Klubovi informacije 2017-01-19T14:09:35+00:00

Obavijesti

Natječaj za radno mjesto Povjerenik (referent) za registraciju klubova i igrača (M/Ž)

NOGOMETNI SAVEZ ŽUPANIJE SPLITSKO-DALMATINSKE

ODLUKA IZVRŠNOG ODBORA O PONIŠTENJU NATJEČAJA ZA RADNO MJESTO POVJERENIK (REFERENT) ZA REGISTRACIJU KLUBOVA I IGRAČA (M/Ž)

Izvršni odbor Nogometnog saveza Županije splitsko-dalmatinske donio je

OBAVIJEST HOO-a U SVEZI PROGRAMA LOKALNOG SPORTA

OBAVIJEST HOO-a U SVEZI

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 3-2020

Balun 3-2020. Službeni glasnik

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI – 15

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

ožujak 2020

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Omladinac Mladost (P) 07.03.2020 1 : 1
OSK Jadran (KS) 07.03.2020 3 : 0
Omiš Mračaj 07.03.2020 3 : 0
Zmaj (M) Postira-Sardi 07.03.2020 0 : 0
Orkan Jadran (T) 07.03.2020 2 : 2
GOŠK (KG) Imotski 07.03.2020 2 : 1
Primorac Poljičanin 1921 07.03.2020 2 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 OSK 15 9 2 4 17 29
2 Mladost (P) 15 8 3 4 14 27
3 Jadran (T) 15 6 6 3 7 24
4 Zmaj (M) 15 6 6 3 7 24
5 Postira-Sardi 15 6 5 4 -2 23
6 Orkan 15 6 4 5 -2 22
7 Omiš 15 5 6 4 8 21
8 GOŠK (KG) 15 6 3 6 5 21
9 Imotski 15 5 4 6 3 19
10 Primorac 115 6 1 8 2 19
11 Jadran (KS) 15 5 3 7 -3 18
12 Mračaj 15 4 5 6 -6 17
13 Omladinac 15 4 5 6 -10 17
14 Poljičanin 1921 15 2 1 12 -40 7

Raspored

Kolo 16    
Domaći Gosti Datum
Mladost (P) Primorac 15.03.2020 15:00
Poljičanin 1921 GOŠK (KG) 14.03.2020 15:00
Imotski Orkan 14.03.2020 15:00
Jadran (T) Zmaj (M) 14.03.2020 15:00
Omiš Postira-Sardi 15.03.2020 15:00
Mračaj OSK 14.03.2020 15:00
Jadran (KS) Omladinac 14.03.2020 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Adriatic 23.11.2019 3 : 1
Čaporice-Trilj Mosor Žrnovnica 24.11.2019 2 : 5
Vinjani Mosor 24.11.2019 2 : 0
Val Trilj-2001 23.11.2019 6 : 0
Jadran (S) Glavice 1991 24.11.2019 2 : 5

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Val 10 9 0 1 26 27
2 Vinjani 10 8 0 2 19 24
3 Trogir 1912 10 6 1 3 17 19
4 Tekstilac 10 6 1 3 11 19
5 Glavice 1991 10 6 0 4 15 18
6 Mosor 10 6 0 4 7 18
7 Trilj-2001 10 4 1 5 -14 13
8 Jadran (S) (-1) 10 3 0 7 -19 8
9 Mosor Žrnovnica 10 2 1 7 -9 7
10 Adriatic 10 1 3 6 -16 6
11 Čaporice-Trilj 10 0 1 9 -37 1

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Trilj-2001 15.03.2020 15:00
Val Mosor 14.03.2020 15:00
Vinjani Mosor Žrnovnica 15.03.2020 15:00
Čaporice-Trilj Adriatic 15.03.2020 15:00
Trogir 1912 Tekstilac 14.03.2020 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 14      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (DnH) Levanda 07.03.2020 1 : 4
Vatra Hvar 08.03.2020 0 : 1
Jelsa Jadran (SG) 07.03.2020 1 : 1
Varbonj SOŠK 08.03.2020 0 : 3
Mladost (S) Vrisnik 08.03.2020 1 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Jadran (SG) 14 11 2 1 40 35
2 Hvar 14 11 1 2 40 34
3 SOŠK 14 8 5 1 25 29
4 Jelsa 14 7 3 4 15 24
5 Vrisnik 14 4 4 6 -5 16
6 Varbonj 14 4 2 8 -9 14
7 Vatra 14 4 2 8 -14 14
8 Levanda 14 4 1 9 -15 13
9 Mladost (S) 14 3 3 8 -41 2
10 Sloga (DnH) 14 2 1 11 -36 7

Raspored

Kolo 15    
Domaći Gosti Datum
Mladost (S) Sloga (DnH) 07.03.2020
Vrisnik Varbonj 07.03.2020
SOŠK Jelsa 07.03.2020
Jadran (SG) Vatra 07.03.2020
Hvar Levanda 07.03.2020