Klubovi informacije 2017-01-19T14:09:35+00:00

Obavijesti

KUP – nszsd – seniori – 2018

Hrvatski nogometni kup na

Preregistracija igrača

UPUTA O POSTUPKU PREREGISTRACIJE

Zimski prijelazni rok

ZIMSKI PRIJELAZNI ROK

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 2-2018.

Balun 2-2018. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 1-2018

Balun 1-2018. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

studeni 2017

Raspored U – 9 – 6.kolo

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

Raspored U – 11 – 6. kolo

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

Obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Poštovani sportski prijatelji, Pred početak svih utakmica 11. kola Prve i Druge županijske nogometne lige održat će se minuta šutnje. Minuta šutnje održava se povodom obilježavanja Dana sjećanja na Vukovar 18. studenoga,

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jadran (T) Uskok 25.11.2017 13:00 0:0
Postira-Sardi Orkan 26.11.2017 14:00 1:0
Omiš OSK 25.11.2017 13:00 4:2
GOŠK (KG) Jadran (KS) 25.11.2017 13:00 1:0
Omladinac Sloga (M) 25.11.2017 13:00 1:1
Mosor Hvar 25.11.2017 13:00 5:3
Mladost (P) Zmaj (M) 25.11.2017 13:00 1:0

Poredak

1 Uskok 12 8 3 13 25
2 Mladost (P) 12 8 3 8 25
3 Jadran (T) 12 7 3 15 23
4 Zmaj (M) 12 6 4 8 20
5 GOŠK (KG) 12 6 4 6 20
6 Postira-Sardi 12 6 4 -5 20
7 Sloga (M) 12 5 4 0 18
8 Omiš 12 5 5 1 17
9 Omladinac 12 4 4 0 16
10 Mosor 12 5 6 -3 16
11 Orkan 12 4 7 -4 13
12 Jadran (KS) 12 4 8 -4 12
13 OSK 12 2 8 -26 8
14 Hvar 12 2 9 -9 7

Raspored

Kolo 13    
Domaći Gosti Datum
Zmaj (M) Jadran (T) 02.12.2017 13:00
Hvar Mladost (P) 02.12.2017 13:00
Sloga (M) Mosor 03.12.2017 13:00
Jadran (KS) Omladinac 02.12.2017 13:00
OSK GOŠK (KG) 02.12.2017 13:00
Orkan Omiš 02.12.2017 13:00
Uskok Postira-Sardi 03.12.2017 13:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Tekstilac Jadran (S) 18.11.2017 13:30 0:2
Krilnik Glavice 19.11.2017 13:30 2:1
Vinjani Trogir 1912 19.11.2017 13:30 6:0
Vrlika Poljičanin 1921 18.11.2017 13:30 3:3
Adriatic Čaporice-Trilj 18.11.2017 13:30 2:3
Mračaj Trilj-2001 19.11.2017 13:30 1:0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Poljičanin 1921 11 9 0 23 29
2 Vinjani 11 9 1 28 28
3 Jadran (S) 11 6 1 9 22
4 Čaporice-Trilj 11 7 4 10 21
5 Trogir 1912 11 7 4 9 21
6 Mračaj 11 6 3 7 20
7 Adriatic 11 4 7 -10 12
8 Vrlika 11 3 6 -10 11
9 Krilnik 11 2 7 -17 8
10 Tekstilac 11 2 8 -13 7
11 Trilj-2001 11 1 8 -10 5
12 Glavice 11 1 8 -26 5

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Trilj-2001 04.03.2018 15:00
Mračaj Čaporice-Trilj 04.03.2018 15:00
Adriatic Poljičanin 1921 03.03.2018 15:00
Vrlika Trogir 1912 03.03.2018 15:00
Vinjani Glavice 04.03.2018 15:00
Krilnik Tekstilac 04.03.2018 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jelsa Varbonj 25.11.2017 14:00 1:1
Vrisnik Jadran (SG) 26.11.2017 14:30 2:2
Mladost (S) Sloga (DnH) :
SOŠK Levanda 26.11.2017 12:30 5:2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 7 6 0 17 19
2 Jelsa 6 4 1 7 13
3 Sloga (DnH) 5 2 1 4 8
4 Jadran (SG) 6 2 2 -5 8
5 Varbonj 6 2 3 3 7
6 Vrisnik 6 1 2 0 6
7 Mladost (S) 5 1 2 -7 5
8 Levanda 7 1 5 -11 4
9 Vatra 6 0 3 -8 3

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jadran (SG) Jelsa
Varbonj Vatra