Liga Natjecanja 2021-11-30T09:23:31+01:00

1. ŽNL Seniori

Rezultati

Kolo: 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Omladinac Vranjic NK Trogir 1912 2021-12-04 1 : 2
NK Omiš NK Vinjani 2021-12-04 0 : 1
NK Mladost Proložac NK GOŠK Kaštela 2021-12-05 1 : 1
NK Postira-Sardi NK Orkan 2021-12-04 1 : 2
NK Mračaj HNK Jadran (T) 2021-12-04 2 : 2
NK Imotski HNK Jadran (KS) 2021-12-04 1 : 3
HNK Val NK Primorac (S) 2021-12-04 2 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK GOŠK Kaštela 13 11 2 0 35 35
2 NK Omladinac Vranjic 13 7 2 4 12 23
3 NK Primorac (S) 13 7 2 4 10 23
4 HNK Jadran (T) 13 7 2 4 -1 23
5 NK Trogir 1912 13 7 1 5 10 22
6 NK Mladost Proložac 13 6 4 3 6 22
7 NK Imotski 13 6 3 4 1 21
8 NK Omiš 13 6 3 4 1 21
9 HNK Jadran (KS) 13 5 3 5 2 18
10 HNK Val 13 4 2 7 0 14
11 NK Postira-Sardi 13 4 0 9 -23 12
12 NK Orkan 13 3 2 8 -10 11
13 NK Vinjani 13 3 0 10 -24 9
14 NK Mračaj 13 0 4 9 -19 4

Raspored

Kolo: 14    
Domaći Gosti Datum
NK Trogir 1912 NK Primorac (S) 2022-02-26 15:00
HNK Val HNK Jadran (KS) 2022-02-26 15:00
NK Imotski HNK Jadran (T) 2022-02-26 15:00
NK Mračaj NK Orkan 2022-02-26 15:00
NK Postira-Sardi NK GOŠK Kaštela 2022-02-27 15:00
NK Mladost Proložac NK Vinjani 2022-02-27 15:00
NK Omiš NK Omladinac Vranjic 2022-02-26 15:00

2. ŽNL Seniori

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Prugovo NK Poljičanin 1921 2021-12-05 3 : 6
NK Čaporice Trilj NK Tekstilac 2021-12-05 :
NK Mosor Žrnovnica HBDNK Mosor-Sveti Jure 2021-12-05 2 : 2
NK Adriatic NK Trilj 2001 2021-12-04 5 : 2
NK Glavice 1991 NK Imotski 1991 2021-12-05 :

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Tekstilac 8 7 0 1 16 21
2 NK Poljičanin 1921 10 7 0 3 7 21
3 NK Mosor Žrnovnica 10 6 2 2 16 20
4 NK Čaporice Trilj (-6) 9 7 1 1 17 16
5 NK Dalmatinac Split 10 5 0 5 6 15
6 NK Glavice 1991 9 4 1 4 -2 13
7 NK Adriatic 10 3 3 4 -2 12
8 HBDNK Mosor-Sveti Jure 10 2 2 6 -2 8
9 NK Prugovo 9 2 2 5 -12 8
10 NK Trilj 2001 10 2 1 7 -16 7
11 NK Imotski 1991 9 1 0 8 -28 3

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
NK Glavice 1991 NK Trilj 2001 2022-03-06 15:00
NK Adriatic HBDNK Mosor-Sveti Jure 2022-03-05 15:00
NK Mosor Žrnovnica NK Tekstilac 2022-03-06 15:00
NK Čaporice Trilj NK Poljičanin 1921 2022-03-06 15:00
NK Prugovo NK Dalmatinac Split 2022-03-06 15:00

3. ŽNL Seniori – HEP

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Sućuraj HNK Jadran (SG) 2022-01-16 0 : 2
NK SOŠK Svirče NK Hvar 2022-01-16 0 : 3
NK Jelsa NK Vrisnik 2022-01-15 1 : 2
NK Levanda HNK Vatra 2022-01-16 1 : 1
NK Sloga Dol na Hvaru NK Varbonj 2022-01-16 0 : 4

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Hvar 10 7 2 1 25 23
2 NK Varbonj 10 6 2 2 9 20
3 HNK Jadran (SG) (-1) 10 6 2 2 4 19
4 NK SOŠK Svirče 10 5 3 2 7 18
5 NK Vrisnik 10 4 1 5 -3 13
6 NK Mladost Sućuraj 10 3 2 5 -7 11
7 NK Jelsa 10 3 1 6 -5 10
8 NK Sloga Dol na Hvaru 10 3 1 6 -10 10
9 HNK Vatra 10 2 3 5 -8 9
10 NK Levanda 10 1 3 6 -12 6

Raspored

Kolo: 11    
Domaći Gosti Datum
NK Sloga Dol na Hvaru NK Mladost Sućuraj 2022-01-22
NK Varbonj NK Levanda 2022-01-22
HNK Vatra NK Jelsa 2022-01-22
NK Vrisnik NK SOŠK Svirče 2022-01-22
NK Hvar HNK Jadran (SG) 2022-01-22

Prva liga juniora NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Poljičanin 1921 HNK Jadran (KS) 2021-12-04 2 : 5
NK Orkan NK Uskok 2021-12-012 0 : 2
NK OSK NK Kamen (P) 2021-12-05 :
HNK Sloga Mravince NK GOŠK Kaštela 2021-12-04 1 : 1
NK Omiš NK Hrvace 2021-12-20 :
HNK Val NK Dalmatinac Split 2021-12-19 1 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 HNK Sloga Mravince 10 9 1 0 38 28
2 NK Omiš 10 9 0 1 43 27
3 NK GOŠK Kaštela 10 7 2 1 28 23
4 NK Uskok 11 6 2 3 1 20
5 NK Dalmatinac Split 11 5 1 5 4 16
6 HNK Val 10 4 2 4 2 14
7 NK Hrvace 9 3 3 3 3 12
8 HNK Jadran (KS) 9 3 3 3 -2 12
9 NK Kamen (P) (-1) 9 2 2 5 -18 7
10 NK Poljičanin 1921 10 1 2 7 -23 5
11 NK Orkan (-1) 11 1 2 8 -38 4
12 NK OSK (-1) 10 0 0 10 -38 -1

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
HNK Jadran (KS) NK Dalmatinac Split 2022-03-06 10:45
HNK Val NK Hrvace 2022-03-06 10:45
NK Omiš NK GOŠK Kaštela 2022-03-06 10:45
HNK Sloga Mravince NK Kamen (P) 2022-03-06 10:45
NK OSK NK Orkan 2022-03-06 10:45
NK Uskok NK Poljičanin 1921 2022-03-06 10:45

Druga liga juniora NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mračaj NK Urania 2021-12-05 4 : 0
NK Vinjani NK Postira-Sardi 2021-12-05 2 : 1
HNK Jadran (T) HBDNK Mosor-Sveti Jure 2021-12-11 0 : 9

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Mladost Proložac 8 7 1 0 27 22
2 NK Vinjani 9 7 0 2 7 21
3 NK Postira-Sardi 9 6 1 2 26 19
4 NK Mračaj 9 5 0 4 19 15
5 HBDNK Mosor-Sveti Jure 9 3 0 6 15 9
6 NK Urania 10 3 0 7 -29 9
7 HNK Jadran (T) 10 0 0 10 -65 0

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Vinjani 2022-03-06 10:00
NK Postira-Sardi NK Mračaj 2022-03-06 10:00
NK Urania NK Mladost Proložac 2022-03-06 10:00

Prva liga kadeta NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Poljičanin 1921 HNK Jadran (KS) 2021-12-04 0 : 7
NK Orkan NK Uskok 2021-12-12 1 : 2
NK OSK NK Kamen (P) 2021-12-05 1 : 0
HNK Sloga Mravince NK GOŠK Kaštela 2021-12-04 6 : 0
NK Omiš NK Hrvace 2021-12-20 :
HNK Val NK Dalmatinac Split 2021-12-18 2 : 3

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NK GOŠK Kaštela 11 10 0 1 62 13 49 30
2 HNK Sloga Mravince 10 9 1 0 54 11 43 28
3 NK Dalmatinac Split 11 8 0 3 59 22 37 24
4 HNK Val 11 7 0 4 49 18 31 21
5 NK Uskok 11 7 0 4 22 19 3 21
6 NK Kamen (P) 10 5 0 5 26 25 1 15
7 NK Hrvace 9 4 0 5 29 23 6 12
8 NK OSK 11 4 0 7 20 34 -14 12
9 HNK Jadran (KS) 10 3 1 6 14 17 -3 10
10 NK Orkan 11 2 1 8 22 44 -22 7
11 NK Omiš 10 2 1 7 12 45 -33 7
12 NK Poljičanin 1921 11 0 0 11 4 102 -98 0

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
HNK Jadran (KS) NK Dalmatinac Split 2022-03-06 09:00
HNK Val NK Hrvace 2022-03-06 09:00
NK Omiš NK GOŠK Kaštela 2022-03-06 09:00
HNK Sloga Mravince NK Kamen (P) 2022-03-06 09:00
NK OSK NK Orkan 2022-03-06 09:00
NK Uskok NK Poljičanin 1921 2022-03-06 09:00

Druga liga kadeta NSŽSD

Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
RNK Split II NK Čaporice Trilj 2021-12-173 : 2
NK Glavice 1991 NK Adriatic II 2021-12-04 1 : 0
NK Primorac (S) II NK Imotski 1991 2021-12-114 : 1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Primorac (S) II 98012324
2RNK Split II 9522317
3NK Adriatic II 9504615
4NK Hvar 8323-711
5NK Glavice 1991 6312910
6NK Imotski 1991 10127-215
7NK Čaporice Trilj (-6) 9117-13-2
Kolo: 12  
DomaćiGostiDatum
NK Čaporice Trilj NK Primorac (S) II 2022-03-06 10:00
NK Imotski 1991 NK Glavice 1991 2022-03-06 10:00
NK Adriatic II NK Hvar 2022-03-06 10:00

Prva liga pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Orkan NK Uskok 2021-12-04 4 : 3
NK OSK NK Kamen (P) 2021-12-04 2 : 3
HNK Sloga Mravince NK GOŠK Kaštela 2021-12-05 1 : 0
NK Hrvace NK Omiš 2021-12-04 0 : 0
NK Dalmatinac Split HNK Val 2021-12-04 0 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Orkan 9 8 0 1 19 24
2 NK GOŠK Kaštela 10 6 2 2 18 20
3 HNK Val 10 6 1 3 14 19
4 NK Hrvace 7 5 2 0 14 17
5 NK Omiš 10 5 2 3 11 17
6 NK OSK 9 4 0 5 -1 12
7 NK Dalmatinac Split 9 2 3 4 -7 9
8 NK Poljičanin 1921 9 2 2 5 -9 8
9 NK Uskok 10 2 1 7 -18 7
10 HNK Sloga Mravince 9 0 5 4 -10 5
11 NK Kamen (P) 10 1 2 7 -31 5

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
HNK Val NK Hrvace 2022-03-05 10:30
NK Omiš NK GOŠK Kaštela 2022-03-05 10:30
HNK Sloga Mravince NK Kamen (P) 2022-03-05 10:30
NK OSK NK Orkan 2022-03-05 10:30
NK Uskok NK Poljičanin 1921 2022-03-05 10:30

Druga liga pionira NSŽSD

Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Trilj 2001 NK Glavice 1991 :
NK Hvar NK Imotski 1991 2021-12-04 1 : 0
NK Čaporice Trilj HNK Jadran (T) 2021-12-04 3 : 0
NK Urania NK Mraèaj 2021-12-04 0 : 2
NK Mladost Proložac HBDNK Mosor-Sveti Jure 2021-12-04 3 : 0
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Mladost Proložac 98102525
2NK Hvar 97022021
3NK Čaporice Trilj 76012018
4NK Mračaj 96031318
5NK Trilj 2001 8413-213
6HNK Jadran (T) 10325-611
7NK Vinjani 10244-610
8NK Glavice 1991 8305-109
9NK Imotski 1991 8215-87
10NK Urania 10208-156
11HBDNK Mosor-Sveti Jure 10118-314
Kolo: 12  
DomaćiGostiDatum
NK Glavice 1991 HBDNK Mosor-Sveti Jure 2022-03-06 10:30
NK Mladost Proložac NK Vinjani 2022-03-05 10:30
NK Urania HNK Jadran (T) 2022-03-05 10:30
NK Imotski 1991 NK Čaporice Trilj 2022-03-05 10:30
NK Hvar NK Trilj 2001 2022-03-05 10:30

Treća liga pionira NSŽSD

Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Jelsa NK Elektroprijenos 2021-12-196 : 0
NK Mosor Žrnovnica NK Postira-Sardi 2021-12-04 10:006 : 2
NK Jadran (S) HNK Jadran (SG) 2021-12-04 10:30:
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Jelsa 76102419
2NK Jadran (S) 95221617
3HNK Jadran (SG) 6402312
4NK Postira-Sardi 8404112
5NK Mosor Žrnovnica 9306-139
6HNK Vrlika 8215-167
7NK Elektroprijenos 9207-156
Kolo: 12  
DomaćiGostiDatum
NK Elektroprijenos NK Jadran (S) 2022-03-05 09:00
HNK Vrlika NK Mosor Žrnovnica 2022-03-05 09:00
NK Postira-Sardi NK Jelsa 2022-03-05 09:00

Liga pionira drugih momčadi NSŽSD

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
HRNK Zmaj (M) II NK Omladinac II 2021-12-122 : 2
NK Adriatic II RNK Split II 2021-11-28 0 : 5
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1RNK Split II 76012918
2NK Primorac (S) II 65101516
3NK Omladinac II 8314-410
4NK Adriatic II 7115-164
5HRNK Zmaj (M) II 8116-244
Kolo: 10  
DomaćiGostiDatum
NK Adriatic II HRNK Zmaj (M) II 2022-03-05 10:30
NK Omladinac II NK Primorac (S) II 2022-03-05 10:30

Prva liga mlađih pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Poljičanin 1921 HNK Hajduk II 2021-12-04 0 : 14
NK Orkan NK Uskok 2021-12-04 3 : 1
NK OSK NK Kamen (P) 2021-12-04 0 : 1
HNK Sloga Mravince NK GOŠK Kaštela 2021-12-08 0 : 3
NK Hrvace NK Omiš 2021-12-04 1 : 0
NK Dalmatinac Split HNK Val 2021-12-04 1 : 11

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 HNK Hajduk II 10 10 0 0 83 30
2 NK Kamen (P) 11 9 0 2 34 27
3 NK GOŠK Kaštela 11 8 1 2 22 25
4 NK Hrvace 8 5 0 3 12 15
5 NK OSK 9 4 2 3 27 14
6 HNK Val 11 4 2 5 -6 14
7 NK Omiš 11 4 1 6 -4 13
8 NK Orkan 10 3 3 4 -2 12
9 NK Poljičanin 1921 10 3 2 5 -26 11
10 NK Uskok 11 1 5 5 -10 8
11 HNK Sloga Mravince 10 1 2 7 -40 5
12 NK Dalmatinac Split 10 0 0 10 -90 0

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
NK Dalmatinac Split HNK Hajduk II 2022-03-05 09:00
HNK Val NK Hrvace 2022-03-05 09:00
NK Omiš NK GOŠK Kaštela 2022-03-05 09:00
HNK Sloga Mravince NK Kamen (P) 2022-03-05 09:00
NK OSK NK Orkan 2022-03-05 09:00
NK Uskok NK Poljičanin 1921 2022-03-05 09:00

Druga liga mlađih pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Trilj 2001 NK Glavice 1991 :
NK Hvar NK Imotski 1991 2021-12-04 0 : 6
NK Čaporice Trilj HNK Jadran (T) 2021-12-04 8 : 1
NK Urania NK Mračaj 2021-12-04 0 : 7
NK Mladost Proložac HBDNK Mosor-Sveti Jure 2021-12-04 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Mladost Proložac 9 9 0 0 30 27
2 NK Imotski 1991 9 7 1 1 34 22
3 NK Vinjani 10 7 1 2 18 22
4 HBDNK Mosor-Sveti Jure 10 5 2 3 9 17
5 NK Mračaj 9 4 2 3 9 14
6 NK Trilj 2001 8 4 2 2 6 14
7 NK Čaporice Trilj 8 3 0 5 4 9
8 NK Urania 10 2 1 7 -41 7
9 NK Hvar 9 2 0 7 -13 6
10 NK Glavice 1991 8 1 2 5 -20 5
11 HNK Jadran (T) 10 0 1 9 -36 1

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
NK Glavice 1991 HBDNK Mosor-Sveti Jure 2022-03-06 09:00
NK Mladost Proložac NK Vinjani 2022-03-05 09:00
NK Urania HNK Jadran (T) 2022-03-05 09:00
NK Imotski 1991 NK Čaporice Trilj 2022-03-05 09:00
NK Hvar NK Trilj 2001 2022-03-05 09:00

Treća liga mlađih pionira NSŽSD

Rezultati

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Jelsa NK Elektroprijenos 2021-12-05 :
NK Vis NK Brnaze 2021-12-04 7 : 2
NK Trogir 1912 II NK Postira-Sardi 2021-12-05 1 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 NK Postira-Sardi 8 7 1 0 34 22
2 NK Jelsa 7 7 0 0 44 21
3 NK Elektroprijenos 8 4 2 2 6 14
4 NK Brnaze 9 3 0 6 -24 9
5 NK Trogir 1912 II 9 2 0 7 -9 6
6 NK Vis 7 2 0 5 -20 6
7 NK Jadran (S) 8 1 1 6 -31 4

Raspored

Kolo: 12    
Domaći Gosti Datum
NK Elektroprijenos NK Trogir 1912 II 2022-03-06 09:00
NK Postira-Sardi NK Vis 2022-03-06 09:00
NK Jadran (S) NK Jelsa 2022-03-06 09:00

[/fusion_tab][/fusion_tabs][/fusion_builder_column]

Liga mlađih pionira drugih momčadi NSŽSD

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
HRNK Zmaj (M) II NK Omladinac II 2021-12-122 : 0
NK Solin II NK Primorac (S) II 2021-11-25 4 : 3
NK Adriatic II RNK Split II 2021-11-28 3 : 2
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Primorac (S) II 96121619
2RNK Split II 96031118
3NK Adriatic II 10604518
4NK Solin II 10514316
5HRNK Zmaj (M) II 10316-1410
6NK Omladinac II 10118-214
Kolo: 11  
DomaćiGostiDatum
NK Adriatic II HRNK Zmaj (M) II 2022-03-05 09:00
NK Solin II RNK Split II 2022-03-05 09:00
NK Omladinac II NK Primorac (S) II 2022-03-05 09:00

Liga U-12

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Adriatic NK Tekstilac 2021-12-18 7 : 1
NK Bili as - akademija Domagoj Balarin RNK Split 2021-12-18 0 : 2
NK Galaxy NK Spalato 2021-12-18 2 : 1
HNK Hajduk NK Primorac (S) :
NK Hrvace NK Junak (S) 2021-12-18 1 : 2
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1.HNK Jadran (KS)9810+3325
2.HNK Hajduk8710+2222
3.NK Adriatic9711+2022
4.NK Junak (S)9603+1418
5.NK Galaxy8503-415
6.NK Spalato9324-111
7.NK Hrvace9315-110
8.RNK Split9315-610
9.NK Primorac (S)8215-47
10.NK Bili as - akademija Domagoj Balarin9009-240
11.NK Tekstilac9009-490
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Primorac (S) NK Hrvace :
NK Spalato HNK Hajduk :
RNK Split NK Galaxy :
NK Tekstilac NK Bili as - akademija Domagoj Balarin :
HNK Jadran (KS) NK Adriatic :

Prva liga početnika NSŽSD

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
RNK Split NK Omladinac Vranjic 2021-12-18 5 : 1
HNK Hajduk NK Dugopolje 2021-12-18 8 : 0
NK Primorac (S) NK Solin 2021-12-18 4 : 1
NK Adriatic NK GOŠK Kaštela 2021-12-18 2 : 1
HNK Jadran (KS) HRNK Zmaj (M) 2021-12-19 0 : 4
NK OSK NK Trogir 1912 2021-12-18 2 : 5
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1RNK Split 107212223
2HRNK Zmaj (M) 97201523
3HNK Hajduk 107033621
4NK Primorac (S) 97022921
5NK Adriatic 10703821
6NK Solin 9423214
7NK OSK 9405-512
8NK Omladinac Vranjic 9315-2110
9NK Trogir 1912 10307-169
10HNK Jadran (KS) 9216-157
11NK Dugopolje 10208-236
12NK GOŠK Kaštela 100010-320
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Trogir 1912 RNK Split :
HRNK Zmaj (M) NK OSK :
NK GOŠK Kaštela HNK Jadran (KS) :
NK Solin NK Adriatic :
NK Dugopolje NK Primorac (S) :
NK Omladinac Vranjic HNK Hajduk :

Druga liga početnika NSŽSD

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Poljičanin 1921 NK Pomak 2021-12-19 4 : 0
HNK Hajduk II NK Spalato 2021-12-18 11 : 0
HNK Jadran (KS) NK Pauk Marina 2021-12-19 4 : 3
DNK Talent NK Junak (S) 2021-12-19 2 : 7
NK Union HNK Val 2021-12-18 0 : 7
NK Adriatic II NK Primorac (S) II 2021-12-18 4 : 1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Junak (S) 108022624
2HNK Hajduk II 107034721
3NK Adriatic II 96211620
4NK Pomak 106131819
5NK Poljičanin 1921 8611819
6NK Primorac (S) II 10604718
7HNK Jadran (KS) 9405-312
8NK Pauk Marina 830559
9HNK Val 821507
10DNK Talent 10208-506
11NK Spalato 7115-244
12NK Union 9009-500
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Primorac (S) II NK Poljičanin 1921 :
HNK Val NK Adriatic II :
NK Junak (S) NK Union :
NK Pauk Marina DNK Talent :
NK Spalato HNK Jadran (KS) :
NK Pomak HNK Hajduk II :

Treća liga početnika NSŽSD – A

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
AFCU NK Omiš 2021-12-19 3 : 5
RNK Split II NK Trogir 1912 II 2021-12-18 7 : 3
NK Hrvace NK Union II :
Val 2 HBDNK Mosor-Sveti Jure II 2021-12-19 1 : 0
HNK Sloga Mravince NK Solin II 2021-12-19 0 : 3
NK Hvar GOŠK (KG) II 2021-12-18 4 : 1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Hrvace 99003927
2NK Union II 88003424
3Val 2 98012524
4RNK Split II 107031721
5NK Solin II 106041318
6NK Omiš 9315-810
7NK Hvar 8305-39
8NK Trogir 1912 II 9225-78
9GOŠK (KG) II 9216-207
10HNK Sloga Mravince 9207-266
11AFCU 10208-336
12HBDNK Mosor-Sveti Jure II 10028-312
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
GOŠK (KG) II AFCU :
NK Solin II NK Hvar :
HBDNK Mosor-Sveti Jure II HNK Sloga Mravince :
NK Union II Val 2 :
NK Trogir 1912 II NK Hrvace :
NK Omiš RNK Split II :

Treća liga početnika NSŽSD – B

Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
Okruk Poljièanin 1921 II 2021-12-19 1 : 0
NK Omladinac II NK Orkan 2021-12-19 0 : 6
NK Galaxy NK Union III 2021-12-19 2 : 0
NK Elektroprijenos NK Uskok 2021-12-19 9 : 1
HRNK Zmaj (M) II HBDNK Mosor-Sveti Jure :
NK Dalmatinac Split NK Jadran (S) 2021-12-18 6 : 1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Urania 98014424
2NK Elektroprijenos 88003524
3NK Galaxy 97021921
4HRNK Zmaj (M) II 85121516
5NK Dalmatinac Split 95041315
6NK Union III 84221014
7Poljičanin 1921 II 9414-913
8HBDNK Mosor-Sveti Jure 9315-610
9NK Orkan 9315-810
10Okruk 8215-177
11NK Jadran (S) 9117-384
12NK Uskok 7106-203
13NK Omladinac II 8008-380
Kolo: 11   
DomaćiGostiDatumRezultat
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Dalmatinac Split :
NK Uskok HRNK Zmaj (M) II :
NK Union III NK Elektroprijenos :
NK Orkan NK Galaxy :
Poljičanin 1921 II NK Omladinac II :
NK Urania Okruk :

Liga početnika Cetinske krajine

Kolo: 6   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Brnaze NK Glavice 1991 2021-12-01 1 : 5
NK Čaporice Trilj NK Trilj-2001 II 2021-12-04 4 : 0
NK Junak (S) II NK Tekstilac 2021-12-04 6 : 2
NK Trilj 2001 NK OSK II 2021-12-01 3 : 1
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Trilj 2001 66002818
2NK Glavice 1991 65012715
3NK Junak (S) II 6312210
4NK Čaporice Trilj 5311110
5NK OSK II 620436
6NK Brnaze 6204-76
7NK Tekstilac 5104-153
8NK Trilj-2001 II 6006-390
Kolo: 7   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK OSK II NK Brnaze :
NK Tekstilac NK Trilj 2001 :
NK Trilj-2001 II NK Junak (S) II :
NK Glavice 1991 NK Čaporice Trilj :

Liga početnika Imotske krajine i Makarskog primorja

Kolo: 9   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Imotski NK Mračaj :
NK Croatia Zmijavci NK Mladost Proložac 2021-11-21 4 : 2
NK Kamen (P) HNK Jadran (T) 2021-10-20 7 : 2
NK Vinjani NK Imotski 1991 II 2021-11-11 3 : 0
HRNK Zmaj (M) NK Imotski 1991 :
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Mračaj 66002918
2NK Croatia Zmijavci 54101513
3NK Kamen (P) 6402812
4NK Imotski 1991 7322511
5NK Mladost Proložac 522168
6HRNK Zmaj (M) 5203-46
7NK Vinjani 7115-174
8HNK Jadran (T) 5104-163
9NK Imotski 000000
10NK Imotski 1991 II 6006-260
Kolo: 8   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Imotski 1991 NK Imotski :
NK Imotski 1991 II HRNK Zmaj (M) :
HNK Jadran (T) NK Vinjani :
NK Mladost Proložac NK Kamen (P) :
NK Mračaj NK Croatia Zmijavci 2021-11-21 1 : 5

Liga prednatjecatelja NSŽSD – A

Kolo: 9   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Dalmatinac Split NK Dugopolje 2021-12-19 3 : 5
NK Elektroprijenos GOŠK (KG) II 2021-12-19 9 : 4
NK Spalato HNK Hajduk 2021-12-19 1 : 21
DNK Talent NK Primorac (S) :
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1HNK Hajduk 880010824
2HNK Jadran (KS) 87013821
3NK Primorac (S) 74121113
4NK Dugopolje 8404-1412
5GOŠK (KG) II 8233-69
6NK Elektroprijenos 8305-219
7NK Dalmatinac Split 8215-237
8NK Spalato 8215-417
9DNK Talent 7007-520
    
DomaćiGostiDatumRezultat
:
:
:
:

Liga prednatjecatelja NSŽSD – B

Kolo: 9   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Union NK Orkan 2021-12-19 9 : 0
NK Poljičanin 1921 NK Solin 2021-12-19 6 : 3
NK Galaxy NK GOŠK Kaštela 2021-12-19 1 : 5
NK Spinut HNK Hajduk II :
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Adriatic 87016421
2HNK Hajduk II 77005021
3NK GOŠK Kaštela 85032815
4NK Galaxy 84132413
5NK Poljičanin 1921 8404912
6NK Solin 8314-1010
7NK Union 8224-48
8NK Spinut 7106-583
9NK Orkan 8008-1030
    
DomaćiGostiDatumRezultat
:
:
:
:

Liga prednatjecatelja Cetinske krajine

Kolo: 6   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Čaporice Trilj MNK Dalmacija-2013 2021-12-04 3 : 1
NK OSK NK Tekstilac 2021-12-01 5 : 2
NK Glavice 1991 NK Trilj-2001 II :
NK Junak (S) NK Trilj 2001 :
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK OSK 66003018
2NK Junak (S) 54011912
3MNK Dalmacija-2013 6402712
4NK Čaporice Trilj 6402712
5NK Trilj 2001 5302119
6NK Tekstilac 6105-123
7NK Glavice 1991 5005-220
8NK Trilj-2001 II 5005-400
Kolo: 7   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Trilj 2001 NK Čaporice Trilj :
NK Trilj-2001 II NK Junak (S) :
NK Tekstilac NK Glavice 1991 :
MNK Dalmacija-2013 NK OSK :

Liga prednatjecatelja Imotske krajine i Makarskog primorja

Kolo: 9   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Kamen (P) NK Vinjani :
NK Mladost Proložac HRNK Zmaj (M) 2021-10-30 3 : 9
HRNK Zmaj (M) II NK Imotski 1991 2021-10-30 0 : 8
NK Imotski 1991 II NK Croatia Zmijavci 2021-10-19 1 : 5
Poz.KlubOUPOBNERPORGRBod
1NK Croatia Zmijavci 87012721
2NK Imotski 1991 75112316
3NK Mračaj 85121916
4HRNK Zmaj (M) 75022315
5NK Mladost Proložac 7403212
6NK Kamen (P) 7205-96
7NK Vinjani 7205-126
8NK Imotski 1991 II 6015-231
9HRNK Zmaj (M) II 7016-501
Kolo: 10   
DomaćiGostiDatumRezultat
NK Imotski 1991 II NK Imotski 1991 :
HRNK Zmaj (M) II HRNK Zmaj (M) :
NK Mladost Proložac NK Vinjani :
NK Kamen (P) NK Mračaj :