REZULTATI I RASPORED KUPA OTOKA HVARA

HVARSKA  NOGOMETNA  LIGA REZULTAT  1.  KOLA  KOLA  KUPA OTOKA HVARA    N.K.VARBONJ    N.K.SOŠK                1:6                                   RASPORED  II  KOLA KUPA  OTOKA HVARA

2017-05-10T14:41:18+00:00 svibanj 10, 2017|kup, Nekategorizirano|

POLUFINALE KUPA NSŽSD-e

Hrvatski nogometni kup na području NSŽSD-e   POLUFINALE 24.05.2017. u 17:30 sati Vranjic: OMLADINAC CROATIA Imotski: IMOTSKI DUGOPOLJE Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

2017-05-08T12:02:28+00:00 svibanj 8, 2017|informacije, kup, Nekategorizirano|

Rezultati 2.kolo Kupa NSŽSD-e

2.kolo Kupa NSŽSD Baška Voda: Urania Dugopolje 0:2 Mravince: Sloga Orkan 4:1 Tučepi: Jadran (T) Croatia (Z) 0:2 Kaštel Gomilica: GOŠK Solin 2:3 Vinjani: Vinjani Imotski 0:2 Omiš: Omiš Omladinac 3:3  11m(4:5) Žrnovnica: Mosor Primorac (S) 1:1  11m (1:3) Hrvace: Hrvace OSK 4:2 Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI

2017-02-27T09:00:32+00:00 veljača 27, 2017|informacije, kup, Nekategorizirano|

Rezultati 1.kolo Kupa NSŽSD-e

Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske – Split 1.KOLO Trilj: Čaporice-Trilj OSK 1:3 Srinjine: Poljičanin 1921 Mosor 0:2 Glavice: Glavice Hrvace 21.02.2017. u 15:00 sati Split: Adriatic Solin 0:5 Ivanbegovina: Kamen Imotski 1:1   11m (4:5) Vinjani: Vinjani Mladost 2:1 Kaštel Gomilica: GOŠK Jadran (KS) 2:0 Vranjic: Omladinac Val 2:0   Split: Dalmatinac Sloga (M)

2017-02-27T08:47:27+00:00 veljača 20, 2017|informacije, kup, Nekategorizirano|

Rezultati pretkola i 1.kolo Kupa NSŽSD-e

Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske – Split  PREDKOLO Stari Grad: Jadran (SG) Poljičanin 1921 1:1 na jedanaesterce 4:6 Sinj: Tekstilac Glavice 2:4 Vrlika: Vrlika Trogir 1912 0:1 Split: Adriatic Varbonj 4:0 Trilj: Trilj Čaporice-Trilj 1:3 Split: Dalmatinac Levanda 4:1 Tučepi: Jadran (T) Hvar 3:2 1.KOLO IGRA SE 18. i 19. 02. 2017. god.

2017-02-12T17:51:11+00:00 veljača 12, 2017|informacije, kup, Nekategorizirano|

NSŽSD KUP RASPORED

Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske – Split  PREDKOLO 11. i 12. 02.2017. godine s početkom u 14.30 sati Stari Grad: Jadran (SG) Poljičanin 1921 11.02.2017. u 14:30 sati Sinj: Tekstilac Glavice 11.02.2017. u 14:30 sati Vrlika: Vrlika Trogir 1912 11.02.2017. u 14:30 sati Split: Adriatic Varbonj 11.02.2017. u 14:30 sati Trilj: Trilj Čaporice-Trilj

2017-01-30T19:12:16+00:00 siječanj 25, 2017|informacije, Klubovi informacije, kup|