Škole nogometa 2017-03-13T10:18:38+00:00

Obavijesti

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do

LIGE POČETNIKA 2017 REZULTATI I TABLICE

Prva liga početnika 2017

Savez neće raditi dana 16.06.2017.godine

Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske – Split    

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 24-2017

Balun 24-2017. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 23-2017

Balun 23-2017. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Škole nogometa

Bili As-Akademija Domagoj Balarin
Perivoj Ane Roje 7
21000  Split
+385 95 55 55 339
sportst@net.hr
Predsjednik:
Dres domaćina –bijeli Gostujući dres –
NK Brazzia
Vladimira Nazora 14
21400 Supetar
+385 98 18 60 453
Predsjednik: Frane Kurte
Dres domaćina –    Gostujući dres –
NK Krilnik

Poljudsko šetalište
Split
Gojsalić Ante
NK Brda

Mostarska 50
21000  Split
+385 95 35 55 000
Predsjednik: Ivan Matković
ivan.matkovic1950@gmail.com
Dres domaćina – žuti   Gostujući dres –
NK Elektroprijenos

Vrboranska bb
Split
+385 21 435135
skola.nogometa.nkep@gmail.com
Mario Gudelj
NK Pomak

Stinice 22
21000 Split
+385 21 49 00 14
nogometni.klub.pomak@gmail.com
Predsjednik: Vojko Kliškić
Dres domaćina – crveno-modri Gostujući dres – bijeli
NK Spinut

Kralja Zvonimira 48
21000 Split
+385 91 51 96 201
goran.milanko@st.htnet.hr
Predsjednik: Goran Milanko
Dres domaćina – svijetlo plavi Gostujući dres –
NK Talent

Doverska 11
21000 Split
+385 99 72 11 412
n.c.splitiotoci@gmail.com
Predsjednik: Ivan Buljanović
Dres domaćina – bijelo-plavi     Gostujući dres –
NK Union
Domovinskog rata 49
21312  Podstrana
nkunionpodstrana@net.hr
Bailo Zdravko
Dres domaćina – ljubičasti  Gostujući dres –
NK Vis
Vukovarska 71
21480 Vis
discover.vis.st.t-com.hr
+385 91 59 45 242
Predsjednik:
Dres domaćina – bijeli    Gostujući dres – plavi

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Postira-Sardi Jadran (S) 28.05.2017 17:30 6 : 0
Glavice Mosor 28.05.2017 17:30 0 : 3
Jadran (KS) Uskok 28.05.2017 17:30 5 : 3
Vinjani Urania 28.05.2017 17:30 1 : 1
Jadran (T) GOŠK (KG) 28.05.2017 17:30 1 : 2
Mračaj Omladinac 28.05.2017 17:30 1 : 1
Sloga (M) Mladost (P) 28.05.2017 17:30 2 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Urania 26 18 4 46 58
2 Sloga (M) 26 15 3 32 53
3 Uskok 26 13 6 11 46
4 Jadran (KS) 26 13 8 21 44
5 Jadran (T) 26 11 8 15 40
6 GOŠK (KG) 26 12 12 10 38
7 Omladinac 26 10 8 1 38
8 Mosor 26 11 11 3 37
9 Mladost (P) 26 10 11 1 35
10 Postira-Sardi 26 8 11 1 31
11 Vinjani 26 7 11 -14 29
12 Jadran (S) 26 8 14 -28 28
13 Mračaj 26 5 15 -32 21
14 Glavice 26 2 21 -67 9

Raspored

Kolo 26    
Domaći Gosti Datum
Postira-Sardi Jadran (S) 28.05.2017 17:30
Glavice Mosor 28.05.2017 17:30
Jadran (KS) Uskok 28.05.2017 17:30
Vinjani Urania 28.05.2017 17:30
Jadran (T) GOŠK (KG) 28.05.2017 17:30
Mračaj Omladinac 28.05.2017 17:30
Sloga (M) Mladost (P) 28.05.2017 17:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Poljičanin 1921 Dalmatinac (S) 25.03.2017 16:00 1 : 1
Vrlika Trilj 25.03.2017 16:00 6 : 0
Čaporice-Trilj Trogir 1912 26.03.2017 16:00 2 : 2
Hvar Tekstilac 25.03.2017 14:00 7 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Hvar 16 14 2 54 42
2 Trogir 1912 16 11 2 18 36
3 Poljičanin 1921 16 11 3 25 35
4 Trilj 16 8 7 -2 25
5 Vrlika 16 5 9 -12 17
6 Adriatic 16 5 11 -11 15
7 Čaporice-Trilj 16 4 10 -32 14
8 Tekstilac 16 4 11 -28 13
9 Dalmatinac (S) 16 3 10 -12 12

Raspored

Kolo 19    
Domaći Gosti Datum
Čaporice-Trilj Tekstilac 02.04.2017 16:00
Vrlika Trogir 1912 01.04.2017 16:00
Poljičanin 1921 Trilj 01.04.2017 16:00
Adriatic Dalmatinac (S) 01.04.2017 16:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Levanda Sloga (DnH) 30.04.2017 14:30 3 : 0
Vrisnik SOŠK 30.04.2017 14:30 2 : 2
Jadran (SG) Vatra 30.04.2017 14:30 0 : 4
Varbonj Jelsa 30.04.2017 14:30 4 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 16 13 2 20 40
2 Vrisnik 16 8 4 8 28
3 Varbonj 16 8 5 11 27
4 Mladost (S) 16 8 6 4 26
5 Jadran (SG) 16 7 7 6 23
6 Levanda 16 7 7 2 23
7 Jelsa 16 7 8 -2 22
8 Vatra 16 4 11 -22 13
9 Sloga (DnH) 16 1 13 -27 5

Raspored

Kolo 17    
Domaći Gosti Datum
Vatra Varbonj
SOŠK Jadran (SG)
Sloga (DnH) Vrisnik
Mladost (S) Levanda