Škole nogometa 2021-01-20T11:50:02+01:00

Obavijesti

Natječaj Ministarstva turizma i športa

 Natječaj za dodjelu subvencija školarina

ODRŽAN PLENUM 3. ŽNL

ODRŽAN PLENUM 3. ŽNL

ODRŽAN PLENUM 2. ŽNL

ODRŽAN PLENUM 2.ŽNL

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 53-2022

Balun 53-2022. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 52-2022

Balun 52-2022. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Škole nogometa

Bili As-Akademija Domagoj Balarin
Perivoj Ane Roje 7
21000  Split
+385 95 552 23 39
sportst@net.hr
Predsjednik: Domagoj Balarin
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres –
NK Brnaze

Brnaze 573
21230  Sinj
+385 21 700 429
sdelija3@gmail.com
Predsjednik: Stipe Delija
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres –
NK Elektroprijenos

Vrboran bb
21000 Split
+385 98 821 12 49
skola.nogometa.nkep@gmail.com
Predsjednik: Ilija Naletilić
Dres domaćina – crveni  Gostujući dres –
NK Galaxy

Magistrala Solin 13
21000 Split
+385 95 819 95 71
nkgalaxysplit@gmail.com
Predsjednik: Tomislav Petrić
Dres domaćina – plavi  Gostujući dres –
NK Imotski 1991

Petra Vrdoljaka 32/A
21260 Imotski
+385 98 542 007
nkimotski91@gmail.com
Predsjednik: Vinko Malenica
Dres domaćina – crni  Gostujući dres –
NK Pauk

Ante Rudana 47
21222 Marina
+385  98 973 14 68
nkimotski91@gmail.com
Predsjednik: Ante Mamut
Dres domaćina – žuti  Gostujući dres –
NK Pomak

Stinice 22
21000 Split
+385 21 49 00 14
nogometni.klub.pomak@gmail.com
Predsjednik: Vojko Kliškić
Dres domaćina – modri  Gostujući dres – bijeli
NK Sjever
Lovrinačka 18
21000 Split
+385 97 635 53 71
vinkomaraca@gmail.com
Predsjednik: Tonći Vujnović
Dres domaćina – žuti  Gostujući dres –
NK Spalato

Terzićeva 9
21000 Split
+385 95 856 60 16
bartulovict@gmail.com
Predsjednik: Toni Bartulović
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres –
NK Spinut

Kralja Zvonimira 48
21000 Split
+385 91 519 62 01
goran.milanko@st.htnet.hr
Predsjednik: Goran Milanko
Dres domaćina – bijeli  Gostujući dres – plavi
DNK Talent

Doverska 17
21000 Split
+385 99 721 14 12
dnktalent@gmail.com
Predsjednik: Ivan Buljanović
Dres domaćina – žuti  Gostujući dres – plavi
NK Union
Domovinskog rata 49
21312  Podstrana
+385 98 130 03 49
nkunionpodstrana@net.hr
Luka Ćelić
Dres domaćina – ljubičasti  Gostujući dres –
NK Vis
Vukovarska 71
21480 Vis
discover-vis@st.t-com.hr
+385 91 549 37 71
Predsjednik: Dalibor Damjanović
Dres domaćina – crveni  Gostujući dres – plavi

1. ŽNL

Rezultati

Kolo: 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Omiš NK Tekstilac 26.11.2022 14:00 4:0
HNK Val NK Mračaj 26.11.2022 14:00 3:0
NK Imotski HNK Jadran (KS) 26.11.2022 14:30 0:4
NK Primorac (S) HNK Slaven Trogir 26.11.2022 14:00 0:1
NK Omladinac Vranjic NK Vinjani 26.11.2022 14:15 6:3
NK Mladost Proložac HNK Jadran (T) 27.11.2022 13:00 2:1
NK OSK NK Orkan 27.11.2022 13:30 3:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Omiš 11 10 1 0 +31 31
2. NK OSK 11 8 3 0 +20 27
3. HNK Jadran (KS) 12 8 3 1 +16 27
4. NK Mladost Proložac 12 7 1 4 +5 22
5. HNK Slaven Trogir 12 5 3 4 +7 18
6. NK Omladinac Vranjic 12 4 3 5 +6 15
7. NK Mračaj 12 4 3 5 -13 15
8. NK Primorac (S) 12 3 4 5 -3 13
9. HNK Val 12 3 4 5 -5 13
10. HNK Jadran (T) 12 2 4 6 -8 10
11. NK Vinjani 12 2 4 6 -11 10
12. NK Imotski 12 3 1 8 -17 10
13. NK Tekstilac 12 2 3 7 -16 9
14. NK Orkan 12 1 5 6 -12 8

Raspored

Kolo: 13      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Orkan NK Omiš 03.12.2022 13:30 -:-
HNK Jadran (T) NK OSK 03.12.2022 13:30 -:-
NK Vinjani NK Mladost Proložac 03.12.2022 13:30 -:-
HNK Slaven Trogir NK Omladinac Vranjic 03.12.2022 13:30 -:-
HNK Jadran (KS) NK Primorac (S) 03.12.2022 13:30 -:-
NK Mračaj NK Imotski 04.12.2022 13:30 -:-
NK Tekstilac HNK Val 04.12.2022 13:30 -:-

2. ŽNL

Rezultati

Kolo: 10      
Domaći Gosti Datum Rezultat
HBDNK Mosor-Sveti Jure NK Trilj 2001 26.11.2022 14:00 5:1
NK Adriatic NK Postira-Sardi 26.11.2022 17:45 5:1
NK Čaporice Trilj NK Mosor Žrnovnica 26.11.2022 14:00 6:1
NK Dalmatinac Split NK Prugovo 26.11.2022 14:00 3:0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Adriatic 8 6 1 1 +20 19
2. HBDNK Mosor-Sveti Jure 9 5 1 3 +12 16
3. NK Poljičanin 1921 8 5 1 2 +4 16
4. NK Postira-Sardi (-1) 8 5 0 3 +6 14
5. NK Dalmatinac Split 8 4 1 3 +7 13
6. NK Čaporice Trilj 8 4 0 4 +1 12
7. NK Mosor Žrnovnica 9 3 0 6 -14 9
8. NK Trilj 2001 6 1 0 5 -11 3
9. NK Prugovo 8 1 0 7 -25 3

Raspored

Kolo: 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Prugovo NK Čaporice Trilj 03.12.2022 13:30 -:-
NK Mosor Žrnovnica NK Postira-Sardi 03.12.2022 13:30 -:-
NK Adriatic HBDNK Mosor-Sveti Jure 03.12.2022 13:30 -:-
NK Trilj 2001 NK Poljičanin 1921 03.12.2022 13:30 -:-

3. ŽNL

Rezultati

Kolo: 6      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Levanda NK SOŠK Svirče 27.11.2022 14:00 1:0
NK Varbonj NK Vrisnik 27.11.2022 14:00 1:1
NK Sloga Dol na Hvaru HNK Jadran (SG) 27.11.2022 14:30 0:5
NK Jelsa NK Hvar 26.11.2022 14:00 1:2
HNK Vatra NK Mladost Sućuraj 27.11.2022 12:15 8:0

Poredak

POZ. Klub OU POB NER POR GR Bod
1. NK Hvar 6 6 0 0 +13 18
2. HNK Jadran (SG) 6 5 0 1 +14 15
3. HNK Vatra 5 4 1 0 +18 13
4. NK Vrisnik 6 3 1 2 +1 10
5. NK Jelsa 5 2 1 2 0 7
6. NK Sloga Dol na Hvaru 6 2 0 4 -8 6
7. NK Varbonj 6 1 2 3 -1 5
8. NK Levanda 6 1 1 4 -8 4
9. NK Mladost Sućuraj 6 1 1 4 -13 4
10. NK SOŠK Svirče 6 0 1 5 -16 1

Raspored

Kolo: 7      
Domaći Gosti Datum Rezultat
NK Mladost Sućuraj NK Levanda 03.12.2022 00:00 -:-
NK Hvar HNK Vatra 03.12.2022 14:30 -:-
NK Jelsa HNK Jadran (SG) 03.12.2022 13:00 -:-
NK Vrisnik NK Sloga Dol na Hvaru 03.12.2022 00:00 -:-
NK SOŠK Svirče NK Varbonj 03.12.2022 00:00 -:-