Klubovi informacije 2017-01-19T14:09:35+00:00

Obavijesti

Poziv na izvlačenje parova 1/8F Kupa NSŽSD

Poziv na izvlačenje parova

Parovi prvog kola kupa NSŽSD

KUP - NSŽSD - PAROVI 1-16 F

IZVJEŠĆE POVJERENIKA ZA JESENSKI DIO 1. ŽNL

Izvješće povjerenika za jesenski

Glasnik

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI – 14

GLASNIK – PRVENSTVA MLADEŽI

Službeni Glasnik Balun 1-2020

Balun 1-2020. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

prosinac 2019

Dokumentacija za Redovnu Skupštinu NSŽSD

REDOVNA SKUPŠTINA NOGOMETNOG SAVEZA ŽUPANIJE SPLITSKO-DALMATINSKE Sjednica će se održati u utorak, 17.12.2019. godine s početkom u 18:00 sati u Splitu, u kino dvorani Gradskog stadiona Poljud.

Saziv Skupštine Saveza

Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

studeni 2019

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
OSK Mladost (P) 30.11.2019 4 : 1
Omladinac Omiš 28.11.2019 1 : 0
Jadran (KS) Zmaj (M) 30.11.2019 1 : 2
Mračaj Orkan 30.11.2019 1 : 0
Postira-Sardi GOŠK (KG) 01.12.2019 2 : 1
Jadran (T) Primorac 30.11.2019 4 : 0
Imotski Poljičanin 1921 01.12.2019 7 : 0

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 OSK 13 8 2 3 15 26
2 Mladost (P) 13 7 2 4 9 23
3 Jadran (T) 13 6 4 3 7 22
4 Zmaj (M) 13 6 4 3 7 22
5 Postira-Sardi 13 6 3 4 -2 21
6 Orkan 13 6 2 5 -2 20
7 Imotski 13 5 3 5 4 18
8 Omiš 13 4 5 4 5 17
9 GOŠK (KG) 13 5 2 6 4 17
10 Jadran (KS) 13 5 2 6 0 17
11 Mračaj 13 4 4 5 -3 16
12 Primorac 13 5 0 8 1 15
13 Omladinac 13 3 4 6 -11 13
14 Poljičanin 1921 13 2 1 10 -34 7

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
Mladost (P) Poljičanin 1921 01.03.2020 15:00
Imotski Primorac 29.02.2020 15:00
Jadran (T) GOŠK (KG) 29.02.2020 15:00
Postira-Sardi Orkan 01.03.2020 15:00
Mračaj Zmaj (M) 29.02.2020 15:00
Jadran (KS) Omiš 29.02.2020 15:00
Omladinac OSK 29.02.2020 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Trogir 1912 Adriatic 23.11.2019 3 : 1
Čaporice-Trilj Mosor Žrnovnica 24.11.2019 2 : 5
Vinjani Mosor 24.11.2019 2 : 0
Val Trilj-2001 23.11.2019 6 : 0
Jadran (S) Glavice 1991 24.11.2019 2 : 5

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Val 10 9 0 1 26 27
2 Vinjani 10 8 0 2 19 24
3 Trogir 1912 10 6 1 3 17 19
4 Tekstilac 10 6 1 3 11 19
5 Glavice 1991 10 6 0 4 15 18
6 Mosor 10 6 0 4 7 18
7 Trilj-2001 10 4 1 5 -14 13
8 Jadran (S) (-1) 10 3 0 7 -19 8
9 Mosor Žrnovnica 10 2 1 7 -9 7
10 Adriatic 10 1 3 6 -16 6
11 Čaporice-Trilj 10 0 1 9 -37 1

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Trilj-2001 15.03.2020 15:00
Val Mosor 14.03.2020 15:00
Vinjani Mosor Žrnovnica 15.03.2020 15:00
Čaporice-Trilj Adriatic 15.03.2020 15:00
Trogir 1912 Tekstilac 14.03.2020 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
SOŠK Sloga (DnH) 01.02.2020 3 : 0
Jadran (SG) Vrisnik 01.02.2020 2 : 1
Hvar Mladost (S) 01.02.2020 11 : 0
Levanda Varbonj 01.02.2020 3 : 5
Vatra Jelsa 01.02.2020 2 : 1

Poredak

Poz. Klub OU POB NER POR GR Bod
1 Jadran (SG) 11 9 1 1 32 28
2 Hvar 11 8 1 2 30 25
3 Jelsa 11 6 2 3 15 20
4 SOŠK 11 5 5 1 13 20
5 Varbonj 11 4 2 5 0 14
6 Vrisnik 11 3 3 5 -6 12
7 Vatra 11 3 2 6 -13 11
8 Mladost (S) 11 3 2 6 -29 11
9 Levanda 11 2 1 8 -17 7
10 Sloga (DnH) 11 2 1 8 -25 7

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Sloga (DnH) Vatra 16.02.2020 14:00
Jelsa Levanda 15.02.2020 14:00
Varbonj Hvar 15.02.2020 14:00
Mladost (S) Jadran (SG) 16.02.2020 14:00
Vrisnik SOŠK 16.02.2020 14:00