2017-01-30T19:12:16+00:00 siječanj 25, 2017|informacije, Klubovi informacije, kup|

NSŽSD KUP RASPORED

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 16. rujna

Tečaj za nogometnog suca – obavijest

OBAVIJEST O

Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske – Split

 PREDKOLO

11. i 12. 02.2017. godine s početkom u 14.30 sati

Stari Grad: Jadran (SG) Poljičanin 1921 11.02.2017. u 14:30 sati
Sinj: Tekstilac Glavice 11.02.2017. u 14:30 sati
Vrlika: Vrlika Trogir 1912 11.02.2017. u 14:30 sati
Split: Adriatic Varbonj 11.02.2017. u 14:30 sati
Trilj: Trilj Čaporice-Trilj 11.02.2017. u 14:30 sati
Split: Dalmatinac Levanda 12.02.2017. u 14:30 sati
Tučepi: Jadran (T) Hvar 12.02.2017. u 14:30 sati

 

Satnica odigravanja se može međusobno dogovoriti osim klubova koji putuju s otoka jer se satnica mora uskladiti s redovnim prijevozom trajekta.

1.KOLO

IGRA SE 18. i 19. 02. 2017. god. u 14.30 sati

Trilj: Trilj/Čaporice-Trilj OSK 18.02.2017. u 14:30 sati
Stari Grad/Srinjine: Jadran (SG)/Poljičanin 1921 Mosor 18.02.2017. u 14:30 sati
Sinj/Glavice: Tekstilac/Glavice Hrvace 18.02.2017. u 14:30 sati
Split/Vrbanj: Adriatic/Varbonj Solin 18.02.2017. u 14:30 sati
Ivanbegovina: Kamen Imotski 18.02.2017. u 14:30 sati
Vinjani: Vinjani Mladost 18.02.2017. u 14:30 sati
Kaštel Gomilica: GOŠK Jadran (KS) 18.02.2017. u 14:30 sati
Vranjic: Omladinac Val 18.02.2017. u 14:30 sati

 

Split/Hvar: Dalmatinac/Levanda Sloga (M) 19.02.2017. u 14:30 sati
Vrlika/Trogir: Vrlika/Trogir 1912 Primorac 19.02.2017. u 14:30 sati
Tučepi/Hvar: Jadran(T)/Hvar Junak 19.02.2017. u 14:30 sati
Klis: Uskok Dugopolje 19.02.2017. u 14:30 sati
Supetar: Jadran (S) Omiš 19.02.2017. u 14:30 sati
Postira: Postira-Sardi Orkan 19.02.2017. u 14:30 sati
Runovići: Mračaj Croatia (Z) 19.02.2017. u 14:30 sati
Baška Voda: Urania Zmaj 19.02.2017. u 14:30 sati

 

Poveznica za skidanje rasporeda u pdf formatu.

2.kolo Kupa NSŽSD po rasporedu se odigrava 25. i 26. 02.2017. godine s početkom u 15.00 sati

Raspored parova, delegata i sudaca liga mlađih kategorija

Raspored parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice

ODLUKE DISCIPLINSKOG SUCA

DISCIPLINSKI SUDAC Split, 16. rujna 2018. Na temelju članaka 50.,51., 53., 54.,

Raspored parova, delegata i sudaca za 7. kolo 2. ŽNL

Raspored parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice