2017-05-11T10:30:11+00:00 svibanj 11, 2017|dječaci, Nekategorizirano, selekcija|

SELEKCIJSKA UTAKMICA U-13

Sutra na rasporedu finale kupa NSŽSD

Sutra

Raspored U-11 – 17. kolo

Raspored

Raspored U-9 – 15. kolo

Raspored

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA 24.05.2018.

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 24. svibnja

U četrvrtak 04.05.2017.,u Splitu na Poljudu u organizaciji Instruktorske službe Saveza,  odigrana je  selekcijska utakmica U13   između N.c. Split i otoci (selekcija sastavljena isključivo od djece sa Brača i Hvara) i N.c. Imotski.

Nastupile su dvije momčadi: momčad Nogometnog centra „Split i otoci“ i momčad „Nogometnog centra „Imotski“.

Za N.C. Split i otoci nastupili su : Toni Bracanović (Hvar), Benedikt Štambuk (Postira), Duje Klepo (Jadran S.), Bartul Milatić (Hvar), Dino Kolumbić (Hvar), Jurica Barišić (Hvar), Jure Petrić (Jadran S.G.), Ivan Grebenar (Jadran S.), Mateo Fistanić (Hvar), Toni Milatić (Hvar), Josip Balić (Hvar), Antonio Zlatar (Postira), Stipe Petrić (Hvar), Antoni Vučetić (Hvar), Tonči Domančić (Hvar), Ivan Cvitanić (Postira), Dino Visković ( Hvar), Ivan B.Kolarov (Postira), Benjamin Dulčić (Jadran S.G.), Adriano Balić (Hvar), Marin Panadol (Hvar), Toni Gospodnetić (Jadran S.) i Matej Androšević (Postira).

Momčad otoka su vodili Koordinatori nogometnih podcentara Hvar i Brač Lorenco Tudor i Frane Kurte.

N.c. Imotski predstavljali su : Filip Čapin (Croatia), Josip Čujić (Kamen), Ivan Gabriel Jukić (Mračaj), Josip Nuić (Croatia), Stipe Cvitanušić (Mračaj), Marijan Šuto (Croatia), Petar Krešimir Puljiz (Mračaj), Frane Jerković (Imotski), Petar Marjanović (Mračaj), Petar Škegro (Mladost), Branko Bušić (Vinjani), Mate Jažić (Imotski), Ivan Budimir (Imotski), Marko Dragović (Imotski), David Ivkošić (Croatia), Ante Jerković (Imotski), Ante Šuto (Croatia) i Josip Grbavac (Mladost).

Momčad N.c. Imotski vodio je Koordinator N.c. Imotski Vinko Malenica.

Fizioterapeut prisutan na utakmici : Luka Vukman

Utakmicu su promatrali Koordinator kampova Hns-a Tiho Trogrlić,  Koordinator N.c. Split i otoci Ivan Buljanović, te treneri klubova: Andro Komazin, Ivica Šantić, Tino Trbić, Tadej Marojević i polaznici Nogometne Akademije Roko Kurtović i Marko Marković.

Rezultat na utakmici bio je manje bitan,a sama utakmica poslužila je za procijenu kvalitete djece koja su nastupila.

Sutra na rasporedu finale kupa NSŽSD

Sutra se u Mravincima, na stadionu Glavica, s

Raspored U-11 – 17. kolo

Raspored odigravanja utakmica 17. kola liga početnika (U-11)

Raspored U-9 – 15. kolo

Raspored odigravanja utakmica 15. kola liga mlađih početnika