Ženski klubovi 2017-01-19T14:05:15+00:00

Obavijesti

Produljenje članarina igrača za 2019. godinu

PRODULJENJE ČLANARINA IGRAČA ZA 2019. GODINU Svi klubovi

KUP OTOKA HVARA

Finale kupa otoka Hvara

Glasnik

Produljenje članarina igrača za 2019. godinu

PRODULJENJE ČLANARINA IGRAČA ZA 2019. GODINU Svi klubovi

KUP OTOKA HVARA

Finale kupa otoka Hvara

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Ženski klubovi

ŽNK Dalmacija
Brune Bušića 78
21216  Kaštel Stari
+385 21 23 17 12
anita.cavka@gmail.com
Dres domaćina – bijeli    Gostujući dres
ŽNK Glavice
Glavice
21230 Glavice (Sinj)
Predsjednik: Milanović Ante
Dres domaćina – crveni   Gostujući dres
ŽNK Marjan

8. Mediteranskih Igara 2
21000 Split
+385 21 22 31 80
jozo.piric@gmail.com
www.znkmarjan.com
Predsjednica: Mirta Šurjak
Dres domaćina – Gostujući dres –
ŽNK Split

Hrvatske mornarice 10
21000 Split
+385 91 52 12 947
Predsjednik: Adorić Tonći
Dres domaćina – Gostujući dres –

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jadran (T) Zmaj (M) 24.11.2018 1 : 0
Mladost (P) Orkan 24.11.2018 1 : 3
Omladinac Val 24.11.2018 1 : 2
Jadran (KS) OSK 24.11.2018 3 : 0
Postira-Sardi Omiš 24.11.2018 2 : 2
GOŠK (KG) Poljičanin 1921 24.11.2018 4 : 1
Vinjani Sloga (M) 24.11.2018 0 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Sloga (M) 13 10 0 28 33
2 Jadran (T) 13 7 3 22 24
3 Zmaj (M) 13 8 5 18 24
4 Omiš (-1) 13 7 2 9 24
5 OSK 13 7 5 3 22
6 Jadran (KS) 13 6 4 7 21
7 GOŠK (KG) 13 6 4 2 21
8 Omladinac 13 5 4 2 19
9 Orkan (-1) 13 5 6 -1 16
10 Mladost (P) 13 4 7 -8 14
11 Poljičanin 1921 13 4 8 -16 13
12 Postira-Sardi 13 3 8 -19 11
13 Val 13 2 10 -23 7
14 Vinjani 13 1 9 -24 6

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
Zmaj (M) Sloga (M) 02.03.2019 15:00
Vinjani Poljičanin 1921 02.03.2019 15:00
GOŠK (KG) Omiš 02.03.2019 15:00
Postira-Sardi OSK 03.03.2019 15:00
Jadran (KS) OSK 02.03.2019 15:00
Omladinac Orkan 02.03.2019 15:00
Mladost (P) Jadran (T) 02.03.2019 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Tekstilac Trogir 1912 18.11.2018 1 : 0
Adriatic Čaporice-Trilj 17.11.2018 6 : 1
Vrlika Jadran (S) 17.11.2018 0 : 2
Trilj-2001 Mračaj 17.11.2018 1 : 6

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Mračaj 11 9 1 22 28
2 Tekstilac 11 7 1 18 24
3 Jadran (S) 11 7 1 15 24
4 Trogir 1912 11 3 5 4 12
5 Vrlika 11 3 6 -13 12
6 Trilj-2001 (-2) 11 3 5 -9 10
7 Čaporice-Trilj 11 1 9 -23 4
8 Adriatic (-6) 11 2 7 -14 2

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Trogir 1912 Trilj-2001 16.03.2019 15:30
Mračaj Vrlika 16.03.2019 15:30
Jadran (S) Adriatic 16.03.2019 15:30
Čaporice-Trilj Tekstilac 16.03.2019 15:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mladost Levanda (S) 06.05.2018 3:2
Vrisnik Sloga (DnH) 06.05.2018 2:3
Jadran (SG) Jelsa 05.05.2018 1:3
Vatra Varbonj :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 15 12 1 41 38
2 Jelsa 15 10 2 15 33
3 Varbonj 14 9 4 14 28
4 Mladost (S) 15 7 6 -7 23
5 Jadran (SG) 15 6 6 3 21
6 Vrisnik 15 4 7 -2 16
7 Sloga (DnH) 15 4 9 -15 14
8 Levanda 16 2 11 -29 9
9 Vatra 14 1 9 -20 7

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
SOŠK Sloga (DnH)
Jadran (SG) Mladost (S)
Vrisnik Varbonj
Jelsa Vatra