Delegati 2017-01-19T14:12:39+00:00

Obavijesti

Održani trening sudaca i predavanje sutkinje Jelene Pejković

Komisija sudaca NSŽSD organizirala

Propozicije te ždrijeb i raspored utakmica 20. prvenstva veterana HNS-a

Na 20. prvenstvu veterana HNS-a Nogometni savez Županije

Kadeti Junaka pobjednici kupa NSŽSD

Kadeti sinjskog Junaka pobjednici

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 29-2019

Balun 29-2019. Službeni glasnik

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI – 5

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

travanj 2019

ožujak 2019

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Orkan Mladost (P) 19.10.2019 2 : 1
Zmaj (M) GOŠK (KG) 19.10.2019 2 : 2
Omiš Primorac 19.10.2019 3 : 0
OSK Poljičanin 1921 19.10.2019 7 : 2
Omladinac Imotski 19.10.2019 2 : 2
Jadran (KS) Jadran (T) 19.10.2019 2 : 0
Mračaj Postira-Sardi 19.10.2019 3 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Mladost (P) 7 5 0 2 9 15
2 Postira-Sardi 7 4 2 1 5 14
3 GOŠK (KG) 7 4 1 2 8 13
4 OSK 7 4 1 2 7 13
5 Orkan 7 4 1 2 1 13
6 Imotski 7 3 2 2 -1 11
7 Primorac 7 3 0 4 5 9
8 Omiš 7 2 3 2 4 9
9 Mračaj 7 2 2 3 -1 8
10 Jadran (KS) 7 2 2 3 -2 8
11 Jadran (T) 7 2 2 3 -4 8
12 Zmaj (M) 7 1 3 3 -5 6
13 Poljičanin 1921 7 2 0 5 -17 6
14 Omladinac 7 0 3 4 -9 3

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Mladost (P) Postira-Sardi 27.10.2019 14:00
Jadran (T) Mračaj 26.10.2019 15:00
Imotski Jadran (KS) 26.10.2019 15:00
Poljičanin 1921 Omladinac 26.10.2019 15:00
Primorac OSK 27.10.2019 14:00
GOŠK (KG) Omiš 26.10.2019 15:00
Orkan Zmaj (M) 26.10.2019 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 6      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Val Čaporice-Trilj 19.10.2019 3 : 1
Jadran (S) Trogir 1912 20.10.2019 0 : 5
Glavice 1991 Tekstilac 20.10.2019 1 : 0
Trilj-2001 Adriatic 19.10.2019 2 : 2
Mosor Mosor Žrnovnica 20.10.2019 0 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Val 6 5 0 1 15 15
2 Vinjani 5 4 0 1 7 12
3 Trogir 1912 5 3 1 1 13 10
4 Tekstilac 6 3 1 2 4 10
5 Glavice 1991 5 3 0 2 5 9
6 Mosor 5 3 0 2 4 9
7 Trilj-2001 5 2 1 2 -4 7
8 Jadran (S) 6 2 0 4 -10 6
9 Adriatic 6 1 2 3 -10 5
10 Mosor Žrnovnica 6 1 0 5 -8 3
11 Čaporice-Trilj 5 0 1 4 -16 1

Raspored

Kolo 7    
Domaći Gosti Datum
Adriatic Mosor 26.10.2019 15:00
Tekstilac Trilj-2001 26.10.2019 15:00
Trogir 1912 Glavice 1991 26.10.2019 15:00
Čaporice-Trilj Jadran (S) 27.10.2019 15:00
Vinjani Val 27.10.2019 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 2      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Sloga (DnH) SOŠK 19.10.2019 1 : 1
Vrisnik Jadran (SG) 20.10.2019 0 : 5
Mladost (S) Hvar 20.10.2019 0 : 1
Varbonj Levanda 20.10.2019 4 : 0
Jelsa Vatra 19.10.2019 4 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Hvar 2 2 0 4 6
2 Jadran (SG) 2 1 0 5 4
3 Varbonj 2 1 0 4 4
4 Sloga (DnH) 2 1 0 1 4
5 Jelsa 2 1 1 1 3
6 Levanda 2 1 1 0 3
7 SOŠK 2 0 0 0 2
8 Vatra 2 0 1 -2 1
9 Mladost (S) 2 0 2 -5 0
10 Vrisnik 2 0 2 -8 0

Raspored

Kolo 3    
Domaći Gosti Datum
Vatra Sloga (DnH) 26.10.2019
Levanda Jelsa 26.10.2019
Hvar Varbonj 26.10.2019
Jadran (SG) Mladost (S) 26.10.2019
SOŠK Vrisnik 26.10.2019