Škole nogometa 2017-03-13T10:18:38+00:00

Obavijesti

Raspored, propozicije i adresar Druga ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 2.ŽNL

Raspored, propozicije i adresar Prva ŽNL

OBAVIJESTI KLUBOVIMA 1.ŽNL

Saziv Skupštine Saveza

Saziv Izvanredne izborne Skupštine

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 34-2017

Balun 34-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 33-2017

Balun 33-2017. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Škole nogometa

Bili As-Akademija Domagoj Balarin
Perivoj Ane Roje 7
21000  Split
+385 95 55 55 339
sportst@net.hr
Predsjednik:
Dres domaćina –bijeli Gostujući dres –
NK Brazzia
Vladimira Nazora 14
21400 Supetar
+385 98 18 60 453
Predsjednik: Frane Kurte
Dres domaćina –    Gostujući dres –
NK Krilnik

Poljudsko šetalište
Split
Gojsalić Ante
NK Brda

Mostarska 50
21000  Split
+385 95 35 55 000
Predsjednik: Ivan Matković
ivan.matkovic1950@gmail.com
Dres domaćina – žuti   Gostujući dres –
NK Elektroprijenos

Vrboranska bb
Split
+385 21 435135
skola.nogometa.nkep@gmail.com
Mario Gudelj
NK Pomak

Stinice 22
21000 Split
+385 21 49 00 14
nogometni.klub.pomak@gmail.com
Predsjednik: Vojko Kliškić
Dres domaćina – crveno-modri Gostujući dres – bijeli
NK Spinut

Kralja Zvonimira 48
21000 Split
+385 91 51 96 201
goran.milanko@st.htnet.hr
Predsjednik: Goran Milanko
Dres domaćina – svijetlo plavi Gostujući dres –
NK Talent

Doverska 11
21000 Split
+385 99 72 11 412
n.c.splitiotoci@gmail.com
Predsjednik: Ivan Buljanović
Dres domaćina – bijelo-plavi     Gostujući dres –
NK Union
Domovinskog rata 49
21312  Podstrana
nkunionpodstrana@net.hr
Bailo Zdravko
Dres domaćina – ljubičasti  Gostujući dres –
NK Vis
Vukovarska 71
21480 Vis
discover.vis.st.t-com.hr
+385 91 59 45 242
Predsjednik:
Dres domaćina – bijeli    Gostujući dres – plavi

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Omladinac Jadran (T) 19.10.2017 15:30 0:0
Mosor GOŠK (KG) 21.10.2017 15:00 4:2
Mladost (P) Omiš 21.10.2017 15:00 3:0
Zmaj (M) Postira-Sardi 21.10.2017 15:00 0:1
Hvar Uskok 21.10.2017 12:00 1:3
Sloga (M) Orkan 22.10.2017 15:00 2:1
Jadran (KS) OSK 21.10.2017 15:00 1:0

Poredak

1 Uskok 7 5 2 6 15
2 Jadran (T) 7 4 2 5 13
3 Omladinac 7 3 1 4 12
4 Jadran (KS) 7 4 3 2 12
5 Zmaj (M) 7 3 2 4 11
6 GOŠK (KG) 7 3 2 2 11
7 Mladost (P) 7 3 3 1 10
8 Mosor 7 3 3 1 10
9 Sloga (M) 7 3 3 -2 10
10 Postira-Sardi 7 3 3 -6 10
11 Orkan 7 2 4 -1 7
12 Omiš 7 2 4 -3 7
13 Hvar 7 2 5 1 6
14 OSK 7 1 4 -14 5

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (T) OSK 28.10.2017 14:30
Orkan Jadran (KS) 28.10.2017 14:30
Uskok Sloga (M) 29.10.2017 14:30
Postira-Sardi Hvar 29.10.2017 14:30
Omiš Zmaj (M) 28.10.2017 14:30
GOŠK (KG) Mladost (P) 28.10.2017 14:30
Omladinac Mosor 28.10.2017 14:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Jadran (S) 21.10.2017 15:00 0:2
Glavice Poljicanin 1921 21.10.2017 15:00 0:4
Tekstilac Caporice-Trilj 21.10.2017 15:00 1:3
Krilnik Trilj-2001 22.10.2017 15:00 0:0
Vinjani Mracaj 22.10.2017 15:00 2:1
Vrlika Adriatic 21.10.2017 13:00 2:3

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Vinjani 5 4 0 9 13
2 Poljicanin 1921 5 4 0 6 13
3 Trogir 1912 5 4 1 9 12
4 Mracaj 5 3 1 5 10
5 Jadran (S) 5 2 1 1 8
6 Vrlika 5 2 2 1 7
7 Caporice-Trilj 5 2 3 0 6
8 Adriatic 5 2 3 -3 6
9 Tekstilac 5 2 3 -3 6
10 Glavice 5 1 4 -12 3
11 Trilj-2001 5 0 4 -6 1
12 Krilnik 5 0 4 -7 1

Raspored

Kolo 8    
Domaci Gosti Datum
Jadran (S) Adriatic 29.10.2017 14:30
Mracaj Vrlika 29.10.2017 14:30
Trilj-2001 Vinjani 28.10.2017 14:30
Caporice-Trilj Krilnik 29.10.2017 14:30
Poljicanin 1921 Tekstilac 28.10.2017 14:30
Trogir 1912 Glavice 28.10.2017 14:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaci Gosti Datum Rezultat
Vrisnik Vatra 22.10.2017 14:30 2:2
Mladost (S) Varbonj :
SOŠK Jadran (SG) 21.10.2017 15:00 5:0
Levanda Sloga (DnH) :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 2 2 0 6 6
2 Jelsa 1 1 0 1 3
3 Jadran (SG) 2 1 1 -3 3
4 Vatra 2 0 0 0 2
5 Mladost (S) 1 0 0 0 1
6 Vrisnik 2 0 1 -1 1
7 Sloga (DnH) 0 0 0 0 0
8 Varbonj 1 0 1 -1 0
9 Levanda 1 0 1 -2 0

Raspored

Kolo 3    
Domaci Gosti Datum
Varbonj Sloga (DnH)
Vatra Levanda
Jelsa SOŠK
Vrisnik Mladost (S)