
7.NK Elektroprijenos1001-70
8.NK Orkan3003-130
9.AFCU3003-360
Kolo: 4   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK OrkanNK Union-:-
AFCUNK Galaxy-:-
NK SolinHNK Hajduk II-:-
NK GOŠK KaštelaNK Jelsa-:-

Liga prednatjecatelja Cetinske krajine

Kolo: 4   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Junak (S) IINK Brnaze02.11.2023 19:00-:-
NK Junak (S)NK Glavice 199102.11.2023 17:00-:-
NK OSKNK Trilj 200128.10.2023 09:002:1
NK OSK IINK Trilj-2001 II28.10.2023 10:004:1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.NK OSK4400+3112
2.NK Junak (S)2200+226
3.NK Glavice 19913201+106
4.NK Brnaze3201+16
5.NK Junak (S) II3201-16
6.NK OSK II4103-253
7.NK Trilj 20013003-80
8.NK Trilj-2001 II4004-300
Kolo: 5   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Trilj-2001 IINK Junak (S) II-:-
NK Trilj 2001NK OSK II-:-
NK Glavice 1991NK OSK-:-
NK BrnazeNK Junak (S)-:-

Liga prednatjecatelja Imotske krajine i Makarskog primorja

Kolo: 6   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Imotski 1991NK Kamen (P)24.10.2023 16:005:3
HRNK Zmaj (M)NK Vinjani24.10.2023 20:106:2
NK MračajNK Mladost Proložac24.10.2023 17:005:1
NK ImotskiNK Croatia Zmijavci-:-
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HRNK Zmaj (M)6600+3118
2.NK Kamen (P)6411+2413
3.NK Mračaj6402+812
4.NK Vinjani6312+1210
5.HNK Imotski 19916312+210
6.NK Mladost Proložac6105-193
7.NK Imotski5014-261
8.NK Croatia Zmijavci5005-320
Kolo: 7   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Croatia ZmijavciHNK Imotski 1991-:-
NK Mladost ProložacNK Imotski-:-
NK VinjaniNK Mračaj-:-
NK Kamen (P)HRNK Zmaj (M)-:-

Liga prednatjecatelja drugih momčadi Imotske krajine i Makarskog primorja

Kolo: 6   
DomaćiGostiDatumRezultat
HNK Imotski 1991 IINK Mračaj II24.10.2023 17:006:1
HRNK Zmaj (M) IINK Kamen (P) II24.10.2023 19:202:4
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HRNK Zmaj (M) II6501+1215
2.HNK Imotski 1991 II6402+512
3.NK Kamen (P) II6303+139
4.NK Mračaj II6006-300
Kolo: 7   
DomaćiGostiDatumRezultat
HRNK Zmaj (M) IIHNK Imotski 1991 II-:-
NK Mračaj IINK Kamen (P) II-:-