Nogometni klubovi 2017-05-12T17:18:24+00:00

Obavijesti

Raspored U – 9 – 6.kolo

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI

Raspored U – 11 – 6. kolo

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI

Obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Poštovani sportski prijatelji, Pred početak svih utakmica 11.

Vijesti

Raspored U – 9 – 6.kolo

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI

Raspored U – 11 – 6. kolo

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI

Obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Poštovani sportski prijatelji, Pred početak svih utakmica 11.

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Nogometni klubovi

NK Adriatic

Mostarska 72
21000 Split
+385 21 36 88 32
nkadriatic@gmail.com
Predsjednik: Bogdan Franko
Dres domaćina – bijeli    Gostujući dres – modri
NK Brnaze

brnaze 594
21230  Sinj
+385 21 70 04 29
sdelija3@gmail.com
Predsjednik: Stipe Delija
Dres domaćina – bijeli    Gostujući dres
NK Croatia – Zmijavci

Kujundžušin put 12
Zmijavci
+385 21 67 01 38
info@nk-croatia.info
Gabelica Zdravko
Dres domaćina – bijeli Gostujući dres – plavi
NK Čaporice – Trilj

Čaporice 34B
Trilj
+385 21 831083
antonio.trener@yahoo.com
Živaljić Nedjeljko
Dres domaćina – plavi  Gostujući dres –
NK Dalmatinac

Sedam Kaštela br. 3
Split
+385 91 60 02 989
bosnjakrobert@yahoo.com.au
Predsjednik: Ivković Ante
Dres domaćina – zeleno-bijeli Gostujući dres
NK Dugopolje

Matice Hrvatske 11
Dugopolje
+385 21 656121
tajnik@nk.dugopolje.hr
Predsjednik: Bosančić Jure
Dres domaćina – bijeli Gostujući dres – modri
NK Glavice

Glavice 167B
Sinj
+385 21 66 04 61
nkglavice@st.t-com.hr
Bilobrk Boris
Dres domaćina – crveni Gostujući dres
NK GOŠK

A.B.Šimića 21
Kaštel Gomilica
+385 21 22 24 04
nkgoskkg@gmail.com
 www.nkgosk.hr
Predsjednik: Botica Martin
Dres domaćina – crveno-bijeli Gostujući dres – žuti
HNK Hajduk š.d.d.

Ulica 8.Mediteranskih igara 2
Split
+385 21 381235
info@hajduk.hr
www.hnk-hajduk.hr
Predsjednik: Ivan Kos
Dres domaćina – bijeli Gostujući dres – crveno-modri
NK Hrvace

Hrvace
Hrvace
+385 21 82 95 88
nk.hrvace13@hotmail.com
Predsjednik: Doljanin Stipe
Dres domaćina – crni Gostujući dres – bijeli
NK Hvar

Demetrija Hvarskog 2
Hvar
+385 21 741900
n.k.hvar@st.t-com.hr
predsjednik: Prošper Carić
Dres domaćina – bijeli Gostujući dres – modri
NK Imotski

Petra Vrdoljaka 32A
21260 Imotski
+385 21 84 25 55
nogometni.klub.imotski@gmail.com
predsjednik: Marko Grubišić
Dres domaćina – crveni     Gostujući dres – crni
HNK Jadran (KS)

Tamunić 46
21212 Kaštel Sućurac
+385 21 22 41 20
hnkjadran@gmail.com
Predsjednik: Božin Dragan
Dres domaćina – modri Gostujući dres – bijeli
NK Jadran (S)

Put Vela Luke 10
21400  Supetar
+385 21 63 08 14
mate.martinics@gmail.com
 www.nkjadran.hr
Predsjednik:Duvnjak Mario
Dres domaćina – crveni Gostujući dres – bijeli
NK Jadran (SG)

Put Rudine 2
21460 Stari Grad
+385 98 86 94 58
Dres domaćina – modri      Gostujući dres
HNK Jadran (T)

Slatina 7C
21325  Tučepi
+385 21 62 33 88
hnk.jadran@tucepi.hr
 www.hnk-jadran.hr
Predsjednik: Visković Nikša
Dres domaćina – bijeli Gostujući dres – crveni
NK Jelsa

Jelsa 1019A
21465 Jelsa
+385 91 14 10 000
zarko.zagorac@st.t-co.hr
Predsjednik: Žarko Zagorac
Dres domaćina – crveno-bijeli  Gostujući dres
NK Junak

Put Šumarije 1A
21230 Sinj
+385 21 82 52 75
nk.junak@st.t-com.hr
Predsjednik: Stipislav Jadrijević
Dres domaćina – modri    Gostujući dres – bijeli
NK Kamen

Ivanbegovina bb
21262 Kamenmost
+385 21 67 03 80
nkkamen77@gmail.com
Predsjednik: Kujundžić Mirko
Dres domaćina – crni Gostujući dres – bijeli
NK Levanda

Velo Grablje 92
21450 Velo Grablje (Otok Hvar)
+385 21 71 71 30
grandedizajn@gmail.com
Predsjednik: Budrović Nikša
Dres domaćina –zeleni   Gostujući dres
NK Mladost

Trg dr. Franje Tuđmana
21264 Proložac
+385 21 84 61 58
 viktor.grabovac1@gmail.com
 www.mladost.prolozac.hr
Predsjednik: Lasić Mate
NK Mladost (S)

Sućuraj
21469 Sućuraj (otok Hvar)
+385 21 84 61 58
matesucuraj@gmail.com
 www.mladost.prolozac.hr
Predsjednik: Veselko Piacun
HNK Mosor

Hrvatskih velikana 36
21251  Žrnovnica
+385 21 47 20 46
hnkmosor.hr@gmail.com
 Predsjednik: Barbarić Vinko
NK Mračaj

Runović 414
21261  Runovići
+385 21 84 90 22
nogometni.klub.mracaj@st.t-com.hr
Predsjednik:  Bitanga Ivan
Dres domaćina – plavi Gostujući dres – bijeli
NK Omiš

Četvrt Ribnjak 18
21310  Omiš
+385 21 86 47 13
nkomis1919@gmail.com
Predsjednik: Mimica Mijo
Dres domaćina –plavi Gostujući dres – bijeli
NK Omladinac

Pri sela 1
21211  Vranjic
+385 21 24 72 20
nk.omladinac1914@gmail.com
www.omladinac.hr
Predsjednik: Jurić Mario
Dres domaćina –plavo-crni Gostujući dres – ružičasti
NK Orkan

Hrvatske mornarice 2
21315  Dugi Rat
+385 21 73 52 20
nk.orkan1918@gmail.com
Predsjednik: Klarić Marino
Dres domaćina –crveni Gostujući dres – bijeli
NK OSK

Svetog Luke 8
21328 Otok
+385 21 83 52 47
nkoskotok@gmail.com
Predsjednik: Petar Džaja
Dres domaćina –bijeli Gostujući dres – crno-žuti
NK Poljičanin
Poljička cesta bb
21292  Srinjine
+385  98 92 09 538
Predsjednik: Barić Marijo
NK Poljičanin 1921

Poljičke kneževine 18
21292  Srinjine
+385 95 59 68 643
marina.muse@st.t-com.hr
Predsjednik: Mužinić Nikola
Dres domaćina –žuti Gostujući dres – plavi
NK Postira-Sardi

Podježice 2
21410 Postira
+385 21 53 22 44
jurisic@sardina.hr
Predsjednik: Petković Nikša
Dres domaćina –modri Gostujući dres – žuti
NK Primorac

Sv. Lovre 8
21311 Stobreč
+385 21 32 57 13
n.k.primorac1929@gmail.com
Predsjednik: Zdravko Voloder
Dres domaćina –bijeli    Gostujući dres – modri
RNK Split s.d.d.

Hrvatske mornarice 10
Split
+385 21 383082
nksplit@nksplit.hr
www.nksplit.hr
Žužul Slaven
NK Sloga (DnH)

Dol Glavica 6
21460 Dol – Stari Grad
+385 91 92 90 898
kuzmadol@gmail.com
Predsjednik:
Dres domaćina – crveni   Gostujući dres –bijeli
HNK Sloga Mravince

Gajeva 2A
21209 Mravince
+385 21 21 91 55
hnkslogamravince@gmail.com
www.hnksloga.hr
Predsjednik: Zdravko Perko
Dres domaćina – crveno-bijeli Gostujući dres – žuti
NK Solin

Zvonimirova 80A
21210 Solin
+385 21 26 06 73
nogometni.klub.solin@st.t-com.hr
Predsjednik: Joško Delale
Dres domaćina – modri    Gostujući dres – žuti
NK SOŠK

Svirće bb
21462 Varbonj – Svirće
+385 91 17 01 968
antun.buratović@st.t-com.hr
Predsjednik: igor Dužević
Dres domaćina – narančasti   Gostujući dres
NK Tekstilac

Put Piketa 4C
21230 Sinj
+385 21 82 52 47
nk.tekstilac@gmail.com
Predsjednik: Perić Zlatko
Dres domaćina – sivo-plavi Gostujući dres – bijeli
NK Trilj
 

Poljičke Republike 21
21240 Trilj
Dres domaćina – plavi    Gostujući dres
NK Trogir 1912

Hrvatskih mučenika 30
Trogir
hridi9@gmail.com
Dres domaćina –bijeli    Gostujući dres
NK Urania

dr. Šimuna Sikavice bb p.p. 33
21230 Baška Voda
+385 21 62 07 18
nk.urania@st.t-com.hr
Predsjednik:
Dres domaćina –bijelo-plavi    Gostujući dres
NK Uskok

Iza grada 4
21231  Klis
+385 21 24 01 17
nkuskok@gmail.com
uskokklis.weebly.com
Predsjednik: Vidić Goran
Dres domaćina –bijeli Gostujući dres – plavi
UVNK OSK

Ulica Svetog Luke8
21238 Otok
Predsjednik: Ivan Đaja
HNK Val

Vukovarska 34
21216  Kaštel Stari
+385 21 23 02 77
hnkval1912@gmail.com
Predsjednik: Slavko Gotovac
Dres domaćina –modri Gostujući dres – bijeli
NK Varbonj

Vrbanj 286
21462 Vrbanj
+385 21 76 83 22
pero.fredotovic@hotmail.com
Predsjednik: Pero Fredotović
Dres domaćina –sivo-crni    Gostujući dres
NK Vatra

Račić bb
21465 Jelsa (Poljica)
+385 21 76 12 76
zorko.saric@net.hr
Predsjednik: Lučić Tonko
Dres domaćina –crveni    Gostujući dres – bijeli
NK Vinjani

Vinjani Donji bb
21260  Vinjani Donji
+385 21 85 62 72
branislav.skeva@hep.hr
Predsjednik: Škeva Ivica
Dres domaćina –modri Gostujući dres – bijeli
NK Vrisnik

Vrisnik 83
21465 vrisnik (Jelsa)
nkvrisnik@gmail. com
Predsjednik:
Dres domaćina –zeleno-crni    Gostujući dres – bijeli
HNK Vrlika

Put Česme 4
21236  Vrlika
+385 21 82 72 21
hnkvrlika@st.t-com.hr
http://hnkvrlika.com/
Predsjednik: Ivan Vicić
Dres domaćina –crvani Gostujući dres – bijeli
RNK Zmaj

Franjevački put 2
21300 Makarska
+385 21 61 17 66
rnkzmaj.makarska@gmail.com
Predsjednik:Sretan Glavičić mob:098221942
Dres domaćina –crvani    Gostujući dres – bijeli

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Omladinac Jadran (T) 19.10.2017 15:30 0:0
Mosor GOŠK (KG) 21.10.2017 15:00 4:2
Mladost (P) Omiš 21.10.2017 15:00 3:0
Zmaj (M) Postira-Sardi 21.10.2017 15:00 0:1
Hvar Uskok 21.10.2017 12:00 1:3
Sloga (M) Orkan 22.10.2017 15:00 2:1
Jadran (KS) OSK 21.10.2017 15:00 1:0

Poredak

1 Uskok 7 5 2 6 15
2 Jadran (T) 7 4 2 5 13
3 Omladinac 7 3 1 4 12
4 Jadran (KS) 7 4 3 2 12
5 Zmaj (M) 7 3 2 4 11
6 GOŠK (KG) 7 3 2 2 11
7 Mladost (P) 7 3 3 1 10
8 Mosor 7 3 3 1 10
9 Sloga (M) 7 3 3 -2 10
10 Postira-Sardi 7 3 3 -6 10
11 Orkan 7 2 4 -1 7
12 Omiš 7 2 4 -3 7
13 Hvar 7 2 5 1 6
14 OSK 7 1 4 -14 5

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (T) OSK 28.10.2017 14:30
Orkan Jadran (KS) 28.10.2017 14:30
Uskok Sloga (M) 29.10.2017 14:30
Postira-Sardi Hvar 29.10.2017 14:30
Omiš Zmaj (M) 28.10.2017 14:30
GOŠK (KG) Mladost (P) 28.10.2017 14:30
Omladinac Mosor 28.10.2017 14:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Jadran (S) 21.10.2017 15:00 0:2
Glavice Poljicanin 1921 21.10.2017 15:00 0:4
Tekstilac Caporice-Trilj 21.10.2017 15:00 1:3
Krilnik Trilj-2001 22.10.2017 15:00 0:0
Vinjani Mracaj 22.10.2017 15:00 2:1
Vrlika Adriatic 21.10.2017 13:00 2:3

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Vinjani 5 4 0 9 13
2 Poljicanin 1921 5 4 0 6 13
3 Trogir 1912 5 4 1 9 12
4 Mracaj 5 3 1 5 10
5 Jadran (S) 5 2 1 1 8
6 Vrlika 5 2 2 1 7
7 Caporice-Trilj 5 2 3 0 6
8 Adriatic 5 2 3 -3 6
9 Tekstilac 5 2 3 -3 6
10 Glavice 5 1 4 -12 3
11 Trilj-2001 5 0 4 -6 1
12 Krilnik 5 0 4 -7 1

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (S) Adriatic 29.10.2017 14:30
Mracaj Vrlika 29.10.2017 14:30
Trilj-2001 Vinjani 28.10.2017 14:30
Caporice-Trilj Krilnik 29.10.2017 14:30
Poljicanin 1921 Tekstilac 28.10.2017 14:30
Trogir 1912 Glavice 28.10.2017 14:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Vrisnik Vatra 22.10.2017 14:30 2:2
Mladost (S) Varbonj :
SOŠK Jadran (SG) 21.10.2017 15:00 5:0
Levanda Sloga (DnH) :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 2 2 0 6 6
2 Jelsa 1 1 0 1 3
3 Jadran (SG) 2 1 1 -3 3
4 Vatra 2 0 0 0 2
5 Mladost (S) 1 0 0 0 1
6 Vrisnik 2 0 1 -1 1
7 Sloga (DnH) 0 0 0 0 0
8 Varbonj 1 0 1 -1 0
9 Levanda 1 0 1 -2 0

Raspored

Kolo 3    
Domaci Gosti Datum
Varbonj Sloga (DnH)
Vatra Levanda
Jelsa SOŠK
Vrisnik Mladost (S)