Delegati 2017-01-19T14:12:39+00:00

Obavijesti

IZVJEŠĆE POVJERENIKA LIGA POČETNIKA I MLAĐIH POČETNIKA IMOTSKE KRAJINE I MAKARSKE RIVIJERE

Izvješće povjerenika liga početnika i mlađih početnika Imotske

Tečaj za suce malog nogometa

Komisija nogometnih sudaca organizira

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 25-2018

Balun 25-2018. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 24-2018

Balun 24-2018. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

listopad 2018

Priznavanje inozemnih stručnih kvalifikacija iz područja športa

Državna tajnica Središnjeg državnog ureda za šport, Janica Kostelić, na temelju članka 16. stavka 3. Zakona o reguliranim profesijama i priznavanju inozemnih stručnih kvalifikacija („Narodne novine“, broj: 82/15), Zakona o sportu („Narodne novine“,

POPIS SPECIJALISTA MEDICINE RADA I SPORTA

POPIS SPECIJALISTA MEDICINE RADA I SPORTA Popis možete preuzeti OVDJE Liga natjecanja SENIORI JUNIORI KADETI PIONIRI MLAĐI PIONIRI Informacije TRENERI SUCI DELEGATI DOKUMENTI SLUŽBENI GLASNIK

1. ŽNL

Rezultati

       
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jadran (T) Zmaj (M) 24.11.2018 1 : 0
Mladost (P) Orkan 24.11.2018 1 : 3
Omladinac Val 24.11.2018 1 : 2
Jadran (KS) OSK 24.11.2018 3 : 0
Postira-Sardi Omiš 24.11.2018 2 : 2
GOŠK (KG) Poljičanin 1921 24.11.2018 4 : 1
Vinjani Sloga (M) 24.11.2018 0 : 2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Sloga (M) 13 10 0 28 33
2 Jadran (T) 13 7 3 22 24
3 Zmaj (M) 13 8 5 18 24
4 Omiš (-1) 13 7 2 9 24
5 OSK 13 7 5 3 22
6 Jadran (KS) 13 6 4 7 21
7 GOŠK (KG) 13 6 4 2 21
8 Omladinac 13 5 4 2 19
9 Orkan (-1) 13 5 6 -1 16
10 Mladost (P) 13 4 7 -8 14
11 Poljičanin 1921 13 4 8 -16 13
12 Postira-Sardi 13 3 8 -19 11
13 Val 13 2 10 -23 7
14 Vinjani 13 1 9 -24 6

Raspored

Kolo 14    
Domaći Gosti Datum
Zmaj (M) Sloga (M) 02.03.2019 15:00
Vinjani Poljičanin 1921 02.03.2019 15:00
GOŠK (KG) Omiš 02.03.2019 15:00
Postira-Sardi OSK 03.03.2019 15:00
Jadran (KS) OSK 02.03.2019 15:00
Omladinac Orkan 02.03.2019 15:00
Mladost (P) Jadran (T) 02.03.2019 15:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Tekstilac Trogir 1912 18.11.2018 1 : 0
Adriatic Čaporice-Trilj 17.11.2018 6 : 1
Vrlika Jadran (S) 17.11.2018 0 : 2
Trilj-2001 Mračaj 17.11.2018 1 : 6

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Mračaj 11 9 1 22 28
2 Tekstilac 11 7 1 18 24
3 Jadran (S) 11 7 1 15 24
4 Trogir 1912 11 3 5 4 12
5 Vrlika 11 3 6 -13 12
6 Trilj-2001 (-2) 11 3 5 -9 10
7 Čaporice-Trilj 11 1 9 -23 4
8 Adriatic (-6) 11 2 7 -14 2

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Trogir 1912 Trilj-2001 16.03.2019 15:30
Mračaj Vrlika 16.03.2019 15:30
Jadran (S) Adriatic 16.03.2019 15:30
Čaporice-Trilj Tekstilac 16.03.2019 15:30

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 17      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Mladost Levanda (S) 06.05.2018 3:2
Vrisnik Sloga (DnH) 06.05.2018 2:3
Jadran (SG) Jelsa 05.05.2018 1:3
Vatra Varbonj :

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 15 12 1 41 38
2 Jelsa 15 10 2 15 33
3 Varbonj 14 9 4 14 28
4 Mladost (S) 15 7 6 -7 23
5 Jadran (SG) 15 6 6 3 21
6 Vrisnik 15 4 7 -2 16
7 Sloga (DnH) 15 4 9 -15 14
8 Levanda 16 2 11 -29 9
9 Vatra 14 1 9 -20 7

Raspored

Kolo 18    
Domaći Gosti Datum
SOŠK Sloga (DnH)
Jadran (SG) Mladost (S)
Vrisnik Varbonj
Jelsa Vatra