Kontakti 2020-08-25T13:44:01+02:00

Obavijesti

Ždrijeb 1/2 finala kupa NSŽSD za mladež

Ždrijeb 1/2 finala kupa

Rasporedi liga mlađih uzrasta

Rasporedi liga mlađih uzrasta

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 22-2020

Balun 22-2020. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Kontakti

NOGOMETNI SAVEZ ŽUPANIJE SPLITSKO DALMATINSKE
Adresa: Put Duilova 23/I,  21000 Split (Hotel Zagreb)
Telefon/fax: + 385 (0)21 252 394
Email: info@nszsd.hr
OIB: 06200148607
IBAN: HR3723600001101394449
PREDSJEDNIK
Marko Erceg
Mob: + 385 (0)98 323 192
Email: marko.erceg13@gmail.com
TAJNIK
Stipe Rogošić
Mob: + 385 (0)95 571 89 13
Email: stipe.rogosic85@gmail.com
ADMINISTRATORICA
Vasilka Trogrlić
Mob: + 385 (0)98 66 13 69
Email: : vasilka.trogrlic@nszsd.hr
INSTRUKTOR
Zdravko Marić
Mob: + 385 (0)91 125 12 20
Email: zdravko.maric@nszsd.hr , zdrave.maric@gmail.com
POVJERENIK ZA REGISTRACIJU KLUBOVA I IGRAČA
Frano Šušić-Jurić
Mob: + 385 (0)91 528 34 63
Email: fsjuric.nszsd@gmail.com

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Omladinac Mladost (P) 07.03.2020 1 : 1
OSK Jadran (KS) 07.03.2020 3 : 0
Omiš Mračaj 07.03.2020 3 : 0
Zmaj (M) Postira-Sardi 07.03.2020 0 : 0
Orkan Jadran (T) 07.03.2020 2 : 2
GOŠK (KG) Imotski 07.03.2020 2 : 1
Primorac Poljičanin 1921 07.03.2020 2 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 GOŠK (KG)
2 Imotski
3 Jadran (KS)
4 Jadran (T)
5 Mladost (P)
6 Mračaj
7 Omiš
8 Omladinac
9 Orkan
10 Poljičanin 1921
11 Postira-Sardi
12 Primorac
13 Val
14 Vinjani

Raspored

Kolo 11    
Domaći Gosti Datum
Omiš Mračaj 05.09.2020 17:00
Jadran (T) GOŠK (KG) 05.09.2020 17:00
Omladinac Poljičanin 1921 05.09.2020 17:00
Val Primorac 05.09.2020 17:00
Imotski Orkan 05.09.2020 17:00
Mladost (P) Jadran (KS) 06.09.2020 17:00
Postira-Sardi Vinjani 06.09.2020 17:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Adriatic 23.11.2019 3 : 1
Čaporice-Trilj Mosor Žrnovnica 24.11.2019 2 : 5
Vinjani Mosor 24.11.2019 2 : 0
Val Trilj-2001 23.11.2019 6 : 0
Jadran (S) Glavice 1991 24.11.2019 2 : 5

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Val 10 9 0 1 26 27
2 Vinjani 10 8 0 2 19 24
3 Trogir 1912 10 6 1 3 17 19
4 Tekstilac 10 6 1 3 11 19
5 Glavice 1991 10 6 0 4 15 18
6 Mosor 10 6 0 4 7 18
7 Trilj-2001 10 4 1 5 -14 13
8 Jadran (S) (-1) 10 3 0 7 -19 8
9 Mosor Žrnovnica 10 2 1 7 -9 7
10 Adriatic 10 1 3 6 -16 6
11 Čaporice-Trilj 10 0 1 9 -37 1

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Trilj-2001 15.03.2020 15:00
Val Mosor 14.03.2020 15:00
Vinjani Mosor Žrnovnica 15.03.2020 15:00
Čaporice-Trilj Adriatic 15.03.2020 15:00
Trogir 1912 Tekstilac 14.03.2020 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 14      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (DnH) Levanda 07.03.2020 1 : 4
Vatra Hvar 08.03.2020 0 : 1
Jelsa Jadran (SG) 07.03.2020 1 : 1
Varbonj SOŠK 08.03.2020 0 : 3
Mladost (S) Vrisnik 08.03.2020 1 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Jadran (SG) 14 11 2 1 40 35
2 Hvar 14 11 1 2 40 34
3 SOŠK 14 8 5 1 25 29
4 Jelsa 14 7 3 4 15 24
5 Vrisnik 14 4 4 6 -5 16
6 Varbonj 14 4 2 8 -9 14
7 Vatra 14 4 2 8 -14 14
8 Levanda 14 4 1 9 -15 13
9 Mladost (S) 14 3 3 8 -41 2
10 Sloga (DnH) 14 2 1 11 -36 7

Raspored

Kolo 15    
Domaći Gosti Datum
Mladost (S) Sloga (DnH) 07.03.2020
Vrisnik Varbonj 07.03.2020
SOŠK Jelsa 07.03.2020
Jadran (SG) Vatra 07.03.2020
Hvar Levanda 07.03.2020