Delegati 2017-01-19T14:12:39+00:00

Obavijesti

Plenarni sastanak sudaca i trening – obavijest

OBAVIJEST SUCIMA I SUDAČKIM INSTRUKTORIMA U srijedu, 18.9.2019.

U tijeku prijave za 20. prvenstvo veterana HNS-a u Poreču

UVJETI I OBRAZAC ZA PRIJAVU

Raspored utakmica kupa za mlađe kategorije

Nakon odigranih utakmica 1.

Glasnik

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI – 2

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI

Službeni Glasnik Balun 25-2019

Balun 25-2019. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

listopad 2018

Priznavanje inozemnih stručnih kvalifikacija iz područja športa

Državna tajnica Središnjeg državnog ureda za šport, Janica Kostelić, na temelju članka 16. stavka 3. Zakona o reguliranim profesijama i priznavanju inozemnih stručnih kvalifikacija („Narodne novine“, broj: 82/15), Zakona o sportu („Narodne novine“,

POPIS SPECIJALISTA MEDICINE RADA I SPORTA

POPIS SPECIJALISTA MEDICINE RADA I SPORTA Popis možete preuzeti OVDJE Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mladost (P) Omladinac 15.09.2019 4 : 1
Jadran (KS) OSK 14.09.2019 1 : 1
Mračaj Omiš 14.09.2019 0 : 0
Postira-Sardi Zmaj (M) 15.09.2019 3 : 0
Jadran (T) Orkan 14.09.2019 0 : 0
Imotski GOŠK (KG) 14.09.2019 2 : 1
Poljičanin 1921 Primorac 14.09.2019 0 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Mladost (P) 2 2 0 0 7 6
2 Primorac 2 2 0 0 7 6
3 Postira-Sardi 2 2 0 0 5 6
4 Omiš 2 1 1 0 3 4
5 OSK 2 1 1 0 2 4
6 GOŠK (KG) 2 1 0 1 2 3
7 Imotski 2 1 0 1 -4 3
8 Mračaj 2 0 2 0 0 2
9 Orkan 2 0 1 1 -2 1
10 Jadran (KS) 2 0 1 1 -3 1
11 Jadran (T) 2 0 1 1 -3 1
12 Zmaj (M) 2 0 1 1 -3 1
13 Omladinac 2 0 0 2 -5 0
14 Poljičanin 1921 2 0 0 2 -6 0

Raspored

Kolo 3    
Domaći Gosti Datum
Primorac Mladost (P) 22.09.2019 16:30
GOŠK (KG) Poljičanin 1921 21.09.2019 16:30
Orkan Imotski 21.09.2019 16:30
Zmaj (M) Jadran (T) 21.09.2019 16:30
Postira-Sardi Omiš 22.09.2019 16:30
OSK Mračaj 21.09.2019 16:30
Omladinac Jadran (KS) 21.09.2019 16:30

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 1      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trilj-2001 Jadran (S) 08.10.2019 :
Mosor Val 15.09.2019 3 : 8
Mosor Žrnovnica Vinjani 14.09.2019 0 : 2
Adriatic Čaporice-Trilj 14.09.2019 1 : 1
Tekstilac Trogir 1912 14.09.2019. 1 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Val 1 1 0 5 3
2 Vinjani 1 1 0 2 3
3 Adriatic 1 0 0 0 1
4 Tekstilac 1 0 0 0 1
5 Trogir 1912 1 0 0 0 1
6 Čaporice-Trilj 1 0 0 0 1
7 Glavice 1991 0 0 0 0 0
8 Jadran (S) 0 0 0 0 0
9 Trilj-2001 0 0 0 0 0
10 Mosor Žrnovnica 1 0 1 -2 0
11 Mosor 1 0 1 -5 0

Raspored

Kolo 2    
Domaći Gosti Datum
Čaporice-Trilj Tekstilac 22.09.2019 16:30
Vinjani Adriatic 22.09.2019 16:30
Val Mosor Žrnovnica 21.09.2019 16:30
Jadran (S) Mosor 22.09.2019 16:30
Glavice 1991 Trilj-2001 22.09.2019 16:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 18      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (DnH) Vatra 11.05.2019 0 : 8
Varbonj Levanda 11.05.2019 1 : 0
Vrisnik SOŠK 11.05.2019 1 : 2
Jadran (SG) Mladost (S) 11.05.2019 3 : 0
Hvar Jelsa 11.05.2019 5 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Hvar (-1) 18 15 2 46 45
2 Jadran (SG) 18 14 2 33 44
3 Varbonj 18 9 7 1 29
4 SOŠK 18 8 7 7 27
5 Vatra 18 8 7 0 27
6 Vrisnik 18 6 7 -9 23
7 Mladost (S) 18 6 8 -7 22
8 Jelsa 18 5 11 -13 17
9 Levanda 18 4 10 -11 16
10 Sloga (DnH) 18 1 15 -47 5

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Vatra 11.05.2019
Varbonj Levanda 11.05.2019
Vrisnik SOŠK 11.05.2019
Jadran (SG) Mladost (S) 11.05.2019
Hvar Jelsa 11.05.2019