2017-04-10T14:05:12+00:00 travanj 10, 2017|djeca u11, dječaci, informacije, Nekategorizirano|

Uskrsni turnir Vranjic 2017. za 2008. godište

Sutra na rasporedu finale kupa NSŽSD

Sutra

Raspored U-11 – 17. kolo

Raspored

Raspored U-9 – 15. kolo

Raspored

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA 24.05.2018.

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 24. svibnja

Objavljen je raspored za Uskrsni turnir Vranjic 2017. (2008. godište)

NEDJELJA , 09.04.2017. – 2008 godište

15.00 sati UNION – PRIMORAC 1929
15.30 sati SPLIT – ČAPORICE
16.00 sati SJEVER – SOLIN
16.30 sati OMLADINAC – ORKAN
17.00 sati ORKAN– JADRAN KS
17.30 sati SPLIT – UNION
18.00 sati ADRIATIC – OMLADINAC 2
18.30 sati HAJDUK – SOLIN
19.00 sati OMLADINAC – JADRAN KS
19.30 sati HAJDUK – OMLADINAC 2

PONEDJELJAK , 10.04.2017. – 2008 godište

15.30 sati ADRIATIC – SOLIN
16.00 sati OMLADINAC – DOŠK
16.30 sati DOŠK 2 – PRIMORAC 1929
17.00 sati OMLADINAC 2 – SOLIN
17.30 sati HAJDUK – SJEVER
18.00 sati USKOK – DOŠK
18.30 sati DOŠK 2 – ČAPORICE
19.00 sati USKOK – JADRAN KS
19.30 sati UNION – ČAPORICE
20.00 sati SJEVER – OMLADINAC 2

UTORAK , 11.04.2017. – 2008 godište

15.30 sati ADRIATIC – SJEVER
16.00 sati SPLIT – PRIMORAC 1929
16.30 sati DOŠK – ORKAN
17.00 sati SPLIT – DOŠK 2
17.30 sati HAJDUK – ADRIATIC
18.00 sati USKOK – OMLADINAC
18.30 sati DOŠK – JADRAN KS
19.00 sati PRIMORAC 1929 – ČAPORICE
19.30 sati USKOK – ORKAN
20.00 sati DOŠK 2 – UNION

SRIJEDA , 09.04.2017. – 2008 godište

15.00 sati ČETVRTFINALE 1
15.30 sati ČETVRTFINALE 2
16.00 sati ČETVRTFINALE 3
16.30 sati ČETVRTFINALE 4
17.00 sati POLUFINALE 1-2
17.30 sati POLUFINALE 3-4
18.00 sati Revijalna utakmica žena MNK HAJDUK-ŽNK MARJAN
18.30 sati SUSRET ZA 3.MJESTO
19.00 sati F I N A L E

Sve informacije mogu se pronaći na slijedećem linku: TurnirVranjic2017

Sutra na rasporedu finale kupa NSŽSD

Sutra se u Mravincima, na stadionu Glavica, s

Raspored U-11 – 17. kolo

Raspored odigravanja utakmica 17. kola liga početnika (U-11)

Raspored U-9 – 15. kolo

Raspored odigravanja utakmica 15. kola liga mlađih početnika