2020-08-17T13:54:59+02:00 17 kolovoza, 2020|kup, Nekategorizirano|

Croatia bolja od GOŠK-a (KG) u polufinalu Kupa NSŽSD, Zmijavčani u finalu dočekuju Solin

Jučer je u Kaštel Gomilici odigrana druga polufinalna utakmica Kupa NSŽSD za seniore u kojoj je GOŠK (KG) ugostio Croatiju. Drugoligaš iz Zmijavaca nakon prvih 45 minute igre imao je prednost 1:0 koju je u nastavku povećao na 2:0 da bi potom domaćini uspjeli smanjiti na 1:2 i probuditi nadu u preokret. No, vrlo skoro Croatia odlazi na nova dva pogotka, a 1:3 je bio i konačan rezultat utakmice.

Drugoligaško finale između Croatije i Solina odigrati će se u srijedu, 19.08., s početkom u 19 sati u Zmijavci, na ŠRC Marijan Šuto-Mrma.

ZAPISNIK IZVRŠENIH REGISTRACIJA – 26.11.2020.