2017-05-26T20:53:05+00:00 svibanj 26, 2017|dječaci, informacije, Klubovi informacije, Nekategorizirano, pioniri, selekcija|

U Dugopolju održana Završna selekcija igrača rođenih 2004. godine

Službeni Glasnik Balun 24-2017

Balun

Službeni Glasnik Balun 23-2017

Balun

Saziv Skupštine Saveza.

Saziv Skupštine Saveza              

Službeni Glasnik Balun 22-2017

Balun

 Jučer je, 25. 05. 2017., na terenu s umjetnom travom u Dugopolju, u organizaciji Instruktorske službe našeg Saveza održana Završna selekcijska utakmica za dječake rođene 2004. godine.

Nastupili su igrači iz klubova našeg Saveza, njih 44, koji su izabrani u suradnji Instruktora Saveza i stručnih Koordinatora Nogometnih centara. Nastupili su:

ADRIATIC: Luka Hočevar, Karlo Marković, Boško Jemo, Luka Pažanin, Toni Varnica, Bartul Prančević,

Duje Buličić, Duje Koljanin, Ino Vuko

CROATIA: Ante Šuto,

DALMATINAC: Luka Buzolić Vučica

DUGOPOLJE: Mate Smodlaka

GOŠK: Nino Ševo, Neno Zekić, Ante Mula, Toma Ivković

HRVACE: Damir Stanić

IMOTSKI: Ivan Budimir

JADRAN (T): Lovre Čović

JUNAK: Marin Kamber, Luka Botica, Antonio Klarić Kukuz

MOSOR: Marko Urlić, Antonio Živković

MRAČAJ: Petar Marjanović

OMIŠ: Duje Tomasović, Marko Stipinović, Ante Vuković

OSK: Petar Jukić

SLOGA: Bepo Matković

TROGIR 1912: Toni Milat, Jozo Vukman

UNION: Marko Brstilo

USKOK: Roko Elezović

VAL: Matej Petrasilo, Mirko Tokić

ZMAJ: Rino Škorlić, Stipe Čović, Dražen Lozo, Roko Matijašević, Niko Žamić, Andrija Botica, Tihomir

Ćapin, Toni Nikolić

Nisu nastupili pozvani igrači:

Mislav Petrović-ZMAJ, Jure Prkačin i Luka Anđelić-SOLIN,  zbog odlaska na turnir,

Mateo Todorić-IMOTSKI zbog školski obveza,

Branko Bušić-VINJANI, Ante Živalj-TROGIR 1912 i Roko Biličić-ZMAJ, zbog bolesti

Igrači su nastupili u momčadima crveni i žuti, pod stručnim vodstvom:

Zdravko Marić, prof.-Instruktor NSŽSD-e

Tiho Trogrlić-Koordinator HNS-a za Razvojne kampove

Ivan Buljanović-Koordinator NC Split i otoci

Vinko Malenica-Koordinator NC Imotski

Damir Roso, prof.-Koordinator NC Trogir-Kaštela-Solin

Slaven Lakić, prof.-Koordinator NC Sinj-Vrlika-Trilj

Branko Šušnjara-Koordinator  NC Omiš-Makarska

Milenko Bikić-Koordinator za vratare

Goran Kesar-Trener momčadi NC Omiš-Makarska

Nediljko Šušnjara-Trener NC Omiš-Makarska

Boženko Lešina-Trener momčadi NC Imotski

Sudac je bio Stjepan Šušnjara iz Sinja.

O zdravlju je brinuo fizioterapeut Ivica Čipčić iz Dugopolja.

Utakmice je snimao Miro Mihalj, fotografirao Jadran Marić, prof.-tajnik Komisije nogometnih trenera NSŽSD-e.

Utakmica nije imala rezultatski značaj, a poslužila je kao stručno-selekcijska aktivnost trenerima, koji su imali zadatak da procjene profil igrača i izaberu dvije, najbolje moguće momčadi.

U procjenjivanju su sudjelovali treneri, njih 25:

Zdravko Jukić-Adriatic

Goran Milanko-Spinut

Marko Marković-Talent

Marijan Karoglan-Croatia

Marin Grčić

Roko Kurtović

Antonio Radošević-Dugopolje

Ivan Odak-Trogir 1912

Marko Milat-Trogir 1912

Filip Matijaš-Trogir 1912

Robert Bošnjak-Dalmatinac

Stipe Grčić-Junak

Mirko Grabovac-Junak

Miroslav Bešlić-Elektroprijenos

Domagoj Boban-Elektroprijenos

Vinko Marača-Sjever

Ivan Parčina-Sjever

Jerko Jelić-Sjever

Miljenko Ševelj

Goran Milanko-Spinut

Ante Vidulin-Urania

Toni Jakir-Urania

Ivan Jezidžić-Urania

Mate Radić-Hajduk

Vedran Kukoč-Hajduk

Službeni Glasnik Balun 24-2017

Balun 24-2017. Službeni glasnik Nogometnog saveza Županije splitsko-dalmatinske

Službeni Glasnik Balun 23-2017

Balun 23-2017. Službeni glasnik Nogometnog saveza Županije splitsko-dalmatinske

Saziv Skupštine Saveza.

Saziv Skupštine Saveza               Temeljem odredbi članka 29. Statuta i članka