Delegati 2017-01-19T14:12:39+00:00

Obavijesti

Raspored 1. kola Kupa otoka Hvara

Raspored 1. kola Kupa

POZIV ZA IZVLAČENJE PAROVA 1/4F KUPA NSŽSD

POZIV ZA IZVLAČENJE PAROVA

Plenum klubova liga početnika i mlađih početnika

Plenum klubova liga početnika

Glasnik

Službeni Glasnik Balun 7-2018

Balun 7-2018. Službeni glasnik

Službeni Glasnik Balun 6-2018

Balun 6-2018. Službeni glasnik

Dokumenti

ADRESARI
KALENDAR NATJECANJA
PROPISI, OBRAZCI I LICENCE
SLUŽBENE OBAVIJESTI
RASPORED I REZULTATI
ZAPISNICI
Svi dokumenti

Važni linkovi

Propisi, Obavijesti i Dokumenti

rujan 2017

lipanj 2017

OBAVIJESTI KLUBOVIMA

Ljetni prijelazni rok traje od 15. lipnja do 31. kolovoza. Ljetni prijelazni rok za klubove malog nogometa traje od 15. srpnja do 30. rujna. Igrači amateri koji se natječu u isključivo amaterskim

Formalizacija trenerskih diploma

Svi treneri koji posjeduju diplome Nogometne Akademije HNS-a, stečene prije 2014. godine, a nisu obavili "Formalizaciju"  istih u Dugopolju, 27. 03. 2014., moći će isto obaviti ako, od danas pa zaključno do

svibanj 2017

1. ŽNL

Rezultati

Kolo 12      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jadran (T) Uskok 25.11.2017 13:00 0:0
Postira-Sardi Orkan 26.11.2017 14:00 1:0
Omiš OSK 25.11.2017 13:00 4:2
GOŠK (KG) Jadran (KS) 25.11.2017 13:00 1:0
Omladinac Sloga (M) 25.11.2017 13:00 1:1
Mosor Hvar 25.11.2017 13:00 5:3
Mladost (P) Zmaj (M) 25.11.2017 13:00 1:0

Poredak

1 Uskok 12 8 3 13 25
2 Mladost (P) 12 8 3 8 25
3 Jadran (T) 12 7 3 15 23
4 Zmaj (M) 12 6 4 8 20
5 GOŠK (KG) 12 6 4 6 20
6 Postira-Sardi 12 6 4 -5 20
7 Sloga (M) 12 5 4 0 18
8 Omiš 12 5 5 1 17
9 Omladinac 12 4 4 0 16
10 Mosor 12 5 6 -3 16
11 Orkan 12 4 7 -4 13
12 Jadran (KS) 12 4 8 -4 12
13 OSK 12 2 8 -26 8
14 Hvar 12 2 9 -9 7

Raspored

Kolo 13    
Domaći Gosti Datum
Zmaj (M) Jadran (T) 02.12.2017 13:00
Hvar Mladost (P) 02.12.2017 13:00
Sloga (M) Mosor 03.12.2017 13:00
Jadran (KS) Omladinac 02.12.2017 13:00
OSK GOŠK (KG) 02.12.2017 13:00
Orkan Omiš 02.12.2017 13:00
Uskok Postira-Sardi 03.12.2017 13:00

2. ŽNL

Rezultati

Kolo 11      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Tekstilac Jadran (S) 18.11.2017 13:30 0:2
Krilnik Glavice 19.11.2017 13:30 2:1
Vinjani Trogir 1912 19.11.2017 13:30 6:0
Vrlika Poljičanin 1921 18.11.2017 13:30 3:3
Adriatic Čaporice-Trilj 18.11.2017 13:30 2:3
Mračaj Trilj-2001 19.11.2017 13:30 1:0

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 Poljičanin 1921 11 9 0 23 29
2 Vinjani 11 9 1 28 28
3 Jadran (S) 11 6 1 9 22
4 Čaporice-Trilj 11 7 4 10 21
5 Trogir 1912 11 7 4 9 21
6 Mračaj 11 6 3 7 20
7 Adriatic 11 4 7 -10 12
8 Vrlika 11 3 6 -10 11
9 Krilnik 11 2 7 -17 8
10 Tekstilac 11 2 8 -13 7
11 Trilj-2001 11 1 8 -10 5
12 Glavice 11 1 8 -26 5

Raspored

Kolo 12    
Domaći Gosti Datum
Jadran (S) Trilj-2001 04.03.2018 15:00
Mračaj Čaporice-Trilj 04.03.2018 15:00
Adriatic Poljičanin 1921 03.03.2018 15:00
Vrlika Trogir 1912 03.03.2018 15:00
Vinjani Glavice 04.03.2018 15:00
Krilnik Tekstilac 04.03.2018 15:00

3. ŽNL

Rezultati

Kolo 7      
Domaći Gosti Datum Rezultat
Jelsa Varbonj 25.11.2017 14:00 1:1
Vrisnik Jadran (SG) 26.11.2017 14:30 2:2
Mladost (S) Sloga (DnH) :
SOŠK Levanda 26.11.2017 12:30 5:2

Poredak

Poz. Klub OU POB POR GR Bod
1 SOŠK 7 6 0 17 19
2 Jelsa 6 4 1 7 13
3 Sloga (DnH) 5 2 1 4 8
4 Jadran (SG) 6 2 2 -5 8
5 Varbonj 6 2 3 3 7
6 Vrisnik 6 1 2 0 6
7 Mladost (S) 5 1 2 -7 5
8 Levanda 7 1 5 -11 4
9 Vatra 6 0 3 -8 3

Raspored

Kolo 8    
Domaći Gosti Datum
Levanda Mladost (S)
Sloga (DnH) Vrisnik
Jadran (SG) Jelsa
Varbonj Vatra